wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze:Na smród ryby / cipy nie pomoże NIC.

No tak robinek29 z tego co mi wiadomo przebywałeś ostatnio w australijskim buszu a tam mogą być problemy z wodą.
Zaręczam ci chłopie że Paulina wie co to higiena osobista i jej słodka cipeczka pachnie jak polne kwiatuszki. :!: :!: :!: :!:

Widzisz Hard jaki Ty jesteś pojebany.

Czemu zapach cipy kojarzysz z Zizi a nie rybą?

Akurat miałem na myśli smród ryby i cipy jako jedno i to samo.
Ale Ty jesteś fanatycznie pojebany na punkcie Zizi.
Tobie nic już nie pomoże analfabeto, przed wykrzyknikiem nie stawiamy kropki!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Polne kwiatuszki ? chyba jak chwast , haha sorry nie mogłem :D

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

PAULINO!!!
Spoiler:

a tu to samo tylko na wesoło.....
Spoiler:

;) ;) ;) ;)

Robinek29 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

No tak robinek29 z tego co mi wiadomo przebywałeś ostatnio w australijskim buszu a tam mogą być problemy z wodą.
Zaręczam ci chłopie że Paulina wie co to higiena osobista i jej słodka cipeczka pachnie jak polne kwiatuszki. :!: :!: :!: :!:

Jak byś czytał uważnie i ze zrozumieniem matole to nigdzie nie napisałem że zapach cipki kojarzy mi się z Pauliną.
A co o samego zapachu ryby to nie wiem może tak twoje brudne aborygenki czy chuj wie kto lekko traciły jakąś tam rybą.Ja na szczęście nie mam aż tak traumatycznych i chyba niezbyt przyjemnych wspomnień. :!: :!: :!: :!:
.!.
Teraz lepiej.. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Napisz wprost, że po prostu nie wiesz jak pachnie cipka :)

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

Jak byś czytał uważnie i ze zrozumieniem matole to nigdzie nie napisałem że zapach cipki kojarzy mi się z Pauliną.
A co o samego zapachu ryby to nie wiem może tak twoje brudne aborygenki czy chuj wie kto lekko traciły jakąś tam rybą.Ja na szczęście nie mam aż tak traumatycznych i chyba niezbyt przyjemnych wspomnień. :!: :!: :!: :!:
.!.
Teraz lepiej.. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:

Jaki Ty jesteś zjebany to ustawa nie przewiduje.

A to w odniesieniu do czego? Sobotniego walnie pod monitor?
Cytuję: Zaręczam ci chłopie że Paulina wie co to higiena osobista i jej słodka cipeczka pachnie jak polne kwiatuszki.

Ty nie masz żadnych wspomnień, nigdy nie maiłeś kobiety, nigdy nie bawiłeś się cipką.
Twój największy wyczyn to Virtualna Zizi :laughingnew:

Ćpaj mniej albo zmień lekarza.

ruger44 pisze:Napisz wprost, że po prostu nie wiesz jak pachnie cipka :)

Dokładnie, jak On tak ciągle wali po kilka razy dziennie pod Zizi to i zapach jego kuśki też musi być zacny :mocking:

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

hardrockcaffe696 pisze:

Przede wszystkim- co to ku.wa za temat??????? Na ch.j to hard ciągniesz???? I te ku.wa teksty.
Zdajesz sobie sprawę, że insynuujesz, że byłeś z Paulą tak blisko...? Prosiłem cię, skończ z tekstami typu stary obrzydliwy dziad + atrakcyjna dziewczyna = WNM
:cray: bo aż coś się z żołądkiem robi :(

Wracając jeszcze do twojego postu w moją stronę. Widzisz hardziu, to jest tak, że ty musisz się posiłkować zdjęciami z int. jakiś czubków w pelerynie żeby móc napisać z dupy o mnie coś niekorzystnego. Ja mam ten w ch.j "wątpliwy" zaszczyt poznania twojego pomarszczonego ryła i ciągle nie wiem czy to ty strzeliłeś sobie w kolano wstawiając swoje zdjęcia i reprezentując sobą głupotę wypowiedzi i wygląd lumpa, czy gorzej mają ci którzy cię widzieli :(. Jesteś w ch.j żałosny, ale widać, że się już przyzwyczaiłeś, że każdy ma cię za zwykłego jełopa i to jest naprawdę smutne :( . Masz zerowy szacunek do samego siebie! Jak cię ktoś opluje to mówisz, że deszcz pada :mrgreen:. Taki nikt udający nie wiadomo kogo.
Żeby nie było, że tak jadę po tobie jak po szmacie. Fakt, jesteś dla mnie tym kim jesteś... mam o tobie wyrobione zdanie, ale gdy chciałem ci zadać parę pytań- na spokojnie, żeby sobie wyjaśnić parę spraw to wieńczyłeś je beznadziejnymi cytatami, lub "bez komentarza". Wbrew pozorom nie jestem taki zły i można się ze mną dogadać. Potrafię przyjąć, przetworzyć odpowiedź na spokojnie i wyciągnąć odpowiednie wnioski bo zawsze istnieje możliwość, że to ja się pomyliłem co do ciebie. Niestety wolałeś głupkowate pitolenie bez ładu i składu zamiast normalnej wymiany zdań. Dlatego dla ciebie takie jestem hardziu- jakbyś się zastanawiał. Jesteś fałszywy

Co do pozostałych tutaj, przypominam. hardziu to tylko tępy kmiot :mrgreen: a wy bierzecie jego pitolenie jak nie wiadomo co :mrgreen:. No ludzie :P, tylko hardziu, miejscowy głupek :laugh3:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

BATMANmkr90 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

Przede wszystkim- co to ku.wa za temat??????? Na ch.j to hard ciągniesz???? I te ku.wa teksty.
Zdajesz sobie sprawę, że insynuujesz, że byłeś z Paulą tak blisko...? Prosiłem cię, skończ z tekstami typu stary obrzydliwy dziad + atrakcyjna dziewczyna = WNM
:cray: bo aż coś się z żołądkiem robi :(

Wracając jeszcze do twojego postu w moją stronę. Widzisz hardziu, to jest tak, że ty musisz się posiłkować zdjęciami z int. jakiś czubków w pelerynie żeby móc napisać z dupy o mnie coś niekorzystnego. Ja mam ten w ch.j "wątpliwy" zaszczyt poznania twojego pomarszczonego ryła i ciągle nie wiem czy to ty strzeliłeś sobie w kolano wstawiając swoje zdjęcia i reprezentując sobą głupotę wypowiedzi i wygląd lumpa, czy gorzej mają ci którzy cię widzieli :(. Jesteś w ch.j żałosny, ale widać, że się już przyzwyczaiłeś, że każdy ma cię za zwykłego jełopa i to jest naprawdę smutne :( . Masz zerowy szacunek do samego siebie! Jak cię ktoś opluje to mówisz, że deszcz pada :mrgreen:. Taki nikt udający nie wiadomo kogo.
Żeby nie było, że tak jadę po tobie jak po szmacie. Fakt, jesteś dla mnie tym kim jesteś... mam o tobie wyrobione zdanie, ale gdy chciałem ci zadać parę pytań- na spokojnie, żeby sobie wyjaśnić parę spraw to wieńczyłeś je beznadziejnymi cytatami, lub "bez komentarza". Wbrew pozorom nie jestem taki zły i można się ze mną dogadać. Potrafię przyjąć, przetworzyć odpowiedź na spokojnie i wyciągnąć odpowiednie wnioski bo zawsze istnieje możliwość, że to ja się pomyliłem co do ciebie. Niestety wolałeś głupkowate pitolenie bez ładu i składu zamiast normalnej wymiany zdań. Dlatego dla ciebie takie jestem hardziu- jakbyś się zastanawiał. Jesteś fałszywy

Co do pozostałych tutaj, przypominam. hardziu to tylko tępy kmiot :mrgreen: a wy bierzecie jego pitolenie jak nie wiadomo co :mrgreen:. No ludzie :P, tylko hardziu, miejscowy głupek :laugh3:

Popieram w całej rozciągłości w 100%
Tej jednostki nie da się już naprawić. To smutne jak oczy mogą zarosnąć cipą :o

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Czytając Was nasuwa mi się na myśl jedno ,jest adekwatne do waszych postów w tym temacie
"Boże chroń mnie od przyjaciół z wrogami poradzę sobie sama."
Dominatrix

Dominatrix pisze:Czytając Was nasuwa mi się na myśl jedno ,jest adekwatne do waszych postów w tym temacie
"Boże chroń mnie od przyjaciół z wrogami poradzę sobie sama."

Z wrogami?
Przyjaciel jak daje kasę i prawi komplementy TAK?
A jak nie daje to już chuj i frajer i prześladowca TAK?
A jak już coś odważy się powiedzieć to psychol?

W błędzie jesteś Dominatrix, cieszę się, że Ty masz swoje zasady. Proste ale skuteczne.
Miłego.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Czy ja coś takiego napisałam Robinek29 ?
Nie wnikam w Wasze układy ,nie chodzi osobiście o Ciebie ale o innych też,
ale to wylewanie żali ,emocjonalny szantaż i teksty poniżej krytyki budzi właśnie takie moje pierwsze skojarzenie.
Dominatrix

Dominatrix pisze:Czy ja coś takiego napisałam Robinek29 ?
Nie wnikam w Wasze układy ,nie chodzi osobiście o Ciebie ale o innych też,
ale to wylewanie żali ,emocjonalny szantaż i teksty poniżej krytyki budzi właśnie takie moje pierwsze skojarzenie.

To może czytaj ze zrozumieniem i systematycznie.
Bo chyba wybiórczo podchodzisz do tego...

Wiem, wiem tu prawdy pisać nie można bo szkodzi "gwiazdą SU" :laughingnew:

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Wyobraź sobie ,że czytam. I jestem lekko przerażona jak można szybko i diametralnie zmienić zdanie.
Wiesz, prawda zależy od punktu widzenia i od osoby .
Nie sil się na sarkazm na mnie to nie działa.Prawie każdy tutaj ma swoją "gwiazdę SU" ale nie każdy przylatuje tutaj jak mu przejdzie, aby wylać kubły pomyj na nią. Niby nic a jak dużo mówi o człowieku.
Dominatrix

Dominatrix pisze:Wyobraź sobie ,że czytam. I jestem lekko przerażona jak można szybko i diametralnie zmienić zdanie.
Wiesz, prawda zależy od punktu widzenia i od osoby .
Nie sil się na sarkazm na mnie to nie działa.Prawie każdy tutaj ma swoją "gwiazdę SU" ale nie każdy przylatuje tutaj jak mu przejdzie, aby wylać kubły pomyj na nią. Niby nic a jak dużo mówi o człowieku.

No zobacz jak "GWIAZDA" Szybko może zmienić zdanie.
Dajesz szmal jesteś OK (i nie ma znaczenia co piszesz. Możesz poniewierać wyzywać i opluwać).
Przykład Spikel20 masz teraz na tacy podany...

Nie dajesz, powiesz coś to jesteś chujem, prześladowcą i Ci nie zależy (to słowa Gwiazdy).
Więc o czym Ty mi tu piszesz?

Tylko nie pisz, że to SU i tu za wszystko się płaci. Bo po to "Gwiazda".

Ta konkretna "Gwiazda" daleko poza SU wyjechała.

A ja nie pozwolę sobie by mnie byle pseudo "koleżanka/gwiazdeczka" wrzucała do jednego wora z tymi o których mi mówiła
że są psycholami, bo teraz do tego którego tak nazywała ślini się jak by pierwszy raz kutasa widziała.
Pewnie każdemu z nas opowiadała to samo...

Koniec pierdolenia. Ja nie Szatanik, że będę milczał.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Robinek29 pisze: To smutne jak oczy mogą zarosnąć cipą

No i dobrze chociaż nie widzę waszych niedojebanych postów.

BATMANmkr90 pisze:Zdajesz sobie sprawę, że insynuujesz, że byłeś z Paulą tak blisko...?

Insynuujesz dobre sobie..... pisze to co widzę i sporo widzę.Nie trzeba nic tu insynuuować wystarczy mieć oczy otwarte żeby widzieć że laseczka dba o higienę osobistą no tak ale Batman w tej swojej pustej makówce i przy ciasnawym stroju i tak widzi swoje.

BATMANmkr90 pisze: pomarszczonego ryła

Ciekawe jak twoja gęba będzie wyglądała w moim wieku.Soory przecież ty wyglądasz niczym adonis.Twarz delikatna niczym pupka niemowlaka i pewno używasz najlepszych kosmetyków do pielęgnacji cery.I do tego jeszcze pewno cotygodniowa wizyta u kosmetyczki na oczyszczanie porów i robienie maseczek ujedrniąjących.

BATMANmkr90 pisze: Taki nikt udający nie wiadomo kogo.

A ty kim u licha jesteś.. mędrcem, guru, alfa i omega , jasnowidzem.Nie jesteś nikim i to w dodatku o śmiesznym nicku.No tak on ci pasuje do twojego rozwoju emocjonalnego.
A tak poz tym to ktoś coś tu pisał bo nic nie widzę. :!: :!: :!: :!:
PS mam dla ciebi mowy nick który bardziej pasuje do ciebie....CIPA_BATMANAmrk90

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Robinek29 pisze:100%

Robinek29 pisze:Popieram w całej rozciągłości w 100%

widzę, że silna męska więź się tu wytworzyła

Batman i Robinek prawie jak Batman i Robin

Obrazek

dobrze, Hard, że nie uległeś naciskom tego współczesnego urzędu cenzury, co tu pięknym kobietom chce odebrać niestrudzonego wielbiciela i pocieszyciela, a Andrzejom tego świata być może najważniejszego reprezentanta,

bądź twardy.
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

wielkanoc pisze:widzę, że silna męska więź się tu wytworzyła

Batman i Robinek prawie jak Batman i Robin

Ta..panowie wchodzą sobie w dupsko i to bez wazeliny.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Przynajmniej jakiś seks uprawiają nie jak Ty wirtualny z Paulą (zapewne) :cool3: :cool3:

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

blebluch123 pisze:Przynajmniej jakiś seks uprawiają nie jak Ty wirtualny z Paulą (zapewne) :cool3: :cool3:

Wole już wirtualny seks niż dupcenie jakiegoś typka w śmiesznych rajtuzach. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard a Twoja Zizi Ci nie mówiła, że raz w dupę to nie pedał?
Więc szykuj dupsko...

HardRockCaffe666: czemu ty tak czesto poprawisz te usteczka?
A jak myślisz? Swędzą po tej ilości "śmietany" ...

Klaun i Paź, ciąg wypowiedzi pasuje do Was obojga.
Obrazek

Zizi pierdoli, że nie szuka miłości, a pierwsze pytanie po 2 latach "mam się angażować..."
Kiedy Ty zrozumiesz, że facet to nie zabawka i bankomat?

Nowy Blog ShowUp.tv

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Robinek29 pisze:Kiedy Ty zrozumiesz, że facet to nie zabawka i bankomat?

Czego Wy się spodziewacie po profesjonalnej dziwce?
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

PoprzedniaNastępna