ToxicAngel/ToxicAngel-FromHell/Angel_From-Hell

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
ja jakiś czas miałem zdanie że jednak się zmieniła, ale po ostatnich kilku wizytach stwierdzam że ni chuja :sarcastic:

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że kolejny ban i przymusowy pobyt na zbiorniku by ją trochę ustawił do pionu, ale tylko trochę ona się już nie zmieni taka już jest.
aborygen


Tymi pisze:ja jakiś czas miałem zdanie że jednak się zmieniła, ale po ostatnich kilku wizytach stwierdzam że ni chuja :sarcastic:

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell


Ależ oczywiście, że Toxic się zmieniła, zmieniła się z przysłowiowego papucia na lać. :mocking:
Sztuczne rzęsy, doczepiane sztuczne włosy, pazurki też semisynthetic,
tylko rozumu sztucznego za cholerę nie mogła nigdzie dostać. :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Jej wygląd mało mnie interesuje.. po prostu nie moja bajka,
komu się podoba.. jego rzecz - nic mi do tego,

ale niech w końcu przestanie pieprzyć te swoje urojone w głowie brednie na inne osoby.


Sądziłem, że się uspokoiła, ale jak widzę nie bardzo...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:... i nagadywanie na inne transmitujące (a zasadniczo, z tego co słyszałem, to na jedną - Tę, u której na transmisjach najczęściej przebywam)


Ta, u której najczęściej przebywasz, także potrafi niezłe szpileczki innym powkłuwać i mimo tego, że skrupulatnie stara się wyrzucać (w jej mniemaniu) "obrzydliwe lesby", to można było (nie raz) wysłuchać sączącego się z Jej usteczek wyjątkowo trującego jadu. Problem polega na tym, że z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, dostrzegacie tylko ataki w jedną stronę. Jej dajecie prawo do nieakceptowania i nielubienia innych kobiet i wyrażania wobec nich swoich uczuć i emocji. Innym kobietom tego samego odmawiacie.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


od_taaki pisze:Sztuczne rzęsy, doczepiane sztuczne włosy, pazurki też semisynthetic


Nigdy nie dogodzisz... mi np. zarzucono zaniedbane dłonie (pomimo czystych paznokci, bez grzybicy, z ogarniętymi skórkami), tylko dlatego, że były naturalne, bez żadnych sztucznych dodatków, gdyż nienawidzę tej "plastikowej powłoki", kojarzącej mi się z tandetą.

P.S. I co jest dla mnie całkowicie zagadkowe, to fakt, że temat Toxic jest podpięty, jakby była kimś wyjątkowym, na kogo trzeba by było uważać.
Po tym wpisie, jestem niemal pewna, że i ja tu zawisnę podpięta. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:Ta, u której najczęściej przebywasz, także potrafi niezłe szpileczki innym powkłuwać i mimo tego, że skrupulatnie stara się wyrzucać (w jej mniemaniu) "obrzydliwe lesby", to można było (nie raz) wysłuchać sączącego się z Jej usteczek wyjątkowo trującego jadu. Problem polega na tym, że z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, dostrzegacie tylko ataki w jedną stronę.

No raczej nie do końca jest tak jak piszesz...
osobiście widzę też tę drugą stronę.

pussycat pisze:Jej dajecie prawo do nieakceptowania i nielubienia innych kobiet i wyrażania wobec nich swoich uczuć i emocji. Innym kobietom tego samego odmawiacie.

Ależ nie,
każdy ma prawo do sympatii i antypatii,
wyrażania emocji względem innych osób również.
Sęk w tym co ona mówiła...

lecz tak jak pisałem - nie mam dowodów więc pisać nie będę,
ale przysłuchuję się jej.


pussycat pisze:co jest dla mnie całkowicie zagadkowe, to fakt, że temat Toxic jest podpięty, jakby była kimś wyjątkowym, na kogo trzeba by było uważać.

Hmm..
widocznie wyjątkowo sobie na to zasłużyła.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:No raczej nie do końca jest tak jak piszesz...osobiście widzę też tę drugą stronę.


Chyba tylko z jej opowieści, skoro skutecznie eliminuje/cie każdą potencjalną krytykę.

NoMoreMoney pisze:lecz tak jak pisałem - nie mam dowodów więc pisać nie będę,ale przysłuchuję się jej.


Ja też dowodów nie mam, ale potwierdzam wiedzę na ten temat, ze źródeł innych niż Twoje i innych niż Toxik.

NoMoreMoney pisze:widocznie wyjątkowo sobie na to zasłużyła.


Taaa... tak samo jak Ty, czy ja...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trochę co innego miałem na myśli[tłusty druk],
ale ok... pójdę tym tokiem...

pussycat pisze:Chyba tylko z jej opowieści

Podobno w każdej opowieści znajduje się ziarnko prawdy.

pussycat pisze:skutecznie eliminuje/cie każdą potencjalną krytykę

Eliminuje/cie ?... przecież wyrażasz własną opinię.. tak samo jak wolno robić to innym.

Tematu by nie było gdyby nie to co mówi/ła tox...


pussycat pisze:dowodów nie mam, ale potwierdzam wiedzę na ten temat, ze źródeł innych niż Twoje i innych niż Toxik.

Ważne by kierować się własnym rozumem,
co również czynię wyciągając wnioski z własnych przemyśleń i obserwacji.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze primo dobrze się trzyma jak na swój wiek. Większość kobiet grubo po 50 wygląda znacznie gorzej od niej.

Po drugie primo, jak doi was z kasy, to potem miejcie do siebie pretensje, że gdy przestajecie płacić to was olewa. Przypomnę wam, że tego typu kobiety nawiązują znajomości w celach zarobkowych, nie interesują ich wasze życia, osobowości, a pytają o nie bo liczą na zapłatę.

Po trzecie primo, nie wiem czy wy oczy w dupie macie, że nie widzicie w niej cudowną osóbkę godną zaufania.

Podsumowując, kto dał dupy, a teraz przez to jej nie lubi, może mieć pretensje do samego siebie. Tak samo jak z ruchaniem jeża. Nie możecie mieć do niego pretensji, że nawbijał wam igieł, gdy wy próbowaliście go puknąć.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Poprzednia

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości