wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Też się zgadzam z przedmówcami tak szczerze...już się to nudne robi takie ciśnięcie sobie bez niczego...
Nie mam pojęcia czemu wy wyładujecie frustracje wywołaną przez księżniczkę i to jak was potraktowała na siebie nawzajem...
Tylko jedno Was łączy tak naprawdę: jak Księżniczka mrugnie, nieważne co zrobi, to będzie powrót na kolanach do łask...wystarczy że część paznokietka wystawi i już was MA :)

Jak w piosence kibicowskiej: Moja Wiara Niezachwiana, Zawsze W Tobie zakochana :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:Też się zgadzam z przedmówcami tak szczerze...już się to nudne robi takie ciśnięcie sobie bez niczego...
Nie mam pojęcia czemu wy wyładujecie frustracje wywołaną przez księżniczkę i to jak was potraktowała na siebie nawzajem...
Tylko jedno Was łączy tak naprawdę: jak Księżniczka mrugnie, nieważne co zrobi, to będzie powrót na kolanach do łask...wystarczy że część paznokietka wystawi i już was MA :)

Jak w piosence kibicowskiej: Moja Wiara Niezachwiana, Zawsze W Tobie zakochana :)

To całkiem proste chyba nie trzeba być filozofem czemu tak się tu spieramy ale nie chce mi się wam to tłumaczyć bo i po co.Ona już niedługo stąd odchodzi i wasz koszmar się już skończy .. tylko czy wszyscy tego chcą bo co będziecie mieli do czytania przy porannej kawie. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Monti witamy.!!!!

Tak, tak ten cały cyrk ma przednie zakończenie pojawił się kolejny już nam tu dobrze znany zawodnik.I podobnie jak spajki on też nie poruchał chociaż miał bo tego okazje bo kilka razy proponowała mu spotkanie nie koniecznie na kawkę i ciacho.I co pewno się wystraszył bidulek że porucha.Prawda że całkiem niezłe towarzystwo. :fap: :fap: :fap: :fap:

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

A ty smieciu "masz wyjebane" i co 5 minut patrzysz na Jej profil czy nadaje i co sie zmienia... Jestes podla kurwa hard i w koncu zaczyna wychodzic twoje prawdziwe oblicze jak "dostales kosza" od kogos u kogo nigdy nie miales szans i ci nigdy nie robil nadziei... Mam nadzieje ze ta sprawa zakonczy sie wariatkowem dla ciebie i z frustracji odjebiesz cos co bedzie pretekstem zeby cie zamkneli.
Pozdrawiam hard
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek
Ładnie napisane. :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Nadaje, wg zapowiedzi to ostatnie 3 dni , dziś bez privów, ciekawe czy się pojawią główni bohaterowie

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ciekawe co o waszej księżniczce by powiedziała jej psiapsi brzydulaula czy jak jej tam bylo :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Ale jakie piękne słowa padły o Hardzie, widać że długo u niej siedział bo go pięknie podsumowała w 2 słowach, czyli musiała się na nim poznać. Muszę przyznać że umie oceniać ludzi :) co do Harda się nie pomyliła :good3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Że jest Kur.ą i Szują. (Piz.ą, Ci.ą ) któreś z tych 3 ale że kur.ą to na pewno ,
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Szkoda , ze juz lusha nie uzywa bo te jej wycie z "rozkoszy" byly najlepsza czescia tego kabaretu :D

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Wiece czemu ja ma bana bo ta jebana suka nie ma z czego mnie wydoić ale na szczęście są inni idioci którzy się do tego wyśmienicie nadają.
a tu wpisowe.. możesz teraz mnie wyzywać do woli od kurew szmat i lafirynd..
Obrazek
Co za kretyn!!!!
Obrazek
To ostatni mój post w tym całym pojebanym temacie żałuje że brałem w nim niestety udział. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:To ostatni mój post w tym całym pojebanym temacie żałuje że brałem w nim niestety udział. :!: :!: :!: :!:

Lepiej się ogarnąć później niż wcale, jeśli rzeczywiście masz tyle samozaparcia żeby tu więcej nie pisać, to powodzenia w wytrwaniu w decyzji.

Generalnie od SU by Ci się przydał reset bo popłynąłeś trochę angażując się emocjonalnie, jak zresztą wszyscy którzy to robią.

I jeszcze coś, po cholerę siedzisz u niej na trans ? i kontrolujesz kto ile daje, daj sobie sam na luz i tymi trans a nie tylko z forum .
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

@Tomoxx człowiek ze wsi wyjdzie wieś z niego nigdy tak jak hard może z forum wyjdzie ale z transmisji potajemnie będzie dalej siedział i fapał pewnie też do jej cipki :)

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
Spikel20 pisze:Fantazje to ty masz gory zakompleksiony dziadku idz na terapie aa bo już mózgu nie masz

Chce ci przypomnieć wszażu twoje słowa które przy montim mówiłeś na pytanie czy ja waliłeś ... tak miałem okazje ale byłem pijany wiec nic z tego nie wyszło .. chyba to pamiętasz. :!: :!: :!: :!:

spikel to jak w końcu było? raz mówisz, że ją pukałeś nie raz innym razem, że miałeś okazję ale nie wyszło :dontknow:
kręcisz bardziej niż TW Bolek :D
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Nick na ShowUp.tv:

Tak dla przypomnienia Spiklu kundlu by nie było, że to nie Ty pisałeś:

Spikel20 pisze:Miarka się kurwa przelała po wczorajszym granie na czyjś uczucia jest świństwem za co poniesiesz kurwa konsekwencja. Jestes wyłącznie materialistka kurwa 10 zetonow nie mailem bo kurwa nie dało sie kupic bo przelewy na SU nie działały. Ale to już kurwa ostatni raz zjebana kurwo jak mnie zmanipulowałas. Ja wiem ze pisanie tutaj zeczy po tobie spływa ale mam cos lepszego co napewno kurwa zaboli ciebie jak mnie wczoraj. Do twoich rodziców pisze list kim ty jestes i jaka osoba a do tego załączam ogłoszenia z roksa i odlotów które beda w wiec sie mozesz spodziewać listy w najbliższych tygodniach . I bedzie ciebie tak samo bolało jak mnie.

Fajna a ty sie zastanow kto zostanie matka chrzestna twojego dziecka bo to jest największy błąd jaki moze być. Ta kobieta nie ma żadnych uczuć tylko manipulują uczuciami a do tego jest prostytutka bez żadnych wartości .

Spikel20 pisze:Za to co mi zrobilas to powiem tobie tak robinek i monti co pisali to bedzie pikus porównaniu ze mna. Wojna sie rozpoczęła kurwa zrobienie ze mnie jelenie poraz 10’i wyśmiewanie mnie na czacie zobaczysz za to wszystko kurwo

Spikel20 pisze:Już nigdy nie bedzie pieknie niech spierdala do swojego pokoju i obciaga każdemu bo tylko to potrafi dziewczyna bez żadnych ambicji. Wyrachowana dziwka która wyląduje w rynsztoku z aicem. Zygac sie chce jebana oszustka i naciągaczką kurwa . I jak ona biedna przecież szmata zjebana

Spikel20 pisze:Widzisz hard jestes za głupi i za prosty i dlatego widac czemu jestes sam i będziesz. Dżentelmeni nie chodzą od razu na sex po pierwszym spotkaniu ale niestety trzeba mieć klasę a nie nasrane w głowie jak ty. Cały zycie na rencie inwalidzkiej 24 godziny przed SU i forum lecz sie hard

CDN...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

kilka dni temu pisała na profilu o odejściu z klasą a wczoraj najebana na transmisji :beee: Żenada, gdzie ta KLASA ! ? ? :nea: !

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

radosny26 pisze:kilka dni temu pisała na profilu o odejściu z klasą a wczoraj najebana na transmisji :beee: Żenada, gdzie ta KLASA ! ? ? :nea: !

To prawda jaj kolejnym problemem jest alkoholizm.
Ona pije codziennie. To jest uzależnienie i to od wielu lat.

Widać Spikl takie bo z tego co wiadomo sam lubi wypić więc mu jeden chuj :lol2:

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

A tu tak na koniec.. końców kilka barwnych wypowiedzi tego kretyna.
No tak prawdziwy z niego dżentelmen.. nieprawdaż.
Ale teraz za garść żetonków znowu powrócił na matczyne łono
Tak tak jej amnezje oraz usługi można kupić za garść żetonów.AMEN.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aha ..czy w końcu po tylu latach czekania w końcu podupcysz . to.. jeden klient w ta czy w tamtą .. pewno i tak na jej długiej liście już różnicy nie robi. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ty robinek ze mnie nie rob alkocholik i tak samo z Pauli.

A ty kurwa hard chyba pisałeś wczoraj ze zamkniesz pysk a szczekasz cały czas. Hard ty sie idz lecz bo jak ktoś ciebie spotka nad Wisła to wylądujesz w betonowych butach na dnie . Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee
Spikel20

Spikel20 pisze:Ty robinek ze mnie nie rob alkocholik i tak samo z Pauli.

A ty kurwa hard chyba pisałeś wczoraj ze zamkniesz pysk a szczekasz cały czas. Hard ty sie idz lecz bo jak ktoś ciebie spotka nad Wisła to wylądujesz w betonowych butach na dnie . Takiego obleśnego wywłoką to pewnie wpierdol codzienie dostajesz jak idziesz ruchac ta kozę bledee

Spiklu alkoholik piszemy przez H a nie CH. Teraz nie powiesz, że telefon Ci tak poprawił.
Elementarny brak znajomości pisowni i analfabetyzm.

Osoba która od 5 lat pije codziennie (nawet niewielkie ilości alkoholu) jest alkoholikiem.
A tak właśnie robi Zizi, pije codziennie, w sumie nie słyszałem o Jej trans bez %.

A o Tobie też gadała, że po pijanemu nie mogłeś Jej zadowolić bo Ci nie stawał, więc pewnie też łoisz niemało.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

PoprzedniaNastępna