Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 12:31


Obrazek
Szkoda że dopiero teraz.
Ale lepiej późno niż wcale.
A co totalna opozycja na to pewno skoro jest to projekt rządowy to będzie przeciwna.
Pan Schetyna nie potrafił nawet poprzeć pomysłu o rejestrze pedofilów.
No tak ale teraz będę pewno najgłośniej kłapać dziobem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 13:11


Te ich zmiany fajne ale jednak chujowe, a Ty przeczytałeś z 25 do30 i jesteś zadowolony, tego że ciagle minimalna kara za gwałt na nieletnim to 5 lat, jak zrobi to prawny opiekun to 8 już nie napisali. To od razu powinno być za gwałt czy to po pijaku, czy nie na nieletnim 25 lat a jak jesteś jego opiekunem to 30. I tu nie powinno być łagodzenia , fajnie ze te 30 będzie bezwzględne ale dostanie go tylko największy zwyrodnialec, ksiądz czy inny pedofil co skrzywdzi jedno dziecko dostanie 5 albo 7 i po 2 wyjdzie. Tam musi być od razu 30 i bez dyskusji żeby takie debile nawet nie pomyślały żeby nawet się obok dziecka po jajkach podrapać.

Z opozycja tez popłynąłeś bo to właśnie opozycyjni dziennikarze wyciągnęli te brudu, rządzący się teraz do tego podpinana bo mleko się rozlało. Tu każdy będzie za , tylko dać 30 lat bez warunków i złagodzenia a nie jakieś tam 5 jak zrobił to pierwszy raz , taki 20 latek ma 25 wyjdzie i znowu może kogoś skrzywdzić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 15:06


Najważniejsze zmiany proponowane przez rząd to:
1.brak przedawnienia w sprawach związanych z wykorzystywaniem nieletnich
2.podwyższenie wieku prawno-karnej ochrony dzieci z 15 do 16 lat
3.wprowadzenie możliwości orzekania kary więzienia za pedofilię od 5 do 30 lat
4.jeśli skrzywdzone dziecko pozostawało pod opieką przestępcy, za przestępstwo będzie grozić minimum 8 lat więzienia
5.wprowadzenie trybu szczegółowego, który umożliwi orzeczenie dożywocia, jeśli następstwem zgwałcenia będzie śmierć dziecka
6.wprowadzony zostanie zakaz kontaktowania się pedofila z jego ofiarą, który sąd będzie orzekał zawsze na wniosek pokrzywdzonego
7.we wpisie do elektronicznego rejestru będzie informacja o tym, jaki zawód wykonywał pedofil w momencie popełnienia przestępstwa
Moim zdaniem to dobre są propozycje.
A co do wyroków dla pedofili to i tak wszystko leży w rękach sędziów :!:
Ps swoja droga uważam że samo zaostrzenie kar nie wpłynie jakoś znacząco na zmniejszenie liczby przypadków.
Obym sie mylił :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 17:45


HardRockCaffe666 pisze:Sorryyy ale musiałem to tutaj umieścić tak dla rozluźnienia atmosfery




Sorry, ale musiałam to tutaj umieścić, tak dla przypomnienia jak miało być.
A jak jest(?)... no cóż...
Ten lot policyjnym Black Hawkiem panu ministrowi Brudzińskiemu PO PROSTU SIĘ NALEŻAŁ!!!


HardRockCaffe666 pisze:Ten idiota widzę nie ma teraz większych problemów

Dodajmy do tego ostatnio użyte - "tuman" i "oszołom".

Jeśli ktoś choćby z nazwiska wymienia twojego idola, to niemal spazmów dostajesz z oburzenia, sam pozwalając sobie w stosunku do innych na masę niewybrednych epitetów.

HardRockCaffe666 pisze:Pewno kościół zlecił tą ''awarię''


Nie musiał, ma od tego swoich dobrze umocowanych politycznie sojuszników.

HardRockCaffe666 pisze:Najważniejsze zmiany proponowane przez rząd to: (...)


Szkoda, że to wszystko dopiero po emisji filmu braci Sekielskich, choć problem znany był nie od dziś.

Poza tym mam jakiś dysonans poznawczy polegający na tym, czy te zmiany miałyby odbywać się pod patronatem przewodniczącego sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka prokuratora Piotrowicza? Tego samego, który wsławił się tłumaczeniem i obroną publiczną (słynne już "ciumkanie") księdza pedofila z Tylawy?
Co ten człowiek robi jeszcze na tym stanowisku? Jeśli PiS chce być wiarygodne w walce z pedofilią, to w pierwszej kolejności powinno pozbyć się Piotrowicza ze swoich szeregów.

pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 18:39


pussycat,
Wiesz co ci napiszę.
Na samym początku to mnie wkurwiałaś a teraz intrygujesz.
I dziękuję bogu że do mojego skromnego tematu zesłał mi Ciebie mój ty KOLIBERKU ;)
Pisz ile wlezie a jak nie wiesz już co pisać to tym bardziej pisz :good3:
Pozdrawiam Hard :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 19:08


HardRockCaffe666 pisze:I dziękuję bogu że do mojego skromnego tematu zesłał mi Ciebie mój ty KOLIBERKU


Oj tam... oj tam...

**Pokaż Spoiler**
Obrazek


;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 maja 2019, 20:25


Z Hardem nie jest dobrze... Koliberki mu sie poyebaly...
Puska spodziewaj sie wiersza, moze nawet jakies foto bukietu czerwonych róż Hardziu Ci zadedykuje :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 02:44


Obrazek

**Pokaż Spoiler**
Hardziu, bądź jak Eminem!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 05:19


pussycat, oszczędź nam tych wierszy oraz bukietów i napisz ten mu komentarz na profilu. Nawet nie musisz specjalnie kłamać, wspomnij coś o cesarzu intelektu, murzyńskim fallusie rozkoszy i Hardzie nieomylnym, te dobrze znane fakty, że jak się urodził to na niebie pojawiły się dwie tęczę a drogą przebiegł tabun jednorożców możesz spokojnie ominąć bo to wiedza elementarna.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 10:10


pussycat,
Sorryy ale na wierszyk to trzeba sobie zasłużyć
Ale jeszcze kilka Twoich uroczych postów i kto wie.
Więc do roboty.
Pisz, wklejaj memy,swoje fotki z wakacji w Gruzji ;)
Rób wykłady na temat jak powinno się dobrze rządzić tym krajem.
Masz moje błogosławieństwo.
Niech wszyscy poznają Twoje bogate wnętrze i ciekawa osobowość :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 11:43


Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 12:49


pussycat,
Mów mi częściej takie miłe słówka.
Strasznie lubię wulgarne kobiety które nie owijają w bawełnę.
Twój barwny język, te twoje wysublimowane cięte riposty sprawiają ze miękną mi nogi.
No i to że ten nie boisz się wypowiadać na różne nie zawsze przecież łatwe tematy.
Takie właśnie kobiety zawsze mi imponowały.
Dobra wystarczy już tych pochwał :!:
A ponieważ strasznie nie lubię jak kobiety płaczą z mojego powodu to masz tu.......
Obrazek
No chyba że są to łzy szczęścia :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
15 maja 2019, 14:50


Oj tam Hard... pomiń już te przydługą gre wstępną. Dawaj wiersza ku chwale Puski :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
16 maja 2019, 09:08


Obrazek
Oglądałem wczoraj całe przemówienie polskiego prezydenta który to będąc w Myślenicach odniósł się do tego haniebnego wydarzenia.
I podobała mi się jego stanowcza i zdecydowana reakcja na ten czyn :good3:
Jak zawze sporo mówił o trudnych relacjach polsko-żydowskich ale podkreślił że takie czyny nie powinny mieć miejsca po tym wszystkim co Polacy zrobili podczas okupacji na nich.
I jestem dumny że wreszcie mamy prezydenta który to tak a nie inaczej broni dobrego imienia Polski i Polaków.
A jacy byli jego poprzednicy.
Komorowski - strażnik żyrandolu.
Zasłynął z tego że podczas swojej kadencji zgolił wąsy :laugh3:
Kwaśniewski znany pijak który to jeździ na uroczystości będąc nietrzeźwym.
WSTYD I ŻENADA :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
16 maja 2019, 11:02


HardRockCaffe666 pisze:Kwaśniewski znany pijak który to jeździ na uroczystości będąc nietrzeźwym.
WSTYD I ŻENADA


I to ten tego prezydenta weszliśmy do NATO i UE, nie wspomniałeś o tym że tego "znanego pijaka" podczas wizyty w Polsce do papamobile zaprosił Papież Jan Paweł II, to też WSTYD i ŻENADA?
Oczywiście nie podałeś nic konkretnego co zrobił, tylko ogólniki które są łykane przez niemyślący elektorat. Ale nie Ty się podniecasz nic nie wnoszącym przemówieniem gdzie kilka zdań jest powiedzianych podniesionym głosem. Zmień temat wątku na Polska i Świat tacy cudowni dzięki PIS, bo obiektywności u Ciebie zero, ale jak zawsze polemika nie ma sensu, bo jebniesz ze trzy emotki na koniec, parę zdań ogólnych, które można skrócić w "nie masz racji ja mam, Ty jesteś głupi i się nie znasz". Czytasz czasem coś więcej niż pisowskie media, bo wszystkie Twoje screeny są z pisowskich stron brane.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
16 maja 2019, 11:38


tomoxx,
Widzę kolego że skupiłeś się tylko na mojej krytyce.
No tak prosciej jest przecież krytykować niż napisać samemu coś mądrego w tym temacie.
tomoxx pisze:Oczywiście nie podałeś nic konkretnego co zrobił,

A co miałem twoim zdaniem napisać tutaj całe wypracowanie na ten temat.
Odniosłem się tylko i wyłącznie w kilku słowach do tego konkretnego wydarzenia.
Pewno jak bym coś więcej napisał to byś napisał że znowu za dużo go chwalę
Tak źle i tak nie dobrze.
Ale widzę że ty stosujesz sprytną metodę i dostosowujesz krytyke jak ci tylko pasuje.
tomoxx pisze:Czytasz czasem coś więcej niż pisowskie media, bo wszystkie Twoje screeny są z pisowskich stron brane.

Znowu coś ci nie pasi :!:
Wybacz ale sam będę decydować co czytam i co tutaj umieszczam.
A swoja droga to na każdym portalu o tym konkretnym wydarzeniu jest to samo wiec twoje argumenty są o dupę rozbić.
A tobie radzę idź brylować do tematu o płacach i tam strugać wielkiego eksperta :laugh3:
Soryy zapomniałem że tamten temat już wygasł i przyszedłeś sie tutaj wymądrzać.
tomoxx pisze: jebniesz ze trzy emotki na koniec

Nie to nie tamto nie sramto :!:
Widzę że wszystkiego się już czepiasz.
A jak już tak bardzo nie podoba ci się co i jak tutaj pisze to możesz tego nie czytać to takie proste.
Ps poza tym to po zostały stworzone emotki żeby tak można było z nich korzystać :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
16 maja 2019, 20:27


tomoxx,
Coś tak nagle ucichłeś panie WYSZCZEKANY.
No tak niczego sensownego pewno nie możesz wymyslić żeby tak mi odpowiedzieć na mój post.
Mam nadzieje że nie nabrałeś wody w usta na długo.
Jak będziesz miał coś sensownego do napisania to się nie krepuj.
Ps tym razem bez emotek co byś się nie mógł tylko do tego przyczepić !
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
17 maja 2019, 06:07


HARD widzę że Ty nic nie rozumiesz, więc napiszę do Ciebie prostymi słowami tak aby nie dać Tobie szansy na to że coś znowu zinterpretujesz zbyt rozlegle a nie skupisz się na tym co było napisane w poście.
Rozumiem że skoro wczoraj o 21 z minutami napisałeś pod swoim własnym postem żeby mi zarzucić że nie odpisuję i parę innych pierdół, to była ta godzina kiedy się już napiłeś, nie było kogo na SU oglądać i potrzebowałeś atencji. Tak więc już Ci spieszę z odpowiedziami, mam nadzieję że kac Cię za bardzo nie będzie męczył i wszystko co tu napiszę zrozumiesz. I rozbiję to na czynniki pierwsze żebyś w razie czego mógł łatwo wrócić do konkretnych wątków.

HardRockCaffe666 pisze:Coś tak nagle ucichłeś panie WYSZCZEKANY.

Nie siedzę wieczorami na forum bo nie mam na to czasu, mam pracę i kilka innych zobowiązać które sprawiają żę nie mogę sobie otworzyć taniego wina i pić w tygodniu. Zarzucasz mi że nagle zamilkłem gdzie na moje stwierdzenie że odpisałeś komuś na jednego posta pomijając moje pytania zadane w temacie, odpowiedziałeś
HardRockCaffe666 pisze:Kto ci powiedział że nie nie zamierzam się odnieść do twoich pytań.
Mamy czas

To w końcu mamy ten czas na odpisywanie czy tylko Ty go masz?

HardRockCaffe666 pisze:No tak niczego sensownego pewno nie możesz wymyslić żeby tak mi odpowiedzieć na mój post.

napiszę jeszcze raz dla lepszego zrozumienia, nie miałem czasu wczoraj, dopiero dziś przeczytałem Twój post i nie schlebiaj sobie tak bardzo, nie trzeba myśleć więcej niż przy oddychaniu żeby odpisać na Twoje posty.

Jako wstęp mamy za sobą, (mam nadzieję że do tej pory wszystko jasne), to mogę Ci odpowiedzieć na resztę Twoich wątpliwości.

HardRockCaffe666 pisze:Widzę kolego że skupiłeś się tylko na mojej krytyce.

Nie chcę Cię rozczarować, ale nie poświęcam Tobie personalnie tyle uwagi, odniosłem się tylko do tego co napisałeś.

HardRockCaffe666 pisze:
tomoxx pisze:Oczywiście nie podałeś nic konkretnego co zrobił,
A co miałem twoim zdaniem napisać tutaj całe wypracowanie na ten temat.
Odniosłem się tylko i wyłącznie w kilku słowach do tego konkretnego wydarzenia.

Skoro już zapytałeś o moje zdanie to już wyjaśniam. Założyłeś temat "Polska i Świat" spoko, podoba mi się, za to plus że się Tobie chciało. Wg mnie forum to takie narzędzie wymiany poglądów i dyskusji. Wydaje mi się (ale przecież jestem głupi i się nie znam) że ktoś wchodzi w temat i czyta że np., prezydent potępił atak na ambasadora, i czytając Twoją wypowiedź że Ci się podoba chętniej by się dowiedział który fragment tej wypowiedzi, albo jakie najważniejsze przekazy były tak znaczące dla Ciebie że postanowiłeś o tym napisać, niż przedruk z gazety, pochwalne 2 akapity o tym że jest super i dodaniu dla kontrastu wypowiedzi negatywnej o dwóch wcześniejszych prezydentach, która to nic nie wnosi do wypowiedzi o której jest wątek, służy tylko napisaniu dla własnej satysfakcji jak bardzo nie lubisz poprzedniej władzy i wyśmianiu jej. Ta wypowiedź umieszczona na końcu sprawia że czytający najbardziej się chcę odnieść do tego tematu, bo sam wątek przemówienia zmieniłeś w mało ważny pisząc o nim tyle co nic a skupiając się na krytyce innych władz.




HardRockCaffe666 pisze:
tomoxx pisze:Czytasz czasem coś więcej niż pisowskie media, bo wszystkie Twoje screeny są z pisowskich stron brane.

Znowu coś ci nie pasi :!:




Tu zrobiłem przerwę specjalnie, pogrubię i będę pisał prostymi słowami żebyś zrozumiał, bo nie masz pojęcia o czym piszesz, a to wiedza powszechna na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej.
Gdzie w tej wypowiedzi mi coś nie pasi ?, zapytałem się tylko czy czytasz coś więcej niż prawicowe media, wystarczyło napisać, "tak", "nie", "OKOŃ". Proste pytanie o konkretną rzecz nie jest krytyką, ani znakiem że coś komuś nie pasi.

HardRockCaffe666 pisze:Wybacz ale sam będę decydować co czytam i co tutaj umieszczam.

Ale ja się o to nie gniewam, Hardziu, nie martw się nie mam co Tobie wybaczać.

HardRockCaffe666 pisze:A swoja droga to na każdym portalu o tym konkretnym wydarzeniu jest to samo wiec twoje argumenty są o dupę rozbić.

Na każdym to znaczy na ilu? przeczytałeś wszystkie artykuły na ten temat jakie pojawiły się w internecie?

HardRockCaffe666 pisze:A tobie radzę idź brylować do tematu o płacach i tam strugać wielkiego eksperta :laugh3:
Soryy zapomniałem że tamten temat już wygasł i przyszedłeś sie tutaj wymądrzać.


Przyspieszę trochę, więc odpowiem Tobie na te dwa stwierdzenia razem. Znowu mylisz pojęcia, specjalnie mnie to nie dziwi, nie wiesz co to jest interpunkcja, więc znajomosci słów których na codzień nie używasz wymagać od Ciebie nie mogę. Mimo tego, postaram się to Tobie wyjaśnić. Jeśli stwierdzasz że ktoś bryluję w jakimś temacie, to znaczy, że wie na jego temat więcej niż inni i np. może się tą wiedzą podzielić, gdybym strugał wielkiego eksperta, to tylko bym się w nim kompromitował a nie brylował, zaprzeczyłeś sobie sam w jednym kilkuwyrazowym zdaniu.
**Pokaż Spoiler**
(podpowiem Tobie jak z tego wybrnąć, napisz mi ze to był sarkazm)

Jeśli chodzi o moją wiedzę, to pisałem w postach zawsze ze to są tylko moje przypuszczenia, na Twoje nieszczęście wszystko co napisałem na temat przelewów bankowych, zmian właścicielskich i funkcjonowania takich spółek, się sprawdziło. Podejrzewam że to co napisałem o limitach też się sprawdzi. Więc nie bardzo masz mi co tu zarzucać, z całym szacunkiem jakbyś Ty pisał na jakiś temat ja który masz wiedzę, nabytą doświadczeniem, nauką itp., to ja nie mając takiej wiedzy bym Ciebie nie krytykował i nie wyśmiewał, choćby dlatego że sam się na tym nie znam. Niestety Hard, ale na handlu zagranicznym i przepływie finansów w związku z tym związanym się znam i to całkiem nieźle więc sobie odpuść bo się ośmieszasz, tym bardziej że piszę również że to tylko przypuszczenia oparte na doświadczeniu. Teraz uproszczę to w przykładzie który powinieneś zrozumieć, to tak jak z pogodą, są ludzie którzy się na tym znają i ją przepowiadają, przeważnie się sprawdza, ale czasem dzieje się coś że się ona nagle zmienia i nie zgadza w przywidywaniami. To tak samo jest w temacie finansowym, znam się wiem jak to by wyglądało w 99% takich przypadków, szansa że się pomylę jest zawsze ale niewielka.


HardRockCaffe666 pisze:
tomoxx pisze: jebniesz ze trzy emotki na koniec

Nie to nie tamto nie sramto :!:
Widzę że wszystkiego się już czepiasz.
A jak już tak bardzo nie podoba ci się co i jak tutaj pisze to możesz tego nie czytać to takie proste.
Ps poza tym to po zostały stworzone emotki żeby tak można było z nich korzystać :!: :!:


Ja tylko stwierdziłem fakt że "jebniesz że trzy emotki" bo tak już masz, nie czepiałem się pisząc "ej, weź, czemu dajesz te trzy emotki na koniec"
Im dłużej Cię czytam tym mam coraz większe wrażenie, że nie znasz podstawowych zasad języka polskiego, mylisz pytanie z krytyką, stwierdzenie z czepianiem się, strach coś napisać bardziej dorośle niż "Ala ma kota" bo znowu czegoś nie zrozumiesz i będzie trzeba tłumaczyć i wyjaśniać.

Czy ja napisałem gdzieś że mi się tu nie podoba, ja zadałem kilka prostych pytań których nie zrozumiałeś i przetworzyłeś sobie jako atak na Ciebie żeby samemu móc na ich podstawie atakować.
Bo przecież nie piszesz tak dlatego ze nie wiesz co konkretnego na nie odpowiedzieć.
A co do emotek i ich przeznaczenia, owszem, masz rację, ale wszystko z umiarem.

I tak jeszcze na koniec, w mojej wypowiedzi o Kwaśniewskim, którego Ty znasz tylko z tego że pije , napisałem
tomoxx pisze:I to za tego prezydenta weszliśmy do NATO i UE, nie wspomniałeś o tym że tego "znanego pijaka" podczas wizyty w Polsce do papamobile zaprosił Papież Jan Paweł II, to też WSTYD i ŻENADA?

Ale o tym ze zrobił coś dobrego napisać nie możesz, o tym że Papież go zaprosił najchętniej byś zapomniał. Rozumiem że nie napisałeś bo nie masz żadnych konkretnych argumentów na to by napisać na ten temat coś złego.

Hard, pewnie mi się w końcu przestanie chcieć tu Tobie odpisywać, ale jesteś ostatnią osobą która może wymagać tego od innych, bo całe forum Cię wiele razy prosiło żebyś się wypowiadał tylko w jednym temacie, albo zupełnie usunął konto i zawsze pisałeś że nie bo nie, to czemu wymagasz tego od innych ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
17 maja 2019, 10:06


tomoxx,
Aleś tego napierdolił.
Ale to dobrze bo po to umieściłem swój kolejny post aby trochę Ciebie zachęcić do jakieś odpowiedzi.
Podejrzewam że niczego byś mi nie napisał jak bym tego nie zrobił a tak uraziłem po prostu Twoje ego i musiałeś się odezwać.
A to że nie miałeś czasu to wspaniała jest wymówka :good3:
Ale dobrze niech Ci będzie.
No to jadymy.
tomoxx pisze:HARD widzę że Ty nic nie rozumiesz, więc napiszę do Ciebie prostymi słowami

Znowu zarzucasz mi że czegoś nie rozumiem.
No tak sooryyy zapominam ciągle że nie jestem taki inteligentny jak ty :!:
tomoxx pisze:potrzebowałeś atencji

Odezwał się ten który jej nie szuka pisząc gdzie tyko się da.
No tak ale coś musiałeś mi po raz kolejny przecież zarzucić i tym razem padło na atencje.
tomoxx pisze:to mogę Ci odpowiedzieć na resztę Twoich wątpliwości.

Ciesze się niezmiernie..
W końcu to Twoje 5 minutek w moim temacie to korzystaj ile wlezie.
tomoxx pisze: chętniej by się dowiedział który fragment tej wypowiedzi, albo jakie najważniejsze przekazy były tak znaczące dla Ciebie że postanowiłeś o tym napisać, niż przedruk z gazety, pochwalne 2 akapity o tym że jest super i dodaniu dla kontrastu wypowiedzi negatywnej o dwóch wcześniejszych prezydentach, która to nic nie wnosi do wypowiedzi o której jest wątek, służy tylko napisaniu dla własnej satysfakcji jak bardzo nie lubisz poprzedniej władzy i wyśmianiu jej.

Postaram się to uwzględnić w swoim kolejnym poście co by choć trochę sprostać twoim sporym wymaganiom.
Ale niczego nie mogę obiecać bo na co ty bidulku będziesz mógł wtedy ponarzekać :laugh3:
tomoxx pisze:Tu zrobiłem przerwę specjalnie, pogrubię i będę pisał prostymi słowami żebyś zrozumiał, bo nie masz pojęcia o czym piszesz

Kolejne pitu pitu
tomoxx pisze:Na każdym to znaczy na ilu? przeczytałeś wszystkie artykuły na ten temat jakie pojawiły się w internecie?

Nie nie przeczytałem wszystkich dostępnych portali internetowych i pewno mi teraz zarzucisz że źle sie przygotowałem do tego wszystkiego.
Twoim zdaniem pewno powinienem też przed umeiszczeniem tutaj tego postu pobiec do kiosku i wykupić wszystkie tytuły prasowe.
No tak wtedy to można zabierać głos.. dobre sobie.
Ale w tym konkretnym przypadku można było z duża dozą prawdopodobieństwa założyć że wszędzie będą pisać to samo.
Ale nie zawsze swoje info opieram tylko na jednym źródle.
Soory to tyle bo się trochę pogubiłem ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
17 maja 2019, 11:23


Obrazek
Sorryy tomoxx ale tym razem nie mam zupełnie ochoty na umieszczenie komentarza o tym ohydnym wydarzeniu.
Jedyne co napiszę to że jest mi wstyd że mieszkam w kraju gdzie i ten sposób szargana jest pamięć o tym wielkim i wspaniałym człowieku :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości