Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 18:25
kasia85 pisze:I jak drogie Panie? Którejś poszły przelewy? Mój cały czas wisi w realizacji...

Chociaż nie jestem "droga"wisi...jutro ruszy,może w poniedziałek...spokojnie :)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 18:46
Idealnyswiatsu1 pisze:Czy komuś przyszedł przelew?
Mam w zrealizowanych wczoraj po 21(zleciłam przed całym tym cyrkiem)
Trzy sesje w banku przeszły i nic :/
Wszystko już niby ok a kasy jak było tak nie ma :/



nie, nie ma nic jeszcze. czy komus BOK odpisal w tej sprawie ?
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:00
CiągnijPAŁEE, nie oplaca się, możesz natomiast rozliczyc sie raz roku w pit z dzialalnosci nierejestrowanej , tylko podatek jak dobrze kojarze.

poczytaj sobie dokladnie ;)

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-dzialalnosc-nierejestrowana-co-mowi-o-niej-ustawa
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:03
czarnoczarna pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie


Zakladajac ze zarobisz msc 2k to zostałoby Ci po oplaceniu zusu i podatku ok 1500zl. Chyba lepiej tak niz pozniej ci każą oddawac wszystko. Przynajmniej pozniej jal skonczysz z SU bo latka leca bedzie ci latwiej zrozumiec ze wszyscy musza sie tak rozliczac.


Powiedzcie co za chore zasady... Zarobisz swoje własne pieniądze i przy zarobkach 2000 1/4 musisz oddać rządowi, a te oblesne święte krowy zarabiają po 60 tysięcy miesięcznie...


No kurcze tez mi sie to nie podoba ale co zrobic. Dorwa nas predzej czy pozniej i kaza oddawac pareset tysiecy to juz wole miec dzialanosc i te pare stow mnie nie zbawi tak jest wszedzie czy tego chcemh czy nie
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:09
Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:14
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..

Dokładnie.. Też tak uważam.. No chyba że przelewy teraz idą z zagranicznego konta.. Stąd te zmiany i awarie.
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:17
Mają siedem dni więc zero paniki, po majówce będzie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:20
ruger44 pisze:Mają siedem dni więc zero paniki, po majówce będzie :)

Maja 7 dni na realizację. A przelewy już mamy w ZREALIZOWANYCH. Jak nie znasz tematu to się nie udzielaj.


czarnoczarna pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..

Dokładnie.. Też tak uważam.. No chyba że przelewy teraz idą z zagranicznego konta.. Stąd te zmiany i awarie.

Sory, nie doczytałem że robiłeś przelew za granicę... Robią nas w ci*la za przeproszeniem od półtorej miesiąca i tyle..
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:34
Dominatrix pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie


Zakladajac ze zarobisz msc 2k to zostałoby Ci po oplaceniu zusu i podatku ok 1500zl. Chyba lepiej tak niz pozniej ci każą oddawac wszystko. Przynajmniej pozniej jal skonczysz z SU bo latka leca bedzie ci latwiej zrozumiec ze wszyscy musza sie tak rozliczac.

Dla osób które przez ostatnie 10 lat nie prowadziły działalności obowiązuje nowy ,mały zus.Czyli przez pierwsze pół roku około 300 potem przez 2 lata około 600.Dopiero po 2,5 roku jest normalny ZUS.


Tak zgadza sie, ale nie w przypadku kiedy US stwierdzi niescislosci.... wtedy zapom ij o tzw malym ZUS-ie ... Bo ZUS potraktuje cie z grubej rury. Taka ciekawostka ze jesli jakas nadajaca np pracuje na etacie, to zakladajac DG musi oplacic tylk oskladke zdrowotna wiec w sumie pare pln miesiecznie, jedyne co musi zrobic to zliczyc do kupy wplywy z wszystkich zrodel dochodow, niestety kiedy US stwierdzi ze np modelka walila kolowialnie w chuja to mozna zapomniec o tzw mayl zusie czy samym zdrowowtnym dla kogos objetego ubezpieczneiem i napiczanie bedzie od pelnej stawki. taka mala/ duza roznica. jesli jescze ktos sie łudzi ze to nie bedzie sprawdzone za jakis czas to niech sie łudzi dalej. Nie darmo jzu nie mozna wysylac kasy na konto " sasiada" , jakis powod jest, a jki to sie okaze znajac zycie niedlugo ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:35
przelewy nie dotarły na wasze konta bo są w zawieszeniu ponieważ polski us sprawdza kto gdzie kiedy i za ile :P
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:37
Straszne jest to co się dzieje w tym temacie..

kilka postów puściłem z dymem bo są całkowicie zbędne (tak gdyby ktoś był ciekawy czemu brakuje jakiejś wypowiedzi)

sisis25, według mnie zasługujesz na wyróżnienie tego dnia...Na początku gdy to czytałem, miałem wrażenie, że trolujesz i masz ochotę rozładować atmosferę, żartujesz czy coś w tym stylu. Wygląda na to, że się myliłem. Urzędnicy skarbowi to hieny, krwiopijcy i skurwysyny a nie naiwni frajerzy których interesują ładne oczy, zgrabna dupa i historyjka jakie życie jest ciężkie.

Nie jestem żadnym specjalistą od prawa podatkowego, nie chce pisać, że ktoś powinien mieć działalność gospodarczą czy też nie. Chciałbym tylko napisać, że US potrafił upier^$&#@ życie tym, którzy wszystko robili zgodnie z prawem. Takich przykładów jest wiele. Przeciętny ale i świadomy człowiek drży gdy dostaje wezwanie od tej instytucji dlatego dziwi mnie sposób w jaki niektóre osoby podchodzą do tematu. Nikt nie ma szacunku do US, nikt ich nie lubi, nikt nie chce mieć z nimi do czynienia ale taki wrzut na dupie może się pojawić i marzy o tym aby przejąć i przetrawić żywy organizm.

Włączyli Wam panel, możecie zlecać przelewy i...TYLE. Otwieracie szampany, cieszycie się ale tak naprawdę chyba nie ma z czego? Kasy jak nie było tak nie ma. Kasę powinni Wam wysłać do 7 dni roboczych czyli przy złych wiatrach za 2 tygodnie(weekend + majówka). Z żalem stwierdzam, że niczego się nie nauczyłyście przez ten ostatni miesiąc

P.S
przelewy z ING normalnie dzisiaj funkcjonowały, ja dostałem (nie od SU)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:44
Typer pisze:Straszne jest to co się dzieje w tym temacie..

kilka postów puściłem z dymem bo są całkowicie zbędne (tak gdyby ktoś był ciekawy czemu brakuje jakiejś wypowiedzi)

sisis25, według mnie zasługujesz na wyróżnienie tego dnia...Na początku gdy to czytałem, miałem wrażenie, że trolujesz i masz ochotę rozładować atmosferę, żartujesz czy coś w tym stylu. Wygląda na to, że się myliłem. Urzędnicy skarbowi to hieny, krwiopijcy i skurwysyny a nie naiwni frajerzy których interesują ładne oczy, zgrabna dupa i historyjka jakie życie jest ciężkie.

Nie jestem żadnym specjalistą od prawa podatkowego, nie chce pisać, że ktoś powinien mieć działalność gospodarczą czy też nie. Chciałbym tylko napisać, że US potrafił upier^$&#@ życie tym, którzy wszystko robili zgodnie z prawem. Takich przykładów jest wiele. Przeciętny ale i świadomy człowiek drży gdy dostaje wezwanie od tej instytucji dlatego dziwi mnie sposób w jaki niektóre osoby podchodzą do tematu. Nikt nie ma szacunku do US, nikt ich nie lubi, nikt nie chce mieć z nimi do czynienia ale taki wrzut na dupie może się pojawić i marzy o tym aby przejąć i przetrawić żywy organizm.

Włączyli Wam panel, możecie zlecać przelewy i...TYLE. Otwieracie szampany, cieszycie się ale tak naprawdę chyba nie ma z czego? Kasy jak nie było tak nie ma. Kasę powinni Wam wysłać do 7 dni roboczych czyli przy złych wiatrach za 2 tygodnie(weekend + majówka). Z żalem stwierdzam, że niczego się nie nauczyłyście przez ten ostatni miesiąc

P.S
przelewy z ING normalnie dzisiaj funkcjonowały, ja dostałem (nie od SU)


Wcale sie nie zdziwie jak poszedl deal miedzy wlascicielami a zainteresowanymi podmiotami, i SU przelwy oczywiscie zrealizuje, ale to juz po krzyzowej weryfikacji, jakis powod jest ze od teraz nie mozna wysylac pieniedzy na konta " sasiada", taka mala dygresja . Niech modelki sie ciesza, tylko czemu czuje ze za hile pojwi sie nowy temat z tytulem" dostalal wezwanie z us CO MI GROZI? " :d. Patrzac na to co sie dzieje to wlascicwie kwestia czasu. mamy okolo 300 panien z czego srednai to na miekko okol o6 k pln miesiecznie od " lebka" z 12 miesecy x 5 lat no troszke pieniedzy sie robi do zebrania na dozynkach... Nie wspominam o premiach dla urzednikow ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:45
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:

czarnoczarna pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..

Dokładnie.. Też tak uważam.. No chyba że przelewy teraz idą z zagranicznego konta.. Stąd te zmiany i awarie.


a wczesniej niby z jakiego szły? :shock2:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:48
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ... \Dzis czy jutrro dramatow znaj zycie nie bedzie, ale za kilka miesiecy jak juz kazda wpadnie w tzw stala dzialnosc zarobkowa moga sie pozypac wezwania do wyjasnienia , i juz chce widzec ten smiech oskarzyciela podatkowego jak slyszy tlumaczenie ze panna nie jest modelka tylko wirtualna prostytutka/ kurwa na co sie tak bardzo oburzaly :D, No jestescie MODELKAMI, w koncu same o to walczylyscie , wiec przyjdzie czas sie zmierzyc z wlasnymi pragnienieami :p
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:51
pis wielokrotnie mówiło że zlikwiduje każdą strefe jeśli chodzi o unikanie podatku jak powiedzieli tak robią a teraz niech każda modelka napisze na kogo głosowała w wyborach xD
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:53
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:54
a z tego co zrozumiałem to chyba części nawet wczoraj wieczorem wypuścili te przelewy ale jakoś dziwnym trafem nie dotarły one na konta :sarcastic:
Radość była przedwczesna.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:55
Tymi pisze:a z tego co zrozumiałem to chyba części nawet wczoraj wieczorem wypuścili te przelewy ale jakoś dziwnym trafem nie dotarły one na konta :sarcastic:
Radość była przedwczesna.


od kiedy banki pracują w godz wieczornych ?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:56
Specjalnie zrobili ten panel aby dziewczyny sie rzuciły na wypłatę żetonów , aby nie dochodzilo do kolejnej sprzedaży żet :rofl: przelewy będą po majówce :smoke:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 19:56
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.


ja tam nic nie wiem, pieniadze dostaniecie i niegdy nie mowilem ze nie dostaniecie, kwestia kto jescze bedzie wiedziec ile i kiedy dostaniecie zeby miec podstawe do kontroli... czytaj ze zrozumieniem , bo dupe masz super, cialo mega, ale widze glowa dosc srednio pracuje( ale to nie grzech jak ktos ma takie cialo wiec masz wybaczone) W kwestii trzepania konia slabo trafilas bo ja za leniwy jestem :p. Ja nic nie pisze ze ktos czegos nei dostanie, ja mowie o tym ze jak dostanie to moze byc tylko poczatek jego PRAWDZIWYCH PROBLEMOW :p
Pamietaj ze zycie to kurwa i jest jakie jest, i jak mozna kgoso probowac zapierdolic za zarowke o wartoci 10 pln , to myslisz ze ktos pozaluje modelesse ktora ma wplywy po 10-30 k miesiecznie i nie placi? Ogarnij sie, i moze wroc do pokazow z wibro bo moze masz braki jak od razu kazdy wpis ktory ci sie nie spodoba probojesz torpedowac slynnym " idz walic konia" . Nigy kruwa nie walilem na zadnej trans konia wiec minimum luzu cipko, bo widze ze SU slawa ci troszke namieszala w glowie ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości