wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

ruger44 pisze:Ty kurwa nie jesteś idealny, jesteś zerem

Co za MATOŁ.. nawet nie domyślił się że o nim to jest.Inteligencja na poziomie skorupiaka. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Jeszce raz może tak zacytuje tu moje słowa.
JESTEŚ LESZCZEM KTÓRY MYŚLAŁ ŻE JEST SUMEM :!: :!: :!: :!:
A tu co o mnie myśli pewna miła i wartościowa kobieta.
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Hard no ale taka prawda po kiego chuja piszesz jakieś zjebane poezje albo dajesz jakieś zdjęcia skoro i tak pewnie ma na Ciebie wyjebane od dawna ?

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

hardrockcaffe696 pisze:

Co za MATOŁ.. nawet nie domyślił się że o nim to jest.Inteligencja na poziomie skorupiaka. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
[ Obrazek ]

Ty skończony kretynie, laska napisała tak dla beki a Ty w to uwierzyłeś? Naprawde uwierzyłeś, że ktoś Cię może uznać za wartościową osobę?
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

[ Obrazek ]

Ty skończony kretynie, laska napisała tak dla beki a Ty w to uwierzyłeś? Naprawde uwierzyłeś, że ktoś Cię może uznać za wartościową osobę?

44 nie denerwuj hardosa co on za to może że jest taki kochliwy i wciąż naiwny, wszystko bierze sobie do :heart: . Dajcie mu chociaż tutaj pożyć i poszaleć to cały jego świat i jedyna rozrywka..... 24/7. Bingo :thank_you2:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

To jest zaraźliwe!

... znana młoda pisarka Paulina Wredna vel Zizi wczesna twórczość... :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Obrazek

Obrazek

Hard brawo TY!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Na wstępie napiszę, że jestem wzruszony, że ktoś jeszcze o mnie pamięta :mrgreen: . Nie udzielałem się od paru miesięcy, choć po ilości postów od tamtego czasu można by pomyśleć, że minęło znacznie więcej…(hard)

Wersja skrócona, czy normalna? :D
Zresztą, będę szył to się okaże. Na początku nie wiedziałem w ogóle jak ugryźć temat, tyle tych postów naje.aliście (hard), że nie wiadomo od czego zacząć. Z drugiej jednak strony jakbym leżał w śpiączce latami, obudził się dzisiaj i ktoś dałby mi do przeczytania forum w celu przyswojenia aktualności ze świata too.. bym pomyślał, że minęło parę godzin a nie lat. Kompletnie nic się nie zmieniło z jednym wyjątkiem- szatanik, o którym później.
Wszystko jest po staremu, tylko stron przybyło (hard):
Wszyscy/ prawie wszyscy tutaj są zdrowo popier.oleni. Ciekawe ilu pomyśli, że nie o nich mowa xD. Mam tu na myśli może z 2-3 osoby które dały komentarz negatywny/pozytywny i poszło dalej.

- hard nadal zbiera wirtualne puszki- posty=żetony, nadal głupiutki jak bucik xD. No sorry hardziu, ale jesteś hipokrytą tymi swoimi mądrościami: „nie skomentuję”-mimo, że przed chwilą dałeś komentarz; „pitu pitu”- mimo, że sam napier.alasz post za postem; wytykanie czyichś błędów ortograficznych, gdy sam sypiesz nimi jak z rękawa :p (chociaż przyznam, że mniej!  ).
Wracając- nadal podburza i prowokuje do hejtowania. + jest taki, że z tego wszystkiego ludzie skupili się w końcu na tobie, Paula przy okazji też czasem oberwie, ale tym się przecież nie będziesz przejmował… ;). Jesteś w ch.j protekcjonalny tymi zdrobnieniami i wmawianiu innym, że są głupsi od ciebie xD. Przez to, że „broniłeś Paulę”, ludzie chcąc dopiec tobie, hejtowali ją, teraz poszło to w dobrą stronę i masz swoich osobistych hejterów- ruch „pozdrawiam hard”(?) xD! Kiedyś na transmisji najeżdżali na ciebie, a Paula nie mogła banować, była na nowym SU(chyba o to chodziło), to była bardzo zabawna transmisja patrząc na stłamszonego harda z którego się zbijali bez granic :p. Biedak nie umiał się bronić zaatakowany swoją bronią- protekcjonalnością. Teksty przednie xD!!!
Szkoda, że nadal prowokujesz hard. Czasem lepiej odpuścić, a tak kopiesz i czekasz na odpowiedź, jak ona nie nadchodzi do kopiesz ponownie, aż do reakcji. Tak było ze spajkiem, ale mam tutaj na myśli teraz „robinek29” najeżdżasz na niego, on nic, dalej prowokujesz, on nic, aż do odpowiedzi. Zostawił byś ten temat hard w spokoju, po co ci te dyskusje?

