rednissa20

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: rednissa20
12 maja 2019, 13:10


lalala6 pisze:Czytaj wątek, 99% się ze mną zgadza.
Niektórym szkoda komentować, bo znowu wyszliby na negatywnych ludzi.
Niech robi co chce, i tak lubię ją za to, że jest aktywna "społecznie", w przeciwieństwie do większości "kobiet z kamerek".
A że show jest widowiskowe... no to przecież nie musisz go oglądać.

I nie czytasz kolegi uważnie, bo nie pisał o tryskaniu kostkami lodu...
Pisał o czymś innym.

Edit: Ja to mógłbym np. napisać o bardzo słabym kontakcie przez PW ;-)
Ale pewnie niejeden temu zaprzeczy.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: rednissa20
12 maja 2019, 13:50


Ten caly Niby cos za mocna kampanie negatywna przeciwko Rudej prowadzi... tacy zawsze smierdza zawiedzionym zakochancem albo co najmniej wkurwionym klientem. Ja tam jedyne co widze to ze dziewczyna pracowita a czy sie komus podoba czy nie to juz indywidualna sprawa. Dlaczego po prostu nie wyjsc jesli cos nie pasi? juz zupelnie nie rozumiem rozkminiania czy byla w ciazy czy nie i co miala operowane...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: rednissa20
13 maja 2019, 21:01


Fapka pisze:
lalala6 pisze:Czytaj wątek, 99% się ze mną zgadza.
Niektórym szkoda komentować, bo znowu wyszliby na negatywnych ludzi.
Niech robi co chce, i tak lubię ją za to, że jest aktywna "społecznie", w przeciwieństwie do większości "kobiet z kamerek".
A że show jest widowiskowe... no to przecież nie musisz go oglądać.

I nie czytasz kolegi uważnie, bo nie pisał o tryskaniu kostkami lodu...
Pisał o czymś innym.

Edit: Ja to mógłbym np. napisać o bardzo słabym kontakcie przez PW ;-)
Ale pewnie niejeden temu zaprzeczy.


Jedziesz rowno po wszystkich laskach ktore udaja na SU a ona udawaczka nr 1 bo rzuca ja za napiwek 10zet na lewo i prawo jak debila. Nie kumam czemu ja bronisz skoro o tak reagujacych innych kobietach mowisz jak najgorzej
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
13 maja 2019, 21:04


lalala6 pisze:
Niby pisze:
lalala6 pisze:
Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:


Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?


Poniewaz wiem ze nigdy by sie nie przyznala do dziecka, poza tym wiem po mojej kobiecie jak wyglada brzuch w ciazy a Wy takie tumany jestescie ze nic nie widzicie i nie slyszycie. Jakos nie odniosles sie do jej udawania o ktorym rowniez napisalem ale spoko ty przeciez jej znajomkiem jestes pewnie :D Nara a skoro ma narzeczonego to po co jej bronciie wszyscy z tymi jej obwislymi warami po kolana i udawanym tryskaniem, gdzie wklada kostki lodu do pizdy :D


Ahahaha, brzmi jak byś od niej bana dostał :D A jeszcze o tryskaniu kostkami lodu to nigdy nie słyszałem, tutaj przeszedłeś chyba samego siebie :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Super dziewczyna, piękna i mądra .. Czytaj wątek, 99% się ze mną zgadza.

Jak nie wiesz ze mozna symulowac wytrysk to sie nie wypowiadaj. Mozna sprzetem do lewatywy wstrzyknac sobie maslanke albo mleko. Mozna wlozyc kostki lodu, mozna sikac. Jestes z innej bajki jesli o tym nie wiesz. Wczoraj rednissa zeszla z kamerki chwile przed trysnieciem zeby naladowac sobie pizde kkstkami lodu ktore w miedzyczasie sie rozpuszcza. Oszustka najwieksza a debila nie przegadasz

Ma transmisje ubaw po pachy trzesue sie jakby byla wegorzem elektrycznym ahahahahahhahaha :laughingnew:
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
13 maja 2019, 21:12


Niby pisze: mozna symulowac wytrysk(...) Mozna sprzetem do lewatywy wstrzyknac sobie maslanke albo mleko. Mozna wlozyc kostki lodu

Masz jakies rysunki techniczne do tego? Gdzie to se mam wstrzyknac? Ile? Glownie mnie maslanka zainteresowala... no ewentualnie mleko...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: rednissa20
13 maja 2019, 22:07


Niby pisze:
lalala6 pisze:
Niby pisze:
lalala6 pisze:
Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:



Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?


Poniewaz wiem ze nigdy by sie nie przyznala do dziecka, poza tym wiem po mojej kobiecie jak wyglada brzuch w ciazy a Wy takie tumany jestescie ze nic nie widzicie i nie slyszycie. Jakos nie odniosles sie do jej udawania o ktorym rowniez napisalem ale spoko ty przeciez jej znajomkiem jestes pewnie :D Nara a skoro ma narzeczonego to po co jej bronciie wszyscy z tymi jej obwislymi warami po kolana i udawanym tryskaniem, gdzie wklada kostki lodu do pizdy :D



Ahahaha, brzmi jak byś od niej bana dostał :D A jeszcze o tryskaniu kostkami lodu to nigdy nie słyszałem, tutaj przeszedłeś chyba samego siebie :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Super dziewczyna, piękna i mądra .. Czytaj wątek, 99% się ze mną zgadza.

Jak nie wiesz ze mozna symulowac wytrysk to sie nie wypowiadaj. Mozna sprzetem do lewatywy wstrzyknac sobie maslanke albo mleko. Mozna wlozyc kostki lodu, mozna sikac. Jestes z innej bajki jesli o tym nie wiesz. Wczoraj rednissa zeszla z kamerki chwile przed trysnieciem zeby naladowac sobie pizde kkstkami lodu ktore w miedzyczasie sie rozpuszcza. Oszustka najwieksza a debila nie przegadasz



Idz sie lecz Niby :laugh3: :laugh3:
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
14 maja 2019, 08:54


Panów kręcą kobiece wytryski i laski które to potrafią zarabiają najwięcej na kamerkach, niestety potrafi to znikomy procent (bodajże 3 albo 4% społeczeństwa), reszta musi albo mozolnie ćwiczyć (nie wiem czy to daje jakieś rezultaty, pewnie takie samo placebo jak pompki do penisa i masowanie go na powiększenie) albo... oszukiwać. Camgirls mają długą tradycje w oszukiwaniu "zwykłych" orgazmów (które panowie łykają jak młode pelikany) więc jest to po prostu kolejna ich aktorska sztuczka do repertuaru. Ale co innego wiedzieć o tym, że pani oszukuje, zakładać klapki na oczy i dać się porwać teatrzykowi a co innego wiedzieć, hejtować niemożebnie w necie panią za to a mimo to wchodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie do tejże pani tracąc swój cenny czas zamiast poświęcić go na poszukiwanie Idealnego Prawdziwego Kobiecego Wytrysku :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: rednissa20
14 maja 2019, 16:36


ruger44 pisze:Panów kręcą kobiece wytryski i laski które to potrafią zarabiają najwięcej na kamerkach, niestety potrafi to znikomy procent (bodajże 3 albo 4% społeczeństwa), reszta musi albo mozolnie ćwiczyć (nie wiem czy to daje jakieś rezultaty, pewnie takie samo placebo jak pompki do penisa i masowanie go na powiększenie) albo... oszukiwać. Camgirls mają długą tradycje w oszukiwaniu "zwykłych" orgazmów (które panowie łykają jak młode pelikany) więc jest to po prostu kolejna ich aktorska sztuczka do repertuaru. Ale co innego wiedzieć o tym, że pani oszukuje, zakładać klapki na oczy i dać się porwać teatrzykowi a co innego wiedzieć, hejtować niemożebnie w necie panią za to a mimo to wchodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie do tejże pani tracąc swój cenny czas zamiast poświęcić go na poszukiwanie Idealnego Prawdziwego Kobiecego Wytrysku :)


Ja powiem inaczej, każda kobieta jest tak samo anatomicznie zbudowana. Czy ma wytrysk czy nie jest pytanie o stymulacje i nastawienie psychiczne. Większość kobiet ma blokadę jak dochodzi blisko wytrysku przestaje bo myśli ze będzie robiła siusiu. A tu niespodzianka. Oszukiwanie wytrysków, do już inna bajka. Pisze bajka bo nie jest to możliwe, wytrysk nie jest z pochwy. Możesz siusiu zrobić zamiast ale to inaczej wygląda. Wiec Pan Niby chyba spal na lekcji.

Zgadzam sie 100% z resztą co napisałeś. Po co marnować swój czas i do tego masochistycznie siedzieć na transmisji aby wyłapać jakieś rzeczy do których chce sie przyczepić.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
18 maja 2019, 21:11


Właśnie nadaje z alicia_sexy, lush on x2
CEL: masowanie cycuszków

Grupowa o północy! BEZ PRIV
lesbie show! lizanko, bzykanko, zabawki i strapon! z buziami w masce :*
30 min. za 125 żetonów

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: rednissa20
18 maja 2019, 21:49


lalala6 pisze:
ruger44 pisze:Panów kręcą kobiece wytryski i laski które to potrafią zarabiają najwięcej na kamerkach, niestety potrafi to znikomy procent (bodajże 3 albo 4% społeczeństwa), reszta musi albo mozolnie ćwiczyć (nie wiem czy to daje jakieś rezultaty, pewnie takie samo placebo jak pompki do penisa i masowanie go na powiększenie) albo... oszukiwać. Camgirls mają długą tradycje w oszukiwaniu "zwykłych" orgazmów (które panowie łykają jak młode pelikany) więc jest to po prostu kolejna ich aktorska sztuczka do repertuaru. Ale co innego wiedzieć o tym, że pani oszukuje, zakładać klapki na oczy i dać się porwać teatrzykowi a co innego wiedzieć, hejtować niemożebnie w necie panią za to a mimo to wchodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie do tejże pani tracąc swój cenny czas zamiast poświęcić go na poszukiwanie Idealnego Prawdziwego Kobiecego Wytrysku :)


Ja powiem inaczej, każda kobieta jest tak samo anatomicznie zbudowana. Czy ma wytrysk czy nie jest pytanie o stymulacje i nastawienie psychiczne. Większość kobiet ma blokadę jak dochodzi blisko wytrysku przestaje bo myśli ze będzie robiła siusiu. A tu niespodzianka. Oszukiwanie wytrysków, do już inna bajka. Pisze bajka bo nie jest to możliwe, wytrysk nie jest z pochwy. Możesz siusiu zrobić zamiast ale to inaczej wygląda. Wiec Pan Niby chyba spal na lekcji.

Zgadzam sie 100% z resztą co napisałeś. Po co marnować swój czas i do tego masochistycznie siedzieć na transmisji aby wyłapać jakieś rzeczy do których chce sie przyczepić.


Nie, nie spalem na lekcjach, chodzi mi wlasnie o pseudo symulowanie wytrysku z pochwy, bo 90proc wlasnie to robi z pochwy bo najlatwiej, pozostaly procent robi siku, i to Panie raczej nie wiedza skad jest wystrysk, ja to wiem doskonale :)


wszedlem na chwile, myslalem ze bedzie fajniej niz normalnie, ale Rednissa rzuca jak wegorzem na zalanej łące. Druga dziewczyna o wiele fajniej reaguje i nie udaje tak mocno jak ruda.
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
20 maja 2019, 16:02


Niby pisze:
lalala6 pisze:
ruger44 pisze:Panów kręcą kobiece wytryski i laski które to potrafią zarabiają najwięcej na kamerkach, niestety potrafi to znikomy procent (bodajże 3 albo 4% społeczeństwa), reszta musi albo mozolnie ćwiczyć (nie wiem czy to daje jakieś rezultaty, pewnie takie samo placebo jak pompki do penisa i masowanie go na powiększenie) albo... oszukiwać. Camgirls mają długą tradycje w oszukiwaniu "zwykłych" orgazmów (które panowie łykają jak młode pelikany) więc jest to po prostu kolejna ich aktorska sztuczka do repertuaru. Ale co innego wiedzieć o tym, że pani oszukuje, zakładać klapki na oczy i dać się porwać teatrzykowi a co innego wiedzieć, hejtować niemożebnie w necie panią za to a mimo to wchodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie do tejże pani tracąc swój cenny czas zamiast poświęcić go na poszukiwanie Idealnego Prawdziwego Kobiecego Wytrysku :)


Ja powiem inaczej, każda kobieta jest tak samo anatomicznie zbudowana. Czy ma wytrysk czy nie jest pytanie o stymulacje i nastawienie psychiczne. Większość kobiet ma blokadę jak dochodzi blisko wytrysku przestaje bo myśli ze będzie robiła siusiu. A tu niespodzianka. Oszukiwanie wytrysków, do już inna bajka. Pisze bajka bo nie jest to możliwe, wytrysk nie jest z pochwy. Możesz siusiu zrobić zamiast ale to inaczej wygląda. Wiec Pan Niby chyba spal na lekcji.

Zgadzam sie 100% z resztą co napisałeś. Po co marnować swój czas i do tego masochistycznie siedzieć na transmisji aby wyłapać jakieś rzeczy do których chce sie przyczepić.


Nie, nie spalem na lekcjach, chodzi mi wlasnie o pseudo symulowanie wytrysku z pochwy, bo 90proc wlasnie to robi z pochwy bo najlatwiej, pozostaly procent robi siku, i to Panie raczej nie wiedza skad jest wystrysk, ja to wiem doskonale :)

Ty doskonale wiesz, ok. Mam zrozumieć ze uważasz ze Redzia tryska z pochwy? :D :D Jakos mało sie dopatrywałeś kolego Do tego muszę zadać pytanie nie rozróżnisz wytrysku od siusiu?


e-Laski pisze:Właśnie nadaje z alicia_sexy, lush on x2
CEL: masowanie cycuszków

Grupowa o północy! BEZ PRIV
lesbie show! lizanko, bzykanko, zabawki i strapon! z buziami w masce :*
30 min. za 125 żetonów

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20

Kurde przeoczyłem .. Jak bylo ? <3
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
20 maja 2019, 22:47


fajna
Awatar użytkownika
gumis89
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.wisienkasu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
14 cze 2019, 09:02


Po czasie kiedy piersi przestają być opuchnięte przyznam że bardzo dobrze wyglądają, sensownie dobrane do figury. NIe są przesadzone.

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: rednissa20
20 cze 2019, 11:12


ruger44 pisze:Panów kręcą kobiece wytryski i laski które to potrafią zarabiają najwięcej na kamerkach, niestety potrafi to znikomy procent (bodajże 3 albo 4% społeczeństwa), reszta musi albo mozolnie ćwiczyć (nie wiem czy to daje jakieś rezultaty, pewnie takie samo placebo jak pompki do penisa i masowanie go na powiększenie) albo... oszukiwać. Camgirls mają długą tradycje w oszukiwaniu "zwykłych" orgazmów (które panowie łykają jak młode pelikany) więc jest to po prostu kolejna ich aktorska sztuczka do repertuaru. Ale co innego wiedzieć o tym, że pani oszukuje, zakładać klapki na oczy i dać się porwać teatrzykowi a co innego wiedzieć, hejtować niemożebnie w necie panią za to a mimo to wchodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie do tejże pani tracąc swój cenny czas zamiast poświęcić go na poszukiwanie Idealnego Prawdziwego Kobiecego Wytrysku :)

Gdzieś kiedyś na jakimś forum o tym czytałem i były kobiety, które to wyćwiczyły podobno pomogła im w tym jakiś poradnik. Nie było to forum powiązane z kamerkami czy prostytucją tym bardziej, że wypowiadały się anonimowo więc wątpię, że miałyby na celu kłamstwo. Co nie zmiana faktu, że na SU dziewczyny często udają, szczególnie widać to u tych, które przed grupową z wytryskiem piją sporo wody ewentualnie u lasek, który priv z kobiecym orgazmem jest czymś łatwo dostępnym, gdy taka laska się dziwnie wierci i co kilka min przypomina, że ma ochotę na mokry orgazm przychodzi mi na myśl, że pęcherz już nie wyrabia.
Co radnis to ma świetne transmisję z koleżanką i chyba jedne z lepszych jeżeli chodzi o lusha u obu pań.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 wrz 2019, 23:15


z Ona_Na_Kam :** podwójny lush :* CEL 1058 oliwka :*

Rozpoczęcie pokazu: 2019-9-22 00:32
LES SHOW, LIZANIE CIPEK, DOUBLE DILDO I INNE ZABAWY:***
15 min.
138 żetonów

Obrazek

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: rednissa20
11 paź 2019, 02:13


Obrazek

Słabe w **uj :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: rednissa20
11 paź 2019, 16:48


Pani wyróżnia się mocno, i cerą, i figurą, i innymi atrybutami piękności.
Bardzo angażuje się w transmisję.
Miła, dobra jakość kamerki.
Ciekawa persona.
xlrlr02


Re: rednissa20
11 paź 2019, 19:14


uioio pisze:Pani wyróżnia się mocno

Taaaa wyróżnia się tym że robi wiochę u innych transmitujących laseczek.
ŻENUUUUŁŁŁAAA :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: rednissa20
13 gru 2019, 22:18


Z ALICIA_SEXY :*** LUSHx2 i RUKLETKA info profil
Cel napiwków: striptiz z koszul :*

Transmisja grupowa: 2019-12-13 23:02
lizanie cipeczek, double dildo jebanko :***
12 min.
119 żetonów

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: rednissa20
14 gru 2019, 00:58


Żenujący tragikomiczny teatrzyk z lushami dzisiaj razem z koleżanka na transmisji odstawiają, wijąc się i wyjąc w niebo głosy.
Jedna wielka ściema, bo nie można jednocześnie podpiąć pod sterowanie na ShowUp.tv dwóch lushy czy też innych zabawek od Lovense
i do tego ściema bardzo droga 35 żetonów za całe 5 sekund teatrzyku żenady.
Ale co tam, że teatrzyk żenująco oszukańczy, janusze i tak żetonem złocą.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości