wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Normalną sprawą jest też zaczynanie zdania od wielkiej litery. I zwyczajowo nie zaczyna się zdania od "że" i raczej nie zaczyna się nowego akapitu od "poza tym" gdyż nowy akapit jest sam w sobie takim jakby "poza tym" :)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

z okazji początku tygodnia anal szklanym dildo 4444 zet :laugh3: pewnie dzień po odejściu ma lot do Gruzji, i jak przez ten tydzień lub 2 zobaczy ile kasy mogła by zarobić to po powrocie z wakacji będzie powrót na SU. Co do paru postów wcześniej, to myślę że Hard jeśli ona go przeprosi i powie że ją Spajk omamił to gdzieś pod koniec Lipca zmieni nastawienie i znowu będzie wspaniała, tak samo jak napisał wcześniej że udawał to uwielbienie tak samo może napisać że udawał te odejście od niej
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Showup i Luxury to chyba jakiś oxymoron :laughingnew:

buhahaha właśnie zbanowała Spajkela hahaha i powiedziała że ich plany są już nie aktualny czyli huj z Gruzi :laughingnew: kurwa ale beka. Tresowała go przez kilka minut i chłopak nie wytrzymał i powiedział że może go zbanować. Ja nie wiem co jej fani w niej widzieli haha. Wystarczy 15min na trans u niej posiedzieć żeby zobaczyć że to wyrafinowana manipulantka. Ja nie wiem gdzie ty Hard,Robinek i cała reszta mieliście oczy haha.

Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy pisze:buhahaha właśnie zbanowała Spajkela hahaha i powiedziała że ich plany są już nie aktualny czyli huj z Gruzi :laughingnew: kurwa ale beka. Tresowała go przez kilka minut i chłopak nie wytrzymał i powiedział że może go zbanować. Ja nie wiem co jej fani w niej widzieli haha. Wystarczy 15min na trans u niej posiedzieć żeby zobaczyć że to wyrafinowana manipulantka. Ja nie wiem gdzie ty Hard,Robinek i cała reszta mieliście oczy haha.

Widziałem to, Spikel jak kundel heee
a najlepsze było jak prosił o 10 zet by wejść na priva "bogacz" :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

wielkanoc pisze:ale jednak się rozpisz, komin, bo trzeba WYJAŚNIĆ raz na zawsze(...)

Wybacz wielkanoc, nadal mi sie nie chce. Nadal coś bełkoczesz. Przyjmijmy ze jestem zbyt głupi aby dostrzec glebie przekazu i powinieneś poczuć się lepiej. Jeśli zaś masz ochotę mi dojebać to załóż gdzieś osobny temat bo tutaj to troszkę offtop.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Za co go zbanowała haha ? Jak to wyglądało haha ?
Spikel20 - a nie mówiłem - magiczne 48 h :) ciesz się że nie przejebałeś żetonów przynajmniej hahahahhahahahahahha :D w zakładziku ze mną :D

I chyba te osoby co dziś pisały że Hard ma przeprosić i takie inne z rana powinny sobie wbić nóz w głowę czy gdzieś indziej aby odciąć reakcje życiowe :)

Macie swoją "księżniczkę" , która w każdej relacji jest bez winny, i tylko ci co się odwracają przeciwko niej - są źli...

Zacznijcie myśleć i może wasze życie stanie się bardziej przyjemne...i przejrzyste :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Hard słyszałeś, Twój najwiekszy konkurent Spajk odpadł z wyścigu, to Twoja jedyna szansa żeby przed jej odejściem przeprosić i wrócić do łask i wygrać walkę o jej miłość! Nie spierdol tego!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Hard żebyś nawet nie śmiał dać się wkręcić rugerowi ;) Keep calm & stay Hard :D
Od ciągłych powrotów mamy Spikela.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Mógłby ktoś streścić jak to było z szatanikiem? Ja nie jestem w temacie Pauli, ale jej losy zaciekazaciekawiły mnie na tyle, że wczoraj jakiś czas u niej spędziłem i co jakiś czas przejawiał się wątek szatanika. Że się zawiodła, że ją źle potraktował ale nie wiem co dokładnie zrobił.

Awatar użytkownika
kamil90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Blondiie
Nick na ShowUp.tv:

Takie odnoszę wrażenie, ze coś się tu jednak kończy
Takiej zawieruchy wokół Pauli, to jeszcze zdaje się nie było
Cóż można powiedzieć
Niech ich wszystkich Pan Jezu, król Polski wspiera w tych ciężkich chwilach

albo....,
albo...
Należy szybko powołać Komisję Koncyliacyjną z udziałem wszystkich stron i podczas posiedzenia szybko wjebać tam wiązkę granatów :D
i nastanie spokój grabarza...
a foro.....
zgodnie ze słowami Pauli
zacznie szukać nowej ofiary.. kolejnej biednej, zagubionej i niewinnej zupełnie jak kwiat Lelijiiii i bielunia dziędzierzawy w jednym
Amen

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

My tu śpimy a tymczasem:

Obrazek

Czy to już dziś ten dzień?

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

To w końcu kiedy odchodzi, bo jeszcze przegapię jak koniec świata. :dontknow:

Nowy Blog ShowUp.tv
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Już jestem. Kuswa szkoda że tylko wczoraj byłem u niej króciutko bo jakoś nie mogłem na nią patrzeć. Widzę że sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie.Co do mojego powrotu to kto wie, kto wie.. może jak by mnie jakoś udobruchała (zniżka na dupconko itp.. itd) no i oczywiście gorące i serdeczne przeprosiny.O kucyku Paulino możesz na razie zapomnieć no chyba że w końcu dasz mi się ujarzmić na dłużej niż godzinkę.
Czy może ktoś tu mi wyjaśnić o co tym razem poszło mi .. no chyba nie o kota.
Ps ciekawe czy monti sie pojawi .. pewno tak .. trzeba wypełnić tą pustkę. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Spajki to jak to jest. podupcysz w końcu czy nie . :?:
Ja ci mówię weź sobie privka tak będzie i łatwiej i taniej. :fap: :fap: :fap: :fap:
SORY trzeba przecież mieć 10 żetkow.Ty jebany bogaczu. :!:
Czyżby już nowe konto...
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Obrazek
Uffff to chyba już nam nie grozi.
Oj Paulina jak ty mogłaś w ogóle z kimś taki planować swój wyjazd.. podobno jesteś mądrą i przezorna osobą.
Gdzie podział ci się twój instynkt samozachowawczy...czy to tylko taka kolejna twoja misterna gra. :?:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Kuswa to znowu ja hahah
To jak mam sprzedać golfa i pojedziemy na romantyczna i nie zapomniana wycieczkę do Gruzji.Będziemy trzymać się za raczki i będę ci pisał ckliwe wierszyki a w nocy to się zobaczy jak co to zawszy możesz dać mi BANA.
Prośba o odbanowanie nadal aktualna.. może być jeszcze tak pięknie i wesoło .. przemyśl to.
Spajki się wkurwi. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
ps skrzyknę wszystkich chłopaków.. szatanika monitego robinka(no z ex może być problem bo nie wiem czy ma na pisanie) i powspominamy stare dobre czasy. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Miarka się kurwa przelała po wczorajszym granie na czyjś uczucia jest świństwem za co poniesiesz kurwa konsekwencja. Jestes wyłącznie materialistka kurwa 10 zetonow nie mailem bo kurwa nie dało sie kupic bo przelewy na SU nie działały. Ale to już kurwa ostatni raz zjebana kurwo jak mnie zmanipulowałas. Ja wiem ze pisanie tutaj zeczy po tobie spływa ale mam cos lepszego co napewno kurwa zaboli ciebie jak mnie wczoraj. Do twoich rodziców pisze list kim ty jestes i jaka osoba a do tego załączam ogłoszenia z roksa i odlotów które beda w wiec sie mozesz spodziewać listy w najbliższych tygodniach . I bedzie ciebie tak samo bolało jak mnie.

Fajna a ty sie zastanow kto zostanie matka chrzestna twojego dziecka bo to jest największy błąd jaki moze być. Ta kobieta nie ma żadnych uczuć tylko manipulują uczuciami a do tego jest prostytutka bez żadnych wartości .

Za to co mi zrobilas to powiem tobie tak robinek i monti co pisali to bedzie pikus porównaniu ze mna. Wojna sie rozpoczęła kurwa zrobienie ze mnie jelenie poraz 10’i wyśmiewanie mnie na czacie zobaczysz za to wszystko kurwo
Spikel20

Spikel20 pisze:Miarka się kurwa przelała po wczorajszym granie na czyjś uczucia jest świństwem za co poniesiesz kurwa konsekwencja. Jestes wyłącznie materialistka kurwa 10 zetonow nie mailem bo kurwa nie dało sie kupic bo przelewy na SU nie działały. Ale to już kurwa ostatni raz zjebana kurwo jak mnie zmanipulowałas. Ja wiem ze pisanie tutaj zeczy po tobie spływa ale mam cos lepszego co napewno kurwa zaboli ciebie jak mnie wczoraj. Do twoich rodziców pisze list kim ty jestes i jaka osoba a do tego załączam ogłoszenia z roksa i odlotów które beda w wiec sie mozesz spodziewać listy w najbliższych tygodniach . I bedzie ciebie tak samo bolało jak mnie.

Fajna a ty sie zastanow kto zostanie matka chrzestna twojego dziecka bo to jest największy błąd jaki moze być. Ta kobieta nie ma żadnych uczuć tylko manipulują uczuciami a do tego jest prostytutka bez żadnych wartości .

:facepalm:
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Normalnie to jest jak "Cierpienia młodego Wertera" Spikel przeczytaj streszczenie ja widzę pełno analogii z tobą hehhe http://sciaga.pl/cierpienia-mlodego-wertera-streszczenie
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

PoprzedniaNastępna