wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Po pierwsze czy ja pisze cos o Pauli ostatnimi czasy chyba nie. A robinek to nawet Pauli na oczy nie widział wiec przestan mi tu bajki opowiadać ze ja ruchal

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Spikel20

takichuj pisze:Za 150 złotych przez tyle lat szswagry jej sie spuszczyły na te jej psie uszy i na zezującą facjate.

Jak to 150? W ogłoszeniach było po 300 xd
ShowUp.tv

Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 138 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

To ty wierzysz w bajki które zezula ci wmawia.

Poza tym to wątek o Pauli a nie o Hardzie,wiec skoncz juz o nim i do niego pierdolic. Jestes monotemtycznym durniem.
Awatar użytkownika
takichuj
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ogólnie jej nowy nick jest świetny, na pewno się wyrówna od tych wszystkich nazw bogiń i innych słodkich kotek.

Dziś napiwkami sypię nie jaki Lodzik_za_drinka. Czyżby przypadek czy nick nawiązuję do jej przeżyć :D Podobno wiadomo kto to ale nie śledzę tej telenoweli :lol:
Lubię do niej zaglądać bo oprócz pokazu erotycznego jest też dramat, wątek miłosny ale i kryminał. Ile razy do niej wejdę to zawsze ktoś się z kimś wykłóca, wyzywa albo na światło dzienne sa wyciągane brudy sprzed X lat.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Nick na ShowUp.tv:

A tak z ciekawości - ile uzbierała wczoraj? :) bo zajrzałem tylko na chwile i działooo się grubo

Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Nick na ShowUp.tv:

Będzie dzisiaj taniec elektrycznego a może raczej mechanicznego bociana :scratch_one-s_head: ? 3 przysiady-3 kroki do przodu+ bocian-2 do tyłu+bocian następnie 6 powtórek-rwane czy nerwowe bujanie biodrami niezsynchronizowane kompletnie z muzyką od niechcenia. Co jest zadziwiające ze tyle lat bryluje i tańcuje na SU a nadal za dużo nie umie to taka amatorszczyzna.Z czystej ciekawości dla porównania poszukałam w necie( co było bardzo proste) wcześniejsze densy i nie widać żadnej poprawy takie samo machanie dupskiem ten sam styl ale na szczęście większości facetom za dużo nie potrzeba, zobaczą poślady i sapią z podniety chwytając za hamulec ręczny haha np taki Pan.H wszystkim się zachwyca pod niebiosa dla niego wszystko jest perfecto wowwww ! Kończe pisanie bo zaraz wleci wazelina hardos i mi łeb urwie :biggrin: Pozdrawiam mmrauuu :D PS. Brońcie mnie ile sił przed tym maniakiem internetowym :derisive: ! :sarcastic:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

@CzarnaPantera CzarnaPantera,
Widzę że znowu przyszłaś tu leczyć swoje kompleksy.Jak tak dobrze się znasz na tańcu to proponuje ci otwarcie wieczorowej szkółki dla staruszków.Może tam znajdziesz dla siebie ukojenie i zrozumienie. :laugh3: :laugh3: :sarcastic: :sarcastic:
Spoiler:

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Może tak nie jestem wielkim znawcą kobiecego tańca ale przecież też mam oczy i co widzę wam tu pokrótce opiszę.Widziałem już tu wiele tańców innych laseczek i moim zdaniem na ich tle wyróżnia się niczym diamencik wśród kamieni.Widzę że wkład w co spore zaangażowanie i serce i nigdy nie robi tego bron boże na odpierdol.Zmysłowo rusza swoimi bioderkami w takt muzyki .Te jej słynne już czwóreczki, to jej urocze schodzenie do parteru tej jej wymach nóżkami te jej ruchy rąk i specyficzne ułożenie ciałka sprawia ze odlatuje w stan nieważkości.I za każdym razem specyficzna muzyka która wydobywa się podczas jej tańców stanowi piękne dopełnienie całości.I jak tylko zaczyna tańczyć to wpadam stan transu i milczę aż skończy bo rozkoszuje się każdym jej ruchem, każdym oddechem i westchnieniem.Odpalam wtedy papierosa, biore łyczek drinka i..........milczę jak zaklęty .Aha jak mam tylko żetonki to często biorę tanecznego privka co by tylko dla mnie tańczyła.
AMEN. :!: :!: :!: :!:

Nieoficjalny Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard przestan pierdolic dobrze ciebie nawet na drinka nie stac jak zebrałeś o 10 zetonikow . A palić to najwyżej mozesz ruskie jakies. Ty sobie nie oglądaj tylko idz na densing tam twoje miejsce . A nie ogladac i wypisywać brednie do młodych . Hugo hefnerem nie jestes i nie będziesz . A tak jestes naszym pedofilem
Spikel20

Za to tobie spajki już żaden weterynarz nie pomoże.
Co chwile powarkujesz na swoją panią na tym forum...
By innym razem jej bronić i posłusznie podsuwać żetonki noskiem pokiereszowanym od kija swej pani :).
Od czego zależy twój stan ducha? Od faz księżyca? :)
Od obietnicy swej pani, że znów da ci powąchać :)?
chochla1

na czym polega jej fenomen? Bo z twarzy jest strasznie przeciętna.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ciało ma ładne, oprócz brzucha, ale z twarzy miss to nie jest, też nie rozumiem zachwytu :?

Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

asot pisze:A tak z ciekawości - ile uzbierała wczoraj? :) bo zajrzałem tylko na chwile i działooo się grubo

Jeżeli chodzi o transmisję w czwartek to poleciała grubo. Zaglądałem co jakiś czas i minimum raz transmisję odświeżyła ale co najmniej 1300zł wpadło.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 18 razy
Nick na ShowUp.tv:

Miałem tego nie pisać .. a jednak niech się wszyscy tu dowiedzą SPIKEL20 jakim jesteś jebanym skurwysynem i niech to będzie przestrogą dla innych dziewczyn żeby trzymały się od ciebie z daleka ty degeneracie.Po raz kolejny pokazałeś ile tak na prawdę jesteś wart i co sobą tu reprezentujesz dno..dno i jeszcze raz dno.Żeby tak mieć tupet i bezczelność i przychodzić do kogoś w gości i to w dodatku w jej urodziny tylko po to żeby tak psuć dobrą zabawę.Daruje tu sobie szczegółów twojego postępowania ale wiedzcie że ten typek kolejny raz popisał się swoim chamstwem złym zachowanie w stosunku do solenizantki .Dobrze że tak go zbanowała w posłała w pizdu.Po tym wszystkim ten kretyn poszedł szukać ukojenia i zrozumienia na czat i tam zaczął knuć kolejną swoją intrygę.I co ubzdurał sobie że zgłosi że LIMITOWANA EDYCJA zrobiła jakieś nadużycie i zaraz poleciał to zgłosić.Mam tylko nadzieje że tym swoim zachowaniem ostatecznie zamknął sobie wstęp od Pauli na transmisję.
PS mam nadzieję że doszły już do ciebie te twoje jebane żetony które ci zwróciła LIMITOWANA EDYCJA którymi chciałeś coś u niej ugrać. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Tobie hard to już naprawde jebie sie cos w tym pustym lebie i to poważnie. Wymyślasz sytuacje które nie maja nic wspolnego z zeczywistoscia . Jak cos to przyszłem w dobrym celu żeby dziewczyna cos dostała. Ale oczywiscie hard zawsze sie znajdzie wszendzie i leci jak ta mucha do główna. Hard jestes imbecylem do potęgi 10. Żebym ja tobie tego głupiego ryja kiedyś nie zamknął imbecylu
Spikel20

Spikel20 pisze:Tobie hard to już naprawde jebie sie cos w tym pustym lebie i to poważnie. Wymyślasz sytuacje które nie maja nic wspolnego z zeczywistoscia . Jak cos to przyszłem w dobrym celu żeby dziewczyna cos dostała. Ale oczywiscie hard zawsze sie znajdzie wszendzie i leci jak ta mucha do główna. Hard jestes imbecylem do potęgi 10. Żebym ja tobie tego głupiego ryja kiedyś nie zamknął imbecylu

W dobrym celu :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: (tak tak mam to tłumacz) :!: :!: :!: :!:
I jeszcze jedno ci tu napisze bo nie chce mieć już tu nic z tobą do czynienia.
Masz szczęście że jesteś tam w tej Norwegi bo za to tu robisz,robiłeś Uli,Paulinie,teraz i Zuzi to mam tylko nieodparta chęć obicia tej twojej WSZAWEJ MORDY. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Miałem tego nie pisać .. a jednak niech się wszyscy tu dowiedzą SPIKEL20 jakim jesteś jebanym skurwysynem i niech to będzie przestrogą dla innych dziewczyn żeby trzymały się od ciebie z daleka ty degeneracie.Po raz kolejny pokazałeś ile tak na prawdę jesteś wart i co sobą tu reprezentujesz dno..dno i jeszcze raz dno.Żeby tak mieć tupet i bezczelność i przychodzić do kogoś w gości i to w dodatku w jej urodziny tylko po to żeby tak psuć dobrą zabawę.Daruje tu sobie szczegółów twojego postępowania ale wiedzcie że ten typek kolejny raz popisał się swoim chamstwem złym zachowanie w stosunku do solenizantki .Dobrze że tak go zbanowała w posłała w pizdu.Po tym wszystkim ten kretyn poszedł szukać ukojenia i zrozumienia na czat i tam zaczął knuć kolejną swoją intrygę.I co ubzdurał sobie że zgłosi że LIMITOWANA EDYCJA zrobiła jakieś nadużycie i zaraz poleciał to zgłosić.Mam tylko nadzieje że tym swoim zachowaniem ostatecznie zamknął sobie wstęp od Pauli na transmisję.
PS mam nadzieję że doszły już do ciebie te twoje jebane żetony które ci zwróciła LIMITOWANA EDYCJA którymi chciałeś coś u niej ugrać. :!: :!: :!: :!:

hard kto obchodził te urodziny?

Moje gratulacje niby jesteś stary dziad a taki kasiasty spikel jest o ciebie zazdrosny, nie ma to jak więź emocjonalna :D :D :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:
Spikel20 pisze:Tobie hard to już naprawde jebie sie cos w tym pustym lebie i to poważnie. Wymyślasz sytuacje które nie maja nic wspolnego z zeczywistoscia . Jak cos to przyszłem w dobrym celu żeby dziewczyna cos dostała. Ale oczywiscie hard zawsze sie znajdzie wszendzie i leci jak ta mucha do główna. Hard jestes imbecylem do potęgi 10. Żebym ja tobie tego głupiego ryja kiedyś nie zamknął imbecylu

W dobrym celu :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: (tak tak mam to tłumacz) :!: :!: :!: :!:
I jeszcze jedno ci tu napisze bo nie chce mieć już tu nic z tobą do czynienia.
Masz szczęście że jesteś tam w tej Norwegi bo za to tu robisz,robiłeś Uli,Paulinie,teraz i Zuzi to mam tylko nieodparta chęć obicia tej twojej WSZAWEJ MORDY. :!: :!: :!: :!:

Ty tu hard nie udawaj księcia na złotym koniu. Bo chyba naprawdę ty chcesz do końca swoich dni jesc przez rurkę. Dawaj adres do siebie bo chłopaki stopnie tobie z dupy jesień średniowiecza
Spikel20

Jak już robicie dramy to napiszcie chociaż o co chodziło dokładnie a nie pierdolicie jak poronbieni

Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: