Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 06:46


duch pisze:A ja mam takie przemyślenia odnośnie SU , jest regulamin i w nim jest, ze wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni roboczych. Wyczytałem ,że kilka osób powołuje się na to ( czekać bo tyle czasu mają ) ok regulamin regulaminem , ale wygląda to tak, że (regulamin) działa tylko w jedna stronę, bo najbardziej to łamie go właściciel. Wystarczy przez ponad miesiąc dać notkę (będzie za tydzień) i gra gitara,bylem świadkiem gdzie MOD groził na czacie nadającej banami za złe wyrażanie się o SU bo to łamie regulamin. W tej sytuacji raczej powinna mocno trzasnąć pięścią w stół ze zdaniem ( GDZIE MOJE PIENIĄDZE). Po takim długim czasie braku wypłat z winy właściciela nie ma znaczenie zapis w regulaminie (7dni roboczych) tylko powinien (stanąć na głowie i oddać pieniądze).


Pomijając to że regulamin jest pisany jednostronnie, dużo nadających zarabiających duże pieniądze działa w szarej strefie, nie będą pytać o kasę, w momencie jak zarabiają na czarno. Skoro czytałeś regulamin to nie rozumiem Tych postów o tym co powinien właściciel, on ew może, wszyscy logując się na stronie akceptujemy niekorzystny dla siebie regulamin w którym dużo jest bardzo miekkich zapisów.

W dużym skrócie, my możemy mało właściciel bardzo dużo, jak komuś to nie pasuje to może przecież nie wchodzić.

Temat wypłat czy idą można odpuścić bo przelewy idą.

dia pisze:Czy ktoś ma do zlecenia coś i brakuje mu z 3000? Chciałabym wypłacić a nie czekać aż już będzie można....



Co do 10000 pisałem o tym wcześniej, uważam że limitu szybko nie zdejmą, a dzięki temu takie nadające jak Ty albo muszą się z kimś dogadać, i tej osobie zaufać, albo dalej nadawać (gdyby przyszło im do głowy odejść lub strajkować). No i nie ma ciśnienia że ze strachu będą robione wypłaty po 100 złotych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 06:59


tomoxx, jeszcze pare dni temu znawcy wróżyli upadek SU, wypłaty po wakacjach i kontrole skarbówki, więc może daruj sobie to czarnowidzenie. Takich wysokich limitów to nawet na zagranicznych portalach nie ma, więc raczej nie ustawili go na długo. Po co denerwujesz dziewczyny. Miałyśmy dość atrakcji w ostatnich tygodniach.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 07:11


Biustwo pisze:więc może daruj sobie to czarnowidzenie

Nigdy tu nie wróżyłem upadku SU, nie kręci mnie też czarnowidztwo, to co piszę to są moje domysły opart na tym na czym wydaje mi się że się trochę znam, gdybym miał to napisać tylko po to żeby kogoś zdenerwować to bym tego nie zrobił, nie bawi mnie wkurzanie innych. Mam taką opinię, uważam że ma ona logiczne i prawdopodobne podstawy to ją wyraziłem. Nikogo nie straszę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 07:30


tomoxx pisze:
Biustwo pisze:więc może daruj sobie to czarnowidzenie

Nigdy tu nie wróżyłem upadku SU, nie kręci mnie też czarnowidztwo, to co piszę to są moje domysły opart na tym na czym wydaje mi się że się trochę znam, gdybym miał to napisać tylko po to żeby kogoś zdenerwować to bym tego nie zrobił, nie bawi mnie wkurzanie innych. Mam taką opinię, uważam że ma ona logiczne i prawdopodobne podstawy to ją wyraziłem. Nikogo nie straszę.

Co do limitu,to też uważam,że zbyt szybko tego nie zmienią...stracili w uj kasy przez ostatnie 5 tygodni,a w ten sposób najnormalniej w świecie "zachęcają" nas do roboty ;)
ps.przelew nadal wisi...wrrrr
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 07:43


KaFka pisze:Co do limitu,to też uważam,że zbyt szybko tego nie zmienią...stracili w uj kasy przez ostatnie 5 tygodni,a w ten sposób najnormalniej w świecie "zachęcają" nas do roboty
ps.przelew nadal wisi...wrrrr


do poniedziałku przelew ruszy, przez weekend się z tego odkopią, pewnie zlecają, a że w weekendy kasa nie idzie to wisi. Tu wg mnie możesz być dobrej myśli.

Może nie tyle zaganianie do pracy, co utrzymanie wszystkich tych co mają po 2000-5000 zet na koncie by nie uciekły.
I jednym z 3 moim zdaniem najważniejszych powodów limitu jest to że dzięki temu mają płynność finansową, nie będzie sytuacji że każde 100 złotych będzie wypłacane i na koniec każdego dnia będą bez pieniędzy. a tak to do wypłaty przynajmniej 900 złotych od każdej nadającej jest na koncie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 09:06


Biustwo pisze:tomoxx, jeszcze pare dni temu znawcy wróżyli upadek SU, wypłaty po wakacjach i kontrole skarbówki, więc może daruj sobie to czarnowidzenie. Takich wysokich limitów to nawet na zagranicznych portalach nie ma, więc raczej nie ustawili go na długo. Po co denerwujesz dziewczyny. Miałyśmy dość atrakcji w ostatnich tygodniach.



Akurat tomoxx, to jeden z nielicznych mężczyzn w tych wątku, który wypowiada się merytorycznie.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 09:54


aborygen pisze:
Dziewkom z ShowUp się tu spodobało, coś czuję, że ta okupacja forum prętko się nie skończy i różowy kolor na długo będzie dominującym.


Już popularność forumka a właściwie tego tematu już spada, przez ostatnie dni było ponadz 200os to jest nawet więcej niż transmisji na SU w godzinach szczytu, teraz została 1/3 na temacie gdy reszta wypłat zostanie uregulowana zostanie parę osób, może różowe paski zorientują się, że do pierniczenia co popadnie służy mikro a nie jeden temat z krorego zrobił się BURDEL
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 13:29


Dostali? Śmierdzi mi to
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 13:34


Kropelka pisze:Dostali? Śmierdzi mi to
Legitne, pisałem o tym w innym miejscu, bo nie robię śmietnika z tego tematu...
https://showsu.org/viewtopic.php?f=2&t=5840&p=109250#p109250

Żeby off-topicu nie było... w systemie programu partnerskiego https://pp.showup.com.pl/panel/withdraws wypłaty nadal od 100 PLN.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 15:16


tomoxx pisze:Może nie tyle zaganianie do pracy, co utrzymanie wszystkich tych co mają po 2000-5000 zet na koncie by nie uciekły.
I jednym z 3 moim zdaniem najważniejszych powodów limitu jest to że dzięki temu mają płynność finansową, nie będzie sytuacji że każde 100 złotych będzie wypłacane i na koniec każdego dnia będą bez pieniędzy. a tak to do wypłaty przynajmniej 900 złotych od każdej nadającej jest na koncie.


Dla topowych dziewczyn 10.000 żet to max 2-3 dni pracy. Te co z trudem ciułają 1000 tygodniowo raczej przeniosą się na zbiornik (zresztą wiele już to zrobiło). Ewentualnie będą kombinowały z nielegalną sprzedażą albo "zrzutkami".
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 15:42


komin pisze:Ja mam zajebisty pomysł... jak juz sytuacja z przelewami sie ustabilizuje to moze by zbanowac raz na zawsze sexdedektywa? bo w sumie na chuj on komu potrzebny? wlasciwie to nawet na chuj nie...
W ostatecznosci jesli sie nie da to moze chociaz go umowic na randke z Sisi?


Wszystko co pisze pochodzi ze sprawdzonego źródła.


Ty natomiast komentujesz komentarze i wszelkie intrygi jak bawidamek.

Co ty tu wnosisz oprócz starzu.

Powtórzę bo może ktoś nie wie albo nie pamięta.

Privów już nie robisz bo nic z tego nie było .
Privów nie bierzesz bo nie masz kasy.
Naganiasz dupy Fapce a potem skamlesz ,że ci nie placi.


Komin jesteś osiedlowym głupkiem.

Powiedz coś mądrego o czymś nie o kimś.

Co drugi dzień dostaje bany.

To forum zaczyna mnie smieszyć.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 16:03


Wszystko się zgadza, potwierdzam :good3: Masz świetne źródła, zazdro.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 18:01


W czwartek rano zleciłam przelew. Doszedł mi w piątek po południu. Kwota 1800 zł. (Resztę zetonkow mam rozbite na inne konta) Bank Getinbank :) czekam teraz az puszcza te mniejsze kwoty
Awatar użytkownika
Iris69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2019, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Iris69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Iris69


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 19:11


Ja od środy czekam na 8000 zł i doczekać się nie mogę. Wisi cały czas w oczekujących.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 19:59


kasia85 pisze:Ja od środy czekam na 8000 zł i doczekać się nie mogę. Wisi cały czas w oczekujących.


Masakra niech już Ci wypłacą te 8tys bo od ponad miesiąca zdazylaś kilkanaście razy oznajmić tą informacje ale spokojnie już naprawdę nie ma na portalu osoby która by nie wiedziała, że wiszą twoje 8tys.... Serio mam prawie 3razy więcej i nie płacze a inne laski maja 3razy więcej niż ja i ani razu nie oznajmiły ile to one stratę mogą być
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 20:01


serio? 8 tysi? 8000 szok i niedowierzanie jej całe 8 tysi.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 20:11


Przyjazna pisze:
kasia85 pisze:Ja od środy czekam na 8000 zł i doczekać się nie mogę. Wisi cały czas w oczekujących.


Masakra niech już Ci wypłacą te 8tys bo od ponad miesiąca zdazylaś kilkanaście razy oznajmić tą informacje ale spokojnie już naprawdę nie ma na portalu osoby która by nie wiedziała, że wiszą twoje 8tys.... Serio mam prawie 3razy więcej i nie płacze a inne laski maja 3razy więcej niż ja i ani razu nie oznajmiły ile to one stratę mogą być


lekka irytacja nastąpiła? :lol:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 20:26


Przecież w poniedziałek będą kolejne wypłaty zlecać uspoujta się :lol: Jest weekend, banki nie pracują
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 20:46


Kropelka,
No przecież wiesz... Witki opadają XD
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 kwie 2019, 07:13


Kropelka pisze:
lekka irytacja nastąpiła? :lol:


Irytacja może nie, ale tej kwoty tak się osłuchałem że ostatnio przez pomyłkę pin do karty 8000 wpisałem :lol:

Biustwo pisze: Te co z trudem ciułają 1000 tygodniowo raczej przeniosą się na zbiornik (zresztą wiele już to zrobiło). Ewentualnie będą kombinowały z nielegalną sprzedażą albo "zrzutkami".

Na zbiorniku zarobią jeszcze mniej, a na pewno znajdzie się ktoś tutaj z chęcią poodkupuje żetony za 95%-97%wartości wystarczy poszukać ;) (prowizje za przelewy anonimowe trzeba odliczyć, ryzyko itp )
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości