wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze: A uwierzcie mi na słowo mam takie rewelacje o niej o montiio o ex o szataniku że liczniki stron szybko poszybował by w górę.Ale stwierdziłem że takie odejście nie przystoi komuś takiemu jak ja

Jesteś pizdą i niedojebem, jedyne odejście jakie ci przystoi to na kolanach, czołgając się w rynsztoku, będąc obrzucany pomidorami i łajnem. Próbujesz w ostatnim histerycznym zrywie spróbować metody "odejście w stylu Spajkela" - myśląc, że zastraszenie ujawnieniem jakichś supertajnych informacji sprawi, że nagle Paula rzuci wszystko i wróci do ciebie, problem w tym że jesteś taką popierdułką nieliczącą się w jej świecie że nie masz ŻADNYCH informacji którymi mógłbyś ją szantażować. Więc jedyne co możesz zrobić to czołgać się w stronę bramy i unikać najbardziej śmierdzących pomidorów i największych kawałków gówna które lecą w twoim kierunku. Nie-pozdrawiam, Hard
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

A może niech sama bohaterka się wypowie na kogo ma wyjebane a kogo "szanuje" ?

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak

ruger44 pisze:
hardrockcaffe696 pisze: A uwierzcie mi na słowo mam takie rewelacje o niej o montiio o ex o szataniku że liczniki stron szybko poszybował by w górę.Ale stwierdziłem że takie odejście nie przystoi komuś takiemu jak ja

Jesteś pizdą i niedojebem, jedyne odejście jakie ci przystoi to na kolanach, czołgając się w rynsztoku, będąc obrzucany pomidorami i łajnem. Próbujesz w ostatnim histerycznym zrywie spróbować metody "odejście w stylu Spajkela" - myśląc, że zastraszenie ujawnieniem jakichś supertajnych informacji sprawi, że nagle Paula rzuci wszystko i wróci do ciebie, problem w tym że jesteś taką popierdułką nieliczącą się w jej świecie że nie masz ŻADNYCH informacji którymi mógłbyś ją szantażować. Więc jedyne co możesz zrobić to czołgać się w stronę bramy i unikać najbardziej śmierdzących pomidorów i największych kawałków gówna które lecą w twoim kierunku. Nie-pozdrawiam, Hard

TyPIZDECZKO44 wypierdalaj lepiej tam to tych swoich pojebanych kolesi z tego mini czata (chociaż nie wszyscy tacy są to niestety spora ich większość).I tam możesz brylować i pokazywać innym co jesteś wart. Ale i tak jesteś tylko marnym gównem no i co z tego że w papierku.
JESTEŚ ZWYKŁA MĘSKĄ PIZDĄ I WALĄCĄ DO TEGO RYBAMI !!!
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Nie przeżywaj już tak tego rozstania, powtarzaj sobie cały czas, że to tylko chwilowe nieporozumienie i że Paula Cię kocha, tylko udaje miłośc do Spajka żeby go wydoić z żetona do końca a jak już odejdzie to będzie z tobą, bo tak naprawdę marzy o spokojnym życiu w starej chałupie na wsi u boku ukochanego siwego dziadzia, zabawy z jego psem i jeżdzenie na jego kucyku całymi dniami!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Nie przeżywaj już tak tego rozstania, powtarzaj sobie cały czas, że to tylko chwilowe nieporozumienie i że Paula Cię kocha, tylko udaje miłośc do Spajka żeby go wydoić z żetona do końca a jak już odejdzie to będzie z tobą, bo tak naprawdę marzy o spokojnym życiu w starej chałupie na wsi u boku ukochanego siwego dziadzia, zabawy z jego psem i jeżdzenie na jego kucyku całymi dniami!

A to Paula wreszcie powiedziała wprost hardowi że ma na niego wyjebane ?

Twierdzi że ma kwity? a sam pisał że nie robi screenów, chwyta się wszystkiego bo dopadła go wreszcie świadomość bezradności, ma informację (jak by je zbierał to albo żeby je pokazać i poczuć się ważnym, albo ściemnia i ja obstawiam to drugie.) , a tak na prawdę to w dupie był gówno widział

Ale byłby numer jakby na tej ostatniej transmisji Hard ją żegnał, a ona by pokazała się z Spikielem :laughingnew: :laugh3: to by było epickie zakończenie po którym nie musiała by już wracać, bo nic bardziej wystrzałowego by tu nie pokazała :D :D :laughingnew:

Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

hardrockcaffe696 pisze:
BATMANmkr90 pisze: pedziu wielkanocny-

Typowe słownictwo jebanych małolatów którzy pewno jeszcze mieszkają z rodzicami.
Pryszczaty,biedny, zakompleksiony i do tego jeszcze pyskaty.
Kogoś takiego nie mam ochoty ni czytać ni wchodzić z min w jakakolwiek dyskusję. :!: :!: :!: :!:

Czy.. czy.. , czy ty używasz typowego jebanego słownictwa małolatów którzy mieszkaja z rodzicami? :o :o :o :o
twoja mama o tym wie?! :sarcastic: gdzie się podziały zdrobnionka i poematy miłosne do wszystkich wokół?! Czemu przestałeś zachowywać się jak pedofil na akcji? :sarcastic:

"PS ale możecie być pewni że jak odejdę .. to z hukiem :!: :!: :!: :!:" Wreszcie strzelisz sobie prosto w ten odrażający ryj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?

hardrockcaffe696 pisze:Dobra chuj tam decyzja podjęta. :!: :!: :!: :!:
Ponieważ ktoś kiedyś powiedział że prawdziwego mężczyznę można poznać po tym jak kończy a nie jak zaczyna to ogłaszam że moja znajomość z Paulą właśnie dobiegła ku końcowi.
Tak,tak to była trudna decyzja ale niestety konieczna.Mógł bym teraz mścić się tu na tobie i całej reszcie tych pojebów którzy tu od dłuższego czasu kręcili się koło ciebie.. ale po chuja i na chuja.I tak jest już tu wystarczająco dużo smrodu.A uwierzcie mi na słowo mam takie rewelacje o niej o montiio o ex o szataniku że liczniki stron szybko poszybował by w górę.Ale stwierdziłem że takie odejście nie przystoi komuś takiemu jak ja.Bo mimo wszystko iż moje oczy chyba zarosły twoją śliczna cipeczką to muszę przyznać że spędziłem wiele uroczych i cudownych chwili w twoim towarzystwie za co ci serdecznie dziękuje.
A teraz najtrudniejsze....wyślij ..poszło.. uuffffffff .
THE END !!!.

Uuuu hardziu grozi Pauli :o ! No to zaszalałeś myśląc, że tym coś wskórasz :laughingnew: . Parę dni temu było na transmisji mówione, że jesteś fałszywy- „jak cię złapać za rękę na kłamstwie, to mówisz, że to nie twoja ręka”. Teraz w końcu otwarcie pokazujesz jaki jesteś, przyznajesz się do swojej ręki.

"Mógł bym teraz mścić się tu na tobie i całej reszcie tych pojebów którzy tu od dłuższego czasu kręcili się koło ciebie.. ale po chuja i na chuja.I tak jest już tu wystarczająco dużo smrodu."

ty jesteś autorem tego smrodu o którym piszesz. ty napierdalasz te głupkowate posty i zaśmiecasz forum. Gdybyś ty się nie pojawił tutaj nie byłoby tego wszystkiego.
Znowu objawia się twoje rycerstwo- „Mógł bym teraz mścić się tu na tobie„ (mógłbym pisze się razem głupku). Czyliii mógłbyś zmieszać z błotem Paule, montiego, spajka i niegdyś swojego przyjaciela szatanika(twoja lojalność do kolegi- „ch.j z nim”), ale jesteś tak wspaniałomyślny, że im łaskawie odpuścisz? Nic dziwnego, że nikt cię nie lubi i nie szanuje kmiocie. Nie reprezentujesz sobą absolutnie żadnej pozytywnej cechy :nono: :nono: :nono: :nono:

„Ponieważ ktoś kiedyś powiedział że prawdziwego mężczyznę można poznać po tym jak kończy a nie jak zaczyna”
Znowu cytat gówno wart. Całe życie jesteś tępą gnidą i frajerem i myślisz, że przeszłość zniknie bo ważne jest to jak ktoś kończy :p? Ładuj tę broń debilu :laughingnew:

kmiot podjął decyzję która już została podjęta :laughingnew:
To tak jakbyś był eksmitowany. Umowa się skończyła, czas ponagleń też, sąsiedzi cię znienawidzili bo coś wali od twoich drzwi gdy je mijają, nie kąpiesz się bo rachunki nie opłacone, ciągłe burdy z innymi menelami na twoim kwadracie, pies wyje. Policja czeka już za drzwiami z nakazem eksmisji- ty zabarykadowany udajesz, że nie słyszysz, więc pojawił się pomysł, żeby cię wynieść oknem. Ale nie! ty jesteś czujny i okna też czymś zastawiłeś! Zrobiło się widowisko, ale ty nie wyjdziesz, bo walczysz o sprawę :mrgreen: ! Czas płynie, hardziu na głodzie alkoholowym, jedzenie i tak pier.olił, ważne żeby miał co pić. W końcu pada decyzja o wyważeniu drzwi i zabraniu cię do ośrodka dla obłąkanych, siłą. Widzisz jak szafa którą wcześniej zastawiłeś drzwi się rusza, ale już nie masz sił nic z tym zrobić. Niestety przepiłeś fotel, więc siedzisz teraz na podłodze oparty o ścianę w swoich fekaliach, w strategicznym punkcie, już od miesięcy nie twojego mieszkania z którego widzisz zarówno drzwi i okna i tylko patrzysz. Po kilku minutach wchodzą, a ty jeszcze tylko spoglądasz na już dawno opróżnioną butelkę w twojej dłoni, czy aby na pewno jest pusta i mówisz „no, czas się chyba zbierać”. Tak wygląda twoja decyzja o opuszczeniu Pauli xD!
hahaha jakiś ty ku.wa głupi hardziu, to przechodzi ludzkie pojęcie xD. Przekraczasz wszystkie normy :P
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Znowu ten TUMAN !!!!!
Wiesz co dałem ci like żebyś poczuł się lepiej :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Szkoda,że tak szybko poszedłem spać wczoraj :-)

@BATMANmkr90 sorki ale muszę pilnować by "płatna pani do towarzystwa"
nie pierdoliła bzdur. Bo jej fantazje są bardzo wykrętne, a znamy się długoooooo...

No cóż chyba będzie pora bym i ja opisał jak panna Paulina W. robi Januszy w chuja.
Chcecie poznać jej metodę na udanego Janusza?

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29 pisze:Szkoda,że tak szybko poszedłem spać wczoraj :-)

@BATMANmkr90 sorki ale muszę pilnować by "płatna pani do towarzystwa"
nie pierdoliła bzdur. Bo jej fantazje są bardzo wykrętne, a znamy się długoooooo...

No cóż chyba będzie pora bym i ja opisał jak panna Paulina W. robi Januszy w chuja.
Chcecie poznać jej metodę na udanego Janusza?

Pewnie :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Robinek będzie teraz tajemniczysu v2 i troche nas potrzyma z tymi "tajemnicami" pewnie :D

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Robinek pisz i przedstaw ten proceder - może innych to uchroni, przed takimi zajściami...
Ja wczoraj akurat siedziałem, i ja za Hardem nigdy nie byłem (wręcz no wiadomo jak większość tu) ale ośmieszanie go przy publice dużej dość i tekst:"Hard a ty liczyłeś na coś" ??
"przecież Ty stary jesteś", i beka ze swoim przyjacielem...
zdziwiła mnie jedna kwestia wczoraj - wszedł gościu i napisał że Pan Szanowny wyśmiewca Goldman Sachs go gdzieś przebił o walce na priv....
A Paula przed zbanowanie go powiedziała że to niemozliwe bo cytuje - "to jest niemożliwe, bo on żetonów nie kupuje, i wiem że każdy do mnie trafia"
też ciekawe...
ale nieważne - czekam Robinek na twoją opowieść bo podejrzewam że będzie mega ciekawa :)
i przed jego opowieścią pamiętajcie o jednym - on w tym momencie nikogo nie oczarnia - tylko pisze jak było - i próbuje was przed ty przestrzec...
Pozdro

Acha i jeszcze jedno :D najbardziej mnie śmieszy jak ona mówi że jej mózg SU poryło jacy to źli wszyscy jak oni jej mózg zepsuli....
że Szatanik, Robinek, Monti źli...........
Może warto przyjrzeć się faktom - jakby nie oni - ona by nie miała za co żyć...płacz a la jakby po Iraku wróciła :) i dużo trupów widziała :)
Mam taką nadzieję, że KARMA wraca...bo największym skurwysyństwem jest się bawić czyimiś uczuciami........
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Dawno mnie tu nie było, nie śledziłem szołapa ale jeśli to prawda, a nie mam powodu by nie wierzyć, co zrobiła z Hardem na ostatniej transmisji to większego kurwiszcza nie widziałem. Zawsze wiedziałem, że fałszywa z niej pinda, w tych zezowatych oczkach szczerości nie ma ale są granice, nawet na SU. Robinkowi nie wierzę, że w końcu przejrzał na oczy, wróci z podkulonym ogonem, jak zawsze. A Ty Hard, mam nadzieję, że na dobre oczy otworzyłeś :good3:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

antoni.czekailo pisze:A Ty Hard, mam nadzieję, że na dobre oczy otworzyłeś

Ludzie kochani czy wy na prawdę braliście mnie tu za takiego debila który niczego nie widzi. Ja mam swój rozum i doświadczenie życiowe i niestety wiem jak co ładniejsze laseczki potrafią efektywnie i efektownie omamić każdego faceta który zaczyn za bardzo myśleć swoim kutasem.Od dawna wiedziałem z kim mamy tu naprawdę od czynienia tylko trochę udawałem że niczego nie widzę.No cóż starłem się tym tylko jej tu przypodobać i muszę powiedzieć że całkiem nieźle mi to wychodziło.Wy tez daliście się nabrać na moje triki i sztuczki.Znacie chyba mnie już na tyle dobrze że wiecie że potrafię i samego diabła zbajerować.
Tak tak ona jest niestety zimną, wyrachowaną kobietą która używa swojej niewątpliwej urody w dosyć przyzimnych celach.Ogłupić, zauroczyć,wydoić i porzucić jak już nic nie leci z kranika.Ja na szczęście trochę mam więcej oleju w głowie jak większość tu zakochańców i nie topiłem aż takich sporych sum na nią.Aha na koniec mimo tego wszystkiego muszę też ją pochwalić bo spędziłem u niej sporo miłych chwilek i jak dla nie daje tu najlepsze show i ta moja opinia nie uległa zmianie.
Jeszcze jedno rzygać mi się chciało jak podczas ostatniej swojej trans chwaliła spajka za to jaki jest kochany miły czuły.. dobre sobie jak mnie pamieć nie myli to uważałaś go za kompletnego idiotę ... itp.. itd.No tak Gruzja robi swoje i to jakoś ci pozwała tak szybko o tym wszystkim zapomnieć.
A ty Spajki pewno jesteś tak głupi i naiwny ze liczysz może ze tak ta Gruzja a może potem i ślub.. jedyne co będziesz chłopie miał to satysfakcje że po tylu straconych latach i tej masie kasy która w nią utopiłeś kilka razy pewno sobie podupcysz........ŻAŁOSNE I CHORE. :!: :!: :!: :!:
Jeszcze jedno czemu skoro tak nie cierpiałaś montiego to go ostatnio nie banowałaś i tak chętnie wysłuchiwałaś jego obelg i tej całej reszty.. sprawa jasna i oczywista. kasa kasa i jeszcze raz kasa.A ten biedny hard którego wyceniałaś na marne 5000 zetków na miesiąc musiał siedzieć cicho i tańczyć jak mu zagrasz.SłAbE TO TROCHĘ. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Gruzja?
Przecież Paula się na Gruzję nie nadaje..
to kraj dla podróżników, backapackersów, ludzi ciekawych świata i potrafiących znieść czasem niemałe niewygody, żeby dotrzeć do takiej Swanetii lub wejść na kazbek
To nie jest kraj na wylegiwanie się i leżenie
A Ty się Hard trzymaj i update dawaj w komentach na blogu.. bo w kilkanascie godzin sytuacja się dość istotnie zmieniła ...hue, jhue

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Oj sunia.. sunia... tylko ten lewy pośladek. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Oj sunia.. sunia... tylko ten lewy pośladek. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ej to mój tekst :-P

Ten związek Zizi i Spikla na poważne podstawy :rofl:
Jestem w 100% pewien, że niebawem zakończy się kolejną rozpierduchą.
Przecież wystarczy jedna kłótnia i zaraz będzie "oddaj kota" albo "spierdalaj idioto" itp.

AvenumDostarce pisze:Robinek pisz i przedstaw ten proceder - może innych to uchroni, przed takimi zajściami...

Tak właśnie mam zamiar zrobić.

antoni.czekailo pisze:... Robinkowi nie wierzę, że w końcu przejrzał na oczy, wróci z podkulonym ogonem, jak zawsze. A Ty Hard, mam nadzieję, że na dobre oczy otworzyłeś :good3:

Pożyjemy zobaczymy. A jak by co to przeprosisz?

hardrockcaffe696 pisze:Ludzie kochani czy wy na prawdę braliście mnie tu za takiego debila który niczego nie widzi. Ja mam swój rozum...

Połowa forum Cię ostrzegała jaka to pusta i wredna osoba bez uczuć i sumienia, ale Ty drwiłeś z tego.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś?

:dance3: --- Wolna niedziela pora odpocząć :-P

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

hardrockcaffe696 pisze:Wy tez daliście się nabrać na moje triki i sztuczki.Znacie chyba mnie już na tyle dobrze że wiecie że potrafię i samego diabła zbajerować.

Ta taaa... Były w tej bajce smoki? Ty i kontrola, ty i manipulacja, ty i genialny plan - taaa... Prędzej uwierzę w obietnice posłów PiS niż w Twoje bajki o genialnym manipulatorze i puppet masterze Hardzie!

Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Hah :D już dawno pisałem ze z całego kościoła wyznawców P300 muj pszyjaciel Hard jest najmniej poyebanym osobnikiem. Co więcej, zobaczycie ze w przeciwieństwie do Spajkela, robinka (tak, Ciebie tez) Hard będzie tym "twardzielem" który już zdania nie zmieni nawet jeśli wiaterek od Pauli zawieje inaczej. Hard jest osobnikiem specjalnej troski, bardzo "specyficzna" ;) postać ale w swojej roli sprawdzał się doskonale, dostarczał nam wkurwa, beki, rozrywki... W zasadzie Paula tez mu powinna podziękować za cześć fejmu uzyskanego dzięki niemu ;)
Troche tylko szkoda ze chyba(?) kończy się powoli najdłuższy melodramat w historii SU i forume... nawet jeśli potrwa jeszcze jakiś czas to już nie będzie to samo... Spikel przestał się tu udzielać, Szatanik, Monti tez już jakby wyjebane maja, Robinek pod prąd ale nic nie wnosi, no i główna rola kobieca grozi odejściem. Nawet jeśli wróci to naprawdę nie wierze ze pojawi się jakaś nowa obsada która będzie w stanie pociągnąć ten serial dalej.
"Prostytutka/dziwka to zawód, kurwa to stan umysłu" i powiedzmy ze tylko rzucam te słowa w powietrze.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Kiedyś dało się to czytać. Teraz 90% postów z dupy wziętych i zupełnie nie dotyczących samej Pauli.

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Fisil
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna