wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

W wilczych stadach też są samce omega na których każdy się wyżywa - są zawsze ostatnie do jedzenia, śpią gdzieś na boku, każdy jak ma nerwa to ich sobie skubie albo podgryza wyładowywując agresję. Ale nie znęcają się nad nim żeby zabić, o nie! Nie taka jest jego rola - samiec omega ma być workiem do bicia, jego śmierć nie jest nikomu na rękę

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

No..no pitu pitu... jestem w szoku co za wnikliwe i trafne spostrzeżenia.....

i ja...... ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

komin pisze: Spikel? Nie mam zdania... to jest jakis qrwa kosmita, tak beznadziejnego przypadku chyba nigdy nie widzialem. Nie wiem czy on jest zwyczajnie glupi, czy co to wogole ma byc...brak mi slow :shock:

Ja myślę, że obydwaj zawodnicy rozgrywają w tym roku wspaniały sezon i potrafią zaskoczyć każdą obronę świata:P Niemała na pewno w tym zasługa trenera Pauletty, która potrafiła genialnie połączyć tępy gniew oraz chłopski upór Spikela wraz z przebojowością Harda is stworzyła legandarny już duet na miarę Flipa i Flapa, czy Toma i Jerry'ego. Po odejściu prowadzącego z zespołu powinno się to zmienić na korzyść Harda znacząco. Spikel daje po sobie poznać oznaki wypalenia, oraz iż jego gra staje się schematyczna i bez sztywnej ręki szkoleniowca, oraz twardych ram taktycznych nie ogarnie poziomu z tego sezonu i na zawsze pozostanie jedynie Złotym Chłopcem Pauletty. Przed Hardem na pewno dużo większa przyszłość jako temu bardziej kreatywnemu w robieniu z siebie wariata , oraz prezentującemu bardziej radosny styl spod znaku joga bonito i sądzę, iż w przypadku odejścia Pauletty wypełni lukę po liderze jako klasyczna 10 wygrywająca mecze samotnie.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Ciekawe co robi Spajki ??? Czy pisze może artykuł na bloga czy może list do jej rodziców czy może tak nerwowo wykręca do niej numer......put .put.. put .. nie ma takiego numeru.
Aha jeszcze zapomniałem o pozwie do sądu o kota.
PS Spajki jak nie masz z kim jechać do tej Gruzji to kup sobie kota.. jego będziesz tam dręczył.
Albo zaproś tak montiego i koniecznie weźcie drobne na drinki (może inna laseczka zrobi wam loda). :!: :!: :!: :!:
W ostateczności może tak monti wypiąć swoje dupsko a by będziesz udawał że ruchasz Pauline.
Paulino mam nadzieje że nie dopuścisz do tego żeby ten idiota posiadł w końcu twoje ciało.No chyba masz trochę szacunku do siebie i zdrowego rozsądku żeby do tego nie doszło. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Spokojnie, Spikel tworzy tak skomplikowane konstrukcje myslowe ze nawet jesli napisze jakis list to i tak nikt nic z tego nie zrozumie ;) Poza tym skoro jego heroiczna misja ratunkowa najwyrazniej sie nie powiodla to byc moze skupi sie na odrabianiu strat finansowych. Jak wszyscy wiemy jego naklady na ten zbozny cel byly ogromne. Kiedys te karty kredytowe trzeba w koncu splacic. Sezon w Norwegii w pelni, ceny lososia znowu poszybowaly wiec chlopak ma szanse sie odrobic.

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Spokojnie, Spikel tworzy tak skomplikowane konstrukcje myslowe ze nawet jesli napisze jakis list to i tak nikt nic z tego nie zrozumie ;) Poza tym skoro jego heroiczna misja ratunkowa najwyrazniej sie nie powiodla to byc moze skupi sie na odrabianiu strat finansowych. Jak wszyscy wiemy jego naklady na ten zbozny cel byly ogromne. Kiedys te karty kredytowe trzeba w koncu splacic. Sezon w Norwegii w pelni, ceny lososia znowu poszybowaly wiec chlopak ma szanse sie odrobic.

Może tylko ograniczyć się do wklejenie ogłoszeń z roksy z podpisem to wasza córeczka.No chyba tyle to potrafi. :!: :!: :!: :!:
Żal mi jej trochę ale sama sobie jest winna.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Paulino mam nadzieje że nie dopuścisz do tego żeby ten idiota posiadł w końcu twoje ciało.No chyba masz trochę szacunku do siebie i zdrowego rozsądku żeby do tego nie doszło.

Zazdrość? Sam dupy nie dostałeś a innemu zabraniasz, przecież doskonale wiesz, że ona szacunku do siebie nie ma za grosz oddawała się każdemu kto zapłacił. :facepalm:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

hardrockcaffe696 pisze:Paulino mam nadzieje że nie dopuścisz do tego żeby ten idiota posiadł w końcu twoje ciało.No chyba masz trochę szacunku do siebie i zdrowego rozsądku żeby do tego nie doszło. :!: :!: :!: :!:

Kurwa hard co ty jesteś pierdolnięty...czego ci jeszcze trzeba żebyś wyszedł ze swojego świata? Bo to, że byłeś pajacem i nadwornym błaznem na tym show to przewija się w tym wątku już od jakiegoś czasu i chyba każda osoba już ci to tłumaczyła, bana dostałeś i zostałeś potraktowany jak karaluch, więc po pierwsze: skąd w twej głowie kiełkują jakieś zalążki myśli, że Paule obchodzi jakie masz zdanie i że weźmie je pod uwagę? Po drugie: co cie to wogóle obchodz...zrozum, żę TY NIGDY NIE MIAŁBYŚ TEJ SZANSY, więc o chuj jesteś zazdrosny?

hardrockcaffe696 pisze:ps ale ty maq pierdolisz .. 300 i jest moja.

1. Nie
2. Po co więc apelujesz?
3. Wybij to sobie na zawsze z głowy...dziwki też mają standardy.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

gracjano pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Paulino mam nadzieje że nie dopuścisz do tego żeby ten idiota posiadł w końcu twoje ciało.No chyba masz trochę szacunku do siebie i zdrowego rozsądku żeby do tego nie doszło.

Zazdrość? Sam dupy nie dostałeś a innemu zabraniasz, przecież doskonale wiesz, że ona szacunku do siebie nie ma za grosz oddawała się każdemu kto zapłacił. :facepalm:

Tak masz racje tylko że w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z chorym psychicznie osobnikiem i zamiast dupy to on powinien dostać mocne leki.
ps ale ty maq pierdolisz .. 300 i jest moja.
A poza tym kiedyś już na ten temat z nią rozmawiałem i stanowczo mi nie odmówiła.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Posiadł Twoje ciało... - pisze Hard
O LÓL
Ten wątek już trochę wypalony, pora, żeby scenarzysta wprowadził jakiś nowy element
bo tu już chujem wieje....
Darz Bór

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze:Posiadł Twoje ciało... - pisze Hard
O LÓL
Ten wątek już trochę wypalony, pora, żeby scenarzysta wprowadził jakiś nowy element
bo tu już chujem wieje....
Darz Bór

Mógł bym wprowadzić odrobinkę świeżości do tego tematu ale stwierdziłem że już wystarczy. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Mógł bym wprowadzić odrobinkę świeżości do tego tematu ale stwierdziłem że już wystarczy.

Domyslam sie Hard ze pewnie masz tam jakies ciekawostki i az Cie czasami swiezbi zeby sie nimi podzielic. Pomimo tego ze dla dynamiki akcji chetnie bym wysluchal to powiem Ci ze nawet mi troche tym imponujesz ze trzymasz jezyk za zebami. Moze i jestes zjebem, blaznem ale dzieki temu ze milczysz o pewnych sprawach nie zasluzysz na tytul skurwysyna :good3:
Tylko wiesz... to ze chwilowo jestem dla Ciebie mily nie znaczy ze pojdziemy razem na wodke albo, nie daj boze na dziffki :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Każdy wie, że Hard nie mówi nam tutaj żadnych sekretów nie dlatego, że jest dżentelmenem i ma swój honor czy coś tylko najzwyczajniej w świecie dlatego, że nie wie absolutnie NIC. Paula w życiu by mu się nie zwierzała z żadnych sekretów a jedyne "newsy" jakie mu sprzedawała na temat swojego życia są zmyślone, on wie że nie ma żadnej karty przetargowej i dlatego nie wychyla się. Co innego Spajk - jak on zagroził zdradzeniem kilku pikantnych sekretów z życia Pauli to od razu poleciało kilka błagalnych meili i po kilku dniach wycofał się ze wszystkiego, on na pewno coś wie.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

czytam i nie wierzę
muszę przyznać, że wstyd mi za siebie, bo skandalicznie przeceniłem hard rock caffe, a rację miał użytkownik chochla1, w którego natchnionych słowach ta jednoosobowa einsatzgruppe spierdolenia, a.k.a obleśna brunatna świnia, odbiła się jak w zwierciadle czystej prawdy
chochla1 pisze:Nie rozumiem tutaj niektórych januszy, którzy współczują hardowi...
Jego "uczucie" do księżniczki było płytkie, fałszywe (tak jak jej zapewnienia o więzi emocjonalnej do niego :) )
Stary błazen lubi zwracać na siebie uwagę. Z bezrobocia i nudów znalazł sobie "muzę" co by dać sobie upust swojej grafomani.

ten - jak czas pokazał, a hard ze swojej strony jeszcze dodatkowo potwierdził - piękny i trafny opis usprawiedliwia zresztą nawet najbrutalniejsze potraktowanie jego osoby przez Paulę, bo nie było nigdy żadnej więzi emocjonalnej, były tylko ukradzione wierszyki i udawana miłość, a przy okazji zimne i wyrachowane granie na uczuciach Pauli, za pomocą czego ten upośledzony syn Oskara Dirlewangera i Gracjana Roztockiego chciał po prostu rozniecić zainteresowanie swoim bezwartościowym istnieniem (co mu się akurat udało).
krótko mówiąc: śmieciu, twoje miejsce jest na szubienicy.
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:
tajemniczysu pisze:potwierdzam ;) Hard to kundel bez honoru
i o czym ty dziadzie Hardzie piszesz - "jak Paulina ma rozum to nigdy nie ujrzysz jej cipeczki z bliska nie mówiąc już o jej penetracji" myslisz ze te spotkania i wspolne wyjazdy to wyglądały tak że pili herbate i kawe na zmiane? xD
poza tym piszesz o byłej prostytutce więc wątpie żeby swoją cipe nagle po kilku latach pracy uważała za świętość

Na chuj bucu piszesz jak nie masz nic mądrego do napisania.
Jedyna twoja tajemnicą to jest skąd bierzesz te wszystkie swoje brednie. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Coś nie ma jej nie ma też jego.. czyźby jednak planowali wspólny wyjazd tym razem na Dominikanę. ;)
PS PAULINO -jak już sie jednak zdecydujesz na wyjazd z tym idiota po radzę ci wynająć sobie jakiegoś osiłka który bedzie pilnować co by tobie nic złego sie nie stało.. ot taka moja dobra rada. :!: :!: :!: :!:

Przecież to ty bucu dziadygo nigdy nic mądrego nie piszesz ani te twoje wierszyki z neta ani pierdolendo zbitego psa więc o czym ty w ogóle do mnie mowisz i jakim prawem? :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Chuj wam wszystkim do tego jaki ja miałem stosunek do niej i co tak naprawdę do niej tu czułem.
A co do ciebie kochana pizdeczko44 to wiedz że te informacje które tu posiadam o ex o szataniku o montim i o niej nie pochodzą od niej i są w 100 % wiarygodne ale ty i tak ich tu nigdy nie poznasz bo nie będę aż takim skurwysynem żeby wam o tym pisać .. no sooryy.
Tyle :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Chuj wam wszystkim do tego jaki ja miałem stosunek do niej i co tak naprawdę do niej tu czułem.
A co do ciebie kochana pizdeczko44 to wiedz że te informacje które tu posiadam o ex o szataniku o montim i o niej nie pochodzą od niej i są w 100 % wiarygodne ale ty i tak ich tu nigdy nie poznasz bo nie będę aż takim skurwysynem żeby wam o tym pisać .. no sooryy.
Tyle :!: :!: :!: :!:

Skoro chuj nam wszystkim do tego to NA CHUJ TUTAJ WYPISUJESZ SWOJE WYWODY MIŁOSNE?
Nie da się tego czytać i mimo że nie lubię Pauliny to nie dziwie się jak Cię potraktowała bo rzygać się chce jak natarczywym i zakłamanym typem jesteś :shock:
Ale co się dziwić ze tyle hajsu wydawaliscie na byłą prostytutke która się nie kryła z byłym zawodem tylko wręcz po alkoholu mówiła że nie załuje tego xD, czy ciebie, szatanika, montiego, spikela mozna nazwać normalnymi? szatanik widac ze był jakimś zakompleksionym stulejarzem przed kompem co tylko widzialem jak odpisywal "hahahaha" jak jego zezowata paulina "księżniczka" cos powiedziala mało śmiesznego, monti raz zachowuje sie normalnie a raz przeplata swój hajs z dopierdalaniem paulinie jaką jest obciągarą, latawicą, lafiryndą i nie może przezyc że za drinka zrobiła komuś loda, spikel to wiadomo - bordeline po całości, a ty to stary samotny czlowiek ktory mysli ze jest zajebisty w internecie i szukasz atencji spamując post po poście
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ty kutasie to stul lepiej mordę bo dawno w nią chyba nie dostałeś.
Tak tu internet wiem możesz szczekać a w realu zwykła szara i to niedojebana myszka. :!: :!: :!: :!:

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Ty kutasie to stul lepiej mordę bo dawno w nią chyba nie dostałeś.
Tak tu internet wiem możesz szczekać a w realu zwykła szara i to niedojebana myszka. :!: :!: :!: :!:

Zastanawiam sie czy te foty co masz w profilu to nie są po prostu kradzione z internetu bo piszesz jak 20 letni niedorozwój albo 15 letni gówniarz :D
od takiego kozaka internetowego jak ty też bym nie dostal bo bałbyś się podejść powiedzieć coś niemiłego :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

tajemniczysu pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Ty kutasie to stul lepiej mordę bo dawno w nią chyba nie dostałeś.

Zastanawiam sie czy te foty co masz w profilu to nie są po prostu kradzione z internetu bo piszesz jak 20 letni niedorozwój albo 15 letni gówniarz :D
od takiego kozaka internetowego jak ty też bym nie dostal bo bałbyś się podejść powiedzieć coś niemiłego :D

hard ma prawie 2 metry i trenował boks to nie wiem kto by się tu bał...
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna