Wypłata żetonów

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wypłata żetonów
15 kwie 2019, 15:53
Witam,
od jakiegoś czasu metodą marchewki i kija codziennie przesuwana jest data możliwej wypłaty żetonów (obecnie ma być to połowa przyszłego tygodnia, a było już do dzisiaj i do 11.04).
Nie widziałem, aby ktoś na ten temat marudził, mimo że zgodnie z moimi obliczeniami, żetonów nie sposób wypłacić już od jakichś dwóch tygodni.
To jakiś indywidualny ban czy problem wszystkich, tylko nikt nic nie mówi?
I czy żetony rzeczywiście będzie się dało wypłacić w przyszłym tygodniu, bo termin przelewu na konto to jakieś 7 dni, a więc na przyszły miesiąc w przypadku umożliwienia wypłat w przyszłym tyg.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


Re: Wypłata żetonów
15 kwie 2019, 16:09
ildk pisze:Nie widziałem, aby ktoś na ten temat marudził


:mrgreen:

jedynie 200 stron postów o tym samym temacie ...
Awatar użytkownika
Lagertha
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:30
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
15 kwie 2019, 20:28
viewtopic.php?f=10&t=52 tu jest temat odnosnie wyplat
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
15 kwie 2019, 20:34
Brak wypłat trwa od 20.03.2019.Początkowo miało być do 31.03, potem 07.04, a następnie 11.04 - obecnie to chuj wie
Digi


Re: Wypłata żetonów
15 kwie 2019, 22:40
ok, dzięki za odpowiedzi
i przepraszam za niekonwiniencję (ang. inconvinience :p)
ale nie bywam tu często na forum i tak na pierwszy rzut granatem nie zobaczyłem żadnego postu :p
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


Re: Wypłata żetonów
09 maja 2019, 13:56
Здравствуйте. Девочки, помогите пожалуйста мне. Я набрала 10 000 токенов для вывода, тоесть 1000 PLN. Я из Украины, как мне вывести эти деньги? У меня есть счет в Idea Bank. Но у меня не получается вывести деньги. Я очень прошу вас, помогите мне пожалуйста. У меня полно кредитов, и сайт это единственная возможность сейчас хоть как-то вылезти из проблем.

Witajcie. Dziewczyny, proszę pomóż mi. Zebrałam 10 000 żetonów do wyjścia, czyli 1000 PLN. Jestem z Ukrainy, jak mi wypłacić te pieniądze? Mam konto w Idea Bank. Ale nie mogę wypłacić pieniądze. Ja bardzo proszę, pomóżcie mi proszę. Mam dużo kredytów, a strona to jedyna możliwość, teraz jakoś wyjść z problemów. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
girshowup
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: hotgirlforyou
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
09 maja 2019, 14:06
dlaczego nie możesz zlecić wypłaty na konto w idea bank polska? czy jak ? z tego co wiem musisz mieć konto bankowe w PL.
Jesli nie masz możesz probwać wypłacić środki na paypal ( ale ja tego nie próbowałam) lub na jakis psc czy coś.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
09 maja 2019, 14:15
Я сделала счет в банке Idea Bank. Специальная банковская карта по польской программе. Дали номер счета в польском банке для отправки в PLN. На карту автоматически пересчитывает в гривны. Я ввела этот польский номер счета и мне пишет "Указанный номер счета неправильный"

Zrobiłam konto w banku Idea Bank. Specjalna karta bankowa w polskiej programu. Dali numer konta w polskim banku do wysyłania w PLN. Na karcie automatycznie przelicza na hrywny. Wpisałam ten polski numer konta i mi pisze "Podany numer konta jest nieprawidłowy"
Awatar użytkownika
girshowup
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: hotgirlforyou
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
09 maja 2019, 14:21
Nie wiem koleżanko jak mogę ci pomóc sprawdź czy nie masz jakichś spacji w numerze, albo czy nie trzeba podać jakiegoś numeru IBAN, albo sprawdź czy podajesz prawidłowy numer.

ostatecznie napisz na bok jak masz zrealizować tą wypłatę.Kontakt email masz na dole strony i opisz problem

życzę powodzenia ;)


Edit:
Możesz też do jakiejś innej transmutującej napisać na pw wiadomość, która jest z ukrainy jak one sobie radzą.Najlepiej jednak napisać na kontakt maila. W tym momencie niewiele moge pomóc, bo nawet panel wypłat mam zablokowany, bo nie mam tyle żet xd
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata żetonów
09 maja 2019, 14:33
Czy Twoje konto bankowe jest aktywne? Zaloguj się na stronę banku wpisując swoje ID i hasło. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie i konto jest aktywne to sprawdź czy dobrze wpisujesz numer konta. Jeżeli chcesz wypłacić na kartę to też ja musisz aktywować w bankomacie do 14 albo 30 dni od otrzymania karty.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Wypłata żetonów
17 lut 2021, 20:27
Поможем с выводом денег с Showup.tv в Украине. Без набора минималки, зачисление в течении суток. Для связи почта [email protected] или телеграм showupukraine
Awatar użytkownika
ShowupUkraine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2021, 19:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Malena
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości