Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:59

cipkozaurka pisze:KaFka, Mod według mnie się zbłaźnił, miałam wrażenie że odpowiada tam jakiś gimnazjalista, zero konkretów, mylił się w tym co mówił.
Jeśli tak się gasi pożar to liczę na wielki pożar :? a najbardziej wkurzało to że niektórym wystarczy powiedzieć byle co i już jest ok. Ja rozumiem że mamy sporo na kontach i każdy liczy w głębi serca i portfela że ta kasa będzie ale no proszę Was, jak można łykać wszytko? Skąd mogą wiedzieć że "sprawa jest na finiszu" skoro wczoraj zatrzymali im środki, to nie lepiej było napisać inny komunikat?

Odpowiadał na takim samym poziomie na jakim były zadawane pytania :lol2: co twoim zdaniem można innego robić jak nie łykać? protest? strajk? usiąść na dupie i płakać? ja nie mam nic innego ciekawego do roboty, no chyba że wyjazd ale to w maju, więc siedzę, o kasę się nie martwię więc mogę, jak któraś niema tego komfortu musi radzić sobie inaczej i tyle. Jak widać darciem japy nic nie zmieniacie a mają z was tylko bekę, myślisz że nie wypłacą? to wylogowujesz się do normalnego życia, a za miesiąc wchodzisz z powrotem i patrzysz czy już działa, jeśli nie no to życie straciłaś kilka tyg pracy. ŻYCIE :beach:
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:06

Kropelka, O moderatora wymagam więcej niż poziomu gimnazjalnego :D owszem było zabawnie ale jego odpowiedzi nie były ani trochę. Nie pisałam tutaj nic o strajku, i nie mówiłam nić o nienadawaniu a jedynie przytakiwaniu i klepaniu po ramieniu Pana ogarniętego inaczej. Czekam i nie drze japy a myślisz że z Ciebie nie mają beki ? Bo ja myślę że ani z Ciebie ani ze mnie nie mają bo mają zwyczajnie na to wyjebane :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

18 kwie 2019, 11:06

Ja już nawet nie spekuluję czy będą wypłaty czy nie. Za to powiem wam że byłam wczoraj w NORMALNEJ pracy i mój chłopak był dumny że nie musiałam świecić pierogiem :lol2:
Awatar użytkownika
wetagony
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:08

miszmasz pisze:
Kropelka pisze:Też tam byłam też rzucałam i nie mam z tym problemu że dziewczyna sobie zarobiła. Wszyscy się dobrze bawili i o to chodziło! trochę się rozchmurzyć i żyć sobie dalej nie takie smęty jak tutaj, przelewy będą to będą, nie będzie no to życie. Za to ta sytuacja pokazuje jak dużą przyjemność mają niektórzy Panowie z problemów dziewczyn :bad: żal dupki ściska, ja niezmiennie twierdze że przelewy wcześniej czy później będą, ten komunikat jest dla mnie osobiście bardziej uspokajający niż poprzedni a zaryzykowałabym stwierdzenie że bardzo prawdopodobny, nowy bank, tworzyli panel, panel zrobiony zlecili zalegle przelewy na testa i chyc blokada, teraz kilka dni na wyjaśnienie i po robocie... no ale co ja tam wiem przecież jestem tępą dziewczynką, e kurwiszonem co PRAWDZIWĄ pracą gardzi :D idę żebrać na bułki bo zaraz na bruku wyląduje :cray: nie no żarcik :hi:

Ale przecież oni nic nie pisali, że przenoszą się do nowego banku, te dwa wytłumaczenia obsuwy w ogole nie są ze sobą powiazane, co ma modernizacja do tego, że bank blokuje konto? Patrząc na brak sensu tego komunikatu, można wnioskować, że zablokowali im konto już na samym początku, a cała konserwacja była ściemą żeby nie siać paniki. Myśleli, że jakoś się z tego wyplączą, ale jak widać to grubsza akcja, no chyba, że dziś dadzą odpowiedz w sprawie tej weryfikacji (juz to widzę)

Dziwię się, że uspokoił Cię ten komunikat. Są kontrolowani, nie mogą wypłacać, dadzą znać o tym, czy pozytywnie przebiegła kontrola, czyli sami zakładają, że może być inaczej ;)

Nie pisali, tak jak nie pisali o wielu innych rzeczach a dziewczyny i tak sobie same dopowiedziały. Przy ostatniej takiej akcji zmieniany był właśnie bank, więc drogą dedukcji to może być ten powód. Tak uspokoił bo mój chłopak sam ma spółkę, i mam świadomość ile wkurwu nie raz przysparzają procedury [debilne procedury], też miał kontrole z KAS i był bezsensowny burdel na kilka tyg który nic nie przyniósł. Oczywiście może być inaczej ale wcześniej czy później sie to skończy. Ach i kontrola była w gorącej sprawie Ubera gdzie własnie szukane są kozły ofiarne, cierpy twierdzą że łamiemy prawo i kradniemy miliony, a tu taki chuj xD
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:08

Kropelka, jedyna co gada z sensem, ach a ja pozostanę naiwną "modelką z powołania" a potem będę się cieszyć że miesiąc pracy mam normalny, nie zarabiam ani więcej ani mniej a myśląc że dziewczyny się cieszą, że wycieta jest konkurencja to nic bardziej mylnego bo wiele facetów wchodzi dla swoich ulubieniec a jak danego dnia nie ma ulubieńcy do kogoś innego trafią proste jednak jak ich luba nie pojawia się od miesiąca to i oni tracą chęć zagladania na ten portal
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:14

cipkozaurka pisze:Kropelka, O moderatora wymagam więcej niż poziomu gimnazjalnego :D owszem było zabawnie ale jego odpowiedzi nie były ani trochę. Nie pisałam tutaj nic o strajku, i nie mówiłam nić o nienadawaniu a jedynie przytakiwaniu i klepaniu po ramieniu Pana ogarniętego inaczej. Czekam i nie drze japy a myślisz że z Ciebie nie mają beki ? Bo ja myślę że ani z Ciebie ani ze mnie nie mają bo mają zwyczajnie na to wyjebane :D

Jeszcze raz powtórzę moderator odpowiadał na takim poziomie na jakim były zadawane pytania, nie oznacza to że taki poziom reprezentuje. Ja tylko rzuciłam propozycje jakie były tu przytaczane. Średnio patrzyłam na nicki ale laski które tam były w znacznym stopniu tworzyły srogi burdel. Intelektualne dno, on próbuje coś wyjaśniać a one jeb 30 linijek tekstu i wycieczek personalnych. Gdyby mieli wyjebane to poprostu by nie odpisywali jak ja przez ostatnie kilkanaście stron tematu xD a że odpisuja to widze kilka rozwiązań- dla beki lub żeby uspokajać ile się da, w obu przypadkach jakiekolwiek emocje wyrażają. :D

Przyjazna pisze:Kropelka, jedyna co gada z sensem, ach a ja pozostanę naiwną "modelką z powołania" a potem będę się cieszyć że miesiąc pracy mam normalny, nie zarabiam ani więcej ani mniej a myśląc że dziewczyny się cieszą, że wycieta jest konkurencja to nic bardziej mylnego bo wiele facetów wchodzi dla swoich ulubieniec a jak danego dnia nie ma ulubieńcy do kogoś innego trafią proste jednak jak ich luba nie pojawia się od miesiąca to i oni tracą chęć zagladania na ten portal

znaczy nie powiesz bo jest troche wiekszy ruch, ale zastanawiam się czy to kwestia braku konkrencji czy bardziej taki okres roku jak zwykle po zimie :D
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:16

Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

18 kwie 2019, 11:19

Kropelka,
Ja tam nie zauważyłam większych zmian, nie narzekam ale nigdy nie narzekałam aby ruch był słaby a nawet dodam, że lubię konkurencję bo mnie napędza do działania a teraz jak siedam i widzę przygnebione twarze to zastanawiam się czy nadal jest to portal rozrywkowy
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:22

cipkozaurka pisze:Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)

prawdopobnie jest to gość z "łapanki" który tak jak my dostaje rozliczenie w żetach, a teraz siedział sobie w łóżku z herbatką. To normalny człowiek który niczemu nie zawinił, a wszystkie skaczą mu do szyi. Modzie są spoko pretensje do administracji i zarządu ewentualnego. Proponuje wjazd na kwadrat webanatomy przez kilkanaście modelek w kominiarkach xd

Przyjazna pisze:Kropelka,
Ja tam nie zauważyłam większych zmian, nie narzekam ale nigdy nie narzekałam aby ruch był słaby a nawet dodam, że lubię konkurencję bo mnie napędza do działania a teraz jak siedam i widzę przygnebione twarze to zastanawiam się czy nadal jest to portal rozrywkowy

ja naprawde tez nie narzekam, tylko zawsze w okolicach grudnia-marca musiałam żeby robić założone "cele" siedziec 1-2h wiecej a potem wracało do normy a wrecz w wakacje zajmowało mi mniej czasu
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:24

E tam wystarczą dwie sesje dominacji :P
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

18 kwie 2019, 11:25

Kropelka pisze:
cipkozaurka pisze:Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)

prawdopobnie jest to gość z "łapanki" który tak jak my dostaje rozliczenie w żetach, a teraz siedział sobie w łóżku z herbatką. To normalny człowiek który niczemu nie zawinił, a wszystkie skaczą mu do szyi. Modzie są spoko pretensje do administracji i zarządu ewentualnego. Proponuje wjazd na kwadrat webanatomy przez kilkanaście modelek w kominiarkach xd

Ja mogę być prowodytorką zorganizowanej grupy przestepczej, pseudonim "showgirls"
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:30

Jedyne co pozostaje,to mieć nadzieję,że właściciel SU ogląda "Grę o Tron" i jest fanem Lannisterów...bo jak wiemy-
"A Lannister always pays his debts"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:34

Bardzo mało transmisji,nie ma w czym wybierać.Z moich ulubionych modelek żadna nie nadaje.Mam nadzieję,że showup szybko wypłaci zaległe pieniądze.
Awatar użytkownika
Forumowicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:36

Trochę z innej beczki dla beki ;) Jakieś 3 tygodnie kilka razy w ciągu godziny wyłączano i za chwilkę włączano prąd ,coś tam naprawiali...ale po tym włączam kompa,chcę wejść na SU,a tu komunikat ,że strona wymaga zbyt dużo czasu na odpowiedź,na forum to samo....mówię serio się zawinęli hahaha:):):) Ale zresetowałam router po ochłonięciu i poszło ;)
Wczoraj podczas pamiętnej transmisji u naszej koleżanki,któraś stwierdziła,że już na nic nas nie stać, mamy tylko wodę w kranie....kuźwa a ja akurat miałam awarię więc nawet wody nie miałam:):):):)
I nie wiedzieć czemu nadal mam humor:):):)
Awatar użytkownika
KaFka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:37

SokratesNauczycielPlatona pisze:Jedyne co pozostaje,to mieć nadzieję,że właściciel SU ogląda "Grę o Tron" i jest fanem Lannisterów...bo jak wiemy-
"A Lannister always pays his debts"

Pewnie trzepie na widok Kalisi na jej widok sama z palca strzelam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:37

Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...
Awatar użytkownika
maxim
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 11:48

maxim pisze:Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...

tych w 2145... jprdl serio? jeszcze wam się chce? :dontknow:
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 12:10

20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Nick na ShowUp.tv: Arial_heartame

18 kwie 2019, 12:18

Kropelka pisze:
maxim pisze:Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...

tych w 2145... jprdl serio? jeszcze wam się chce? :dontknow:

Zawsze... Komunikat dobry, jak każdy inny wydany ostatnio przez SU, po których większość z was wierzy, że teraz to już na pewno, że zaraz, za chwilę, jutro, pojutrze...
Awatar użytkownika
maxim
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 12:18

Przyjazna pisze:Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze i gdzie swoje teorie, że portal zdechł będą umieszczać

ja Cięgle uważam że wypłacą, mam może trochę większe wątpliwości niż wcześniej, ale w dalszym ciągu jestem zdania że to nie jest firma krzak tylko duża spółka która ma tak skonstruowany regulamin żeby trudno było do nich dotrzeć podmiotom prywatnym, chcącym ich pozywać itp, (w razie pozwów za nagrywanie, jakby się nieletni pojawili itp.) skarbówka i banki mają swoje dojścia itp.

Więc jestem jak najdalej od zdania że portal zdycha. Za niewiarygodnego też go nie uważam, jest prowadzony tak dobrze że ciężko dotrzeć do właścicieli. Ja jeśli nawet by się okazało ze tego co mają wypłacić nie wypłacą, po to tylu latach działalności nie powiem że to była firma krzak. Max 20% daję na to że właściciel zabiera swoje zabawki i wyciąga teraz ile się da, ale jeśli nawet tak, to robi to bardzo przemyślanie. Tak jak pisał bomba wcześniej, nie zakłada się spółek na słupów (nawet tych LLC ) na więcej niż klika miesięcy. SU to warta kilka milionów podmiot. Po zasięgnięciu informacji u znajomych którzy bardziej się na finansach takich spółek znają, ciągle obstaję że wypłaty będą, ale obstawiam że jednak po majówce.
Awatar użytkownika
tomoxx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: Dalli140183, Geltus666, kamchm9578, Karina, mademoiselle, MurM, NoMoreTears, Sexy_Lejdis, SokratesNauczycielPlatona, takajednaaa, Tibald, XaXa i 65 gości