Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:16
Leila87 pisze:Nie wiem jak wy ale mnie niby wczoraj zrealizowali przelew jakoś po 21 ten zaległy i wciąż kasy nie ma...

no to jeszcze się okaże że wasza radość była przedwczesna. Jeśli przelew został zrealizowany dzień wcześniej, nawet w godzinach kiedy banki nie pracują czy w dzień świąteczny powinien na konto trafić następnego dnia w pierwszej sesji rozliczeniowej. Banki na ogół mają 3 sesje.. rano, po południu i jakoś na wieczór.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:18
Ja czasem miałam nawet przelew po 17 :)
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:20
Leila87 pisze:Nie wiem jak wy ale mnie niby wczoraj zrealizowali przelew jakoś po 21 ten zaległy i wciąż kasy nie ma...

przyjazna i Elizabeth podobno dostały przed południem
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:22
Wyśle wam screen jak wrócę do domu bo jestem na telefonie obecnie jak będę w domu puszcze z laptopa :) Tak dostałam.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:26
Slodkamalolatka1 pisze::laughingnew:
Dominatrix pierdzielisz trzy po trzy i jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd . Ale powodzenia mam nadzieje ze Us dobierze się i do ciebie za niepoprawne rozliczanie . O ile wgl robisz to w ten sposob. Tak się składa ze mam skończony kurs księgowej ze względu na studia i śmieszne jest to co tu piszesz


Kurs księgowej powiadasz? Dziwne ,bo właśnie patrzałam na klauzulę na mojej umowie na świadczenie usług księgowych.
Dziękuję za życzenia jakże miłe i sympatyczne.Widzisz zakładając działalność rozmawiałam w US i ZUS dopytując o szczegóły i wypełniając odpowiednie formularze na miejscu kierując się instrukcjami Pań z US i ZUS.
Ale przecież ty wiesz lepiej?Bo jesteś po kursie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:28
Dostalam po 12 zalegly, wyslany wczoraj 21 56
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:29
Lejlalopez pisze:Dostalam po 12 zalegly, wyslany wczoraj 21 56

z jakiego banku dostałaś ten przelew? Ciekawi nas czy zmienili bank
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:31
Nie widze jaki bank, bo przelewam na karte kredytowa. Na karcie kredytowej fuguruje jako splata. Dzieki temu pracownicy infolini i pani w banku nie widzą danych.Pieniadze na karcie sa teoretycznie banku wiec nie ma do nich dostepu us ani komornik, a ja moge korzystać do czasu trwania umowy. Może nie zmienili, vo idzie tak jak z millenium.
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:40
Dominatrix pisze:
Slodkamalolatka1 pisze::laughingnew:
Dominatrix pierdzielisz trzy po trzy i jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd . Ale powodzenia mam nadzieje ze Us dobierze się i do ciebie za niepoprawne rozliczanie . O ile wgl robisz to w ten sposob. Tak się składa ze mam skończony kurs księgowej ze względu na studia i śmieszne jest to co tu piszesz


Kurs księgowej powiadasz? Dziwne ,bo właśnie patrzałam na klauzulę na mojej umowie na świadczenie usług księgowych.
Dziękuję za życzenia jakże miłe i sympatyczne.Widzisz zakładając działalność rozmawiałam w US i ZUS dopytując o szczegóły i wypełniając odpowiednie formularze na miejscu kierując się instrukcjami Pań z US i ZUS.
Ale przecież ty wiesz lepiej?Bo jesteś po kursie :laughingnew:



Księgowa bez kursu od Głównego Stowarzyszenia zostać nie możesz :) ale wiesz lepiej.. radzę zmienić biuro rach ;)
Edit : drogie Panie które chcą argumentować swoją działalność ,, prostytucja „ . Widzę ze nikt tez zabardzo tutaj nie wie jak odbywa się weryfikacja tej działalności . To nie jest tak ze idziecie i mówicie US ze jesteście prostytutkami. Potrzebujecie dowodów , świadków ( paragonów !) itd . Może wystąpić również sytuacja ze zaczną pytać np waszej rodziny czy taka działalnością się zajmowalyscie . Także radzę przemyśleć , udać się do DOBREGO doradcy podatkowego i doinformować .
Awatar użytkownika
Slodkamalolatka1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkamalolata1


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:54
Slodkamalolatka1 pisze:
Dominatrix pisze:
Slodkamalolatka1 pisze::laughingnew:
Dominatrix pierdzielisz trzy po trzy i jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd . Ale powodzenia mam nadzieje ze Us dobierze się i do ciebie za niepoprawne rozliczanie . O ile wgl robisz to w ten sposob. Tak się składa ze mam skończony kurs księgowej ze względu na studia i śmieszne jest to co tu piszesz


Kurs księgowej powiadasz? Dziwne ,bo właśnie patrzałam na klauzulę na mojej umowie na świadczenie usług księgowych.
Dziękuję za życzenia jakże miłe i sympatyczne.Widzisz zakładając działalność rozmawiałam w US i ZUS dopytując o szczegóły i wypełniając odpowiednie formularze na miejscu kierując się instrukcjami Pań z US i ZUS.
Ale przecież ty wiesz lepiej?Bo jesteś po kursie :laughingnew:



Księgowa bez kursu od Głównego Stowarzyszenia zostać nie możesz :) ale wiesz lepiej.. radzę zmienić biuro rach ;)

Księgowa, która prowadzi moje rozliczenia jedną z wielu w tym Biurze Usług Rachunkowych . Dana księgowa prowadzi moje rozliczenia i tylko ona dzięki czemu z nią omawiam co mogę a czego nie mogę odpisać od podatku itp.Moje rozliczenia prowadzi firma :laughingnew: Ja dostarczam dokumenty a oni prowadzą moją książkę przychodów i rozchodów :)
Nie pogrążaj się bardziej. :shock2:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:59
Lejla a powiesz cos więcej o tym kącie i karcie napisałam pw
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 05:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:01
Czy pytanie było ile księgowych masz w biurze rach? Czy jakie kwalifikacje potrzebne ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania No ale cóż nie będę dyskutować z osoba która rozlicza się wg artykułów które znalazła w internecie :) :laughingnew:
Awatar użytkownika
Slodkamalolatka1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkamalolata1


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:09
Slodkamalolatka1 pisze:No cóż nie będę dyskutować z osoba która rozlicza się wg artykułów które znalazła w internecie :) :laughingnew:


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Czy ty czytasz co pisałam? Wkleiłam tylko artykuły aby było wiadomo ,że na sexkamerkach też trzeba płacić podatki i rozliczać się z US.Pisałam również ,że rozmawiałam w US i ZUS jak powinnam się rozliczać .Następna która czyta wybiórczo.Przeczytaj wszystkie posty a nie tylko te które pasują do twojej tezy.
Ja się rozliczam na zasadach ogólnych bo mam sklep w którym sprzedaję swoje zdjęcia i filmy oprócz sesji wirtualnych.Dlatego każda powinna dopytać jakie zasady będą ją obejmować.
Rzeczywiście nasz szkolnictwo wyższe leży i kwiczy,nie uczą już czytania ze zrozumieniem :wallbash0:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:12
Laski spokojnie... to juz nawet ja, sceptyk zakladam ze skoro zaczeli wyplacac to cala kase dostaniecie. Wiadomka ze to potrwa bo najpierw zalegle ktorych zapewne sporo sie uzbieralo, pozniej te biezace. Wazne ze pierwsze przelewy poszly...reszta pewnie im zajmie te ich 7 dni roboczych.

Co do podatkow, na forum bylo kilka watkow tego dotyczacych ale nie chce mi sie szukac... Dla tych ktore kozaczą polecam przeczytanie "u źródeł"...żebyście nie mówiły ze jakiś zjeb z forum Was chce pouczać... prosze bardzo, aktualne, OBOWIĄZUJĄCE interpretacje podatkowe prosto od Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej:
https://interpretacje-podatkowe.org/zrodla-przychodu/ibpbi-1-415-1164-14-ap
https://interpretacje-podatkowe.org/zrodla-przychodu/0112-kdil3-1-4011-99-2018-1-an
Jesli to Was nie przekona to #PozdrawiamHard :D

Lejlalopez pisze:Pieniadze na karcie kredytowej sa teoretycznie banku wiec nie ma do nich dostepu us ani komornik

Do tych pieniedzy na ktore karta jest zadluzona komornik i US niema dostepu, za to do nadwyzki jak najbardziej. No i de facto kazda karta kredytowa ma swoj staly numer konta wiec nici z ukrywania sie bo to Twoje indywidualne konto takie samo jak kazde inne tylko z drogim limitem kredytowym ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:14
"Jeżeli działalność spółki jest prowadzona w USA, to trzeba mieć tam siedzibę, księgowość, trzeba składać raporty z działalności do amerykańskiego IRS (Internal Revenue Service). Jeśli natomiast firma prowadzi działalność w Polsce – musi utworzyć tu swój oddział i rozliczać się z urzędem skarbowym."

"Należy więc mieć świadomość, że założenie spółki LCC nie oznacza uniknięcia podatku od uzyskiwanych dochodów, a będą one pobrane w tym kraju, w którym spółka będzie prowadzić swą rzeczywistą działalność. W przypadku spółki LCC, jeżeli jej wspólnikiem jest polski rezydent, to jej opodatkowanie nastąpi w Polsce. "


Okej, ale kto powiedział, że właściciele Showupa prowadzą działalność w Polsce? Kto wie, czy nie siedzą gdzieś w USA? Przecież po coś zarejestrowali spółkę na Alasce. A to, że większość z lasek nadaje z Polski niczego tak naprawdę nie dowodzi. Jest też wiele dziewczyn, które transmitują ze Słowacji, UK itd...
Wiadomo, dziewczyny, że bezpieczniej odprowadzać podatek i wam to doradzam chociażby dla świętego spokoju, ale nie ma coś siać paniki. Myślę, że mała szansa na kontrole. Ile lat ma serwis? 10 lat? I co, słyszałyście o jakiejkolwiek?
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:22
komin pisze:Laski spokojnie... to juz nawet ja, sceptyk zakladam ze skoro zaczeli wyplacac to cala kase dostaniecie. Wiadomka ze to potrwa bo najpierw zalegle ktorych zapewne sporo sie uzbieralo, pozniej te biezace. Wazne ze pierwsze przelewy poszly...reszta pewnie im zajmie te ich 7 dni roboczych.

Co do podatkow, na forum bylo kilka watkow tego dotyczacych ale nie chce mi sie szukac... Dla tych ktore kozaczą polecam przeczytanie "u źródeł"...żebyście nie mówiły ze jakiś zjeb z forum Was chce pouczać... prosze bardzo, aktualne, OBOWIĄZUJĄCE interpretacje podatkowe prosto od Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej:
https://interpretacje-podatkowe.org/zrodla-przychodu/ibpbi-1-415-1164-14-ap
https://interpretacje-podatkowe.org/zrodla-przychodu/0112-kdil3-1-4011-99-2018-1-an
Jesli to Was nie przekona to #PozdrawiamHard :D

Lejlalopez pisze:Pieniadze na karcie kredytowej sa teoretycznie banku wiec nie ma do nich dostepu us ani komornik

Do tych pieniedzy na ktore karta jest zadluzona komornik i US niema dostepu, za to do nadwyzki jak najbardziej. No i de facto kazda karta kredytowa ma swoj staly numer konta wiec nici z ukrywania sie bo to Twoje indywidualne konto takie samo jak kazde inne tylko z drogim limitem kredytowym ;)


Nam chodzi raczej o to,że pieniążki są zrealizowane w przelewach a niektórym nie wpłynęły na konto.No ale w dniu dzisiejszym moj bank - ING ma jeszcze księgowanie ok 17 więc zawsze jeszcze mogą nadejść.
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:26
Zwykla karta studencka do 2 tys zlotych. Osobny rachunek dla konta splacasz jak kredyt mozesz korzystac i wyplacac. Normalna sprawa w santander. Nie przekraczam nadwyzki, przykladowo wplyw 1500 to sobie wyplacam i nie dopuszczam do nadwyzki. Mialam komornika i nic nie ruszyl. To kest traltowane jako splata kredytu nie jako wplyw. Wplywy 3/4 razy w tyg z SU.
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:27
Moze Ing tez ma jakas awarie. Jak wszyscy to wszyscy ;p botez czekam na przelew ( nie z SU), ktory powinien dojsc w 2 sesji a ni ma.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:29
kasia85 pisze:Zatem jak rozliczać z SU? Czy może mi któraś napisać łopatologicznie jakie kroki należy podjąć? Bo z tego co zdążyłam się poinformować. To rejestruję działalność gospodarczą, wybieram działalność artystyczną, a potem w US rozliczam się według jakiegoś tam pitu, który pod to podlega?. Czyli księgowa musi mi prowadzić rozliczenia i dawać do US? Jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić.

Czy któraś z dziewczyn tak zrobiła i tak się rozlicza? Jeśli tak to napiszcie krok po kroku co trzeba zrobić.


Nie jestem doradcą podatkowym więc proszę brać poprawkę na moje sugestie, ale wydaje mi się że coś tam wiem.
Jeśli zarabiasz miesięcznie na SU mniej niż 50% minimalnej czyli 1125zł (w co wątpię) to możesz rozliczać się normalnie jako działalność niezarejestrowana w PIT36 w rubryce "Inne". Ciekawa jest jednak kwestia miejsca powstania obowiązku podatkowego bo skoro SU ma siedzibę w Stanach to powinna wejść w tym miejscu Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania chociaż jeżeli masz centrum interesów życiowych w Polsce to raczej wielkiego wpływu na powstanie obowiązku podatkowego nie będzie ona miała.
Jeśli zarabiasz więcej to pytanie czy taka działalność nosi znamiona prowadzenia działalności gospodarczej, bo jeżeli jest wykonywana "w sposób zorganizowany i ciągły" to powinnaś ją zarejestrować i rozliczać jako pozarolniczą działalność. Kwestia interpretacji przez organ skarbowy. Jeśli według ciebie nie podpada pod cechy działalności to przychody rozliczasz jako działalność wykonywana osobiście w PIT36.
Awatar użytkownika
eloszki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 438
Rejestracja: 26 lip 2015, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lexiaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 15:30
W jednym tyg na karte mialam.wplyw lacznie 4 tys. Jednak wyplacalam kazdego dnia wszystko. Tym sposobem karta byla stale ponizej nadwyzki. Jest wazna jeszcze 6 lat przy dobrym splacaniu, bo do.30stki.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości