Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 21:16


Ach Dziewczyny! Po co Wy tutaj swoje zarobki podajecie? : :nono: :nono:
Wcześniej za nic byście nie powiedziały ile zarabiacie a tu co do zetona podajecie...
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 21:21


pusheen pisze:(...)odejmijcie od tego podatek(...)


Sugerowanie, że szołapowe modelki odprowadzają podatki od zarobionych tu pieniędzy xddddddddddd

Kiedy takie można pewnie na palcach jednej ręki policzyć
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 21:26


Nie kazda zyje show'upem 24h tak jak "zezowata kur*a" hardzia. Bo jakby kazda miala zyc cale dnie przed ekranem i podporzadkowywac wszystko pod SU to kazda by miala "najlepsze show" ale mamy swoje zycie poza tym i obowiazki a nie udawanie wielkiej gwiazdy ze spalonego teatru. A dla wiekszosci to dodatek bo maja z kim spedzic sylwestra itp a nie sie szczycic ze sa na gorze strony co to mi za zaszczyt ?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 22:35


Malamala000 pisze:SU to dla wlasciciela zyla zlota wystarczy policzyc ile mniej wiecej jest lasek i ile by zarobily przez miesiac.To wychodzi niezla sumka bo wlasciciele jeszcze raz tyle zarabiaja... oni maja na miesiac tyle co zadna z was przez rok lub dwa nie zarobila...wiec zrobia poprawki i to co musza i zaczna wyplacac...

tiaa taa, niestety dużo dziewczyn myśli tak jak i ta różowa powyżej. Albo stety - musze gdzieś przetrwonić te cebulixony, zanim ktoś tu zgasi światło.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 22:49


pusheen pisze:Panowie a skad pomysł, że większość dziewczyn zarabia tak dużo, że powinna mieć teraz odłożoną niezła sumkę?
Showup to nie tylko topka, co zarabia 10k miesięcznie. Spójrzcie na to z innej strony - są takie, co zarabiają około 4 tysiące złotych (tzw średniaki po 50-70 widzów) - odejmijcie od tego podatek, czynsz... i nie ma co z tego zaoszczędzić. Prawda jest taka, że dużo dziewczyn może mieć ogromne problemy, jeśli nie wyrobią się do końca kwietnia.

Pomijajac ze czesto te z mala iloscia widzow maja calkiem fajne dochody a jakies tam czynsze i rachunki placimy wszyscy. Szczerze? Jesli zarabiasz na SU 4 tysiace to zastanowilbym sie nad zmiana roboty bo albo nie umiesz, albo nie chcesz albo cos nie halo... Serio chce Ci sie pracowac w zawodzie cieszacym sie kiepska opinia, byc nazywana kurwa, stresowac ze moze zostaniesz rozpoznana itp itd? Za pensje ktora w tej chwili calkiem latwo dostac po ukonczeniu kursu obslugi drukarki laserowej czy innym tego typu? Generalnie przy tak malych zarobkach po co wogole wchodzic na SU? Gdzie niema zadnej pewnosci co do jutra? Minimalnie lepszy niz najgorszy etacik w jakiejkolwiek firmie da Ci mniej wiecej to samo... Stara zasada glosi ze jak juz krasc to miliony. Jakies odniesienie tu widze. Oczywiscie Twoj wybor.

ZmysłowaOna23, sluchaj... z jednej strony milo ze zgadzasz sie z ktoras tutaj kolezanka ze "rozmawiajmy jak ludzie" a z drugiej jedziesz po zezowatej kurwie... cos mi tu nie pyka, tym bardziej ze wczesniej bronilas sie przed nazywaniem Was kurwami. To moze spokojnie przemysl czy tak jak Paula jestes modelka z SU czy kurwa z SU? Bo wiesz... czas transmisji na SU nie definiuje tego czy jedna jest kurwa a druga modelka. To nie jest tak ze do 2 godzin transmisji dziennie -modelka, powyzej 2 -kurwa. Juz zeby byc dokladnym, to jak to mowisz zezowatej kurwie daleko do bycia w czolowce pod wzgledem czasu trwania transmisjii. Ja rozumiem ze nerwowka przez te wyplaty, czlowiek chce sobie pobluzgac ale troszku srasz we wlasnym gniazdku.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 23:01


komin, Pierdolisz trzy po trzy. To byl cycat slow hardzia bo wywyzsza ja. Skoro nie ma nic innego do roboty niz inwestycja w kamerki. Dla mnie to dodatek jak i dla większości.

Tez nieraz bywam w 1 rzedzie ale nie jest to powód do dumy w ogole pobyt na SU to nie jest powod do chwalenia sie (ale tez sie tego nie wypoeram) dlatego zalosne sa dla mnie wyliczenia kto jest w "TOPCE" bo to sie nie przeklada na zarobki ani troche

A czesto jest tak ze bedac nizej ma sie priva za privem i nie ma czasu wzbic sie wyzej a te co sa wyzej to sepy patrzą tylko
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 23:42


musimy żyć nadzieją dziewczyny
osobiście wierzę, że SU nie zawinie się
Awatar użytkownika
liliania
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2019, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 23:51


Nie zwinie na pewno ale niech wypłaci w koncu
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 23:53


moglby owszem :D od kiedy sa problemy z wyplatami? 20 marca?
Awatar użytkownika
liliania
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2019, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 00:15


ZmysłowaOna23, po trzy to nie pierdole bo juz wiek nie ten i nie chce zejsc na zawal... normalnie pjedynczo ;) Ale spox, wytlumaczylas, wiec peace and love. przyjmuje. Po prostu odebralem Twoje slowa opacznie. Do Harda musisz przywyknac, on Paule nie tyle wywyzsza co po prostu wyznaje, potrafi sie do niej modlic, napisac dla niej wiersz, oddac rente i zwalic konia Wszystkim Wam zycze takich wyznawcow(no powiedzmy ze prawie takich). Generalnie wszystkie na tym samym wozku jedziecie, czy na cwierc etatu czy na caly to jz mniej istotne.

Tak poza tym, po tym calym czarnym piatku to najbardziej jestem wzruszony malymi cyckami Cipkozaurki i teraz chcialbym sie dowiedziec ktora to... maly cyc u mnie zawsze na propsie, chociaz platonicznie to jednak kocham Koko :winkextra:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 00:19


komin pisze:ZmysłowaOna23, po trzy to nie pierdole bo juz wiek nie ten i nie chce zejsc na zawal... normalnie pjedynczo ;) Ale spox, wytlumaczylas, wiec peace and love. przyjmuje. Po prostu odebralem Twoje slowa opacznie. Do Harda musisz przywyknac, on Paule nie tyle wywyzsza co po prostu wyznaje, potrafi sie do niej modlic, napisac dla niej wiersz, oddac rente i zwalic konia Wszystkim Wam zycze takich wyznawcow(no powiedzmy ze prawie takich). Generalnie wszystkie na tym samym wozku jedziecie, czy na cwierc etatu czy na caly to jz mniej istotne.

Tak poza tym, po tym calym czarnym piatku to najbardziej jestem wzruszony malymi cyckami Cipkozaurki i teraz chcialbym sie dowiedziec ktora to... maly cyc u mnie zawsze na propsie, chociaz platonicznie to jednak kocham Koko :winkextra:


I vice versa ;)
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 00:20


no cipkozaurka to wiesz juz która komin, brada, ciężko jej sie ukrywa, bardzo szanuje
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 00:27


ZmysłowaOna23 pisze:na gorze strony co to mi za zaszczyt ?


Dzię dobry! Nazywam się Pamela Izaura Nowak i moim największym życiowym marzeniem jest - bycie JEDYNKĄ na górze strony!
Kiedy już się tam usadowię, wtedy zaśpiewam wszystkim tak:

"Kto się ośmieli ściągać mnie w dół?
Swoich klakierów zebrałam tłum
Jedzą mi z ręki, spijają z warg
Żądni wszystkiego, co tylko mam

Głosy sprzeciwu nie liczą się
Gdy chrupie skórka w kremie brulee
Fanfary, dymy, czary i blask
Cyrkowe chwyty dla chłonnych mas

Wszystko z siebie dam
I omamię ich na tyle
By kochali mnie
By kochali choć przez chwilę"

A tu moje motto życiowe:

Obrazek

liliania pisze:musimy żyć nadzieją dziewczyny
osobiście wierzę, że SU nie zawinie się


Marszałek Senatu Karczewski pracuje dla idei - bądź jak marszałek!!!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 00:29


:rofl: :taunt.: :sarcastic:
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 01:57




A ty jak sobie z tym radzisz? ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 03:27


beznadzieja pisze:Wszystko wypłacą, trwają prace od 2 tygodni nad nowym oprogramowaniem, planowane ukonczenie 15-16 kwiecien wiec nie wiem dlaczego zwodzili nas tyle czasu, znajac ich moze byc jeszcze 2-3 dni poślizg, ale do końca tygodnia przyszlego powinny ruszyć wypłaty. Pewny cynk.


wypomne ci to w środę skoro taka jesteś tego pewna, wyprowadzasz dziewczyny w maliny robiąc im złudne nadzieje, sama nie wiedząc co jest 5. Dosyć ryzykownie co nie ? .... ? :arrow:

fajna--po30 pisze: Co do pań które sprzedają żetony poza Showup to prawdopodobnie nie skończy się to dla nich korzystnie,bo również weszłam na ten temat.
.

fajnie też, że Ula poruszyła temat handlu z moderatorem teraz nie ? konfidenci to jednak o wszystkim pamietają :beg:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 05:50


Posiadłam ta wiedzę nie z BOK-u , lecz u niezależnego, pewnego w mojej ocenie źródła. Tyle w temacie.... Może i robię nadzieje, ale nie sieje chociaż durnych spekulacji ....
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 06:14


Tylko że wątkim o wypłatach są też zainteresowani Panowie, pewnie wielu by kupiło teraz 1000 żetonów za 80 złotych, i uważam że jak ktoś ma ciśnienie to powinien sprzedać, kasa i tak do was wróci. Inna sprawa że zyskają te które nie strajkują. Bo tańsze żetony taki widz wyda w większą lekkością i to u tych u których mu fajnie, więc to dla tych co zostały jest czas na zbudowanie sobie bazy klientów. Czasem mam wrażenie że zapominacie że 100 dla Was to prawie 170 dla widza.

KoKo21 pisze:Raz jeszcze powtórzę to co wszyscy, że takie akcje miały już miejsce w przeszłości i ja bym nie siała paniki, privy grupowe wprowadzali 3 lata to i z płatnościami obsuwy są, życie.


Jak koko tak mówi to coś w tym jest 10000 za 700 mogę jeszcze przyjąć :) jak SU padnie to zwalę na KoKo21, :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 07:49


Ted Bundy, komin, coś mnie uszy piekły(nie to nie grzybica :P ) i już wiem dlaczego :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 07:58


Przez weekend raczej pracy zastępczej nie znajdziecie więc albo warto usiąść i transmitowac lub się tu uzalać albo chwycić portal z ogłoszeniami i umawiać do pracy od poniedziałku :)
Noża na gardle nie macie ponieważ ogłosiły się conajmiej 3-4osoby co żeton kupią i owszem stracicie powiedzmy 20%wartosci ale coś będzie nie siedząc nie macie tej wartości więc moim zdaniem lepsze 80%niz nic :))
Co do kobiet obrażanie szczerbatych, zezowatych i garbatych nic nie da bo PO CO, każda z nas ma swoich zakochancow lub będzie mieć a wylewane jadu na innych czyni nas zgozknialymi i to wskazówka od jednej transmitujace 5lat temu powiedziała coś w tym stylu " usiądź grzecznie, rozmawiaj uśmiecha się nawet jak masz zły dzień zostaw go za drzwiami bo faceci wszystko widzą i jak mają wejść do smutnej płaczki lub wściekłe baby wybiorą radosna uśmiechniętą i skórą do rozmowy" trochę zabrzmi to jak poradnik motywacyjny (przeczytałam ponad 100 nie chwale się XD)
Ale taka jest prawda jak Cie widzą tak Cie piszą...
Od tych wielu lat nie staje na rzęsach ale jestem miła ktoś obraża ciach wyłączam prawo pisania nawet nie banuje. Zakochancow i gawedziarzy nie brakuje nawet te parę tys z samych flirtow by wyszło :)
I Panowie ok lubią ostre zolzy do pierwszego spustu potem fajnie jest o czymś pogadać.
Do tych nowych dziewczyn traktujcie facetów bez znaczenia ile da monet i uśmiechem więcej się zadziała niż wulgarnoacią :))
To tyle z porannej przemowy
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości