Blokada/Wyciszenie czatu przez transmitującą

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Witam, mam pytanie. Czy osoba, która prowadzi transmisje może danego użytkownika "wyciszyć" w sensie takim, że osoba ta piszę coś na czacie, ale nikt inny tego nie widzi poza osobą piszącą? Bo ostatnio spotkałem się z takim czymś. Nie dostałem bana, ani kicka, a kiedy coś pisze, to nikt tego nie widzi, więc pytam czy ktoś wie o co chodzi lub co to za opcja dziwna bo skoro osoba, która prowadzi transmisje nie chcę jej czytać to ją wyrzuca albo banuje.
Deszczowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Deszczowy

Może tak zrobić.
Myślę, że SU zrobiło taką opcję, żeby namolni poeci nie zaśmiecali czasami chatu, ale mieli możliwość rzucenia żetona, wejścia na priv i zasilenia portfela showupa i modelki :mrgreen:
Awatar użytkownika
kropelka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: chloe_97

Jeśli tak masz u nielicznych transmitujących, to pewnie zablokowały Ci czata, a jeśli u wszystkich to masz bana na czat od SU.
Szczegółowe informacje w temacie: viewtopic.php?f=20&t=1250&p=29225#p29225
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp