Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 06:23


pusheen pisze:To nie eurogąbki, droga moderacjo, a realne pieniądze. Ludzie mają kredyty, dzieci na utrzymaniu, studia, czynsze do opłacenia - cokolwiek



Jak ktoś spłaca kredyt, i opiera swoje finanse wyłącznie na SU to...nie mam więcej pytań. Może jak Wam wpadnie komornik, zostaniecie wywalone z mieszkania (czego osobiście nie życzę) to zastanowicie się czy jednak nie pójść do normalnej etatowej pracy a SU traktować jako extra bonus.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:10


Odradzam transmitowanie z czarnym ekranem w ramach strajku, to może zaszkodzić tylko i wyłącznie strajkującym (ban za czarny ekran, zrażenie do siebie niektórych widzów). Nic nie mam do tej kobiety Misterium coś tam co z tym strajkiem tak poleciała w górę z oglądalnością, ale weszłam do niej jak była jeszcze na dole przy kilku widzach i pisała, że wszystkie powinny strajkować tak jak ona tylko że są zbyt pazerne. A potem jak poleciała w górę i ludzie zaczeli jej wysyłać żetony (przy okazji drwiąc i wyśmiewając jej aparycje) odwaliła szopkę z pokazywaniem i się okazało, że żetony jednak nie śmierdzą mimo tej całej sytuacji z wypłatami. No i kto się okazał pazerny? Nic do niej nie mam, ale tak właśnie wygląda "solidarność" na SU. Dajcie spokój, lepiej myśleć za siebie i robić po swojemu. Jak ktoś chce nadawać niech nadaje a jak ktoś nie chce, to niech nie nadaje. Ale takie strajkowe szopki szkodzą tylko nam modelkom.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:15


Juz widac efekty wczorajszego komunikatu malo kto siedzi
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
JanuszeZazdrosne
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexyAnetka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:16


Myslisz, ze to zaszkodzi, bo wyplaty w koncu beda? Ja juz w to nie wierze.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:27


LunaMoon pisze:Odradzam transmitowanie z czarnym ekranem w ramach strajku, to może zaszkodzić tylko i wyłącznie strajkującym (ban za czarny ekran, zrażenie do siebie niektórych widzów). Nic nie mam do tej kobiety Misterium coś tam co z tym strajkiem tak poleciała w górę z oglądalnością, ale weszłam do niej jak była jeszcze na dole przy kilku widzach i pisała, że wszystkie powinny strajkować tak jak ona tylko że są zbyt pazerne. A potem jak poleciała w górę i ludzie zaczeli jej wysyłać żetony (przy okazji drwiąc i wyśmiewając jej aparycje) odwaliła szopkę z pokazywaniem i się okazało, że żetony jednak nie śmierdzą mimo tej całej sytuacji z wypłatami. No i kto się okazał pazerny? Nic do niej nie mam, ale tak właśnie wygląda "solidarność" na SU. Dajcie spokój, lepiej myśleć za siebie i robić po swojemu. Jak ktoś chce nadawać niech nadaje a jak ktoś nie chce, to niech nie nadaje. Ale takie strajkowe szopki szkodzą tylko nam modelkom.


Moja droga jak już mi obrabiasz tyłek to pisz bezpośrednio do mnie ;) Zaczęli rzucać to trzeba bylo coś pokazać bo nie wypada tego nie zrobić. Skoro dają to chcą coś w zamian. Zawsze znajdzie się kilka osób które będą jechać po tym,że jesteś za gruba,za chuda,za niska,za wysoka itd a reszta siedzi i marszczy gapiąc się w ekran. Do rzucania żetonami nikt nikogo nie zmuszał, rzucali to się odsłoniłam i tyle - tak to wygląda na SU - coś za coś. :drag:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:31


Tłumaczenie jak nauczycieli którzy robią strajk, nie pracują bo im państwowa kasa śmierdzi ale korepetycje prywatnie dają :) Strajk to strajk, chyba nie za bardzo zrozumiałaś idee tego co robisz
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:36


ruger44 pisze:Tłumaczenie jak nauczycieli którzy robią strajk, nie pracują bo im państwowa kasa śmierdzi ale korepetycje prywatnie dają :) Strajk to strajk, chyba nie za bardzo zrozumiałaś idee tego co robisz


Po prostu wychodzę z założenia że skoro widzowie coś dają od siebie to ja też ot i wszystko. Chyba że komuś żal dupcię ściska,że w 15 min wleciały mi dwie stówy.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:45


obawiam się, że ani nikomu nic nie wleciało na konto ani z niego nic nie wypadło. Albo będą coraz to nowe komunikaty w jakąś dłuższą nieskonczonosc, albo wogole będzie nagły koniec. Mam czarną wizję, że wypłat nie będzie wogole. a jesli beda to bede w szoku prawdziwym
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:55


Leila87 pisze:że w 15 min wleciały mi dwie stówy



w tej chwili to nic niewarte cyfry...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 07:57


Hmmm serio Leila87 ??? cieszysz się ze ktoś ci dał pare stów, ale zapomniałaś o tym że nie masz nadal tej kasy .....więc na pewno nikomu dupy nie ściska z zazdrości tylko z naiwności transmitujących ....to już nie jest nawet wkurwiające że nadajecie, namawiacie do strajku a potem się cieszycie z paru zet jakie wpadło . To jest po prostu śmieszne i żałosne
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:01


ruger44 pisze:Tłumaczenie jak nauczycieli którzy robią strajk, nie pracują bo im państwowa kasa śmierdzi ale korepetycje prywatnie dają :) Strajk to strajk, chyba nie za bardzo zrozumiałaś idee tego co robisz


Twój wpis na temat strajku nauczycieli nie mający absolutnie żadnego związku z tematem płynności wypłat z SU
to żałosny, żenująco pokaz prymitywnego trolingu.
Swoim wpisem pokazałeś tylko, że nie masz tzw. zielonego pojęcia o tym jak wyglądają obecnie w Polsce realia pracy nauczycieli.

Wracając do głównego wątku cytuję otrzymaną wczoraj wieczorem odpowiedź suportu showup.tv na maila
z zapytaniem o termin przywrócenia możliwości realizacji wypłat.

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że środki przeznaczone na wypłaty zobowiązań w stosunku do Państwa zostały przekazane do realizacji w dn. 17 kwietnia 2019 r. do banku.

Jednak również dziś, czyli 17 kwietnia 2019 r. w godzinach popołudniowych z przyczyn niezależnych od nas, bank zwrócił się do nas o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej zasadność realizacji transakcji. Jest to standardowa procedura weryfikacyjna, której musi się poddać każdy podmiot wytypowany do weryfikacji – w tym także my.

W związku z tym, przelewy dla Państwa zostaną zrealizowane tak szybko, jak tylko bank uwolni zdeponowane tam środki.

Jednocześnie informujemy, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na naszą kondycję finansową i deklarujemy gotowość do pokrycia wszelkich zobowiązań jak tylko będzie to technicznie możliwe. Poinformujemy Państwa o rezultacie weryfikacji.

Raz jeszcze przepraszamy za niedogodności.

pozdrawiam

--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.


Zachęcam do brania udziału w ankiecie Kiedy ruszą przelewy i czy w ogóle zostaną zrealizowane?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:02


Wszystko ruszy.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:03


Każdy to wie więc po co umieszczasz komunikat?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:19


większość nadających uważa że to koniec, ale daje twardo żetony po 100 lub max po 80 by sprzedały. Jak jesteście pewne ze to padnie to i po 30 powinniście sprzedawać.


kasia85 pisze:że dostanę swoje zarobione 8 tysięcy.

Z całym należnym szacunkiem , jeszcze chwila i to że zarobiłaś 8 tysięcy napiszesz na forum po raz 8000. Wszyscy którzy choć raz tu byli to wiedzą, namawiasz wszystkich do strajku tylko przez pryzmat swoich pieniędzy. Teraz nie jest istotne kto ile ma, ile zarobił itp, (uwierz mi że są ludzie którzy mają zamrożone dużo więcej, jak i tacy dla których nawet 1000 czy 500 złotych to w tej chwili dużo) Problem jest taki ze nikt tych wypłat nie ma, i rzucanie tu kwotami ile kto ma i jak bardzo cierpi jest bez sensu. Jak chcesz to CI zapłacę za te 80000 żetonów 1000 złotych. Skoro uważasz że SU padnie to jest jest to propozycja gdzie ktoś kupuje od Ciebie coś o wartości zero, za 1000 złotych. :beach:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:40


Ale mnie nic nie ściska, bawi mnie tylko taka hipokryzja. Nie mam rozeznania kto z forum jest kim na SU :) A 2 stówki to dla zadbanych dziewczyn raczej nic nadzwyczajnego ;)
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:54


od_taaki pisze:
ruger44 pisze:Tłumaczenie jak nauczycieli którzy robią strajk, nie pracują bo im państwowa kasa śmierdzi ale korepetycje prywatnie dają :) Strajk to strajk, chyba nie za bardzo zrozumiałaś idee tego co robisz


Twój wpis na temat strajku nauczycieli nie mający absolutnie żadnego związku z tematem płynności wypłat z SU
to żałosny, żenująco pokaz prymitywnego trolingu.
Swoim wpisem pokazałeś tylko, że nie masz tzw. zielonego pojęcia o tym jak wyglądają obecnie w Polsce realia pracy nauczycieli.


Jak widać do czytania ze zrozumieniem trzeba mieć IQ większe niż numer buta... Chodziło mi nie o zasadność strajku nauczycieli tudzież ich realia pracy tylko o to, że strajk z zawieszeniem pracy oznacza zawieszenie pracy, CAŁEJ pracy a nie tylko tego co na państwowym, jednocześnie przytulając z rozkoszą prywatną kasę z korków. Tak samo jak koleżanka Leila która ogłasza wielkimi literami strajk (czyli że nie pracuje) ale jak pojawia się żeton to nagle strajk zostaje tymczasowo zawieszony i idzie go przytulić.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 08:59


Musiałem, tak dla rozluźnienia napiętej sytuacji :)

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:18


ruger44 pisze:
od_taaki pisze:
ruger44 pisze:Tłumaczenie jak nauczycieli którzy robią strajk, nie pracują bo im państwowa kasa śmierdzi ale korepetycje prywatnie dają :) Strajk to strajk, chyba nie za bardzo zrozumiałaś idee tego co robisz


Twój wpis na temat strajku nauczycieli nie mający absolutnie żadnego związku z tematem płynności wypłat z SU
to żałosny, żenująco pokaz prymitywnego trolingu.
Swoim wpisem pokazałeś tylko, że nie masz tzw. zielonego pojęcia o tym jak wyglądają obecnie w Polsce realia pracy nauczycieli.


Jak widać do czytania ze zrozumieniem trzeba mieć IQ większe niż numer buta... Chodziło mi nie o zasadność strajku nauczycieli tudzież ich realia pracy tylko o to, że strajk z zawieszeniem pracy oznacza zawieszenie pracy, CAŁEJ pracy a nie tylko tego co na państwowym, jednocześnie przytulając z rozkoszą prywatną kasę z korków. Tak samo jak koleżanka Leila która ogłasza wielkimi literami strajk (czyli że nie pracuje) ale jak pojawia się żeton to nagle strajk zostaje tymczasowo zawieszony i idzie go przytulić.

Dajcie spokój tej dziewczynie...przeszła ze strajku zwykłego na strajk włoski...byłam tam,pośmiałam się i nawet rzuciłam kilka żetonów...ale tak na prawdę było mi przykro...
Mam nadzieję,że będzie miała możliwość zamiany zarobionych żetonów na realne pieniążki...mam taką nadzieję bo jej tego życzę i wiem,że jeśli ona dostanie to ja też i my wszystkie!
MOD popisał się sprawnością działania w gaszeniu strajków...przynajmniej wiemy ,że jest i jeszcze pracuje;) Ja osobiście nie wiem co dalej robić...może odpalę transmisję w Lany Poniedziałek i wtedy zdecyduję co dalej :) Tak czy inaczej możemy tutaj knuć,spiskować ale to nic nam nie da prócz dalszego pogarszania się nastrojów. Więc moje osobiste zdanie jest takie,że niec każda robi to co chce,a reszta jeśli już musi się wtrącać niec pomaga a nie przeszkadza czy obraża. Amen i Alleluja :):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:33


Też tam byłam też rzucałam i nie mam z tym problemu że dziewczyna sobie zarobiła. Wszyscy się dobrze bawili i o to chodziło! trochę się rozchmurzyć i żyć sobie dalej nie takie smęty jak tutaj, przelewy będą to będą, nie będzie no to życie. Za to ta sytuacja pokazuje jak dużą przyjemność mają niektórzy Panowie z problemów dziewczyn :bad: żal dupki ściska, ja niezmiennie twierdze że przelewy wcześniej czy później będą, ten komunikat jest dla mnie osobiście bardziej uspokajający niż poprzedni a zaryzykowałabym stwierdzenie że bardzo prawdopodobny, nowy bank, tworzyli panel, panel zrobiony zlecili zalegle przelewy na testa i chyc blokada, teraz kilka dni na wyjaśnienie i po robocie... no ale co ja tam wiem przecież jestem tępą dziewczynką, e kurwiszonem co PRAWDZIWĄ pracą gardzi :D idę żebrać na bułki bo zaraz na bruku wyląduje :cray: nie no żarcik :hi:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:36


KaFka, Mod według mnie się zbłaźnił, miałam wrażenie że odpowiada tam jakiś gimnazjalista, zero konkretów, mylił się w tym co mówił.
Jeśli tak się gasi pożar to liczę na wielki pożar :? a najbardziej wkurzało to że niektórym wystarczy powiedzieć byle co i już jest ok. Ja rozumiem że mamy sporo na kontach i każdy liczy w głębi serca i portfela że ta kasa będzie ale no proszę Was, jak można łykać wszytko? Skąd mogą wiedzieć że "sprawa jest na finiszu" skoro wczoraj zatrzymali im środki, to nie lepiej było napisać inny komunikat?
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości