Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:20


Dla tych którzy niejednokrotnie pisali że nasza skarbówka może im naskoczyć kilka cytatów

"W wielu wypadkach osoby zakładające spółki typu LLC traktują je jako "magiczną" możliwość uniknięcia podatku dochodowego, prowadząc jednocześnie działalność gospodarczą LLC na terytorium Polski"
"Przede wszystkim należy nadmienić, iż zarówno sama spółka LLC, jak również i rezydenci Polski, którzy są jej wspólnikami, menadżerami, czy pełnomocnikami, mogą stać się obiektem kontroli polskiego fiskusa"
Jakie informacje Urząd Skarbowy może uzyskać w Polsce?

"W pierwszej kolejności, Fiskus ustali polskie banki, które prowadzą rachunki dla spółki LLC, a następnie uzyska od tychże banków pełną dokumentację dotyczącą otwarcia kont bankowych spółki LLC, a także obrotów dokonywanych na tych kontach"

"Następnie Urząd Skarbowy przesłucha, w celu wyjaśnienia szczegółów współpracy z firmą amerykańską, wszystkie zamieszkałe w Polsce osoby, których związek ze spółką LLC zostanie ustalony. Będą one pytane o okoliczności nawiązania współpracy ze spółką LLC, o zasady jej prowadzenia, a przede wszystkim - o rozliczenia.
Ponadto, można się spodziewać, że w sytuacji, gdy z rachunku bankowego spółki LLC zostały wypłacane kwoty w gotówce, które nie znajdują pokrycia w udokumentowanych wydatkach firmy, to Urząd Skarbowy będzie domniemywać, iż osoby dokonujące tychże operacji finansowych, wydatkowały środki pieniężne spółki na cele prywatne"

"W kolejnej fazie, Urząd Skarbowy zaangażuje do współpracy Biuro Wymiany Informacji Podatkowych, będące wyspecjalizowaną jednostką, która z upoważnienia Ministra Finansów realizuje zadania związane z wymianą informacji podatkowych z innymi państwami. Na tym etapie postępowania, niniejsze Biuro zwróci się do swojego amerykańskiego odpowiednika - IRS o przekazanie wszelkich informacji na temat spółki LLC"

Jeśli SU nie płaci podatków w PL i po zarejestrowaniu spółki w USA nie mają oddziału w Polsce to kontrola była tylko kwestią czasu. Z drugiej strony nie sądzę żeby odjebali taką amatorkę.
Jeśli by tak się stało to kupe w majtach ma nie tylko sherif SU ale modelki które się nie rozliczały.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:24


Zadne to swiatelko w tunelu. Szolapa moderuje WebAnatomy, oni tez sa odpowiedzialni za strone techniczna ale to nie WebAnatomy wyplaca wam pieniadze.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:27


Sadistik pisze:Fapka, Tymi, Peja zaczerpnął info stąd: https://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6615818

czyli jednak googl coś tam wypluwa :? U mnie nie pokazało nic. Tyle że tam to może każdy napisać co chce, nawet to że widział ufo :shock2:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:28


Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:29


komin pisze:Zadne to swiatelko w tunelu. Szolapa moderuje WebAnatomy, oni tez sa odpowiedzialni za strone techniczna ale to nie WebAnatomy wyplaca wam pieniadze.

Ale nie robią tego za darmo, więc muszą wiedzieć więcej niż my....takie tam...rozważania ;)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:31


komin pisze:Zadne to swiatelko w tunelu. Szolapa moderuje WebAnatomy, oni tez sa odpowiedzialni za strone techniczna ale to nie WebAnatomy wyplaca wam pieniadze.


Pieniadze? A co to sa pieniadze? Ani Web ani nikt inny nam ich nie wyplaca :lol:

A co do tych kontroli, to czytalam ostatnio, ze mieli sie wziac za CIT zeby z czegos naskrobac na piatke Kaczynskiego, ale nie sadze zeby firma dzialajaca w tej branzy tyle lat pozwolila sobie na taka maniane, tak jak pisales, bylaby to amatorszczyzna
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:35


Takich dywagacji jakie się rodzą w tym temacie, to forume jeszcze nie widziało... :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:43


Chce ktos kupic zet? 17 000 zet 1 400 zl lub 300 dolarów na PayPal
Awatar użytkownika
MurM
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: MissPolly
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:45


Tymi ty moze juz nic nie czytaj :shock:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:45


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:49


Tymi, wszystko domysły. Nikt tak naprawde nie wie kto jest wlascicielem, gdzie on jest, czy ma nadal rezydencje podatkowa w pl, jak to wszystko jest finansowo zorganizowane. Tu nawet niema pelnej zgody czy SU prowadzi dzialalnosc na terenie Polski, oni działają "w internecie"...cokolwiek to znaczy. Fakt faktem, maja konto w polskim banku z ktorego sa realizowane przelewy dla dziewczyn. Jedno jest pewne, w tego typu branzy zawsze bedzie kombinowane na granicy szarej strefy. Ja bym sie wcale nie zdziwil gdyby za tą nową spolką zarejestrowaną na Malcie stali ci sami ludzie co za SU.
WA moze byc swiadome ze wlasnie ktos odpierdala wałek ale cicho siedzi bo swoją wyplate dostają i wiedzą ze bedą miec robote nadal. Zgadywanki...
Rownie dobrze jutro stanie sie cud i pójdą przelewy... :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:49


MurM pisze:Chce ktos kupic zet? 17 000 zet 14 000 zl lub 300 dolarów na PayPal
kurwa czy ja dobrze widze 14 tys no to polecone grubo :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:52


Jeszcze nie wypłacili laskom :blink:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 16:55


Mi się wydaje że dzisiaj jakiś nowy komunikat dadzą :lol2:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:01


komin pisze:Tymi, wszystko domysły. Nikt tak naprawde nie wie kto jest wlascicielem, gdzie on jest, czy ma nadal rezydencje podatkowa w pl, jak to wszystko jest finansowo zorganizowane. Tu nawet niema pelnej zgody czy SU prowadzi dzialalnosc na terenie Polski, oni działają "w internecie"...cokolwiek to znaczy. Fakt faktem, maja konto w polskim banku z ktorego sa realizowane przelewy dla dziewczyn. Jedno jest pewne, w tego typu branzy zawsze bedzie kombinowane na granicy szarej strefy. Ja bym sie wcale nie zdziwil gdyby za tą nową spolką zarejestrowaną na Malcie stali ci sami ludzie co za SU.
WA moze byc swiadome ze wlasnie ktos odpierdala wałek ale cicho siedzi bo swoją wyplate dostają i wiedzą ze bedą miec robote nadal. Zgadywanki...
Rownie dobrze jutro stanie sie cud i pójdą przelewy... :dontknow:

bez kitu dzisiaj o tym samym pomyślałem. :sarcastic: Jak słowo daje...
Tu kończymy interes, ciągniemy do samego końca i zgarniamy $ ile się da po czym gasimy światło i tyle nas widzieli. Za chwile jako "niby" nowi właściciele otwieramy konkurencję która tak naprawdę nie jest konkurencją tylko SU II pod nowym szyldem, a co złego to nie my :sarcastic:
Wszystko zaplanowane idealnie i cały narybek przejęty z SU bo przecież wszystkie wyjebane Panny muszą odrobić to co straciły :) No bo gdzie tak zarobią jak nie na kamerkach.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:02


Tymi pisze:Poczytajcie dokładnie o tych spółkach LLC zakładanych w USA. Może to niektórym otworzy w pełni oczy :) Ja to zrobiłem i po tej lekturze moje notowania na to że SU pada albo poważnie ktoś się dobrał im do tyłka mocno wzrosły. Warto poczytać :good3: Osoby które prowadzą jakąkolwiek działalność w Polsce a rejestrują spółkę w USA są zobowiązani do oddziału w POLSCE. W praktyce 99% osób tego nie robi by uniknąć opodatkowania. Być może SU chciało być cwane i przebujało się bez oddziału w Polsce a konsekwencje tego mogą być jedne. Każda dłużej zarejestrowana spółka LCC zarejestrowana w stanach bez oddziału w Polsce wcześniej czy później jest uznawana za spółkę fikcyjną a wtedy z automatu następuje kontrola skarbowa. Sam myślałem że polska skarbówka chuja im może zrobić. Okazuje się że może i to całkiem dużo...



Problem w tym ze jesli nie masz oddzialu w Polsce to patrzac na ilosc wyplacanych pieniedzy po 1 dniu w USA dostalbys bloka, wiec na bank lata to w obie strony i na legalu jest zarejestrowane w obu krajach. Jeden jest krajem ktory pobiera podatek i tutaj stawiam na USA ,a US w Polsce dostaje tylko info o kwoatcjach i zaplaconym podatku zeby nie stosowac tzw podwojnego opodatkowania. Cos tam wiesz ale nie do konca bo oprocz tego ze jest istotna kwota przelewu ( 15 tys Euro lubw przypadku niektroych bankow 10 tys euro lub dla podmiotu 4 tys euro ) to banki zliczaja sumaryczna kwote przelewow w danym miesiacu do danego kraju lub konta. Problem dla SU jest taki ze oni w jeden dzien przekraczaja miesieczna kwote przelewow ktorych nei trzeba zglaszac do IRS... wiec skoncz pierdolic bo wiesz ze gdzies dzwoni ale nie do konca w jakim kosciele ...
Tutaj masz stary artykul i wiedz jak to wygalda od 2018 roku https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 77016.html
W kwestii USA poszlo nawet dalej bo polskie banki kazdem u kto ma konto w walucie obcej lub jest firmowe juz dobry rok temu wyslaly formularze do wypelnienia na podstawie podpisanej konwencji FACTA i chcac nie chcac wiekszosc przedsiebiorcow a zapewniam Cie ze to rowniez trafilo do wlascicieli SU MUSIALO wypelnic i oddac do banku podpisane dokumenty. Dalej sie pytam jak jestes tak genialnym ekonomista bo z tego co widze sporo ludzi uwaza ze jestes bardzo ogarniety w tym temacie, wiec pytam, jak myslisz czemu Twoim zdaniem nie mozna robic wyplat na inne konta tylko Polskie... Konkretnie Cie pytam i zobacze jaka dasz odpowiedz bo to mi pokaze co naprawde wiesz o finansach i spolkach krzyzowych/ firmach corkach , oddzialach terenowych/ spolkach komantydowych z kapitalem wlasnym zajestrowanych w innym kraju itd... jak tak czasem czytam te kurwa wasze pseudo wypociny o ekonomii ( tutaj tomox jest wyjatkiem ) to kurwa rece mi opadaja i juz wiem czemu wiekszosc biede klepie. Bolesne ale prawdziwe...

ps Tymi w kwestii firm LLC zz gramanicy to od dawna tlumacze niektory m ludzom ze smierc i podatki sa nierozlaczne i jak ktos wezmie taka firme na testy to od razu jebna kontrole krzyzowa i biada wlacicielom kont na ktore szly przelewy jesli nie odprowadzali z tego podatku do polskiego US... Ale to juz pisze od okolo 2 lat a ostatnio jakies 2 tygodnie temu napisalem jak jedna nadajaca zrobila wpis ze jej sie NIE OPLACA PLACIC PODATKOW :P
ps.ps W kwestii zwiniecia zagli to nie jest tak lekko jakby sie komus wydawalo ze mozna opeirdolic kase z kont i udac ze sie nic nie stalo, kto rozkladal firme na lopatki zeby nie ciagnac starych zobowiazan wie ze kurwa najlepszym sposobem jest tzw wyzerowanie biezacych roszczen. Mozna rozpierdolic firme jak podpisalem niekorzystna umowe z duzymi karami, ale nie ma opcji zebys zabral kase i udal ze zbankrutowales w USA za taki numer sa ciezkie kraty na wiele lat, wiec jesli ktos mysli albo uwaza ze wlasciciel SU opierdoli panny z pieneidzy to grubo sie myli, tak by zrobil tylko samobojca, a nei sadze zeby ludzie ktorzy ogarenli ten portal byli samobojcami, no chyba ze w 2016 przepisali firme na slupa z mysla o przyszlym wałk w co mocno watpie...
ps .ps.ps Dobra ide na silownie bo mnie serio rozpierdalacie chwilami, kazdy madry a chuja wiecie jak dzialaja firmy majace rozliczenia miedzy roznymi krajami i tylko pokazujecie w kolejnych postach jakimi kurwa jestescie tepakami ... A to podobno ja jestem spierdolony...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:10


Widzę, że temat nabiera rozwoju...
Dzisiaj rano pisałam wiadomość do nich, zapytałam o konkretną datę przelewu i czy zostawią nas bez gotówki na święta. Do tej pory odpowiedzi nie otrzymałam...
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:22


Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:24


Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 17:40




Dziewczyny, nie róbcie sobie nadziei, ta strona to fejk. Jest postawiona na najtańszym serwerze. I to akurat sprawdzone info ;)
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 93 gości