i jeszcze jedno:
Pisałeś kiedyś, że to jak ktoś pisze świadczy o nim, czy jakoś tak.. Nawiązywałeś do wulgaryzmów, że są be; „zdrobnionka” są sweetaśne i wcale nie dziwne gdy wychodzą od faceta w podeszłym wieku...
Osobiście preferuję wulgaryzmy. Ty hard od a do z brzmiałeś i brzmisz jak pedofil zapraszający chłopca do furgonetki: „Cześć słodziutki. Podejdź na chwilkę chłopczyku, jestem miłym panem. Chcesz pogłaskać szczeniaczki w moim samochodziku zajadając cukiereczki? Chodź, będzie fajniutko ;) :heart: .”.
Tak brzmisz hard. Zdrobnienie od czasu do czasu, przy stosownej okazji- spoko, ale ty walisz tej waty cukrowej do porzygania. Dlatego też min. nie jesteś osobą której się ufa. Napisałem „min.”, bo to pełni obrazu twojej osoby dochodzi brak lojalności, chwiejność poglądów, podburzanie, protekcjonalne zachowanie, udawanie(tak udawanie) głupka- gdy już coś palniesz i przepraszasz, że nie chciałeś, po czym robisz dokładnie to samo… itp. itd. dużo by pisać, a w sumie to już wszystko było pisane :nea: .

-blacked nadal daje dupy murzynom na dworcu. To ku.wa gość najbardziej chory ze wszystkich tutaj, nawet monti i tym podobni, choć mają oczywiste problemy ze zdrowiem psychicznym, to co jak co, ale blacked bije wszelkie rankingi zjebania na łeb. Ten patol to hejter z krwi i kości. To niesamowite, że jest tutaj od 4(?)lat i non stop pisze jak bardzo mu się Paula i jej transmisja nie podobają. Ku.wa 4 jebane lata spędził na oglądaniu jej transmisji :laugh3: !!! Trzeba być konkretnie jebniętym :mrgreen:

-spajk… fajnie, że ktoś streścił, że aktualnie lubimy spajka, bo miałem coś pisać jakiś czas temu, ale skoro tak, to zostawię to na inną okazję(choć mam nadzieje, że takiej nie będzie).

-szatanik :/. Szczerze- nick chu.owy jak nieszczęście, zresztą wszystkie te nicki z trzema szóstkami są poj.bane. Tyle wyznawców się narobiło, czy to tylko moda czcić belzebuba? Nie rozumiem tego. Szatanik to jedyna stała w tym całym chaosie. Co by się nie działo był za Paulą. Jak zrozumiałem, ni z gruchy ni pietruchy skasował profil bez słowa? To faktycznie nie ładnie trochę. A może po prostu siedział za długo w bagażniku gdy upały doskwierały…? Coś kiedyś był taki temat…? Łatwiej zgonić na kaprys nagłego usunięcia profilu niż tłumaczyć się z ciała w bagażniku :p. Abstrahując od nicku, gość był w porządku i szkoda, że zniknął. Czy na zawsze…? ;)

-Paula? Mam nadzieję, że będzie trzymała się postanowienia żeton = usługa i zostanie na SU nie angażując się emocjonalnie, bo transmisje były zawsze ciekawe i można było się oderwać od dnia codziennego na te parę chwil.

-Panicz Batman? Czułem, że głupieje czytając większość tych postów które i tak nic nie wnoszą. Nakryłem się na zastanawianiu czy napiszę poprawnie ortograficznie słowo które kiedyś nie sprawiłoby mi takiej zadumy. Przerwa się przydała :yes4:

-robinek29. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać nad twoim losem. Czego oczekujesz od nieznajomych na forum? Przytulić cię, podać chusteczkę? Weź się ku.wa w garść chłopie. Pisałeś na czacie, że się już nie pojawisz, że ten etap już za tobą. Nie daj się prowokować hardziowi i odejdź jak planowałeś. Co by nie pisać i jak tego nie ubierać w słowa, to tylko hard xD. Każdy tutaj ma go za przygłupa niezależnie ile razy kogoś będzie nazywał.. głupkiem :mrgreen: .

CzarnaPantera pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Ej no panowie co w wami.Dzisiaj w nocy czekałem z zapartym tchem i drinkiem w ręce na dalszy ciąg tego dramatu.A tu co jebana cisza. Widziałem że robinek29 byłeś wczoraj zalogowany ale z tego co widzę to nic mądrego ci to twojej pustej makówki nie przyszło.PANOWIE CZEKANY AŻ KOLEJNA WENA WAS NATCHNIE. :!: :!: :!: :!:
PS czyżby leki zaczęły w końcu działać. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
[ Obrazek ]
Batman czekamy tu na ciebie. Mam nadzieję że kolejny raz twoje posty przyniosą nam odpowiednia dawkę kalorii i dobrej zabawy.
Aha.. mam nadzieję że w końcu uprałeś już swój nieco znoszony i lekko śmierdzący kombinezon.Bo wiesz jakim cie ludzie widzą takim cie piszą. ;) ;) ;) ;)
PS batmantu .. prośba do ciebie mój ty kochany nielocie....bądź tu delikatny dla starego,schorowanego zgredzika i skup się może tak na tych cieższych przypadkach. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Czy ty w ogóle wyłączasz laptopa ? Idz może z psem na dłuższy spacer, dotleń się a nie cały dzień nasiadówka w domu i polujesz na forum odpisując wszystkim na wszystko :dontknow: Tak się uzależnić od neta i to dorosły facet.Tutaj przez te wojenki,utarczki jak w przedszkolu robi się coraz większy burdel ale jak widać kochasz się w tym babrać i tak już zostanie a tak na marginesie zrób jeden jedyny wyjątek i nie odpisuj, wiem wiem że będzie cię kusić jak cholera ale to jest zbyteczne :cool3: od poniedziałku odwyk od neta na tydzień ! BUM :yahoo:

Coś mnie ominęło? Niby staram się czytać wszystkie posty, a tego jakoś mi wcięło po drodze :/. Chyba nie usunąłeś go ze strachu przed odpowiedzią jak to masz w zwyczaju, coo ? ;P
Oj hardziu, no nie znalazłem tego postu, ale się do niego odniosę :mrgreen: .

Prosisz mnie o delikatnie traktowanie po tym jak usiłujesz mi dopiec pisząc min. „jakim cię ludzie widzą takim cię piszą.”. Ku.wa pisze to facet o wyglądzie lumpa w dresiku :p! Ty nawet jak się ubierasz „wyjściowo” na przyjęcie, to w dużo za dużych spodniach i koszuli xD! No ku.wa hard, z czym do ludzi :p?! Teraz to mi dojebałeś xD, zraniłeś wręcz na wskroś! Człowieku, ty, jeżeli „pachniesz” tak jak wyglądasz, to… może niech każdy z osobna dopowie sobie resztę :p.
Obrażasz i liczysz na lajtowy post? Hahahah
Co ty masz we łbie baranie :P? Kompletnie zero pragmatycznego myślenia! Często piszesz, że z tobą to jak z dzieckiem. Gdzie ty takie opóźnione dzieci widujesz? Skupić się na cięższych przypadkach? Naprawdę myślisz, że twój jest lekki xD? Jessssu hahahaha

Dziś nie czwartek, ale jak to się mówi- na ważną osobistość ludzie poczekają :cool3: , poza tym dobrze jest się modnie spóźnić. A serio, nie wyrobiłem się z czasem bo musiałem sobie poleżeć, obejrzeć jakiś film itp… no nie udało się wepchnąć postu w tak napięty grafik :mrgreen: . Polecam pożyć czasem swoim własnym życiem a nie cudzym. Hard nie ma własnego życia. Przoduje nad wszystkimi, jest o każdej porze dnia i nocy na forum, jednak niepokojące jest to, że niektórzy chcą go w tym naśladować. Imponuje wam hard :P? Zamiast napisać post który w najlepszym przypadku będzie chwilową sensacją(a większość jest i tak ch.ja warte), można wyjść na zewnątrz, do ludzi... Kiedyś będziecie tak starzy jak hard, czas zapier.ala i nie czeka na nikogo, ale będzie już za późno na zmiany, zwłaszcza jak wyglądem będziecie do niego podobni :cry:

pozdrawiam hardrafatus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

BATman.. szkoda że nie pisałeś tego wierszem było by tego więcej.Jak zawsze i tym razem wykazałeś się niezwykła jasnością i przenikliwością w ocenie mojej skromnej osoby.Ten błyskotliwy język te śliczne puste sformułowanie ten nienaganny styl.Albert Einstein mógł by grac z ciebie przykład jak należy wykorzystywać swoje szare komórki.Tylko po chuja i na chuja tu to piszesz.. tego nie wiem.No tak chcesz tu wszystkim udowodnić że gówno w papierku to cukierek.
Mógł bym wypunktować tu te twoje brednie ale po co i na co. Ty tak wiesz swoje. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
To chyba jest twój dziadek
Co za styl.. co za prezencja. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
A to ty.. no tak nie pada daleko jabłko od jabłoni. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:A to ty.. no tak nie pada daleko jabłko od jabłoni. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
[ Obrazek ]

Człowieku, co Ty masz z tym obrażaniem wszystkich i staraniem się każdemu tu dopiec? Pomijam fakt że to przysłowie brzmi inaczej, ale zakładam że nie wiedziałeś, jak pisać "nie z przymiotnikami". Łap coś co powinno Ci pomóc http://bfy.tw/IPbW i jak już to wiesz to teraz pozostało tylko to: http://bfy.tw/IPbb . Sprawiasz takie wrażenie, że do Ciebie nie da się nie czuć antypatii. Jeśli jesteś trollem i tak sobie tu piszesz dla śmiechu to szacun. W innym przypadku, jesteś starym zgredem, ubierasz się jak mój pradziadek i z tego co zdołałem się zorientować to leczysz tu swoją bezradność. Piszesz poematy do dziewczyny która była z tego co się zorientowałem prostytutką, gdyby się chciała z Tobą spotykać to byś przyleciał z wywieszonym jęzorem (nie tylko Ty z tutejszych forumowiczów). Twoja bezradność objawia się tym wszystkim co tu piszesz i to jest Twój sposób na leczenie kompleksów lub na podniesienie Twojej samooceny.
Cytaty i wiersze na poziomie zakochanego nastolatka. Stylizowanie się na tego jedynego słusznego jest żałosne, w Korei Północnej byś karierę zrobił, obecny władca ma identyczny z Twoim sposób rozumowania i poglądy.

Mam nadzieję że kiedyś ktoś zaproponuje Pauli (nie wiem 5000-10000 PLN za sex na SU) dałbym dużo żeby zobaczyć wtedy Twoją minę. Minę człowieka który zdał sobie sprawę że cały czas żył w iluzji, i został oszukany przez swoją ulubienicę. Jak jeszcze na tej trans będzie tytuł "pozdrawiam Hard" to stanowiłoby to piękne podsumowanie Twojej bezradności życiowej. Ciekaw jestem, jak wtedy byś to sobie i wszystkim tutaj tłumaczył?

Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Paula pewnie nawet żadnych normalnych znajomych nie ma poza SU, skoro chciała uważać swoich klientów za przyjaciół, smutne :( Przecież nawet na sylwka nigdzie nie wychodzi, jej świat to tylko showup :laugh3: niech zdechnie w samotnosci na tych kamerkach :mocking:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

BATMANmkr90 pisze:-spajk… fajnie, że ktoś streścił, że aktualnie lubimy spajka, bo miałem coś pisać jakiś czas temu, ale skoro tak, to zostawię to na inną okazję(choć mam nadzieje, że takiej nie będzie).

pseodo kurwa bogacz z pod biedry , właśnie wyjebał mnie na 5k żet w konkursie viewtopic.php?f=7&t=5819&p=109290#p109290

Spajki murzynie czereśniowych gwiazd, wiedziałem że tak zrobisz , chuj ci w pizde a nawet dwa !

konkurs trwa

#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

GOLDENS ROZSZERZ GO O SPAJKA..HUE, HUE
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

rozszerze.. xd

robimy konkurs 10 k zetonsa za mem z fotografią spajka

#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Ło karwia.. za tyle to i Paula może coś zmontuje
gdyż miłość .. miłością
a karma dla rasowego kota kosztuje
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

goldie pisze:rozszerze.. xd

robimy konkurs 10 k zetonsa za mem z fotografią spajka

Widzę że ktoś się tu wkurwił i to wcale nie na żarty. :!: :!: :!: :!:
Widać że na Spajkim można polegać jak na Amber Goldzie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard po kiego chuja zaś w kolejnym mało wartym swoim poście dojebałeś 8 emotek ? ^.-

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

blebluch123 pisze:Hard po kiego chuja zaś w kolejnym mało wartym swoim poście dojebałeś 8 emotek ? ^.-

:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ale retard omg :/
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Rzuciłem okiem na ten jej rozjebany temat! i mogę wyciągnąć tylko jeden wniosek. "Jaka właścicielka taki fejm" czyli zjebani fani:) (hard spikel robinek)
Ja bym wpierdolił do jednego wora i do utylizacji z tymi przegrywami :)
Paula sama jesteś sobie winna trochę tego hejtu, bo granie na czyich uczuciach to już cios poniżej pasa!

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
after
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna