Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 00:52


Kiniuś pisze:
Przyjazna pisze:
Kiniuś pisze::blink: :blink: :blink: dziewczyny ogarnijcie się troche, bo to jest tak popierdolone co piszecie ze nie wiem co o was myslec :lol: nie wiem na co jedna z drugą ma wtej swojej głowie ale nakręcanie takich afer to czysta propaganda, te wasze teorie spiskowe które nie mają nic wspolnego rzeczywisościa. ja pierdole ? mam nadzieje ze jak showup odblokuje juz srodki to pobanuje wszytskie intrygantki bo sory dziewcyzny ale macie najebane w głowach :) te co najwiecej ryczą, najmiej mleka dają taka prawda :biggrin:

wiadomośc od SU

Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Fora mają to do siebie, że każdy może tam napisać co mu do głowy przyjdzie. Często są to jednak informacje wyssane z palca i nieprawdziwe. Działamy już tyle lat, że znamy wiele zabiegów stosowanych przez konkurencje mających na celu przedstawienie portalu w złym świetle.
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki.
pozdrawiam


Trzeba mieć najebane w głowie by niedostrzegac, że show up chujowo nas traktuje i odpierdala cyrk bez względu czy kasa będzie czy nie traktuje nas poniżej słów krytyki ale niektórym wystarczy do pełni szczęścia gówno komunikat i łykają wszystko co popadnie :laughingnew: :laughingnew:



łykam tylko pewne innformacje i co głupio ci? :D


Nie jest mi głupio bo dalej podtrzymuje, że w długo sobie pogrywali z nami i to nie jest fajne....
A wiara, że show up jest wieczny i nigdy nie padnie nie jest rozsądna bo już wiele portali kamerkowych na przełomie lat upadło.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 00:55


Kropelka pisze:
Ciekawa pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Teraz juz tylko na swoje bedzie mozna. Najlepiej stare zamknac nowe otworzyc i dzialansoc. Ja juz soe doinformowalam i wole spac spokojnie po tej weryfikacji na pewno us bedzid weszyl



Watpię żeby sprawdzali czy to faktycznie Twoje konto


nie sprawdzają ale w przypadku awarii banku gdzie sa potwierdzane dane z przelewu, to przelew może się cofnąć, miałam coś takiego kilka msc temu, dane nie pokrywały sie z danymi konta, przez miesiac SU ustalalo o co chodzi ale finalnie kase oddali



ja mam pełnomocnictwo do konta, wiec sie nie boje
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 00:57


Ciekawa pisze:
Kropelka pisze:
Ciekawa pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Teraz juz tylko na swoje bedzie mozna. Najlepiej stare zamknac nowe otworzyc i dzialansoc. Ja juz soe doinformowalam i wole spac spokojnie po tej weryfikacji na pewno us bedzid weszyl



Watpię żeby sprawdzali czy to faktycznie Twoje konto


nie sprawdzają ale w przypadku awarii banku gdzie sa potwierdzane dane z przelewu, to przelew może się cofnąć, miałam coś takiego kilka msc temu, dane nie pokrywały sie z danymi konta, przez miesiac SU ustalalo o co chodzi ale finalnie kase oddali



ja mam pełnomocnictwo do konta, wiec sie nie boje


nie chodzi o pełnomocnictwo o dane właściciela konta, bo przelew moze sie "odbic" jesli nie beda sie zgadzac, w 99% nic sie nie stanie ale naprzyklad jak u mnie w czasie awarii przez miesiąc sie bujałam
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 00:58


Kropelka pisze:
Ciekawa pisze:
Kropelka pisze:
Ciekawa pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Teraz juz tylko na swoje bedzie mozna. Najlepiej stare zamknac nowe otworzyc i dzialansoc. Ja juz soe doinformowalam i wole spac spokojnie po tej weryfikacji na pewno us bedzid weszyl



Watpię żeby sprawdzali czy to faktycznie Twoje konto


nie sprawdzają ale w przypadku awarii banku gdzie sa potwierdzane dane z przelewu, to przelew może się cofnąć, miałam coś takiego kilka msc temu, dane nie pokrywały sie z danymi konta, przez miesiac SU ustalalo o co chodzi ale finalnie kase oddali



ja mam pełnomocnictwo do konta, wiec sie nie boje




nie chodzi o pełnomocnictwo o dane właściciela konta, bo przelew moze sie "odbic" jesli nie beda sie zgadzac


Dane też się zgadzają, wiec moge spac spokojnie
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 01:03


Drogie Panie
Generalnie cały ten regulamin jest w głównej mierze zabezpieczeniem się SU przed wszelką odpowiedzialnością.
Moim zdaniem nic się nie zmieni i całe to sianie paniki przez tych pseudo znawców prawa wszelakiego na czacie jest tylko chęcią zabłyśnięcia w tym jakże uroczym światku przegrywów. Do tej pory snuli teorie spiskowe na temat zamknięcia SU - nie sprawdziły się, to muszą wykazać się teraz w kwestii podatków, urzędów skarbowych, banków ect. etc.
Cycki do góry :cycuszki: i nie czytajcie tego, szkoda zdrowia ;)
paragon


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 01:13


No to dziewczyny gratki :good3: od dzisiaj siedziba firmy w ktorej pracujecie znajduje sie na Alasce :D
Przyjazna, to jak z tym stawianiem mi czegos tam? ;)
Malamala000, podac konto na ktore przelejesz mi te obiecane zetony? :D

A tak serio to uffffff... w koncu moze zapanuje normalnosc... modelki na SU szaleja, baterie w lushach rozgrzane do czerwonosci... jest dobrze :good3: :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 01:35


W końcu idziemy spać z uśmiechem na twarzach! :lol2: A już za chwilę weekend! Można balować :bye: :heart:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 01:35


Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 01:47


paragon pisze:Moim zdeniem nic się nie zmieni i całe to sianie paniki przez tych pseudo znawców prawa wszelakiego na czacie jest tylko chęcią zabłyśnięcia w tym jakże uroczym światku przegrywów.


Witamy wygrywa, w tym jakże uroczym światku przegrywów, a dokładniej... w mega merytorycznym wątku o wypłatach. Przy okazji - dziękujemy za super błyskotliwy post, a teraz - dżangolaj w dłoń :fap: i jaaazdaaaa… na pohybel wszystkim. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 03:05



No to zaden wielki news. Zapewniam Cie ze wlasciciele SU nie mieszkaja na Alasce ;) Przeniesli tam LLC bo jeszcze taniej niz w Wyoming.
Czyli cale zamieszanie wyniklo z tego ze zmienial sie wlasciciel (zapewne tylko na papierze). Szkoda ze SU po prostu nie poinformowalo w jakims rozsadnym komunikacie o co biega i nie byloby calej afery... Ewidentnie kuleje u nich komunikacja z uzytkownikami.
Co do "optymalizacji podatkowej" i Alaski to blackk jestes na dobrym tropie... jesli przeniesiesz sie na Alaske to mozesz nadawac na SU i nie placic podatkow... troche chlodno, ale to tylko drobna niedogodnosc ;)

Btw. jak juz dostaniecie przelewy, to ciekawe czy zmienili tez bank?

Malamala000, ok, dzieki ;) jakos sobie poradze, ale doceniam słowność :good3:
Trudniej bedzie miala Przyjazna bo postawic mi to nie jest takie hop siup :P ...chociaz chyba byla mowa tylko o kawie w Starbucksie... to juz o wiele prostsze ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 03:39


komin pisze:

No to zaden wielki news. Zapewniam Cie ze wlasciciele SU nie mieszkaja na Alasce ;) Przeniesli tam LLC bo jeszcze taniej niz w Wyoming.
Czyli cale zamieszanie wyniklo z tego ze zmienial sie wlasciciel (zapewne tylko na papierze). Szkoda ze SU po prostu nie poinformowalo w jakims rozsadnym komunikacie o co biega i nie byloby calej afery... Ewidentnie kuleje u nich komunikacja z uzytkownikami.
Co do "optymalizacji podatkowej" i Alaski to blackk jestes na dobrym tropie... jesli przeniesiesz sie na Alaske to mozesz nadawac na SU i nie placic podatkow... troche chlodno, ale to tylko drobna niedogodnosc ;)

Btw. jak juz dostaniecie przelewy, to ciekawe czy zmienili tez bank?

Malamala000, ok, dzieki ;) jakos sobie poradze, ale doceniam słowność :good3:
Trudniej bedzie miala Przyjazna bo postawic mi to nie jest takie hop siup :P ...chociaz chyba byla mowa tylko o kawie w Starbucksie... to juz o wiele prostsze ;)

Wiesz co komin wczesniej jakos cie nie docenialam i tez nie milo sie do ciebie zwracalam,ale teraz moge cie za to oficjalnie przeprosic,bo masz duzo racji i wcale taki zly nie jestes jak myslalam :)
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 03:57


No widzicie, od początku mówiłem, że wypłaty na 100% ruszą to byłyście pesymistkami, trzeba mieć trochę wiary w naszą cudowną firmę a nie taki wrodzony pesymizm i narzekanie!

Sexy_Lejdis pisze:Teraz kto podziękuję tarocistce? Hahahhabahaha :dance4: :dance3:


Dawaj mi namiary na nią, jak jest taka nieomylna to chce wiedzieć, kiedy w końcu coś zalicze i kiedy wygram "6" w totka :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 04:46


Niech ci od razu szczęśliwą szósteczkę poda, a wtedy, to i laseczki będą kładły się u twych stóp pokotem. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 06:10


Przez piec tygodni nie mogli napisac o tym, ze zmienia sie administrator, co mialo juz miejsce, i co by oszczedzilo tych wszystkich teorii spiskowych i stresow tutaj. Komunikacja i poszanowanie "wyrobnic" na medal, ale juz wszystkie grzechy odpuszczone, bo zeton uwolniony, vivat łaskawy szołap. Znow usmiech na twarzach i beztroska. A mi niesmak pozostal i tylko ten wrozkowy strzal bawi ;p.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 06:34


hej, to teraz czekamy komu dzisiaj puszczą a komu za 7 dni
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 06:47


ruger44 pisze:No widzicie, od początku mówiłem, że wypłaty na 100% ruszą to byłyście pesymistkami, trzeba mieć trochę wiary w naszą cudowną firmę a nie taki wrodzony pesymizm i narzekanie!

Sexy_Lejdis pisze:Teraz kto podziękuję tarocistce? Hahahhabahaha :dance4: :dance3:


Dawaj mi namiary na nią, jak jest taka nieomylna to chce wiedzieć, kiedy w końcu coś zalicze i kiedy wygram "6" w totka :)


Ruger44, no przeciez gdzies tam wczesniej juz byla odpowiedz ze w 2019 nie zaliczysz :(. Ale masz jeszcze szanse wygrac w lotka i przewalic ;) na SU.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 07:25


Ciekawa pisze:hej, to teraz czekamy komu dzisiaj puszczą a komu za 7 dni


Karty mówią, że te które się udzielały w wątku otrzymają przelewy w ciągu 3 dni, reszta musi czekać do 6 maja.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 07:36


Nowa firma nowe konto nowe coś tam. Właściciel ten sam.

Wszystko jasne.

Wstrzymanie płatności niejasne.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 08:05


No to kobitki jedzcie,pijcie i bawcie się dobrze :beach: :yahoo:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 08:10


Tymi pisze:No to kobitki jedźcie,pijcie i bawcie się dobrze :beach: :yahoo:



To że dali panel to tylko połowa sukcesu, teraz żeby zlecili to będzie zabawa przez zaległy miesiąc hehe
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości