wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Znowu się drze w niebogłosy :nea: :lol2: :laughingnew:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Ej no co jest dzisiaj :shock2: Kilka dni temu po włożeniu różowej zatyczki z anteną wiła się jak smażony węgorz na patelni jęki, stęki,okrzyki jakby skalp ściągali czy łóżkowe przewalanki z lewo na prawa jak podczas egzorcyzmów a dzisiaj siedzi grzecznie prawie bez ruchu w fotelu i tylko ohh ahhh i koniec ? Co za nagła zmiana :haha: ale co tam zaraz przyleci azor i będzie się tłumaczył że to znowu my widzowie mamy urojenia i nie doceniamy sztuki robienia super SHOW ! Ile dajecie czasu azorowi na odp.??? A może dzisiaj nie jest w humorze no zobaczymy...Odliczanie.............START :dance4:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Po za tym ta funkcja nie została stworzona żeby tak robiło się komuś tu smutno ale Ty chyba o tym nie wiesz.

Pisze to gość, który sam kilka postów wyżej żebrał o lajki xd

hardrockcaffe696 pisze:Jak komuś podobają się moje posty to proszę łapka w górę.

Pozdrawiam HIV
ShowUp.tv

Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 138 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

CzarnaPantera pisze:Ej no co jest dzisiaj :shock2: Kilka dni temu po włożeniu różowej zatyczki z anteną wiła się jak smażony węgorz na patelni jęki, stęki,okrzyki jakby skalp ściągali czy łóżkowe przewalanki z lewo na prawa jak podczas egzorcyzmów a dzisiaj siedzi grzecznie prawie bez ruchu w fotelu i tylko ohh ahhh i koniec ? Co za nagła zmiana :haha: ale co tam zaraz przyleci azor i będzie się tłumaczył że to znowu my widzowie mamy urojenia i nie doceniamy sztuki robienia super SHOW ! Ile dajecie czasu azorowi na odp.??? A może dzisiaj nie jest w humorze no zobaczymy...Odliczanie.............START :dance4:

No tak Ty pewno z włączonym i działającym lushem poszła byś spać.To tyle bo nie mam tu ochoty przekomarzać się z jakąś pryszczata i zakompleksiona małolatą.Bywaj zdrowa. :!: :!: :!: :!:
Spoiler:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Wczoraj sie pojawił jakiś troll Harda i relacjonował jej ochy i achy dla głuchoniemych hahahaha OOOOOOaaaaaaHHHHH oooooooOOOOOOOhhhhhh
I te jej psie uszy zamiast cycków :blind:
Awatar użytkownika
takichuj
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

To nie był żaden troll tylko grupa zatroskanych pracowników Polskiego Związku Głuchoniemych którym chciałem ze swojej strony gorąco podziękować za umożliwienie mi aktywnego uczestnictwa w pokazie tej jakże zacnej topmodelki. Doceńmy ich starania, tym bardziej ze wykonywali swoja prace zupełnie bezinteresownie. Sama modelka również powinna być im wdzięczna ponieważ dzięki ich pracy może dotrzeć do szerszej grupy klientów.
Pozdrawiam Hard.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

czytałem o tym ślubie ze Spikelem i no kurczę przykra sprawa, bo wiem, że dla Pauli to była trudna decyzja i jednak pewien kompromis

życzę Pauli, żeby kiedyś na swojej drodze spotkała kogoś, kto łączy w sobie dowcipność, troskliwość i dobroduszność Harda z zamożnością Spikela i żeby nie musiała już stosować półśrodków. to chyba mało prawdopodobne, ale pomarzyć można

a jak na razie to wiadomo, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma

jeszcze ewentualnie poliandria wchodziłaby w grę, ale Spikel jest zbyt pazerny na to
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

Ach te paparuchy. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Coś czuję że po opublikowaniu tego zdjęcia moja skrzynka z pw szybko się zapełni propozycjami od laseczek szukających napalonego faceta. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
O już mam jedną..Uffff na szczęście to tylko Fapka. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Poliandria? Pauli pewnie to pasuje.

Panie hard... serio staremu facetowi przystoi żebrać o lajki na forum dla przegrywów niczym jakiś gimb ? Może jeszcze załóż czapkę z daszkiem i leć napierdalać pokemony po parku...

Spajki (idealna ksywa dla pieska) ... brak słów na Ciebie. Jesteś niczym kundelek, któremu suczka da troszkę powąchać i już merdasz z powrotem ogonkiem. Gdzie podział się twój hejt?
Miałeś szansę zostać januszem roku, który wprawdzie bardzo późno ale jednak się ogarnął... mogłeś być przykładem dla nas wszystkich... a tu chuj.. zawiodłeś nas :)

ps. Kupiłeś już wódkę na "wesele" ? :)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
chochla1

Znalazłem zdjęcie Harda z jego starej pracy:

Nie wiedziałem, że na byciu listonoszem można się Lambo dorobić xd
ShowUp.tv

Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 138 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

Wczoraj wszyscy zbaczyli kim jest hard. Harda trzeba tepic bo tylko syf na transisjach robic prawidlowo. dziadka trzeba tepic
Spikel20

Praktyka pokazuje ze namawiający do tępienia okazuja sie zakompleksionymi gimnazjalistami.
Nie znam Harda i może jest kompletnym pajacem ale takie wezwania są po prostu szczeniackie.

Nieoficjalny Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sthoss
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Wczoraj wszyscy zbaczyli kim jest hard. Harda trzeba tepic bo tylko syf na transisjach robic prawidlowo. dziadka trzeba tepic

Nie wiem chłopie co ty wczoraj widziałeś ale tak naprawdę chuja mnie to interesuję. Powiem może co ja widziałem. Pierwszy chyba raz pojawiłeś się na mini czacie. I co tam cię spotkało. Owacje na stojąco i burza braw. Nie no zostałeś szybko i skutecznie zmieszany z błotem i jak ranny szczeniak szybko z podkulonym ogonkiem poszedłeś w pizdu. Widzisz ja w tym miejscu może nie jetem zbytnio lubiany ale jestem tam tolerowany. A ty ale ani tam ani nigdzie indziej nie jesteś lubiany i tolerowany. Żenada tak na siłę szukać zrozumienia i poklasku.
Aha jeszcze jedno wczoraj dałeś kolejny pokaz swojej wysokiej kultury osobistej kłócąc się na czacie u Pauli i próbując mnie za garść żetonków pozbyć z transmisji. Ty jeszcze nie wiesz że Paulina nie należy do kobiet którymi można sterować (no może tak lushem ale to tylko na 10 minutek) swoim jebanym widzi misiem. I jeszcze raz pokazała swoim zachowaniem że dobrze ulokowałem swój podziw i szacunek.
OJ SPIKEL20 NIE IDŹ TĄ DROGA. :!: :!: :!: :!:
A tu wszystkie..... Holandii wiadomo dla kogo
Spoiler:

:air_kiss: :air_kiss: :heart: :heart: :air_kiss: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Hard każdy dobrze widział co było wczoraj wiec chyba ślepy jestes. Ciebie tutaj tolerują a to dobre. Hard z każdym postem jestes coraz bardziej żałosny

Nowy Blog ShowUp.tv
Spikel20

Spikel20 pisze:Hard każdy dobrze widział co było wczoraj wiec chyba ślepy jestes. Ciebie tutaj tolerują a to dobre. Hard z każdym postem jestes coraz bardziej żałosny

A tu cytacik ode mnie dla ciebie.
Obrazek
No no jak mało błędów czyżby kogoś tu zabolały słowa komina.Robimy postępy. Dobre i to. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Spikel ty tepy ośle! Myslisz ze zezula cos sobie robi z tego co tu piszesz? jestes zwyklym ulungiem,popychlem i nikim wiecej. Wyruchała cie na kota a robinek wyruchal ja tyle razy ile chcial za mniejszy hajs niz ty wysłałeś jej żetoników. To zwykla kurwa,nawet nie Ekurwa tylko kurwa. Za 150 złotych przez tyle lat szswagry jej sie spuszczyły na te jej psie uszy i na zezującą facjate. Ogarnij sie chłopie bo żałosny jestes.
Hard staruszek chociaz ma na tyle godnosci że nie skomle ile wydał.
Awatar użytkownika
takichuj
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna