wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Oj panowie ja dobrze wiem na czym stoję i jestem realista i wiem że moje szanse na zostanie jej mężem można porównać do szansy że pierdyknie we mnie meteoryt wiec nie mamy o czym tu dyskutować.
Ale .......nie zaszkodzi tak spoglądać w niebo bo...
Spoiler:

Jak komuś podobają się moje posty to proszę łapka w górę. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Spikel20 pisze:Żebyś ty nie był tym specjalnym przypadkiem debilu. Bo chuja wiesz jeden z drugim .

Jak zwykle rozwalasz kulturą wypowiedzi :D Gratulacje!
Ale specjalnym przypadkiem nie będę, za długa kolejka już u Was, a nie chce mi się przebijać z samego końca :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Jak komuś podobają się moje posty to proszę łapka w górę. :!: :!: :!: :!:

Że co kurwa? Ludzie lajkują posty które coś wnoszą do dyskusji a Twoje posty potrafią jedynie rozruszać towarzystwo w kolejce do Poradni Zdrowia Psychicznego - po lekturze Twoich postów dochodzą do wniosku, że w porównaiu do Ciebie i tej watachy dziwadeł z tematu o Pauli są dość normalni. Zalajkować takie posty mogą tylko trole i prowokatorzy
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Jak komuś podobają się moje posty to proszę łapka w górę. :!: :!: :!: :!:

Że co kurwa? Ludzie lajkują posty które coś wnoszą do dyskusji a Twoje posty potrafią jedynie rozruszać towarzystwo w kolejce do Poradni Zdrowia Psychicznego - po lekturze Twoich postów dochodzą do wniosku, że w porównaiu do Ciebie i tej watachy dziwadeł z tematu o Pauli są dość normalni. Zalajkować takie posty mogą tylko trole i prowokatorzy

No przepraszam zapomniałem że tylko twoje posty wnoszą coś do dyskusji. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard twoje posty nigdy w życiu nic nie wniosły przez ciebie tylko są Kutnie. Nikt ciebie tu nie toleruje tak samo na transmisji u Pauli . Hard zrozum wrescie dwulicowcu ze jestes największa kanalia tego forum i portalu . Nie uważasz ze jestes obleśny pisac do Paulinkę ja kochasz zygac sie chce nikt tego tolerować nie bedzie . Najpierw kocurków milosc wyznawales i co hard jak jestes taki rozrywkowy to sobie znajdź dupe i przestan treści pedofilski tutaj stosować. Hug hefnerem nie jestes wiec
Spikel20

Spikel20 pisze:Hard twoje posty nigdy w życiu nic nie wniosły przez ciebie tylko są Kutnie. Nikt ciebie tu nie toleruje tak samo na transmisji u Pauli . Hard zrozum wrescie dwulicowcu ze jestes największa kanalia tego forum i portalu . Nie uważasz ze jestes obleśny pisac do Paulinkę ja kochasz zygac sie chce nikt tego tolerować nie bedzie . Najpierw kocurków milosc wyznawales i co hard jak jestes taki rozrywkowy to sobie znajdź dupe i przestan treści pedofilski tutaj stosować. Hug hefnerem nie jestes wiec

Miałem ci coś odpisać ale przeszła mi ochota.Więc bywaj zdrów. :derisive: :derisive: :derisive: :derisive:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Idz hard sobie do iiiiiiiiiiiiii do nowej miłości która masz. Hard tobie ochota to przejdzie jak za kilka dni cos zobaczysz Hahaha . To sobie przygotuj nitrogreceryne żeby Pikawa nie stanęła bo nie chce żebyś przezemnie zaszedł z tego swiata
Spikel20

Spikel20 pisze:Idz hard sobie do iiiiiiiiiiiiii do nowej miłości która masz. Hard tobie ochota to przejdzie jak za kilka dni cos zobaczysz Hahaha . To sobie przygotuj nitrogreceryne żeby Pikawa nie stanęła bo nie chce żebyś przezemnie zaszedł z tego swiata

Wiesz co jesteś zabawny. :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
PS widzę ze ruger44 zalajkował twój post. No tak ty zawsze wnosisz coś mądrego do tematu.Dobre sobie czysta hipokryzja i tyle rugerr44.Tylko nie wiem czy zrobiłeś to z litości czy z głupoty a może tak z jednego i drugiego. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Faktem jest że dziewczyna ma warunki i ma co pokazać ,jednak przez tyle czasu bycia na SU tańce nadal pozostawiają wiele do życzenia. To jest nieudolna próba naśladowania annperl( szczególnie z podginaniem nogi, prostowaniem jej i inne dziwne akrobacje ) Takie tańczenie wyuczone, wykonywane z automatu kompletnie nie pod rytm muzyki, nie ma po prostu tego czegoś.. :nea: Chodzenie tam i spowrotem, biodra lewo prawo i standardowo nagminnie robienie BOCIANA :lol2: ( stanie chwile na 1 nodze) i tak w kółko na okrągło do znudzenia :blink: Wszystko robione automatycznie, może warto coś zmienić bo każda trans od dawna wygląda tak samo i pewnie dużo osób przyzna mi rację, oczywiście wielcy fani bedą mieli odmienne zdanie to oczywiste ale kto tam bywa wie o czym piszę. Have a nice day ! :yes2:

Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

I to jej ciągłe poprawianie włosów! non stop to robi i mruży oczy żeby zeza nie było widać hehe pewnie jej ulungi zaprzeczą ale panna jest nudna w chuj,gdyby nie zajebista chata i czasem fajne ciuszki to nie ma tam po co wchodzic..
Awatar użytkownika
takichuj
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

CzarnaPantera pisze:Faktem jest że dziewczyna ma warunki i ma co pokazać ,jednak przez tyle czasu bycia na SU tańce nadal pozostawiają wiele do życzenia. To jest nieudolna próba naśladowania annperl( szczególnie z podginaniem nogi, prostowaniem jej i inne dziwne akrobacje ) Takie tańczenie wyuczone, wykonywane z automatu kompletnie nie pod rytm muzyki, nie ma po prostu tego czegoś.. :nea: Chodzenie tam i spowrotem, biodra lewo prawo i standardowo nagminnie robienie BOCIANA :lol2: ( stanie chwile na 1 nodze) i tak w kółko na okrągło do znudzenia :blink: Wszystko robione automatycznie, może warto coś zmienić bo każda trans od dawna wygląda tak samo i pewnie dużo osób przyzna mi rację, oczywiście wielcy fani bedą mieli odmienne zdanie to oczywiste ale kto tam bywa wie o czym piszę. Have a nice day ! :yes2:

No tak Ty na jej miejscu wprowadziła byś jeszcze stanie na rzęsach i elementy akrobatyki cyrkowej.Ale potrafię uszanować Twoje zdanie mimo tego że się z nim nie zgadzam.
PS chętnie bym zobaczył ja Ty się poruszasz.Pewno jak ryba w wodzie może nawet i rzucił bym jakiegoś dychacza przez pomyłkę.
Widząc Twoja fachowa wiedzę na temat tańca podejrzewam że przysłał cie tu Agurolla. :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
A co do annperl to ona wiele lat spędziła tańcząc w nocnych klubach wiec ma pewna przewagę nad samoukami.Ale mimo tego Paulina widzę że stara się wkładać w to serce i broń boże nie robi tego na odpierdol.I ja to potrafię docenić. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Podałeś bardzo dobry przykład bo wiadomo że ryba w wodzie porusza sie doskonale. Może na przyszłośc najpierw pomyśl a pozniej pisz. Tak na marginesie wiedziałam że ty pierwszy zaczniesz tutaj sapać broniąc swoją bocianicę ale ty już tak masz. Latasz od 1 do 2 dziewczyny niby bronisz za chwilę obgadujesz no facet chorągiewka co niejednokrotnie miałeś wypomniane i powiedziane ale co tam prawda hard, ważne aby sobie tutaj popisać te pierdoły.Nawet bocianica cie upominała wielokrotnie a ty dalej swoje i walisz post za postem jak nawiedzony tragedia.....

takichuj pisze:I to jej ciągłe poprawianie włosów! non stop to robi i mruży oczy żeby zeza nie było widać hehe pewnie jej ulungi zaprzeczą ale panna jest nudna w chuj,gdyby nie zajebista chata i czasem fajne ciuszki to nie ma tam po co wchodzic..
To jest choroba, jakaś mania bądz natręctwa poprawiania włosów co 5 sekund gładzenie,naciąganie,skręcanie itp :yes4: ale moim zdaniem największym HITEM są brwi ! Naklejone 2 paski taśmy izolacyjnej czy namalowane flamastrem dwie grube linie a przy nosie coraz bardziej zaostrzone temperówką .Kiedyś było tak ściete / obecnie jest tak < :biggrin: Jak można tak się oszpecać ? Na szczęście za radą jak jej tam ashante(chyba) nie ma już tyle brązera na policzkach jak kiedyś więc bocianica zrobiła korektę aczkolwiek wcześniej twierdzac ze ma to gdzieś a jednak wzięła sobie to do serduszka :heart: A teraz czas na rycerza harda hop hop przybywaj i broń azorku swoją lajdi :cool3:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Widzę Pantero że tu oprócz tańca też masz opanowana do perfekcji sztukę makijażu .Pewno też nieźle strzelasz z broni palnej... oczywiście ślepakami. :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
pS a co do Twojego poruszania się jak ryba w wodzie użyłem tu specjalnie ironii ale ty chyba nie wiesz co to oznacza. :!: :!: :!: :!:
A tu tak na marginesie.....
Obrazek
Wygląda to dosyć pokracznie ale....Tobie pewno się to podoba.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard nie kazdy jest tak tepy i ograniczony jak ty i sa ludzie ktorzy interesuja sie innymi dziedzinami niz waleniem do monitora. Jak bys ruszyl sie za domu poszedl na impreze to moze tez bys zauwazyl ze laski potrafia tanczyc a nie tylko wykonywac mechaniczne puste i beznadziejne ruch
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:PS widzę ze ruger44 zalajkował twój post. No tak ty zawsze wnosisz coś mądrego do tematu.Dobre sobie czysta hipokryzja i tyle rugerr44.Tylko nie wiem czy zrobiłeś to z litości czy z głupoty a może tak z jednego i drugiego. :!: :!: :!: :!:

Zrobiłem to oczywiście tylko i wyłącznie po to, żeby Ci było smutno i źle że nawet Spajkel, który się udziela w jednym jedynym temacie raz na ruski rok, ma więcej lajków niż Ty :-P
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:PS widzę ze ruger44 zalajkował twój post. No tak ty zawsze wnosisz coś mądrego do tematu.Dobre sobie czysta hipokryzja i tyle rugerr44.Tylko nie wiem czy zrobiłeś to z litości czy z głupoty a może tak z jednego i drugiego. :!: :!: :!: :!:

Zrobiłem to oczywiście tylko i wyłącznie po to, żeby Ci było smutno i źle że nawet Spajkel, który się udziela w jednym jedynym temacie raz na ruski rok, ma więcej lajków niż Ty :-P

Oj chłopie widzę 136 podziękowań na twoim liczniku. Ty chyba dziękujesz wszystkim za wszystko i pewno liczysz na rewanż jakie to ŻAŁOSNE.Po za tym ta funkcja nie została stworzona żeby tak robiło się komuś tu smutno ale Ty chyba o tym nie wiesz.
A twoje zachowanie wywołało we mnie jedynie politowanie nad Tobą i nic więcej. :!: :!: :!: :!:

Nieoficjalny Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
ruger44 pisze:Zrobiłem to oczywiście tylko i wyłącznie po to, żeby Ci było smutno i źle że nawet Spajkel, który się udziela w jednym jedynym temacie raz na ruski rok, ma więcej lajków niż Ty :-P

Oj chłopie widzę 136 podziękowań na twoim liczniku. Ty chyba dziękujesz wszystkim za wszystko i pewno liczysz na rewanż jakie to ŻAŁOSNE.Po za tym ta funkcja nie została stworzona żeby tak robiło się komuś tu smutno ale Ty chyba o tym nie wiesz.

parafrazując Ś.P. B. Smolenia, a mi ze te dwa i pół roku to nikt kurwa nie dziękuje :roll: :roll: :roll:

a co do ostatniego wątku w tym temacie to oczywiście że paula nie umie tańczyć, pamiętam jej początki w mieszkaniu z zielonymi czy jakimiś takimi ścianami jak wykonywała te swoje kocie ruchy przy wentylatorze no i wyglądało to komicznie, jej obecnych pląsów nie widziałem ale sądząc po tym co tu inni piszą to niczego się nie nauczyła :negative:
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

zgadzam się Paula kompletnie nie potrafi tańczyć.bez przerwy te same ''pozy'' stara się zeby wygladało to sexy ale niestety...powinna zerknąć na dziewczyny z SU które świetnie się ruszają i naprawdę wyglada to kapitalnie.Paula no cóż..tak sobie z nóżki na nóżkę przeskakuje kompletnie nie w rytm muzyki.więcej w tym tańcu chodzenia w tą i z powrotem.
Awatar użytkownika
alexander36
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Widze ze banda troli atakuje caly czas z nowymi nikami. Jestm ciekaw jak wy tanczycie pewnej przy barze z tanim browarem. A ty hard wiecej sie juz nie wysylij caly hejt to tylko twoja wina. Dzidek idz z tego tematu i od tej dzewczyny bo gdzie chodzisz to tylko miny zostawisz

Nowy Blog ShowUp.tv
Spikel20

Spikel20 pisze:Widze ze banda troli atakuje caly czas z nowymi nikami. Jestm ciekaw jak wy tanczycie pewnej przy barze z tanim browarem. A ty hard wiecej sie juz nie wysylij caly hejt to tylko twoja wina. Dzidek idz z tego tematu i od tej dzewczyny bo gdzie chodzisz to tylko miny zostawisz

Spikel20 no cóż trole są jak karaluchy i trudno się je tępi.Ale staraj się je tu ''neutralizować'' zamiast ciągle mnie atakować.
Polecam ci chwile zadumy i głębokiej refleksji nad swoim postępowaniem. :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna