wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ty robinek ze mnie nie rob alkocholik i tak samo z Pauli.

A ty kurwa hard chyba pisałeś wczoraj ze zamkniesz pysk a szczekasz cały czas. Hard ty sie idz lecz bo jak ktoś ciebie spotka nad Wisła to wylądujesz w betonowych butach na dnie . Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee
Spikel20

Spikel20 pisze:Ty robinek ze mnie nie rob alkocholik i tak samo z Pauli.

A ty kurwa hard chyba pisałeś wczoraj ze zamkniesz pysk a szczekasz cały czas. Hard ty sie idz lecz bo jak ktoś ciebie spotka nad Wisła to wylądujesz w betonowych butach na dnie . Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee

Spiklu alkoholik piszemy przez H a nie CH. Teraz nie powiesz, że telefon Ci tak poprawił.
Elementarny brak znajomości pisowni i analfabetyzm.

Osoba która od 5 lat pije codziennie (nawet niewielkie ilości alkoholu) jest alkoholikiem.
A tak właśnie robi Zizi, pije codziennie, w sumie nie słyszałem o Jej trans bez %.

A o Tobie też gadała, że po pijanemu nie mogłeś Jej zadowolić bo Ci nie stawał, więc pewnie też łoisz niemało.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

słuszna uwaga ze Spikel jest alkoholikiem i znalazł równą sobie, ale też zrozumcie jak bardzo nieszczęśliwym człowiekiem musi byc Spikel i dlaczego ucieka do kieliszka:
1 jedyna zainteresowana nim kobieta to prostytutka z problemami alkoholowymi na którą wydał kilkaset tysięcy złotych wirtualnych
2 kobiety nie mają go za nikogo więcej jak skarbonkę
3 człowiek ma ewidentne problemy emocjonalne oraz borderline
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

... a ręce śmierdzą mu rybą. :laughingnew:

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

tomoxx pisze:Że jest Kur.ą i Szują. (Piz.ą, Ci.ą ) któreś z tych 3 ale że kur.ą to na pewno ,

A o sobie coś Paula mówiła?
Czy jako jedyna jest normalna?

Przecież te nieporozumienia są przez Nią samą, naobiecywała gruszek na wierzbie, a teraz źdzwiona, że jest tak nie inaczej.
Każdego z osobna bajerowała, by tak naprawdę korzystać tylko z ich dóbr materialnych.
Wrodzina manipulacja działa od początku
Jest również szują - kobietą nikczemną, podłą.
Bardziej wiarygodne dla mnie są słowa osoby, która umie być samokrytyczna wobec siebie.
Czego tego u Pauli nie ma.
Biedną gra - wzorcowo.
Awatar użytkownika
Materialistka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: Materialistka

Wczoraj,a w sumie dzisiaj, była noc szczerości u Pauli.
Hardowi się oberwało srogo :lol: :lol: :lol: uśmiałem się jak nigdy :lol: :lol:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Na miejscu producenta tego dennego serialu już dawno zdjąłbym go z anteny...
Formuła się skończyła, oglądalność spada, główni aktorzy wypalili się i przynudzają...

Spajki jest już zbyt przewidywalny, interwały czasowe miedzy stanami hate and love mocno się skróciły. Co ciekawe, pierwsza wersja scenariusza przewidywała, że spajki jest bogatym prezesem banku zakochanym w e-modelce, jednak rola arbaitera oddającego lwią część swej pensji lepiej pasuje do parametrów szołapowego janusza.

hardrockcaffe również zjebał . Scenariusz, zakładał, że okładany co chwile kijem przez "księżniczkę" stary dziadyga będzie do konca wierzył w miłość, która nie miała racji bytu.Tymczasem, dziadek zrejterował, z poety piszącego wiersze i psalmy dla "księżniczki" zamienił się w drobnego sprzedawczyka i straganowego kupca wypominającego "księżniczce" drobne grosze z koncówki z renty. Walczy jeszcze o zwrócenie uwagi na swoją plugawą role w tym gasnącym wątku, ale powinien już szukać sobie nowego serialu. Proponuje role idealne dla niego - szambonurka lub starego konfidenta ormowca bijącego pałką małe dziewczynki.

Rola robinka, byłego kochanka, toragate również nie wnoszą nic nowego.
Czas janusze na nowy serial w wątku innej dziewczyny!
chochla1

Wstyd Paula, że z dnia na dzień potrafisz wybaczyć osobie, która rzucała tu takimi epitetami na Ciebie, no ale tak kasa najważniejsza :(
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Kurwa Spikel ja w szkole orłem nie byłem ale naucz się kurwa pisać. Adoratoży psia mać haha. Jeden stary bej w dresie a drugi nie potrafi się nawet wysłowić i śmierdzi rybami. :laughingnew:

Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy pisze: Adoratoży

Adoratorzy, tak trzymając się ortografii.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Poziom Transmitującej = Poziom Adoratorów :) haha :)

Jedyny chyba z tego całego towarzystwa co ma jakiekolwiek zasady to jest Robinek, jeśli się mylę to przynajmniej chłopak umie się wysłowić dobrze a nie jak Spikel AIDS pisać AICS :D

Ogólnie kurwa to to jest przegięcię, Monti jej wczoraj daje żetony ta po nim ciśnie że i tak najgorszy...Spikel się przebudza co chwilkę ale też widzi że ma na niego wyjebane bo nie jest liderem :) Hard jechany z każdej strony przez nią i innych, no komedia....

Ja wam tak naprawdę jednego współczuję, bo to jest chujowa sprawa - uwierzyć w kogoś słowa - co gówno znaczą i są powtarzane każdemu innemu....
Byle wiadomo co się zgadzało...
Robinek widać odpuścił temat i prawidłowo...Hard też - choćby nie chciał to i tak ban...Monti to tam niewiadomo...
Ale najbardziej pierdolnięty z towarzystwa jest Spikel20 - bo wypisywanie na kogoś takich rzeczy, a później włażenie w dupę...i dalej wiara że coś z tego będzie....
Spikel zrozum jedno - jeden wczoraj gościu co nie dał nawet żetona, to ona bardziej się szczerzyła do niego, i uśmiechała i w pewnym sensie flirtowała...
Ja niewiem kiedy do ciebie to dojdzie - że nic z tego nie będzie...a najlepsze jest to - że dając jej żetony - sam do tego doprowadzasz :) bo mimo tego że ma cię w chuju i publicznie to pokazuje to konto się zgadza :) a na tym ta zabawa polega :)

AAAA i jeszcze jedno co do jej odejścia :)
Wczoraj jakiś gościu drążył temat - bo napisała że może będzie się pojawiać na a la klapsy po tygodniu czy po iluś tam :)
To się jej spytał: to kończysz transmitować czy co ????
Odpowiedź roku: Tak kończę z pokazami, tak by pogadać może będę wpadać :D

Więc co do jej odejścia chyba 35 w karierze - to można traktować jak słowa Spikela20 - że już więcej do niej nie wejdzie, choćby mu rodzinę siekierą pokroiła :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Zrozumcie trudno mi stad odejść skoro zabawa jest przednia wiec jeszcze kilka szpileczek o tak od serduszka.
Spikel20 pisze:. Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee

Paulino to chyba Twój najgłupszy klient. ty to wiesz my to wiemy tylko on tego nie wie.
Głupi czy nie głupi ważny że DOJNY
Obrazek
On może nie ale kilka setek innych frajerów to na pewno. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Zrozumcie trudno mi stad odejść skoro zabawa jest przednia wiec jeszcze kilka szpileczek o tak od serduszka.
Spikel20 pisze:. Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee

Paulino to chyba Twój najgłupszy klient. ty to wiesz my to wiemy tylko on tego nie wie.
Głupi czy nie głupi ważny że DOJNY
[ Obrazek ]
On może nie ale kilka setek innych frajerów to na pewno. :!: :!: :!: :!:

Tak sobie siedzę i czytam i czytam i mnie chyba przekonałeś hardziu z tą przednią zabawą. Może i ja napiszę coś od serca…
W ogóle jakim prawem wytykasz komuś jego głupotę, jak sam jesteś bezdennie głupi :laughingnew: .
Zlituj się kmiocie. Wszyscy, ale ty takie zdania walisz? ty?????? :haha: :lol2: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :mocking: :sarcastic:
szalony! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Ostatnio słyszałem, że "księżniczka" planuje wydanie poradnika "Jak zrobić Janusza".

Więc pora zacząć pisać poradnik jak nie zostać Januszem i nie dać zrobić się w pizdę.

Wstęp.
Pierwsze kroki.
Paulinka vel Odlotowa_Sunia vel Łasica vel Edyta vel Zizi (Zezi) znana jest doskonale w: Warszawie, Opolu, Rzeszowie, Katowicach, Łodzi i okolicach.
Znana i szanowana córa, od 18 roku swego spokojnego życia rozpoczyna pierwszą "realną" pracę w biznesie.
Cytuję: "... ruch był taki, że po całym dniu zapominałam swojego zmyślonego imienia".

Roksa, Odloty, Katowiczanki, to kolejny etap bycia "gwiazdą".
Odnosząc tam kolejne sukcesy jako specjalistka FBG oraz par mieszanych (trafiając na pierwsze miejsca ocen na Garsonierze)
Paulinka poznaje ShowUP!

cdn.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Robinek29 pisze:Cytuję: "... ruch był taki, że po całym dniu zapominałam swojego zmyślonego imienia".

No no jestem pełen podziwu jak można aż tylu facetów obsłużyć.
Istna seks machine.
Ps w tej sytuacji Spajki musisz doliczyć kolejne kilka setek wygłodniałych samców.
A ten kretyn pytał się Robinka czy ja ruchał. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
pS batmanku ty jebany lalusiu masz zadatki na Janusza.. sorry zapomniałem że ciebie nie stać nawet żeby podarować jej 100 żetków. :!:
A swoja droga to jestem ciekaw ilu miała w swojej karierze estradowej starszych klientów ode mnie .. no tak wtedy to jej jakoś wiek tuż tak bardzo nie przeszkadzał. :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Jak znajdę ciebie w tym Krakowie pedofilu to już nigdy twoja morda nie uczy światka dzienego. Takiego zula internetowego to swiat nke widział zygac sie chce na ciebie. Twój pies ładne musi mieć konwulsje jak ciebie widzi.

Spikel20

A wiecie co jest najśmieszniejsze?
Ze Paula aka Wredna aka Zuzia aka Odlotowa aka Zezi ma was wszystkich głęboko w piździe.

Ona daje dupy i zarabia pieniądze po czym o was zapomina i żyje swoim życiem, a wy się tu kurwa pultacie jak tygodniowe gówno w czterdziestostopniowym upale.

Paula sorry.. Ja oraz reszta szanownego towarzystwa sobie kręcimy beke z Ciebie tutaj nie raz... Ale życzymy Ci z całego serca jak najlepiej - ruchaj te kurwy batmanki, robinki, hardziki i spikele i inne kurwie ile wlezie.
#TEAMWREDNA
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Jak znajdę ciebie w tym Krakowie pedofilu to już nigdy twoja morda nie uczy światka dzienego. Takiego zula internetowego to swiat nke widział zygac sie chce na ciebie. Twój pies ładne musi mieć konwulsje jak ciebie widzi.

Ta jedyne na co ciebie stać to napisanie listu do mojego ojca jaki to jego syn jest okrutny i podły. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Ps spajki tyko tam w tej Gruzji to nie pij za dużo bo znowu ...... :laughingnew:
JESTEŚ NĘDZNĄ POKRACZNĄ MESKĄ PIZDĄ KTÓRA TO PRZEZ WIELE LAT NIE MOŻE PORUCHAĆ JEDNEJ LASECZKI.
Przynosisz jedynie wstyd męskiemu gatunkowi. :!:
I jak tu się później nie dziwić że Polska boryka się z niżem demograficznym jak po świecie łażą takie ŁAJZY. :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard niektóre dziewczyny mówiły jakim jestes impotentem bo tobie staje wyłącznie. Przy dzieciak wieku 13 lat jebany pedofilu

Spikel20

Spikel20 pisze:Hard niektóre dziewczyny mówiły jakim jestes impotentem bo tobie staje wyłącznie. Przy dzieciak wieku 13 lat jebany pedofilu

Widzę ze ty nic mądrego już tu chyba nie napiszesz.
Nawet nie stać cię na mądrą ripostę.Kozy, psy, dzieci.. tylko chomików tu jeszcze brakuje.
Oj Paulino współczuje ci że chcesz dać dupy takiemu idiocie. :!:
Proponuje ci dużo pic tam w tej Gruzji będzie ci znacznie łatwiej. :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper