wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

komin pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Drogi kominku jak ja chce poruchać to łapie za telefon i dzwonie do laseczki która w danej chwili jest dostępna u mnie na osiedlu.A uwierz mi mieszkam na sporym osiedlu wiec z bogata i różnorodna ofertą nie ma problemu

Drogi Hardzie (skoro tak ładnie do siebie piszemy :D ) jako ze pochodzę z miasta na którym jest Twoje osiedle i nadal w tym mieście czasami bywam to mniej więcej jestem zorientowany jak bogata i różnorodna jest oferta. Odnoszę jednak wrażenie ze skoro uznajesz Paule za postać przebijającą wszystko co to miasto ma do zaoferowania w wiadomej branży to obawiam się ze masz lekko zdezaktualizowane kontakty w telefonie... tudzież bałagan do którego dzwonisz nie wymieniał kadry modelek od zakończenia stanu wojennego.
Rozumiem drogi Hardzie ze jesteś zajętym, zapracowanym człowiekiem, tworzysz również poezje i nie masz zbyt wiele czasu na research ale polecam Ci gorąco najprostszą drogę czyli zajrzenie na portale typu roksa czy odloty. Zapewniam Cie ze po zajrzeniu na te portale ze zdziwieniem zaobserwujesz ze w przeciwieństwie do Twojego zaprzyjaźnionego bałaganu w tej branży pracują również panie przed 50tką :yes4:

Widzę uroczy kominku że niezły jest z Ciebie jest żartowniś.I jak chyba już raczyłeś zauważyć to nie gustuje tu w starszych laseczkach.A co do reszty twojego postu to jest to typowe ...pitu....pitu. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Czyżby to o mnie. ;) ;) ;) ;)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hej, przeglądałem forum po rejestracji i tak mnie ilość stron w tym temacie zaskoczyła że poświęciłem 2 godziny i przeczytałem wszystko :D
Może mnie ktoś poprawić jeśli się mylę ale chciałem podsumować to co w 223 stronach powyżej.
1. Paula wcześniej była prostytutką.
2. Hardrockcaffe666 i Spikel dużo u niej czasu spędzają, chyba mają do niej słabość
3. Obaj by chcieli z nią być.
4. Nie wiem czemu na siebie tak jadą?
5. Hardrockcaffe666 jest wg Spikela konfidentem bo coś powiedział (ale nie ogarnąłem co)
6. Ktoś ma jakieś screeny podobno z rozmowami które miał pokazać tu, nie pokazał ich ale je ma (trochę jak politycy)
7.Co to za drama z kotem???
8.I pojawia się jeszcze akcja z Robinkiem której nie ogarniam, ale po prawie 230 stronach zacząłem gubić wątki.

Czy coś pominąłem ?
Nie wiem jaki jest stosunek Pauli do ww Panów bo ciężko traktować ich słowa do przeciwnika że jego to Paula lubi a na drugiego leje (chyba tylko Paula mogła by to wyjaśnić)
aa i tak się jeszcze zastanawiałem, nie wiem czy ta jest , ale kiedyś się uważało że jak dziewczyna chce odejść z "zawodu" to musi się wykupić (choć nie mam żadnych dowodów żeby twierdzić że takie praktyki były) może Paula zbierała na ten cel na SU a teraz tu została widząc jakie z tego są pieniądze ? To czy była prostytutką czy nie to w sumie jej sprawa i tego nie oceniam.

Jakby ktoś mi to wyjaśnił to będę wdzięczny (bez urazy Panowie, ale jeśli mógłby to być ktoś bardziej obiektywny niż Spikel i Hardrockcaffe666 to tym lepiej)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Na roksie nie ma się alfonsów, więc nie musisz się wykupić.
Widać że słabo czytałeś.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv:

posprzatajTO pisze:Na roksie nie ma się alfonsów, więc nie musisz się wykupić.
Widać że słabo czytałeś.

223 strony , to pare wątków mogło mi uciec, może na roksie nie ma, ale bywa tak że do takiej z Roksy czy innych odlotów przychodzi "klient" który mówi że od dziś płaci mu 500 czy 100o miesięcznie i wtedy ma spokój.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Drogi kominku jak ja chce poruchać to łapie za telefon i dzwonie do laseczki która w danej chwili jest dostępna u mnie na osiedlu.A uwierz mi mieszkam na sporym osiedlu wiec z bogata i różnorodna ofertą nie ma problemu

Szkoda mi cie hard ze jestes takim beznadziejnym starym dziadem ze albo placisz na SU beznadziejnej zezowatej prostytutce i walisz do monitora albo placisz starym prostytutka z osiedla a powiem ci ze wystarczy ruszyc sie z domu wyjsc na miasto jest tam pelno slicznych dziewczyn ktorym nie trzeba placic, tylko ze w realu trzeba sie odezwac a nie skopiowac i wkleic wierszyk

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

B L A C K E D $ pisze:

Szkoda mi cie hard ze jestes takim beznadziejnym starym dziadem ze albo placisz na SU beznadziejnej zezowatej prostytutce i walisz do monitora albo placisz starym prostytutka z osiedla a powiem ci ze wystarczy ruszyc sie z domu wyjsc na miasto jest tam pelno slicznych dziewczyn ktorym nie trzeba placic, tylko ze w realu trzeba sie odezwac a nie skopiowac i wkleic wierszyk

Nowy Blog ShowUp.tv

A tu moja odpowiedz co myślę o twoich zwojach mózgowych.

MASZ NASRANE WE ŁBIE. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Wiem że szatanik666 to czytasz to wiedz że nieładnie zachowałeś się w stosunku do niej też i do mnie bo przecież spędziliśmy tam razem z nią sporo miłych chwilek i żeby tak odejść bez słowa pożegnania.NIEŁADNIE Z TWOJEJ STRONY.
I tyle w tym temacie.
Ciągle jestem zły wiec nikogo tu nie pozdrawiam no może tak ciebie kochana Paulino,Torcie i Perełkę.
Twój mimo wszystko wierny i oddany psycho fan.
:air_kiss: :heart: :heart: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Pragnę znów poczuć miłość, taką, jak kiedyś
Dotykać gwiazd, tak samo, jak Ty
I choć to śmieszne, znów oddałbym Tobie
Moje serce, moje dni
Skradnę to niebo z Twych oczu, błękitne
Kocham w nim być, tak samo, jak Ty
I to nieważne, co inni powiedzą
W moim życiu liczysz się tylko Ty
Jesteś jedyna, nie mam nic do ukrycia
Pragnę szczęścia, tak samo, jak Ty
Każda sekunda przy Tobie jest cudna
Przytul się mocno, by nie zabrał jej nikt
To Ty, pokazałaś mi słońce
I jak mam patrzeć na świat
W miłości złoty środek
W miłości złoty blask

No i chuj z tego że tym razem nie są to moje słowa ale przez nie chcę ci napisać co czuje i co myślę.
A tu dla ciebie na pocieszenie bukiecik pięknych.....
Spoiler:

:air_kiss: :heart: :heart: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

To ja twój....
Obrazek
I mam ochotę na....

Bo tylko Ty....

:heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Jeszcze jedno.Mimo że nie zawsze zachowywałem się poprawnie w stosunku do Ciebie to chce żebyś widział że nie żałuje ani chwilki z Tobą spędzonych w twym uroczym okienku.I mógł bym się tu rozpisywać jak dobrze się tam z Tobą bawiłem.Ale po co.... Ty chyba o tym dobrze wiesz.
I mam nadzieję że i tak miło będziesz wspominać chwilki tam spędzone w moim jak mi się wydaje miłym towarzystwie.KONIEC.
:bye: :bye: :bye: :bye:
PS opierdoliłem już chyba tu prawie wszystkich.. ex . montiego.. szatanika.. henrego (dzisiaj z rana)... i siebie... cóż mogę zrobić więcej.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

WTF Hard? Pijesz od rana w poniedziałek?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 358 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:WTF Hard? Pijesz od rana w poniedziałek?

Jak nie mam do kogo się przytulać to przytulam się do butelki. ;) ;) ;) ;)

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

:good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

I chce wiedzieć kochana Paulino mimo tego że nas tu opuszczasz to będę miał jeszcze długo w pamięci twoje śliczne oczka,Twój cudowny uśmiech który rozjaśniał mój ciemny pokoik, twoje zgrabne długie nóżki tańczące tylko dla mnie na privkach które tak chętnie brałem.Nie zapomnę też o twoim pieknym młodym ciałku do którego tak często się śliniłem.I ten Twój uroczy głosik zwłaszcza jak nim szeptałaś mi na uszko...hrad ty mój głuptasku.Bedzie mi też brakować tych szalonych memów które umieszczałem na swoim profilku żeby tylko tak na chwilkę uśmiech zagościł na Twojej twarzyczce.Te wszystkie cudowne cele i to wszystko co tu nam oferowałaś abyśmy się nie nudzili......
No cóż wszystko co piękne kiedyś się niestety kończy.Smutno mi i tyle.
:cray: :cray: :cray: :cray:
PS jak się wkur.. to sam tu dobije do 250 strony a co mi tam. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Kuswa mac chyba mi zaczęło odpierdalać.. i takie tam.. Chce mi się krzyczeć i wyć do całego świata niczym samotny wilki pośród jebanej głuszy.
Jestem wkurwiany na wszystkich i na wszystko.Nie zamierzam tu napierdalać na innych bo by mi zeszło do rana.Ale wstyd mi za siebie że też swoim głupim i nieodpowiedzialnym zachowaniem dołożyłem swoją cegiełkę do tego że jednak odejdziesz.Ach jak mógł bym na chwilkę przenieść się do przeszłości to bym wiele zmienił i naprawił swoje ewidentne błędy.No cóż mleko się już niestety rozlało i muszę wypić to gorzkie piwo które tu sobie nawarzyłem.
I korzystając tu z okazji jeszcze raz serdecznie za wszystko Cie przepraszam.Nie wiem ile jeszcze z nami będziesz ale będę pielęgnował i cieszył się każdą chwilką jak by to była ta ostania.
TWÓJ TROCHĘ JUŻ NIESTETY PODSTARZAŁY HARD. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

OMG... na wymioty mi się zbiera jak to czytam. :bad: :bad: :bad:
A tak poza tym :spam0: :spam0: :spam0:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

radosny26 pisze:OMG... na wymioty mi się zbiera jak to czytam. :bad: :bad: :bad:
A tak poza tym :spam0: :spam0: :spam0:

To wymiotuj kto ci broni .. najlepiej na klawiaturę co bym nie musiał ciebie już tu czytać. :!: :!: :!: :!:
PS Co miałem napisać to napisałem a teraz idę dalej pić. :!: :!: :!: :!:
Widzę ze niektórzy z was nie mają chyba żadnych uczuć i jedyne co potrafią to beznamiętnie walić konia.SMUTNE TO. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

2 dnie temu przeczytałem ponad 230 stron, a dziś wnioskuję że Paula już odchodzi ? jeśli tak to trafiłem jak w ostatni odcinek Dynastii :)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Dajcie sie wyzyc Hardowi. Niech da upust swojej grafomanii, swoim uczuciom, emocjom... Tyle zlego sie wydarzylo w ostatnich dniach...Spikel, szatanik, Toragate i kolejne odejscie Pauli...to zbyt wiele do uniesienia dla niemlodego juz serca tego bardzo uczuciowego mezczyzny...
Pisz Hard ile wlezie, dziel sie z nami swoimi emocjami, nie dus tego w sobie :good3:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 358 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

I znowu te pierdo***nie o odejściu...Powtórka z rozrywki :lol: Niedlugo wszyscy się od niej odwrócą i ledwo stówę będzie zarabiać przez noc :laughingnew:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna