Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:07


tak i numer do wspolwlasciciela jest na goglu
Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:24


kf82 pisze:hmm ale jaką stronę miałaś testować??? co oni odpierdal....????


Jak wprowadzali nową wersję SU to testowałam.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:25


Mi już prawie miesiąc wisi do wypłaty 8 tysięcy. Nie robię transmisji i nie będę robiła dopóki mi nie wypłacą. Te komunikaty z ich strony są mega żałosne i śmieszne. Początek "nowego" tygodnia może tak trwać w nieskończoność. Bo według ich wcześniejszego komunikatu powinno wypłacić właśnie dziś, najpóźniej jutro. Po czwartek to już druga połowa tygodnia. Ale ja tam na to nie liczę. Prawdopodobnie przelewy rusza dopiero po 6 maja.

Widać, że sporo dziewczyn odpuscilo. I bardzo dobrze. Skończyć nadawać to może rusza mózgiem i zrozumieją, że żeby zarabiać to trzeba być wyplacalnym.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:36


kasia85 pisze:Mi już prawie miesiąc wisi do wypłaty 8 tysięcy. Nie robię transmisji i nie będę robiła dopóki mi nie wypłacą. Te komunikaty z ich strony są mega żałosne i śmieszne. Początek "nowego" tygodnia może tak trwać w nieskończoność. Bo według ich wcześniejszego komunikatu powinno wypłacić właśnie dziś, najpóźniej jutro. Po czwartek to już druga połowa tygodnia. Ale ja tam na to nie liczę. Prawdopodobnie przelewy rusza dopiero po 6 maja.

Widać, że sporo dziewczyn odpuscilo. I bardzo dobrze. Skończyć nadawać to może rusza mózgiem i zrozumieją, że żeby zarabiać to trzeba być wyplacalnym.



A skąd informacja , że przelewy ruszą po 6 maja?
Awatar użytkownika
FajnaOna24
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:08
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: FajnaOna24
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FajnaOna24


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:48


takie ma marzenie dziewczyna ;)
Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 23:11


Dzisiaj jest ostatni dzień, początku nowego tygodnia czyli jak do dzisiaj nie uruchomią zlecenia przelewów to znaczy że ich już w tym tygodniu nie będzie. Przynajmniej ja tak uważam nie wiem jak wy sądzicie Panie?? :roll: :sorry:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 23:42


FajnaOna24 pisze:
kasia85 pisze:Mi już prawie miesiąc wisi do wypłaty 8 tysięcy. Nie robię transmisji i nie będę robiła dopóki mi nie wypłacą. Te komunikaty z ich strony są mega żałosne i śmieszne. Początek "nowego" tygodnia może tak trwać w nieskończoność. Bo według ich wcześniejszego komunikatu powinno wypłacić właśnie dziś, najpóźniej jutro. Po czwartek to już druga połowa tygodnia. Ale ja tam na to nie liczę. Prawdopodobnie przelewy rusza dopiero po 6 maja.

Widać, że sporo dziewczyn odpuscilo. I bardzo dobrze. Skończyć nadawać to może rusza mózgiem i zrozumieją, że żeby zarabiać to trzeba być wyplacalnym.




A skąd informacja , że przelewy ruszą po 6 maja?


Pozdrawiam Hard !

ELIZABETH2 pisze:Kochani myślę że będą wypłacać że już dziś o północy zniknie blokada i będziemy mogły sobie zlecić przelew. :heart: :heart: :heart:

łączę się w bólu. :|


ta jest dobra
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 00:40


pureboomb pisze:Czy showup.tv nadal zajmuje się web-anatomy? Może się do nich przejść, są z Bielska białej chyba:p Ja mam daleko, ale jak któraś z okolic to wiecie co robić;)

A tak po za tym to z nimi była śmieszna akcja, prosili parę dziewczyn, w tym mnie, żebyśmy testowały nowa strona w zamian za żetony. Ja ich nie dostałam w końcu, miała tak któraś? Ciekawe czy jak do nich zadzwonie to dadzą xd

jesli mówisz o vivet to kazdą jedną prosili
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 00:52


I mamy juz środek tygodnia :evil:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 01:01


sexy suzy 69 pisze:
pureboomb pisze:Czy showup.tv nadal zajmuje się web-anatomy? Może się do nich przejść, są z Bielska białej chyba:p Ja mam daleko, ale jak któraś z okolic to wiecie co robić;)

A tak po za tym to z nimi była śmieszna akcja, prosili parę dziewczyn, w tym mnie, żebyśmy testowały nowa strona w zamian za żetony. Ja ich nie dostałam w końcu, miała tak któraś? Ciekawe czy jak do nich zadzwonie to dadzą xd

jesli mówisz o vivet to kazdą jedną prosili


Mowilam o showup:l Jak jeszcze była stara wersja SU to prosili mnie o testowanie nowej wersji która ma być dopiero wprowadzona (czyli ta co teraz jest). Testowałam ja, uruchamoalam jakąś próbną trans itd, chcieli zobaczyć czy działa. Zaoferowali za pomoc jakieś zet, których nie dostałam. Typ pisał że jeszcze jakieś dziewczyny też to robią :p Nieważne, bo namieszałam, temat wątku tego nie dotyczy, Admin usuń to albo przenieś gdzieś:p

A co do wypłat - może po świętach będą;)
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 01:13


kasia85 pisze:
Widać, że sporo dziewczyn odpuscilo. I bardzo dobrze.


Sporo dziewczyn odpuści, ale takie jak chloł97 - nigdy. Ktoś musi pokazywać januszom i sebom jak sie w jajco mają tam puknąć :fap:

no i ona musi mieć ten milion cebulionów :twisted:

pochwali się wam później :bad:

...albo i pożali
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 06:10


Selekcjonerka pisze:I mamy juz środek tygodnia :evil:


Ale to nie jest środek NOWEGO tygodnia tylko środek STAREGO :) Proszę uzbroić się w cierpliwość, wypłaty NA PEWNO będą realizowane w połowie tygodnia ale w połowie NOWEGO tygodnia :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 06:18


Ted Bundy pisze:
kasia85 pisze:
Widać, że sporo dziewczyn odpuscilo. I bardzo dobrze.


Sporo dziewczyn odpuści, ale takie jak chloł97 - nigdy. Ktoś musi pokazywać januszom i sebom jak sie w jajco mają tam puknąć :fap:

no i ona musi mieć ten milion cebulionów :twisted:



Będę próbować! Trzymajcie kciuki! :biggrin:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 06:23


Kochane kiedy będzie można zlecić wypłatę czy już coś wiecie czy dziś to ruszy powinno prawda ?? Tak jak obiecywali dziś powinni włączyć panel wypłat czekamy z niecierpliwością

łącze się z wami w bólu. :(

Dzisiaj bym chciała odebrać gorący Hajs z Bankomatu .
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 06:27


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: komunikat głosi dalej, ze w pierwszej połowie przyszłego tygodnia xD
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 06:29


Tak jak podobał mi się kolor pomarańczowy tak mi się już nie podoba jak widzę ten komunikat. :hypnotized:
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 07:01


ELIZABETH2 pisze:Kochane kiedy będzie można zlecić wypłatę czy już coś wiecie czy dziś to ruszy powinno prawda ?? Tak jak obiecywali dziś powinni włączyć panel wypłat czekamy z niecierpliwością

łącze się z wami w bólu. :(



Wiemy tyle co Ty, czyli nic
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 07:01


Niewpisanie daty w powiadomieniu to był mistrzowski chwyt marketingowy. Ktoś z administracji powinien dostać za to podwyżkę... tylko że nawet oni nie dostają już pensji od tego upadłego portalu :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 07:03


Tak jak rozumiem podbramkową sytuację niektórych z Was, tak nie rozumiem pisania tu postów czy wypłacili czy nie. Przecież jak tylko ktoś z forum by dostał jakikolwiek przelew to by od razu o tym było głośno, nawet nie trzeba by tego szukać specjalnie.

Nie mam żadnych info od środka, ale bazując powiedzmy na swoim doświadczeniu i wiedzy na temat tak rejestrowanych spółek, szanse na to że wypłat nie będzie oceniam na 15% na 85% będą (osobiście uważam że po majówce, a już na pewno nie przed świętami, choć przed majówką to się mogą postarać, bo to dla nich dobry czas jak ludzie mają wolne). Jedynym argumentem mówiącym za tym że portal się zamknie, to jest jego sprzedaż komuś większemu (nie bardzo widzę taki podmiot szczerze mówiąc, bo cb livejasmin to dużo więksi gracze, chyba ze mają zamiar się nacjonalizować i mieć wersje dla każdego kraju oddzielnie, to wtedy ten ruch jest najbardziej logiczny) który chce przejąć klientów pod swój szyld, a zamyka obecny portal (takie przejęcie kiedyś zrobiło LAYS z chipsami StarFoods , kupili je i przestali produkować). To dla mnie logiczny powód kiedy wiedząc że portal się zamyka wyprowadza się z niego ile się da, inna sprawa też ze przejmujący taki portal, robiąc przekierowanie na domenie, woli mieć dobry PR i w tej sytuacji by kupił to z żetonami, i po prostu przewalutował je na swoje konto, wcześniej dając możliwość wypłaty po stawkach SU. Inną opcją jest że portal bankrutuje bo ktoś z niego wyprowadza kasę, i będzie chciał coś nowego otworzyć, ale musiał by to jakoś promować, a jakiekolwiek powiązania z upadłym SU raczej mu wiarygodności nie dodadzą.

Wypłaty myślę że będą, pytanie kiedy nie ma sensu, bo tego i tak nikt z SU nie napisze, podanie konkretnego terminu to jest danie sobie deadline bo którym każdy kolejny dzień wpływa na panikę, spadek zaufania itp. Dziwie się jeszcze że nie wpadli na magiczne słowo "niezwłocznie" które tak bardzo uspokaja w każdym piśmie, bo myśli że to już tuż tuż, a równie dobrze może być i za miesiąc. Najwidoczniej ten co piszę komunikaty nie bardzo umie w PR i Martketing (za 10000 netto, mogę Wam to ogarniać :beach: ).

Portal jest za duży by tak po prostu upaść, to jest top 150 polskich stron internetowych, odejmując takie strony jak banki, poczty itp, plasuje się jeszcze wyżej. Prawie 80% wychodzącego ruchu ze strony kierowane jest na dotpay, czyli zakup żetonów jest na bardzo dużym odsetku, ten portal zarobił już miliony, i ma potencjał na kolejne, ciężko się zarzyna taką kurę znoszącą złote jaja, chyba że przychodzi ktoś i po audycie mówi "kupuję ten biznes z dobrodziejstwem inwentarza, za 6 krotny roczny zysk" tylko w tej sytuacji nikt nie wyprowadza z niego gotówki.

ruger44 pisze:Niewpisanie daty to był mistrzowski chwyt marketingowy. Ktoś z administracji powinien dostać za to podwyżkę... tylko że nawet oni nie dostają już pensji od tego upadłego portalu


W marketing to oni bardzo "nie umieją" takim komunikatem nikogo nie uspokoili, a co do upadłości portalu, to wskaż jeden dowód na to że on upadł ?

Straszysz te dziewczyny strasznie :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 07:11


Jakby komuś zależało na uspokojeniu to by po prostu realizowali wypłaty, z opóźnieniem, ręcznie ale realizowali, jak się miesiąc komuś nie płaci to żaden komunikat nie uspokoi pustego portfela. A najbardziej zaniepokoiło laski (tzn te myślące, nie pustostany) po 11tym własnie to, że w komunikacie nie ma już daty co wyraźnie sugeruje, że planowane są dalsze opóźnienia.

Ja nikogo nie straszę - każdy kto ma mózg i go używa widzi, że jest robiony wałek (najbardziej bije po oczach to, że KUPOWAĆ żetony można i ta część portalu działa nienagannie i bez opóźnień, problemy są tylko z wypłatą - czemu? Gdyby serio był jakiś problem z obsługą to nie działałyby obie te gałęzie a nie tylko jedna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości