Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:40


Cleo pisze:Nie maja ,bo zbierają kasę inteligencie.Jak musisz siedzieć po 8 h 30 dni w tygodniu to ja tobie współczuje i zarabiając tyle lat aż tyle ,w co wątpię szczerze w tym czasie ,ze jeszcze nie zainwestowałas kasy w coś co przynosiłoby ci dochód tylko musisz tkwić na SU i oby do starości tak nie zostało :yes4: .
Nie produkuj się więcej ,bo nie mam czasu ci odpisywać.
Wiec z okazji śwąt życzę ,żeby wypłaty ruszyły jak najpozniej skoro tyle zarabiasz i zarobiłaś to tobie nic się nie stanie :haha:


Do puszki zbierają czy jak ? :acute: :laughingnew: 30dni w tygodniu ahahaahhaahhaah rozjebane :laughingnew: a kto powiedział że nie zainwestowałam? Jako jedna z niewielu tu nie płaczę co 3min że nie mam co jesc xD a tkwie na SU bo kto by nie ciągnął ile się da? Serio inteligencją nie grzeszysz :laughingnew: Made my day


Tymi pisze:Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.



Ej ej ej ja nie jestem BlackBitch30 żeby multikonta robić :biggrin: poprostu w prawie wszystkim sie z przyjazna zgadzam, a nie trzeba byc detektywem żeby dojsc jaki mam nick na SU :lol:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:46


Ja nadal nie rozumiem po co w tym temacie przechwalacie się zarobkami :?:
Ja nie jestem tak długo jak wiele z Was ale również nie zauważyłam krachu żetonowego, trochę się teraz robi festiwal jadowitych postów. Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji ( no dobra prawie) i po co to wzajemne dogryzanie, która więcej zarabia w godzinę?
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:48


Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:53


cipkozaurka pisze:Ja nadal nie rozumiem po co w tym temacie przechwalacie się zarobkami :?:
Ja nie jestem tak długo jak wiele z Was ale również nie zauważyłam krachu żetonowego, trochę się teraz robi festiwal jadowitych postów. Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji ( no dobra prawie) i po co to wzajemne dogryzanie, która więcej zarabia w godzinę?



Nie chodziło tu bron boże o przechwałki, poprostu wnerwia mnie takie pierdolenie ło matko jak to jest źle i nie dobrze, to samo jak z tym że portal napewno padł
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:56


ja sie moge pochwalic ile wydalem na SU, jakby to komus mialo ulzyc... :rofl:
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:58


Niezla jazda w kazdym razie ja bedac milosiernym samartyaniniem wezme zydony po 65 za 1 k :p dowolna ilosc :P moze byc i 500 k :P jakos przezyje :p
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:04


Kropelka, oj tam muszą sobie pomarudzić, i nie każda zbiera żetonowe żniwa codziennie ;) i wiem wiem czytałam jakiś czas temu posty tutaj jak to źle i niedobrze :D zaraz będzie zjazd trolli a tutaj wszytko jak na tacy można przeczytać co ile ma ;) ach chyba minęłam się z powołaniem nie cipką powinnam świecić a dbać o anonimowość w sieci :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:16


Tymi pisze:Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.


Nie jestem gachem XD i faktycznie mamy podobne podejście do sprawy pojawilysmy się w tym samym czasie i jest to już 3 taka akcja pierwsza trwała 2 tygodnie kolejna 6 i teraz 4 więc nie panikujemy w przeciwieństwie do tych Pan co są podobno tyle samo czasu ponieważ wiemy, że portal nie pada, wiemy że pieniądze wrócą i nie płaczemy. A wzajemne nakręcanie i teorie bez pokrycia o upadku tylko stresują pozostałe użytkowniczki co w gruncie rzeczy owocuje ich zniechęceniem do tego portalu
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:21


Jumpsuits pisze:Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu

Jak Ci nie pasuje to tu nie właź. Po to jest forum żeby dyskutowac ! Moim zdaniem wypłaca kwestis czasu.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:22


no to najważniejsze że macie pewność :mocking: no ale :good3: :hi:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:28


Im dłużej zwlekają tym mniejsze nadzieje mam ale jednak nadzieja jest, na SU wchodzę sporadycznie na 2-3h żeby o mnie nie zapomnieli :)
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:31


Jumpsuits pisze:Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu



A co mają robić jak burdel niewypłacalny (chwilowo) :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:33


Oby chwilowo oby
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:40


ZmysłowaOna23 pisze:
Jumpsuits pisze:Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu

Jak Ci nie pasuje to tu nie właź. Po to jest forum żeby dyskutowac ! Moim zdaniem wypłaca kwestis czasu.

Chuj mnie szczeli naprawde niektore sa tempe na maksa i to nie watek kto ile zarabia wogole co to za poziom przechwalania wam to sie pierdoli i szczerze popieram facetow ze maja beke z was jak wy tragiczny poziom co po niektore mają
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:05


Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:12


Sexy_Lejdis pisze:Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh



Bezpieczna wróżba :P tak to i ja bym przepowiedział albo wypłacą albo nie, albo padnie albo nie czyli problem się rozwiąże w taki czy inny sposób:D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:12


Sexy_Lejdis pisze:Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh


Chyba wróżka powinna grupowe puścić bo każda biega z tym samym pytaniem :)
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:25


Hej wszystkim. Czytam ten wątek w sumie od początku blokady na SU. Jestem w szoku, że tyle nadających opiera swoje zarobki o SU i stanowi to jedyne źródło dochodu. Popatrzcie na to na chłodno - miesięczna przerwa dajmy na to, że faktycznie techniczna i po czasie wszystko wróci do normy.. A wy taka panika? To nie wyobrażam sobie co będzie z waszym życiem, jeśli SU całkowicie upadnie. Dla was powinna to być przestroga, wyciągnijcie wnioski na przyszłość bo naprawdę zostaniecie bez środków do życia a być może i dachu nad głową.
Co do samej sytuacji, która ma miejsce.. Nie wiem już w co wierzyć. Tyle hipotez, ile ludzi. Trochę przykra sprawa, że wszystko jest takie bezterminowe i z dnia na dzień coraz to lepszy komunikat. Mnie aż mdli jak wchodzę na SU i widzę ten pomarańcz. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Nie sądzę, żeby SU upadało. Popatrzmy na to tak. Gdyby, załóżmy portal zawijał manatki to czy byłyby zwrotne meile? Nie ważne czy kopiuj wklej. Bo to też kurwa śmieszne. Maja klepac do tyłu użytkowniczek osobne wiadomości? Dajcie spokój. Siła rzeczy jest to po prostu niemożliwe.
Przykra sytuacja bo przed samymi świętami taka akcja jest po prostu uciążliwa.. A przez coraz to nowe komunikaty wiarygodność spada. Ja nie narzekam gdyż zlecając przelew o 7.00 rano miałam realizowany tego samego dnia o 9.00 lub maksymalnie 11.00 na wiadomośći też zawsze odpisują. No nic, bądźmy dobrej myśli. Spekulować można do woli, ale czy jest sens? Myślę, że najbliższe dni pokażą nam prawdę. Bo w nieskończoność nie może to trwać.
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt i szybkiego rozwiązania sprawy na korzyść użytkowników.
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:39


Tak drążąc jeszcze w żetonie ;) patrzcie, co odkopałam ( mam mało wiadomości na showupowym mailu, nie myślcie, że aż tak nawiedzona jestem ;P )
Wiadomość z 24.08.2016, to wtedy co przelewy się odbiły i też przestały wychodzić:

"Witam
Przelewy zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nas. W banku wystąpiły problemy techniczne i dopóki nie zostaną one rozwiązane przez nasz bank przelewy nie będą realizowane. Najmocniej przepraszamy za tą sytuację ale są rzeczy, których nie da się przeskoczyć. Przelewy zostaną zrealizowane na pewno, wystąpią jedynie opóźnienia na które niestety nie mamy wpływu. Jeszcze raz przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Gwarantujemy, że jak tylko bank rozwiąże problem środki zostaną od razu wypłacone
Pozdrawiam"

P.S. Wiecie, ile może zarabiać taki szołapowy moderator?
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 21:40


Kobiety. Czemu nawet w takiej sytuacji tyle w was jadu? Święta idą, trzeba się kochać ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości