wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

I słynny Katowicki Hotel [email protected] Hotel :) :D w tamtych czasach jeden z nowszych katowickich hoteli :) :D
Zabawa przednia, drugi Dom tzw. wyjazdowy damy :) :D

Spikel ty kurwa kutasa nie umiesz postawić do pionu a grozisz co zrobisz Hardowi :D Ja dam sobie głowę uciąć że 3/4 znajomych od Pauli "internetowych" kojarzy cię od słynnego Pana co nawet dawna czeladniczka zawodowa nie umiała postawić miecza do góry :)

Daj już kurwa spokój człowieku, bo jedyne co możesz zrobić to wierzyć dalej w miłość, doładowywać konto żetonikami, dawać jej, a zjawi się inny wodzirej ze sprawniejszym sprzętem i zejdziesz na drugi plan - jesteś taką małą zabaweczką :D ale każdy jak to mówią jest kowalem własnego losu :)
W grożeniu jesteś mistrzem: słynne AICS, że zarazisz zapewne haha betonowe buty haha list do rodziców haha :) mistrz grozy :D

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

No to teraz sprawa jest jasna czemu na swoich schadzkach chodzili tylko za rączkę. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
pS powiem wam trochę że nie za ładnie tak śmiać się z męskiej niemocy ale w tym konkretnym przypadku to chyba wolno a wręcz trzeba. :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:To ostatni mój post w tym całym pojebanym temacie żałuje że brałem w nim niestety udział. :!: :!: :!: :!:

Wytrzymałeś 1 dzień, jesteś taki konsekwentny jak Paula z odejściem :laughingnew:

Twoja postawa na tym forum

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Oj Paulinko ale sobie kochasia znalazłaś który musi brać viagry co by być prawdziwym mężczyzną.
To ja mam 45 latek i staje mi na każde moje zawołanie.
Spytaj Pauli. :!: :!: :!: :!:
Ps ale z tego co tu widzę to takie życiowe niedojdy łatwiej dają się manipulować. :!:
Teraz już rozumiem wolałeś się już upić i mieć alibi czemu nie możesz ją wyruchać przykrywając swoją ewidentną niemoc.Sprytne posuniecie nie ma co. :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard wypierdzielaj spac miales sie juz nie odzywac i co ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

blebluch123 pisze:Hard wypierdzielaj spac miales sie juz nie odzywac i co ?

Przecież mnie tu nie ma. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

dalej pijesz hard?
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 94 razy
Podziękowano mu: 162 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Oj Paulinko ale sobie kochasia znalazłaś który musi brać viagry co by być prawdziwym mężczyzną.
To ja mam 45 latek i staje mi na każde moje zawołanie.
Spytaj Pauli. :!: :!: :!: :!:
Ps ale z tego co tu widzę to takie życiowe niedojdy łatwiej dają się manipulować. :!:
Teraz już rozumiem wolałeś się już upić i mieć alibi czemu nie możesz ją wyruchać przykrywając swoją ewidentną niemoc.Sprytne posuniecie nie ma co. :!:

Hard co piłeś?

Zaraz zaraz, Paulinka ma zapytać Paulę?
To ich jest 2? osz kur....... nać!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

To jest lepsze niż "na wsólnej", "pudelek" i cała reszta tego shietu i to wszystko przez jakąś kurwę z roxy :laugh3: No ale do rzeczy....Nie lubię tej całej Pauli "ksiezniczki ", jest głupia jak but, nigdy nic mądrego nie powiedziła, tępa, na poziomie gimbusa. Jest brzydka, "dzisiaj bez make upu" a rzesy sztuczne, brwi nawet nie umie sobie pomalowac, jak sie juz pomaluje to wyglada jak jakis klaun. Siedzi na transmisjach i poprawia non stop kosmyk wlosow, albo guzik w bluzce i udaje "luxury" :lol2: a kto ja tego nauczyl? Wy Janusze i jeszcze podniecaliscie sie tym :mocking: przeciez to nawet tanczyc nie umie, ruszac sie,o chodzeniu nie wspomne :( bo ona, nie tanczy, tylko chodzi ....lewdwo) zero wdzieku i sexapilu :sarcastic: Koncząc ten post zadam pytanie... Kto jest bardziej glupi? Ona czy Wy Janusze? ze Was tak wyjebala na kase? hahah a teraz sie prujecie sie tu :laugh3: Dajcie jej spokoj, to nie jej wina, ze jestescie tak zjebani!! To SU!!! Ona o tym wie, Was gdzies ten portal poglubil!! Ta idzcie sobie na dziwki, lepsza sa od niej, teraz sie prujecie jak dzieci, kto ja mial a kto nie mial hahah ile ja wydalem ile on :laugh3: Prawda jest taka, ze ona smieje sie z Was. Glupia Paulino olej tych zjebow, rob dalej swoje, pokaz jak masz wyjebane, niech ich boli, ze dalej z tym glupim usmiechem bawisz sie!!
Awatar użytkownika
Niewazne1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv: Niewazne

Szczególnie że ma na was wyjebane i teraz świeci dupa na transmisji najebana w trzy dupy :haha: :haha: :haha: :haha:

I ma już nowego popychacza albo lewy obieg żeby was wszystkich wkuwić :D:D:D:D

"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Nick na ShowUp.tv:

Co racja to racja to my po nie kąt tu stworzyliśmy tego ślicznego upiora który teraz śmieje się mam prosto w oczy.
Widzę ze spajka coś dzisiaj u niej nie ma.Pewno bidulek boi się niewygodnych pytań.. czy ty aby na pewno jesteś mężczyzną. :!:
Obrazek
Widzę chyba kolejny zapryszczały małolat lub jakiś inwalida.
Spoko już niedługo 300 i jest twoja na chuj tu kasę trwonisz. :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard kurwa miales nie pisac na forum i nie zagladac do niej , gdzie Twoj honor ?

Btw ciekawi mnie ile ona czasu poswieca na umalowanie twarzy przed transmisja bo kuzwa sexkamerka a ta sie maluje jak na jakies wyjscie i czesto poprawia ....
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Honor poszedł w pizdu
A tu tak coś na rozluźnienie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Obrazek
Spajki .. kuśwa pomyliłeś pokoje to nie jest Paulina. :good3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
A skoro nie możesz ode mnie zbyt wiele dostać to też tak mnie traktujesz No i co by powiedział ten twój impotent .. przypupas spajki jak by mnie zobaczył na trans Mógł by się wkurwić i zakręcić kureczek z kasą choć i tak nie a długo..
Kolejny przykład na to kim jesteś i co tu sobą reprezentujesz. :!: :!: :!: :!:
A tu przykłady co pewien kretyn u niej wypisuje.. masakra.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard wez sie juz zamknij, ublizanie od 20 tysi zet miesiecznie. Jestes za krotki, proste. Szejkowie z Dubaju tez placa fchuj wiecej zeby postawic klocka na modelke wiec nie wiem o chuj Ci chodzi.
Temat zdycha i te wasze podrygi niczego nie zmienia. Bez solidnego pierdolniecia nie bedzie tu po co wchodzic

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 358 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Daj spokój. Dobrze jest, prawie jak na patostremach :D Jedna cwana i kilku debili :D
A najlepsze jest to że debile od dobrych kilkudziesięciu stron tego tematu sobie skaczą do oczu i jeden na drugiego wyciągają brudy a ich muza ma na to wyjebane i w najlepsze świeci gołym tyłkiem przed innym debilem i w najlepsze kosi niezły hajs :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Dynastia normalna dynastia :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Nowy Blog ShowUp.tv
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Hard wez sie juz zamknij, ublizanie od 20 tysi zet miesiecznie. Jestes za krotki, proste. Szejkowie z Dubaju tez placa fchuj wiecej zeby postawic klocka na modelke wiec nie wiem o chuj Ci chodzi.
Temat zdycha i te wasze podrygi niczego nie zmienia. Bez solidnego pierdolniecia nie bedzie tu po co wchodzic

Zamknę się tylko dla ciebie muj tu jedyny pżyjacieló. :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hahaha, tu kazdy juz ma beke z was, a nie z tej niedojebanej Pauli z zezem :mocking: ja nie wiem serio co wy w niej widzicie haha, przeciez to jak klaun wyglada, i chodzi, rusza sie jak robot :D no ale cóż... Jaka Grazyna, tacy Janusze :laugh3:
Awatar użytkownika
Niewazne1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv: Niewazne

Dziś głupia spina na SU ale lud podpuszczać umie jednak to się potwierdza...

Paula Vel niewiadomo co kontra Cynamonek + Boginii....

Te Panie już się nie polubią...

Ale tak uczciwie pisząc: to tym razem jestem po Pauli stroni, poszło o to że Paula potwierdziła że Boginii Ka + Cynamonek = Flip i Flap i stwierdziła że nie pasują do siebie....

No bo w sumie nie pasują :) a później już jazda i nawet doszło do skarżenia się moderatorowi, następnie od Boginii Ka mąż czy chuj wie kto tam zapraszał wszystkich do Pauli aby zrobić tzw. "wjazd" hahaha

Można mieć różne poglądy co do różnych osób ale obiektywizm powinien być - więc tak ogólnie Boginii Ka i jej kompani no zachowali się słabo, bo akurat Paula w tym temacie (przynajmniej do momentu gdy to się zaczęło nic złego nie powiedziała, napewno nie obraziła, tylko wyraziła swoje zdanie)...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:Dziś głupia spina na SU ale lud podpuszczać umie jednak to się potwierdza...

Paula Vel niewiadomo co kontra Cynamonek + Boginii....

Te Panie już się nie polubią...

Ale tak uczciwie pisząc: to tym razem jestem po Pauli stroni, poszło o to że Paula potwierdziła że Boginii Ka + Cynamonek = Flip i Flap i stwierdziła że nie pasują do siebie....

No bo w sumie nie pasują :) a później już jazda i nawet doszło do skarżenia się moderatorowi, następnie od Boginii Ka mąż czy chuj wie kto tam zapraszał wszystkich do Pauli aby zrobić tzw. "wjazd" hahaha

Można mieć różne poglądy co do różnych osób ale obiektywizm powinien być - więc tak ogólnie Boginii Ka i jej kompani no zachowali się słabo, bo akurat Paula w tym temacie (przynajmniej do momentu gdy to się zaczęło nic złego nie powiedziała, napewno nie obraziła, tylko wyraziła swoje zdanie)...

#pasta z tym do tematów BBW cynamony i ka (sorry za brak bogini)
goldie

PoprzedniaNastępna