Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


od_taaki pisze:
Lenka pisze:Czy tylko ja mam dziś takie problemy z SU?
Co chwilę wyrzuca mnie z ogólnej, na priv ja mam niby live, za to oglądający podobno zamrożony obraz. I tak już dłuższy czas.


Może to być spowodowane zbyt niską przepustowością łącza a dokładniej zbyt niskim upload-em czyli szybkością wysyłania danych.
Spróbuj w ustawieniach kamerki na SU ustawić niższą jakość obrazu często to pomaga.


SU powinno śmigać jako-tako, ale jednak, już przy 3-4 Mb/s. Ja podczas odpalonej już transmisji sprawdziłam i miałam prawie 25. Także to niestety nie kwestia słabego internetu.
Zmiana jakości też nie pomaga.
Może to kwestia tego, że SU ma problem nie tylko z panelem wypłat, a tak generalnie... ze wszystkim.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Lenka pisze:
od_taaki pisze:
Lenka pisze:Czy tylko ja mam dziś takie problemy z SU?
Co chwilę wyrzuca mnie z ogólnej, na priv ja mam niby live, za to oglądający podobno zamrożony obraz. I tak już dłuższy czas.


Może to być spowodowane zbyt niską przepustowością łącza a dokładniej zbyt niskim upload-em czyli szybkością wysyłania danych.
Spróbuj w ustawieniach kamerki na SU ustawić niższą jakość obrazu często to pomaga.


SU powinno śmigać jako-tako, ale jednak, już przy 3-4 Mb/s. Ja podczas odpalonej już transmisji sprawdziłam i miałam prawie 25. Także to niestety nie kwestia słabego internetu.
Zmiana jakości też nie pomaga.
Może to kwestia tego, że SU ma problem nie tylko z panelem wypłat, a tak generalnie... ze wszystkim.


SU się od jakiegoś czasu sypie jeśli idzie o stronę techniczną, co rusz pojawiają się jakieś problemy i błędy.
Co najgorsze administracja portalu olewa wszelkie skargi i sugestie użytkowników, na maile nie odpisują wcale
albo odpisują zdawkowo próbując wmówić, że problem leży po stronie użytkownika tak samo moderatorzy
jeśli w ogóle się pojawią.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




moderatorzy na SU znaja chyba tylko przyciski,"banuj" albo "wykop"
bo nawet drobna usterke zglaszajac do modka, to kaze pisac na kontakt :geek:
aaaaaaaaaaaa i nie polecam przegladarki "chrome" przynajmniej u mnie zacina fchuj :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wieczna chcica pisze:moderatorzy na SU znaja chyba tylko przyciski,"banuj" albo "wykop"
bo nawet drobna usterke zglaszajac do modka, to kaze pisac na kontakt :geek:
aaaaaaaaaaaa i nie polecam przegladarki "chrome" przynajmniej u mnie zacina fchuj :geek:


Zbanuj, wykop i dwa skróty klawiszowe: Ctrl + C i Ctrl + V :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




Lenka, no niestety czasami tak bywa. Nie wiem od czego to zależy bo ostatnio jest bardzo mało kamerek, więc generalnie powinno hulać aż miło. Jak mi mieli transmisja, to najpierw zmniejszam jakość najbardziej optymalnie działa na dobrej/średniej a jak to nie pomaga resetuje router. Czasami pomaga czasami nie. Tylko generalnie po co mi super ekstra wyjabane kompy i kamerki jak musze upierdzielać z jakości i wygląda to tak sobie? Naprawdę bardzo malo kiedy działa płynnie na najwyżeszj jakości, która showup ustawia mi z automatu jako optymalną.

No i jeszcze kwestia oglądających, trzeba zwrócić uwagę, że Panowie teraz często oglądaja z fona, a z ich internetami bywa różnie, więc nie zawsze powstające lagi są konkretnie z twojej winy. W ogóle to chyba nic nie jest z naszej winy, bo skoro SU "wpuszcza" mnie w swoje łaski nawet na najgorszej jakości to powinna ona śmigac bez zacinek i lagów a czasami jak sprawdze upload to mam 15-20 i lagi nieziemskie :D także magia Panie magia.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




A przelewy dalej nie działają .. Czego ja nie rozumiem to jak sie zmienia systemy i robi testy to przecież nie na wersji LIVE. Robi to się na stronie testowej i wdraża gotowe rozwiązanie. Cos mi tu śmierdzi.

:(
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




lalala6 pisze:A przelewy dalej nie działają .. Czego ja nie rozumiem to jak sie zmienia systemy i robi testy to przecież nie na wersji LIVE. Robi to się na stronie testowej i wdraża gotowe rozwiązanie. Cos mi tu śmierdzi.
Wg doświadczonych informatyków-developerów z Web-Anatomy, niektóre rzeczy wychodzą dopiero podczas testów LIVE :P
Dlatego oni się nie pierdolą... bez wyprzedzających zapowiedzi robią zmiany XD
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:
lalala6 pisze:A przelewy dalej nie działają .. Czego ja nie rozumiem to jak się zmienia systemy i robi testy to przecież nie na wersji LIVE. Robi to się na stronie testowej i wdraża gotowe rozwiązanie. Cos mi tu śmierdzi.
Wg doświadczonych informatyków-developerów z Web-Anatomy, niektóre rzeczy wychodzą dopiero podczas testów LIVE :P
Dlatego oni się nie pierdolą... bez wyprzedzających zapowiedzi robią zmiany XD


Tylko tutaj nie ma testu LIVE, tylko system wyłączony. Nie jest to pytanie jak to będzie się zachowywał podczas natężeniu ruchu. Wiec albo jest zmieniana bankowości, rejestru itd albo lecą w chu... Pytanie dlaczego nie zmieniają z jednego na drugi jak już wszystko jest gotowe.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hmm zdecydowanie coś kręcą XD zmiana banku aż tyle nie trwa. Kupują sobie czas zmieniając tak co chwile
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:54
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Lenka, no niestety czasami tak bywa. Nie wiem od czego to zależy bo ostatnio jest bardzo mało kamerek, więc generalnie powinno hulać aż miło. Jak mi mieli transmisja, to najpierw zmniejszam jakość najbardziej optymalnie działa na dobrej/średniej a jak to nie pomaga resetuje router. Czasami pomaga czasami nie. Tylko generalnie po co mi super ekstra wyjabane kompy i kamerki jak musze upierdzielać z jakości i wygląda to tak sobie? Naprawdę bardzo malo kiedy działa płynnie na najwyżeszj jakości, która showup ustawia mi z automatu jako optymalną.

No i jeszcze kwestia oglądających, trzeba zwrócić uwagę, że Panowie teraz często oglądaja z fona, a z ich internetami bywa różnie, więc nie zawsze powstające lagi są konkretnie z twojej winy. W ogóle to chyba nic nie jest z naszej winy, bo skoro SU "wpuszcza" mnie w swoje łaski nawet na najgorszej jakości to powinna ona śmigac bez zacinek i lagów a czasami jak sprawdze upload to mam 15-20 i lagi nieziemskie :D także magia Panie magia.


Widzisz Beznadzieja, ja już myślałam, że po prostu SU mnie dalej nie chce. A tu taka niespodzianka, po trzech dniach wszystko wróciło do normy. Także inaczej tego nie idzie określić - masz rację, to totalna magia :lol:
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witam ;)
Czy to normalne,że jak wchodzę na priv,to przez pierwsze kilkadziesiąt sekund jest czarny obraz? Czas normalnie odlicza się,ale nic nie widać.
Awatar użytkownika
Forumowicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2019, 11:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niestety nie powinno tak być, ale tak na SU to już norma.
Spróbuj odświeżyć, ewentualnie poproś transmitującą, by odświeżyła. Innego rozwiązania niestety nie ma.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy Was tez ostatnio tak wywala z transmisji? Nosz kuźwa w ciągu godziny potrafi mi z 5 razy wywalic obraz calkiem i szuka gdzieś streamu po całych internetach :D Zmieniam jakość, cuduję bez skutku. Jedna godzina jest super ekstra zajebiście, a w następnej 5 razy tracę obraz.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przedwczoraj nadawalam i nie wywalalo. Czasem trafilo sie przy privie info, ze nie odnaleziono transmisji, ale po odswiezeniu juz ok.

A mam takie pytanie, czy te dzwieki do lusha za dyszke i 100 to teraz wprowadzili czy juz dawniej? Bo wczesniej nie widzialam tego i ludze sie, ze jednak cos robia na tej stronce faktycznie..
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




miszmasz pisze:Przedwczoraj nadawalam i nie wywalalo. Czasem trafilo sie przy privie info, ze nie odnaleziono transmisji, ale po odswiezeniu juz ok.

A mam takie pytanie, czy te dzwieki do lusha za dyszke i 100 to teraz wprowadzili czy juz dawniej? Bo wczesniej nie widzialam tego i ludze sie, ze jednak cos robia na tej stronce faktycznie..


Już był wcześniej dźwięk lusha ;)
Awatar użytkownika
Imagine
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:15
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




miszmasz pisze:A mam takie pytanie, czy te dzwieki do lusha za dyszke i 100 to teraz wprowadzili czy juz dawniej? Bo wczesniej nie widzialam tego i ludze sie, ze jednak cos robia na tej stronce faktycznie..
Od czasu wejścia wersji Beta (luty-marze 2018), a potem po zmianie na stałe wersji w lipcu 2018.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Moja koleżanka ma problem ze startem transmisji, posiada laptopa marki Lenovo i po kliknięciu startu transmisji, nie wyskakuje żaden błąd i piszę że wszystko jest okej a pomimo tego jej nie widać, czym to może być spowodowane?
Awatar użytkownika
Ambiwalentny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adres nowego właściciela się nie zgadza z tym podanym w regulaminie, firma MindGeek LLC istnieje pod innym adresem (Trolley Square, Ste 19C,Wilmington, DE 19806 United States, ten podany na stronie jest na Alasce (125 N Willow St, Kenai, AK 99611, Stany Zjednoczone). Albo wkradł im się jakiś błąd albo coś tu nie gra ;)
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 00:19


Tez macie problem z privami ? Musze ciagle odswiezac.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 00:30


ZmysłowaOna23 pisze:Tez macie problem z privami ? Musze ciagle odswiezac.


W dzień miałam problem :nea:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości