JAK PŁACICIE PODATKI OD ZAROBKU NA SU?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Biustwo pisze:AnalTerrorist69, starasz się być zabawny, ale słabo Ci idzie. Może na innych forach brylujesz, ale tu potrzebny większy kaliber (patrz: ruger44).

Ale o co chodzi? Napisałem ładny rzeczowy komentarz, odwołałem się na parę linków z poradami prawnymi. Chcesz mnie poderwać, czy zwrócić na siebie uwagę, po prostu nie rozumiem co próbujesz wnieść w całą dyskusję.

Dlatego pozdrawiam, baw się dobrze, ale twoja opinia jest mi bardziej niż obojętna :smoke:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kotka953
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AnalTerror69

Ja założyłam działanośc artystyczną - występy artystyczne - powiedziałam mojej księgowej co robię, a ona wszystko mi ogarnęła. Obejmuje mnie mały ZUS - 330zł miesięcznie przez 6 miesięcy, następnie około 600zł przez okres 24 miesięcy + księgowa 200zł + podatek dochodowy w moim przypadku około 200zł, bo pamiętajmy, że jest jeszcze kwota wolna od podatku (jakoś 550zł). Ogólnie zrąbałam, bo miałam wybrać sobie ryczałt no ale trudno, w 2020 dopiero mogę to zrobić. Laski przestroga dla was - nie kombinujcie, bo jak was skarbówka dopadnie to nie będzie wesoło, a założenie firmy i ogarnięcie księgowej to kwestia 2h więc uważam, że warto - trudno, będziecie stratne pare stówek miesięcznie ale chyba lepiej spać spokojnie, nieprawdaż?
Awatar użytkownika
XaXa
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Domyśl się
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia