Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:14


Rowniez mam w oczekujacych na realizację.. Sexy_lejdis pytalas wrozki moze kiedy zrealizują te z podczas awarii???
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:16


Ale o co chodzi z tym odprowadzaniem podatku? Przecież nie zawierałyśmy z SU żadnej umowy o pracę. Gdyby tak było to każdego roku obowiązkiem SU byłoby przekazanie mi PIT'a, z którego musielibyśmy się rozliczać w skarbówce. Ale tak nie jest, więc nie mamy obowiązku rozliczania się z tych pieniędzy. Ja się nie rozliczam i zapewne 80% modelek też nie. Są tylko nieliczne, które mają działalności podpięte pod SU i to właśnie u nich nie jeden raz były kontrole i problemy. Nie rozumiem jak mam się rozliczać z czegoś co formalnie między mną a SU nie istnieje? Przecież to głupota. Gdyby mnie SU zatrudniało na umowę o pracę to ich obowiązkiem jest przekazanie PIT'a, ale skoro tak nie jest to nie mamy w tym żadnego obowiązki i proszę nie siać głupiej paniki.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:17


kornel85, Odpuść to jak orka na ugorze.Prawdopodobnie wejdzie nowe prawo ,które da skarbówce o wiele więcej uprawnień.A wejdzie bo ten rząd szuka kasy gdzie się da na swoje rozdawnictwo to te dziewczyny ,które nie zdawały sobie sprawy z ryzyka mogą dostać po dupie razem z swoją rodziną. https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1409407,skarga-paulianska-ukrywanie-majatku-przed-fiskusem.html

Ja też odpuszczam ,bo to bez sensu.Tylko potem nie płaczcie,że nikt wam nie powiedział.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:19


komin + Przyjazna = :drawheart:

**Pokaż Spoiler**
trzymam kciuki przyjacielu :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:21


Hej ja mam zrealizowany przelew wczoraj dokładnie o godz 21;36 , nadal nie mam pieniedzy na koncie a ten przelew zleciłam jakoś przed awarią bylo to 18marca w poniedziałek miał ktoś podobnie, przelew zrealizowany jest ale nie mam nic na konice..
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:24


LOLA18 pisze:Hej ja mam zrealizowany przelew wczoraj dokładnie o godz 21;36 , nadal nie mam pieniedzy na koncie a ten przelew zleciłam jakoś przed awarią bylo to 18marca w poniedziałek miał ktoś podobnie, przelew zrealizowany jest ale nie mam nic na konice..



Zależnie o której masz sesje w banku...pewnie po 15 będzie
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:34


ZmysłowaOna23 pisze:Rowniez mam w oczekujacych na realizację.. Sexy_lejdis pytalas wrozki moze kiedy zrealizują te z podczas awarii???


Kochana do jutra musimy poczekać :air_kiss:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:43


Dziewczyny jak ktoś będzie pytał a nie będzie to zarabiacie z Programu Partnerskiego.

US nie zabrał pod lupę osoby transmitujące to totalna bzdura.

Natomiast pieniądze ,które wpływają z spółki z USA już tak.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 12:49


kasia85 pisze:Ale o co chodzi z tym odprowadzaniem podatku? Przecież nie zawierałyśmy z SU żadnej umowy o pracę. Gdyby tak było to każdego roku obowiązkiem SU byłoby przekazanie mi PIT'a, z którego musielibyśmy się rozliczać w skarbówce. Ale tak nie jest, więc nie mamy obowiązku rozliczania się z tych pieniędzy. Ja się nie rozliczam i zapewne 80% modelek też nie. Są tylko nieliczne, które mają działalności podpięte pod SU i to właśnie u nich nie jeden raz były kontrole i problemy. Nie rozumiem jak mam się rozliczać z czegoś co formalnie między mną a SU nie istnieje? Przecież to głupota. Gdyby mnie SU zatrudniało na umowę o pracę to ich obowiązkiem jest przekazanie PIT'a, ale skoro tak nie jest to nie mamy w tym żadnego obowiązki i proszę nie siać głupiej paniki.


Przecież opodatkowaniu nie podlegają tylko dochody wynikające ze stosunku pracy. Przy UoP/UZ/UoD rzeczywiście pracodawca jest zobowiązany przesłać PIT11, ale przy innych dochodach sama musisz je obliczyć i rozliczyć.
Awatar użytkownika
eloszki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 438
Rejestracja: 26 lip 2015, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lexiaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:06


Czyli teraz co? Wszystkie będziemy zakładać działalność gospodarczą? Serio?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:13


łykacie wszystko jak młode pelikany... tak jak teraz tak i wcześniej podatki winnyście płacić..
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:18


Kropelka pisze:łykacie wszystko jak młode pelikany... tak jak teraz tak i wcześniej podatki winnyście płacić..

Aby zapłacić podatek...trzeba mieć od czego ;)
Więc przypominam ,że dział podatkowy znajduje się na innym piętrze ;)
Tu dopominamy się o Nasze,później będziemy myśleć o Jaśnie Panującym JArosławie i innych ;)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:20


Zatem jak rozliczać z SU? Czy może mi któraś napisać łopatologicznie jakie kroki należy podjąć? Bo z tego co zdążyłam się poinformować. To rejestruję działalność gospodarczą, wybieram działalność artystyczną, a potem w US rozliczam się według jakiegoś tam pitu, który pod to podlega?. Czyli księgowa musi mi prowadzić rozliczenia i dawać do US? Jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić.

Czy któraś z dziewczyn tak zrobiła i tak się rozlicza? Jeśli tak to napiszcie krok po kroku co trzeba zrobić.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:35


kasia85 pisze:Zatem jak rozliczać z SU? Czy może mi któraś napisać łopatologicznie jakie kroki należy podjąć? Bo z tego co zdążyłam się poinformować. To rejestruję działalność gospodarczą, wybieram działalność artystyczną, a potem w US rozliczam się według jakiegoś tam pitu, który pod to podlega?. Czyli księgowa musi mi prowadzić rozliczenia i dawać do US? Jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić.

Czy któraś z dziewczyn tak zrobiła i tak się rozlicza? Jeśli tak to napiszcie krok po kroku co trzeba zrobić.

Napisz to ci wyślę to skopiowane odpowiedzi które odpisałam innym dziewczynom.Tam znajdziesz wszelkie informacje.Jak czegoś nie bedzie to pytaj
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:54


kasia85 pisze:Ale o co chodzi z tym odprowadzaniem podatku? Przecież nie zawierałyśmy z SU żadnej umowy o pracę. Gdyby tak było to każdego roku obowiązkiem SU byłoby przekazanie mi PIT'a, z którego musielibyśmy się rozliczać w skarbówce. Ale tak nie jest, więc nie mamy obowiązku rozliczania się z tych pieniędzy. Ja się nie rozliczam i zapewne 80% modelek też nie. Są tylko nieliczne, które mają działalności podpięte pod SU i to właśnie u nich nie jeden raz były kontrole i problemy. Nie rozumiem jak mam się rozliczać z czegoś co formalnie między mną a SU nie istnieje? Przecież to głupota. Gdyby mnie SU zatrudniało na umowę o pracę to ich obowiązkiem jest przekazanie PIT'a, ale skoro tak nie jest to nie mamy w tym żadnego obowiązki i proszę nie siać głupiej paniki.

Chodzi o rozliczenie z dochodu ktoś przelewa ci kasę na konto więc musisz się z tego rozliczyć jeżeli SU nie daje umowy to musisz założyć działalność skarbówka w każdej chwili może sprawdzić konto nawet jak ja zamkniesz do 5 lat wstecz jeżeli nie placilac podatku od dochodu a cię sprawdza masz przejebane
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 13:55


Dominatrix pisze:
kasia85 pisze:Zatem jak rozliczać z SU? Czy może mi któraś napisać łopatologicznie jakie kroki należy podjąć? Bo z tego co zdążyłam się poinformować. To rejestruję działalność gospodarczą, wybieram działalność artystyczną, a potem w US rozliczam się według jakiegoś tam pitu, który pod to podlega?. Czyli księgowa musi mi prowadzić rozliczenia i dawać do US? Jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić.

Czy któraś z dziewczyn tak zrobiła i tak się rozlicza? Jeśli tak to napiszcie krok po kroku co trzeba zrobić.

Napisz to ci wyślę to skopiowane odpowiedzi które odpisałam innym dziewczynom.Tam znajdziesz wszelkie informacje.Jak czegoś nie bedzie to pytaj


Można też skorzystać z biura podatkowego online, rozliczają osoby pracujące na kamerkach i pomagają założyć DG, nie trzeba się fatygować do żadnej księgowej Grażynki, co by pozniej dupy na mieście nie robiła..
http://www.7plusplus.pl/
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:08


Księgowa jest objęta tajemnicą podatkową,w każdej umowie jest klauzula,że księgowa nie może udzielać żadnych informacji na temat działalności Zleceniodawcy (czyli mnie) osobom trzecim,poza uprawnionymi do tego organami kontroli państwowej,po uprzednim powiadomieniu Zleceniodawcy o fakcie zaistnienia kontroli.
A lepiej rozmawiać na żywo z osobą i wtedy można się dokładnie dopytać wskazując w papierach sprawy cię interesujące.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:11


Nie wiem jak wy ale mnie niby wczoraj zrealizowali przelew jakoś po 21 ten zaległy i wciąż kasy nie ma...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:15


:laughingnew:
Dominatrix pierdzielisz trzy po trzy i jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd . Ale powodzenia mam nadzieje ze Us dobierze się i do ciebie za niepoprawne rozliczanie . O ile wgl robisz to w ten sposob. Tak się składa ze mam skończony kurs księgowej ze względu na studia i śmieszne jest to co tu piszesz
Nie można tez napisać ze nie jestem na bieżąco bo pracuje również w księgowości i rozliczamy różne firmy ;)
Awatar użytkownika
Slodkamalolatka1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkamalolata1


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 14:15


Leila87 pisze:Nie wiem jak wy ale mnie niby wczoraj zrealizowali przelew jakoś po 21 ten zaległy i wciąż kasy nie ma...


Mi też zrealizowali wczoraj i powinnam mieć pieniądze standardowo o 15, ale dalej echo..
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 90 gości