Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Część zmian, które wprowadzają są nawet ok, tylko dlaczego testują to na użytkownikach ;)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
mareklotnik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Calhessi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Czy tylko u mnie transmisja po wejściu do kogoś nie startuje automatycznie tylko po kliknięciu w ekran? a jak nie kliknę albo kliknę za późno to "nie odnaleziono streama" ale za nim to co najmniej 30 sek. czekania.
Awatar użytkownika
zeno
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: wpisz
Nick na ShowUp.tv:

U mnie nawet klikniecie nie pomaga jest tylko informacja nie odnaleziono streamu o podanej nazwie :evil:
Awatar użytkownika
drago9
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Coś mi się zdaje, że to początek końca tej zabawy. Widzów z tygodnia na tydzień mniej, a teraz jeszcze zupełnie nieprzyjazny interface.
Awatar użytkownika
zeno
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: wpisz
Nick na ShowUp.tv:

"nie odnaleziono streama" - na większości moich komputerów
Awatar użytkownika
cysorz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

Mam problem z tą nową wersją Showupa. Mianowicie, w starej wersji wszystko było ok, a tutaj obraz jest jak by zbliżony i poszerza mnie w kamerce. Normalnie wcześniej miałam kamerkę jakieś 70cm od siebie i było mnie widać prawie całą aż do kolan, a teraz muszę stać daleko od kamerki bo w kamerce jestem większa. Czy któraś z Was ma ten sam problem? Czy to zniknie w ogóle, czy to może ja mam problem? Ogólnie od wprowadzenia tych zmian i zrezygnowania z FLASHa mam wiecznie problemy :(
Awatar użytkownika
xnxx123
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Nick na ShowUp.tv:

xnxx123 pisze:Mam problem z tą nową wersją Showupa. Mianowicie, w starej wersji wszystko było ok, a tutaj obraz jest jak by zbliżony i poszerza mnie w kamerce. Normalnie wcześniej miałam kamerkę jakieś 70cm od siebie i było mnie widać prawie całą aż do kolan, a teraz muszę stać daleko od kamerki bo w kamerce jestem większa. Czy któraś z Was ma ten sam problem? Czy to zniknie w ogóle, czy to może ja mam problem? Ogólnie od wprowadzenia tych zmian i zrezygnowania z FLASHa mam wiecznie problemy :(

Mam ten sam problem co ty. Zawsze jak zrobiłam zdj to po chwili kamerka mi przeskakiwała na "mniejszy obraz" a w nowej wersji tego nie mam i tez wyglada to tak jakbym siedziała bardzo blisko cam.
luckykarma

luckykarma pisze:
xnxx123 pisze:Mam problem z tą nową wersją Showupa. Mianowicie, w starej wersji wszystko było ok, a tutaj obraz jest jak by zbliżony i poszerza mnie w kamerce. Normalnie wcześniej miałam kamerkę jakieś 70cm od siebie i było mnie widać prawie całą aż do kolan, a teraz muszę stać daleko od kamerki bo w kamerce jestem większa. Czy któraś z Was ma ten sam problem? Czy to zniknie w ogóle, czy to może ja mam problem? Ogólnie od wprowadzenia tych zmian i zrezygnowania z FLASHa mam wiecznie problemy :(

Mam ten sam problem co ty. Zawsze jak zrobiłam zdj to po chwili kamerka mi przeskakiwała na "mniejszy obraz" a w nowej wersji tego nie mam i tez wyglada to tak jakbym siedziała bardzo blisko cam.

No to mnie troszkę pocieszyłaś, że nie jestem z tym sama. Mam tylko nadzieję, że twórcy tego serwisu wezmą sobie do serca ten problem i szybko wrócą do starej wersji. Ja mam dokładnie tak samo, kiedy robiłam wcześniej zdjęcie do miniatury to obraz automatycznie przeskakiwał i w kamerce robiłam się mniejsza. A teraz tego nie ma, obraz jest cały czas ogromny i muszę się daleko od kamerki, co jest oczywiście mega uciążliwe, bo trzeba odpisywać tym bardziej, że piszą jak najęci.
Awatar użytkownika
xnxx123
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Mi sie w ogóle to nowe SU nie podoba....a na jakiej przeglądarce odpalasz SU? ja na chromie, innych jeszcze nie testowałam.
luckykarma

Ja również na Chrome, ale wcześniej odpalałam raz na Mozili a raz na Chrome, nie było w sumie reguły. Właśnie robię transmisję i chłopaki narzekają, że jest lipa z jakością :(
Awatar użytkownika
xnxx123
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

U mnie wczoraj było ok....czasem przerywało transmisję. Dziś jest katastrofa. Innych widzę...ale jak próbuję włączyć ja swoją trans to pisze na przemian "ustawienia kamery" i "inicjalizacja streama"....potem wywala błąd, że nie udało się połączyć ze streamem.
Awatar użytkownika
rafalrafalowski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Szmata ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: nieobliczalny27

Coś niedobrego stało się z Showupem. Chodzi mi o obecne aspekty techniczne działania strony.
Na przykład gdzie podział się suwak od dźwięku na transmisji? W tej chwili jest tylko ikonka dźwięku, przy użyciu której można tylko wyciszyć dźwięk lub go przywrócić. Jeszcze 2 dni temu można było regulować głośność. Bardzo przydatne to było w przypadku odpalenia kilku transmisji i decydowaniu o głośności każdej z nich, bo jak wiadomo każdy nadaje z innym natężeniem.

Kolejna rzecz to avatarki, które po najechaniu na nie strzałką pokazują nie tylko slajdy osoby, na którą się najechało, ale także slajdy z innych transmisji. Przykładowo najeżdżamy powiedzmy na PearlCat, a tam oprócz niej pojawia się NajbrzydszaWeWsi (znana wszystkim Paula). Dalej, najeżdżamy na SexyBlondzię, a tam oprócz niej pokazuje się jakaś puszysta brunetka. A najbardziej się uśmiałem, gdy po najechaniu na Sexy_you pojawia się jakiś siedzący facet o piwnym brzuchu z jajami na wierzchu.
Zabawnych przykładów jest więcej, ale nie ma się co rozpisywać.

Idąc dalej... Obraz transmisji często się rozmazuje (defragmentuje). Dźwięk niekiedy nie współgra z obrazem i wyprzedza go o kilka sekund.
No i to dziwne szukanie streamu, który nie zawsze jest odnajdywany.

Coś pominąłem? Coś tam jeszcze jest. Nie licząc wcześniej zgłoszonych problemów wyżej przez same transmitujące osoby.
Zróbcie coś z tym, urwał.
Awatar użytkownika
Spycisław
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

rafalrafalowski pisze:U mnie wczoraj było ok....czasem przerywało transmisję. Dziś jest katastrofa. Innych widzę...ale jak próbuję włączyć ja swoją trans to pisze na przemian "ustawienia kamery" i "inicjalizacja streama"....potem wywala błąd, że nie udało się połączyć ze streamem.

MI dodatkowo co chwilę robi pomiar łącza i nie mogę włączyć transmisji bo wyskakuje komunikat, że moje łącze jest bardzo słabe.
Awatar użytkownika
xnxx123
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

xnxx123 pisze:
rafalrafalowski pisze:U mnie wczoraj było ok....czasem przerywało transmisję. Dziś jest katastrofa. Innych widzę...ale jak próbuję włączyć ja swoją trans to pisze na przemian "ustawienia kamery" i "inicjalizacja streama"....potem wywala błąd, że nie udało się połączyć ze streamem.

MI dodatkowo co chwilę robi pomiar łącza i nie mogę włączyć transmisji bo wyskakuje komunikat, że moje łącze jest bardzo słabe.

Z pomiarem łącza mam to samo :)....na papierze łącze bardzo dobre...według SU bardzo słabe :D....ja ogólnie jestem zadowolony że wreszcie wywalili flasha. Zmiany prędzej czy później musiały nadejść. Ale muszą szybko opanować błędy bo jest ich zwyczajnie za dużo.
Awatar użytkownika
rafalrafalowski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Czyli nie będę mogła robić transmisji, dopóki nie rozwiążą błędów?

Dlaczego wszystkie inne dziewczyny normalnie mogą transmitować, a mi ciągle wywala komunikat o słabym łączu, skoro mam jeden z szybszych internetów w Polsce?
Awatar użytkownika
xnxx123
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

xnxx123 pisze:Czyli nie będę mogła robić transmisji, dopóki nie rozwiążą błędów?

Dlaczego wszystkie inne dziewczyny normalnie mogą transmitować, a mi ciągle wywala komunikat o słabym łączu, skoro mam jeden z szybszych internetów w Polsce?

Niestety chyba musimy wszyscy poczekać aż te błędy naprawią :((. Byle szybko. Mam nadzieję, że inni także będą się wypowiadali. Bo z czego widzę do poprawy sporo.
Awatar użytkownika
rafalrafalowski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Test h5live

Odśwież czat, aby zobaczyć transmisję na żywo!  
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

U mnie niby świetne łącze, ale co drugi priv nie działa :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Sprawdźcie sobie jak to wygląda u innych transmitujących. Jak oglądacie transmisję, gdy macie obok czat to obraz jest dość wąski, ale jeśli zrobicie na pełen ekran to... Macie obraz szerszy :D Będzie szeroki gdy wdrożą nowy wygląd szołapa. Jak pisał moderator: do dwóch miesięcy.

Razem z nowym wyglądem ma być także opcja privów grupowych.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

Witam!
Mam ten sam problem co większość z Was. Do tej pory wszystko działało sprawnie, mam dobry internet a dzisiaj "bardzo słaba jakość łącza" :(((

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Jambalaya
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: :*
Nick na ShowUp.tv: :*

PoprzedniaNastępna