Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 06:26
Dla uspkojenia: Witam
Jak wiadomo przelewy nie były realizowane przez pewien okres czasu. Po odblokowaniu tej opcji wielu użytkowników zleciło wypłaty środków co wiąże się z dużą ilością przelewów. Są one systematycznie zlecane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Nie możemy zlecić wszystkich przelewów jednocześnie gdyż chcemy uniknąć zablokowania systemu wypłat przez bank. Rozbiliśmy wszystkie wypłaty na kilka etapów tak by codziennie zlecać kolejne.
Pozdrawiam
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 07:50
Adela pisze:Dla uspkojenia: Witam
Jak wiadomo przelewy nie były realizowane przez pewien okres czasu. Po odblokowaniu tej opcji wielu użytkowników zleciło wypłaty środków co wiąże się z dużą ilością przelewów. Są one systematycznie zlecane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Nie możemy zlecić wszystkich przelewów jednocześnie gdyż chcemy uniknąć zablokowania systemu wypłat przez bank. Rozbiliśmy wszystkie wypłaty na kilka etapów tak by codziennie zlecać kolejne.
Pozdrawiam



Raczej nie idą zgodnie z kolejnością zgłoszeń...tylko losowo
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:01
Adela pisze:Nie możemy zlecić wszystkich przelewów jednocześnie gdyż chcemy uniknąć zablokowania systemu wypłat przez bank. Rozbiliśmy wszystkie wypłaty na kilka etapów tak by codziennie zlecać kolejne.

Adela to chyba glowna ksiegowa SU ;) dobrze ze babeczka :good3: Jeszcze niech podesla glownego developera Pana Espera niech sie wypowie w sprawach technicznych...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:19
Hmmm mnie przez weekend wszystko dobrze działało :dontknow: aż się zastanawiam jak im będzie szło teraz,przed całą awarią nie czekałam na realizację przelewu dłużej niż dwa dni,fakt były to kwoty mniejsze.Czu uzbierać 10 000 żet jest ciężko?Myślę że nie o ile dziewczyna się trzyma zasady ze nie ma nic na "pokaż".U mnie na transmisjach jest zasada,że spełniam życzenia jedynie tych użytkowników którzy wrzucają żetki,reszta jest ignorowana.Ci ktorzy siedzą i nie odzywają się są sukcesywanie banowani.Widownię mam malą bo rzadko kiedy przekracza 50 osób.Da się wyciągnąć dobre pieniądze nawet przy małej widowni tylko trzeba tę widownię selekcjonować i patrzeć na jakość a anie na ilość....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:23
sexdedektyw pisze:Z przed chwili chwil trochę temu:

"Z powodu braku wystarczających środków na koncie musieliśmy ograniczyć wypłaty powyżej 10000 żetonów".

To wszystko tłumaczy.


Kolejny trolling ? wypłacają dużo większe wypłaty niż 10000 żetonów, tym bardziej że wypłacić możesz tylko całość a nie podzielić po 10000, po co znowu siejecie zamęt? po 10000 i więcej wypłacają z innych powodów niż ten ze nie mają kasy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:23
sexdedektyw pisze:Z przed chwili chwil trochę temu:

"Z powodu braku wystarczających środków na koncie musieliśmy ograniczyć wypłaty powyżej 10000 żetonów".

To wszystko tłumaczy.

Radzę zbanować tego trolla. Limit jest po to zeby puscic te wieksze przelewy a nie blokowac systemu przelewami po 100zl jak wypuszcza wieksze to go zmniejsza.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:26
Jasne Leila87 :D widzielismy podczas "strajku", zobaczylas kilkaset zetonow, pierdolnelas calym strajkiem i zaczelas zdzierac z siebie bielizne...a nikt nawet nie prosil :lol: zamiast selekcjonowac widownie to tylko powiedzialas "dobijcie do 2000 tysiecy i pokaze cipe" :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:28
komin pisze:Jasne Leila87 :D widzielismy podczas "strajku", zobaczylas kilkaset zetonow, pierdolnelas calym strajkiem i zaczelas zdzierac z siebie bielizne...a nikt nawet nie prosil :lol: zamiast selekcjonowac widownie to tylko powiedzialas "dobijcie do 2000 tysiecy i pokaze cipe" :lol:


bo był strajk włoski :laugh3: bardzo dokładnie, drobiazgowo i skrupulatnie się rozebrała
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:30
tomoxx, ja już na zioma w ogóle nie reaguje i na jego trololo, bo aż żal czytać.

Rozumiem, że na foro zostały same laski którym przelewy jeszcze nie poszly ? :D

Leila87, żeby dobrą kase robić na SU, nie trzeba miec dużej widowni, tylko troche poukładane w głowie mieć trzeba. Uważam, że obecny próg jest zrobiony po to, żebysmy nie dokładały im więcej przelewów po stówce, tylko jeden większy przelew. No i teraz zapierdzielamy na wszystkie strajkowe straty. Na mnie to tak troche działa, żeby jak najszybciej zebrac do wypłaty więc staram się zbierać więcej na jednym posiedzeniu.


edit: Komin tak było, dokładnie tak :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:31
Żeby robić dobrą kase na SU trzeba byc atrakcyjną i nie robić grupowych tylko działać na samych privach, dla atrakcyjnej kobiety zarobić koło 2000zł za weekend jest do zrobienia bez problemu.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:40
beznadzieja, z 10000 jest tak jak mówisz, oni jako nowa spółka (nawet jak właściciele Ci sami), będą bardzo niewiarygodni jeśli będzie im wychodzić setki przelewów po 100 złotych. A tak by było bo zaufanie do nich jest mocno nadszarpnięte. A tak to mają wypłaty po minimum 1000 złotych, ale w dalszym ciągu bardzo dużo środków na koncie dzięki tym nadającym które mają obecnie po np 500-800, jak te nazbierają do 1000, to te które już wypłaciły znowu będą mieć po klika set, i tak się maszyna kręci, że zamiast wypłacać prawdopodobnie większość środków które są na koncie, ciągle tam część będzie zamrożona, a ten 1000 złotych mimo iż się wydaje wysoki na pewno jest oparty na średnich zarobkach nadających, i nie było to na zasadzie "pisz że od 1000 bo to ładnie wygląda". Limit się wydaje duży, ale dlatego nie jest to 500, bo prawdopodobnie bardzo szybko by był osiągnięty i nie spełnił swojego celu czyli zmniejszenia ilości przelewów i utrzymania środków po stronie SU.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:50
Wyplacili komus ? :twisted:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:53
komin pisze:Jasne Leila87 :D widzielismy podczas "strajku", zobaczylas kilkaset zetonow, pierdolnelas calym strajkiem i zaczelas zdzierac z siebie bielizne...a nikt nawet nie prosil :lol: zamiast selekcjonowac widownie to tylko powiedzialas "dobijcie do 2000 tysiecy i pokaze cipe" :lol:


Ależ cię to boli...siedziała,rzucali to i ja zrzuciłam a co ! :sarcastic:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 08:54
Lejlalopez pisze:Hej jak dzis wysla kase dajcie znac

Damy, mi wisi ponad 10tyś, także tez sie niecierpliwie, ale zrealizuja na pewno w tym tygodniu.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:01
sexdedektyw pisze:Z przed chwili chwil trochę temu:

"Z powodu braku wystarczających środków na koncie musieliśmy ograniczyć wypłaty powyżej 10000 żetonów".

To wszystko tłumaczy.


Gościu powinien wyłapać bana. Te teorie z dupy i fałszywe informacje :nono: chyba mają być śmieszne, ale trollować też trzeba umieć.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:03
Dajcie znac jak puszcza mysle do 12 zrobia;)
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:03
Adela pisze:Żeby robić dobrą kase na SU trzeba byc atrakcyjną i nie robić grupowych tylko działać na samych privach, dla atrakcyjnej kobiety zarobić koło 2000zł za weekend jest do zrobienia bez problemu.

Nie ma jednego sposobu by zarobić kokosy na SU ;) jedna trzaska grupowe a druga się ceni na privach ;) ale cel jest ten sam $.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:04
Ja czekam na przelew cały czas, jak będzie w zrealizowanych to dam znać. Wyplacilam o 9 rano, 25 kwietnia
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2019, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:11
cipkozaurka pisze:
Adela pisze:Żeby robić dobrą kase na SU trzeba byc atrakcyjną i nie robić grupowych tylko działać na samych privach, dla atrakcyjnej kobiety zarobić koło 2000zł za weekend jest do zrobienia bez problemu.

Nie ma jednego sposobu by zarobić kokosy na SU ;) jedna trzaska grupowe a druga się ceni na privach ;) ale cel jest ten sam $.



Moim zdaniem zawsze z privow wyjdziesz lepiej niż z grupowych i to w dłuższej perspektywie zarabiania, bo nie czarujmy się dajac ziomkowi nawet za te 100 zetow full wypas, przyzwyczaisz go do tej stawki, i niekoniecznie on bedzie chcial u Ciebie wlasnie wydac wiecej, skoro juz wiele razy widział absolutnie wszystko co możesz zrobić. To jest moje zdanie, laski ktore trzepią kupe kasy na grupowych beda innego zdania ;)

Adela ma dużo racji, ale z tymi 2 tysiącami w weekend owszem, pod warunkiem ze calą nockę pylasz na privki, to tak zrobisz tysiaka dziennie. Wiekszosc jednak nie zarabia po 1k pln dziennie i musi sobie radzić malymi kroczkami z tym limitem.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 kwie 2019, 09:24
miszmasz pisze:Gościu powinien wyłapać bana. Te teorie z dupy i fałszywe informacje chyba mają być śmieszne, ale trollować też trzeba umieć.

Popieram... to jest debil level o wiele wyzszy niz hard.

Leila87 pisze:Ależ cię to boli...siedziała,rzucali to i ja zrzuciłam a co !

oj tam zaraz boli... beke mam, a beke lubie wiec luz ;) zreszta pierwsze pare stow rzucilem osobiscie... :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości