Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 13:00
kf82, spokojnie koleżanko/kolego bez nerwow. Zastanów sie nad jakąs zależnością, dlaczego jedni maja z dnia na dzien a dlaczego ty czekasz. Jak zbierałam żety wtedy kiedy była awaria, przerzucałam sobie na 2 konto, żeby nie trzymać na tym na którym nadaje ( bo jestem szurnięta i bałam się włamań :D ). Z tego "lewego" konta później zlecilam przelew i czekalam tez jakos 3-4 dni robocze. Co ciekawe znajoma zlecila tez przelew na podobna kwotę i poszlo jej od ręki, zlecala z konta na ktorym nadaje zwykle. Kolejna wyplate puścilam z konta na ktorym nadaje i poszlo od reki bez czekania i od tego momentu tak robie i puszczaja mi od razu.

Moim zdaniem albo masz za dużo przerzutów na swoim koncie, albo właśnie wypłacasz z jakiegoś lewego konta. Mam takie podejrzenie swoje, że zlecają regularnie tym dziewczynom które mają duża aktywność, ale to tylko moje pomysły ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 13:21
beznadzieja , nigdy nie miałam "lewego" konta ,zawsze mam jedno konto i nie przerzucam zetków . Na aktywność na portalu nie narzekam . Nie oburza mnie że ktoś ma z dnia na dzień wypłatę ale to że nie realizują tej wypłaty wszystkim . 10 k zetków idzie uzbierać w dwa dni, przynajmniej ja tak mam nie siedząc cały dzień . Jak była ta "cała awaria "w kwietniu, grzecznie czekałam aż uruchomia panel, zetów nie sprzedałam na lewo dlatego nie rozumiem podejścia SU ,dlaczego tak wykonują te przelewy tylko tyle...
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 13:24
beznadzieja, w tym co piszesz moszesz mieć racje , o tym nie pomyslalem
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 13:27
kf82, no bo tak powinno być, jak zlecają przelewy to od tych najstarszych, Tez nie rozumiem, jak oni moga zlecać przelewy z dzisiaj, wiedząc że wisza im przelewy juz 3-4 dni. To jest dziwne, ale moim zdaniem tkwi w tym jakaś zależność, to nie jest kwestia loterii.

Nie wiem, może ktoś wydał na ciebie kasę z lewego handlu w dużej ilości, albo sama masz dużo zgłoszeń do moderacji. Nie wiem ciężko stwierdzić, najlepiej to dawaj to pytanie na bok, dlaczego tak jest
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 13:46
kf82, skoro zarabiasz tak szybko, że wyrobienie do limitu zajmuje max 2 dni to znaczy, że zlecasz średnio 3 przelewy tygodniowo. Takich dziewczyn, które "byle do limitu" jest wiele, podejrzewam, że większość tak robi (szczególnie po tej miesięcznej przerwie, kiedy strach coś zostawić bo może znowu przestaną wypłacać). Czyli, że muszą puścić tygodniowo trzy razy więcej przelewów do Ciebie, niż gdybyś była cierpliwa i robiła jeden tygodniowo (o robieniu jednego w miesiącu to już nie wspomnę). Dlatego nie dziw się, że musisz czasem poczekać. Pomnóż to sobie przez ilość nadających dziewczyn i zobaczysz ile to przelewów.

Do tego dochodzi cała masa sytuacji, w których muszą się bliżej przyglądać historii transferu żetonów. Szczególnie jeśli są to takie duże kwoty (taaak, tysiąc złotych w dwa dni to jest duża kwota). Ty możesz mieć czyste sumienie, ale osoby, które dały Ci napiwek już niekoniecznie.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 15:51
tomoxx pisze:
beznadzieja pisze:kolo 11 poszlo


ale Ty na forum masz ponad 100 postów, byłaś VIP miesiąca, dlatego dostajesz przelewy w pierwszej kolejności przecież :) Ciebie takie ograniczenia jak 7 dni nie dotyczą :)

Nom to wiadomka ze jak panna jest na forum dluzej to ma zlecane z buta :good3: a jak jeszcze byla VIPem i do tego byc moze zweryfikowana przez Rugera to Paaaaaanie! :D
Beza nawet jak se o polnocy zlecenie upierdoli to budza informatykow na SU zeby juz o 9 rano miala kase na koncie ;)

beznadzieja pisze:Nie wiem, może ktoś wydał na ciebie kasę z lewego handlu w dużej ilości, albo sama masz dużo zgłoszeń do moderacji. Nie wiem ciężko stwierdzić, najlepiej to dawaj to pytanie na bok, dlaczego tak jest

No :D mam zgadnac w ciemno co BOK odpisze? :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 17:22
komin pisze:No mam zgadnac w ciemno co BOK odpisze?


Pewnie to co zawsze "Mamy 7 dni, realizujemy losowo, spadaj na drzewo głupia babo" :)
Swoja drogą... dziewczyny cieszcie się, że SU nie wystartowało z tekstem typu "Drogie panie, za obecny limit i obsuwy podziękujcie koleżankom, które w ramach strajku strzeliły focha i nie nadawały. Strzeliły sobie w kolano".
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 17:41
Biustwo pisze:Drogie panie, za obecny limit i obsuwy podziękujcie koleżankom, które w ramach strajku strzeliły focha i nie nadawały. Strzeliły sobie w kolano

Hah :D wiedzialem ze wszystkiemu jest winna Leila i ten caly jej strajk :biggrin: :biggrin: :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 18:01
Myślę że trzeba zgłosić się do najwyższej instancji , tylko sisi25 może zażegnać ten kryzys , jak ona coś powie to przelewy będą puszczać w czasie rzeczywistym :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 19:57
tomoxx pisze:Myślę że trzeba zgłosić się do najwyższej instancji , tylko sisi25 może zażegnać ten kryzys , jak ona coś powie to przelewy będą puszczać w czasie rzeczywistym :)


hehe ale sie nabijasz a ja to czytam i widze wiesz !


czy wiadomo kiedy zdejma ten limit 10 000 zetonow? ktos cos wie?
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 20:23
sisis25 pisze:
tomoxx pisze:Myślę że trzeba zgłosić się do najwyższej instancji , tylko sisi25 może zażegnać ten kryzys , jak ona coś powie to przelewy będą puszczać w czasie rzeczywistym :)



hehe ale sie nabijasz a ja to czytam i widze wiesz !


Wiem, chciałem Cię wywołać miałem nadzieję że to Cię znowu uaktywni na forum.

ps. nie nabijam się , jestem sarkastyczny ale w stosunku do Ciebie jest to sarkazm podszyty tylko i wyłącznie sympatią :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
10 maja 2019, 20:51
O ho ho ho a tu nadal GORĄCO :)
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 maja 2019, 08:22
kf82 pisze:Po za tym dlaczego się w ogóle udzielasz tutaj jak nie dotyczy to Ciebie i nikt nie pisał na Twój temat??


akurat w handel zagraniczny coś tam umiem, i słyszałem jak kolega mówił że jego znajomy ma znajomego, i tata tego znajomego który jest maszynistą słyszał w pociągu jak jeden pan mówił jak funkcjonują takie spółki zagraniczne i jak wygląda przepływ środków. Ja to wszystko zapamiętałem i dlatego teraz tak się mądrze.

kf82 pisze:ale jak będziesz się mnie czepiać bo mam kurwa swoje zdanie i mogę pisać co chce to z miłą chęcią sobie z Tobą "pogawędzę" na innym gruncie .


gdzie ja się Ciebie przyczepiłem, możesz mieć zdanie jakie chcesz, ja Tobie tylko napisałem na co się zgodziłaś podpisując Regulamin więc się dziwie nagle tej złości że inni mają. Złość piękności szkodzi :)

Biustwo czy Beznadzieja Tobie dobrze napisali z czego to może wynikać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
12 maja 2019, 19:03
To w końcu bankrutuje to SU czy nie, bo mam sporą sumę na koncie
**Pokaż Spoiler**
Całe 15 zet, ale nie mówcie nikomu.
No i teraz nie wiem, czy wydać, czy trzymać dalej jak bitkojny.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Płynność wypłat z SU
12 maja 2019, 19:30
dziewczyny wybaczcie w sumie za pytanie,ale musze was o to zapytac.Jak to jest u was z tymi grupowymi,bo ja robie czasami i mam po 100 zetonow to w sumie za duzo chetnych to nie ma i u mnie lepiej privy ida a jakk to jest u was?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
12 maja 2019, 20:08
Malamala000, zacznij tutaj : viewtopic.php?f=74&t=5802 lacznie z zajrzeniem w archiwum, troche wypowiedzi zniknelo po awarii, w innych tematach tez cos o tym znajdziesz
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
13 maja 2019, 07:15
Kochane moje miłe!!
Która z was zlecała przelew przed weekendem ? czy już dzisiaj jakiś przelew zrealizowali proszę o info :)

P.s wiecie może kiedy ten limin 10000 w końcu zejdzie ? i będzie tak jak dawniej ?

Owszem jest lepiej zarobić 10000 i wypłacić w jednym przelewie ale chociaż by zmienili do 5000 szybciej by szło i gotówka szybciej na koncie by była.

Co prawda odkładam sobie tę gotówkę na kupkę i czasami z niej korzystam jak mi są potrzebne pieniądze w miesiącu dodatkowo sobie do wypłaty dołoże.Ale lubię jak leżą już one w domciu a nie na SU xD
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
13 maja 2019, 08:16
ELIZABETH2 pisze:Owszem jest lepiej zarobić 10000 i wypłacić w jednym przelewie ale chociaż by zmienili do 5000 szybciej by szło i gotówka szybciej na koncie by była.

właśnie obawa przed tym że każdy będzie wypłacał co tylko się da, to jeden z powodów że jest ten limit.

ELIZABETH2 pisze:P.s wiecie może kiedy ten limin 10000 w końcu zejdzie ? i będzie tak jak dawniej ?

nie będzie tak jak dawniej, limit zejdzie najprędzej po wakacjach i to max o 50-60%. zatrzyma się pewnie na poziomie 400 żetonów
mogę się nawet o to założyć (np o 500 żetonów z jedną osobą )że do końca wakacji nic nie ruszy z limitem.

to już było wyjaśniane tyle razy, jak coś się zmieni to SU wyda komunikat lub zmieni limity, nie będzie tu na tydzień czy miesiąc przed żadnych przecieków.

ELIZABETH2 pisze:Ale lubię jak leżą już one w domciu a nie na SU xD

Każdy z nas woli jak pieniądze są na koncie lub pod poduszką, niestety SU woli jak są one u niego, a tak długo jak będzie monopolistą w kraju na tego typu zabawę, tak długo może się bawić według własnych reguł.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
13 maja 2019, 08:24
tomoxx pisze:
ELIZABETH2 pisze:Owszem jest lepiej zarobić 10000 i wypłacić w jednym przelewie ale chociaż by zmienili do 5000 szybciej by szło i gotówka szybciej na koncie by była.

właśnie obawa przed tym że każdy będzie wypłacał co tylko się da, to jeden z powodów że jest ten limit.

ELIZABETH2 pisze:P.s wiecie może kiedy ten limin 10000 w końcu zejdzie ? i będzie tak jak dawniej ?

nie będzie tak jak dawniej, limit zejdzie najprędzej po wakacjach i to max o 50-60%. zatrzyma się pewnie na poziomie 400 żetonów
mogę się nawet o to założyć (np o 500 żetonów z jedną osobą )że do końca wakacji nic nie ruszy z limitem.

to już było wyjaśniane tyle razy, jak coś się zmieni to SU wyda komunikat lub zmieni limity, nie będzie tu na tydzień czy miesiąc przed żadnych przecieków.

ELIZABETH2 pisze:Ale lubię jak leżą już one w domciu a nie na SU xD

Każdy z nas woli jak pieniądze są na koncie lub pod poduszką, niestety SU woli jak są one u niego, a tak długo jak będzie monopolistą w kraju na tego typu zabawę, tak długo może się bawić według własnych reguł.



TOMOXX DZIEKUJE BARDZO ZA PIĘKNE WYJAŚNIENIE :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
13 maja 2019, 12:23
Przelew z dzisiejszej nocy został mi zlecony o 11.45 Miłego Dnia :heart:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości