wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

maq pisze:Ktos ci kiedys zajebie w ten siwy leb

Ale na pewno nie będziesz to ty bo tylko na co cie stać to szczekanie w necie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hahaha Hard ja w to uwierze ze wydawałeś te 5K /mies tylko należy dodać że były to żetony od montiego i szatana + jakieś drobniaki z konkursów i postów z foro . No ale słabo jeśli uznajesz że to twoj poniesiony koszt xD , kiedyś u kocurka też ci dawałem ( i nie tylko ja) na jakieś losy itd , bo często skamlałeś że nic nie masz ( wtedy było mi cie jeszcze troche żal)
goldie

Goldi to ty tezharda sponsorowales ? Od kazdego tylko zebra co za kloszard jeden. Najwiecej to od montiego wyłudził. Ty hard 40 tys ciebie nawet na lodówkę nie stac woec przestan pierdolic . Delirium coraz większe widze
Spikel20

Tak szczerze powiedziawszy to ja nie wiem czym Wy się szczycicie: bo pytanie kto jest większym frajerem - osoba co wydała, nie mając z tego nic, i ciągle poniżana była i powracała do łask Pani co chwile za żeton czy ten co a la żebrał, nie wydawał i takie tam?? Na to już niech sobie każdy odpowie...
Bo o odejściu w godności no to raczej nawet nie ma co dyskutować....
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Goldi to ty tezharda sponsorowales ? Od kazdego tylko zebra co za kloszard jeden. Najwiecej to od montiego wyłudził. Ty hard 40 tys ciebie nawet na lodówkę nie stac woec przestan pierdolic . Delirium coraz większe widze

Wypierdalaj stad jebany złamasie bo ty idioto tylko do jednego się nadajesz. tylko do DOJENIA przez takie cwaniarki jak Paula wie stul już tu swój zawszony dziób.
Milioner który haruje na taka lafiryndę która nawet dupy nie chce mu dać.
I no ty marny kutasie miałeś tyle okazji i nawet nie potrafiłeś ją zaciągnąć do łóżka.
Prawdziwy z ciebie maczo.
ŻAŁOSNA MĘSKA POKRAKA. :!: :!: :!: :!:
Z tego co mi wiadomo to dawno nie miałeś kobiety w łóżku wiec zapomniałeś że kutas nie służy tylko do sikania. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Zamknąć pyski psie wytryski bo ta kłótnia już się dziecinna robi a Wasza księżniczka i tak pewnie sika po nogawkach już jak to czyta ....
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

Widzisz hard jestes za głupi i za prosty i dlatego widac czemu jestes sam i będziesz. Dżentelmeni nie chodzą od razu na sex po pierwszym spotkaniu ale niestety trzeba mieć klasę a nie nasrane w głowie jak ty. Cały zycie na rencie inwalidzkiej 24 godziny przed SU i forum lecz sie hard
Spikel20

Spikel20 pisze:Widzisz hard jestes za głupi i za prosty i dlatego widac czemu jestes sam i będziesz. Dżentelmeni nie chodzą od razu na sex po pierwszym spotkaniu ale niestety trzeba mieć klasę a nie nasrane w głowie jak ty. Cały zycie na rencie inwalidzkiej 24 godziny przed SU i forum lecz sie hard

Ta ty masz z dżentelmena tyle co ja z księdza. No tak co większym idiotom i nieudacznikom to musi zająć trochę więcej czasu.A tobie ile to zajmie kilka lat.
ŚMIAĆ MI SIĘ Z CIEBIE CHCE TY MĘSKI KUNDLU. :!: :!: :!: :!:
A tu mam koszulkę dla ciebie ty...
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard frustracja ciebie zżera bo ja sie z paula spotykałam a ona nawet ciebie przed kamerka widziec nie chciała . Hard jestes obleśnym zulem jak wodac to na zdjenciach stroje lata siedemdziesiąte bazar tysiąclecia . Dla ciebie to tylko melina czeka dziadku
Spikel20

Może hard jest jak ten gościu z chłopaków do wzięcia ? Pan Franek się nazywał. 40+ na karku , woli 16 latki i jego konar jeszcze nie miał okazji zapłonąć ani razu :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Spikel20 pisze:Hard frustracja ciebie zżera bo ja sie z paula spotykałam a ona nawet ciebie przed kamerka widziec nie chciała . Hard jestes obleśnym zulem jak wodac to na zdjenciach stroje lata siedemdziesiąte bazar tysiąclecia . Dla ciebie to tylko melina czeka dziadku

Oj pojebańcu ty lepiej idź sobie zwal konia własna ręka a nie myśl że kiedykolwiek ją wyruchasz. :fap: :fap: :fap: :fap:
Bo jestem święci przekonany że ona jednak swój rozum ma i nigdy ciebie do siebie nie dopuści.
Bo od chorych psychicznie trzeba trzymać się z daleka. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Przecież hard my już dawno sex uprawialiśmy wiec ja nie wiem o czym ty piszesz zgredzie
Spikel20

Spikel i Hard. Przynudzacie troche.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 221 razy
Podziękowano mu: 322 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Spikel20 pisze:Przecież hard my już dawno sex uprawialiśmy wiec ja nie wiem o czym ty piszesz zgredzie

Uważaj bo cie ona opierdoli za pisanie nie prawdy. :!: :!: :!: :!:
A tu co pisze podobno zdrowy na umyśle chłop.MASAKRA.
Obrazek
A z tym czy uprawialiście seks to już tyle wersji znam że można się w twoich fantazjach pogubić. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Fantazje to ty masz gory zakompleksiony dziadku idz na terapie aa bo już mózgu Orawie nie masz
Spikel20

Popieram komin. Ile się można od pizd, kundlów i męskich gnid wyzywać... Strzelaniny, wybuchy, narkotyki, pościgi, dziwki - a nie, dziwki już są... Chociaż załatwcie jakieś zimne ognie i średnia hawajską dla wszystkich.

Murzyni już dawno by zaczęli strzelać do siebie.... Polski frajer nie ma luzu, rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda temacie.....
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Fantazje to ty masz gory zakompleksiony dziadku idz na terapie aa bo już mózgu Orawie nie masz

Chce ci przypomnieć wszażu twoje słowa które przy montim mówiłeś na pytanie czy ja waliłeś ... tak miałem okazje ale byłem pijany wiec nic z tego nie wyszło .. chyba to pamiętasz. :!: :!: :!: :!:
Jeszce jedno teraz mi się przypomniało jak to ona mówiła że ty miałeś czelność po kolejnej kłótni zadzwonić do niej i prosić czy po ciebie nie przyjedzie.
I co ona na to... odłożyłam słuchawkę.. to kretyn.. co on sobie myślał że ja z kimś takim się mam spotkać.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Niech admin zamknie ten temat i skończy tę walkę dwóch kogutów :laugh3:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Widziałem spajki że sie zalogowałeś ale prawda boli wiec niczego nie umiałeś napisać ty kłamco i oszuście. :!: :!: :!: :!:
I dalej śnij o dupceniu którego nie ma nie było i chyba już nigdy nie będzie. :biggrin:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna