Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 00:05

Ciekawa pisze:
jay pisze:za 10 minut chwila prawdy, jak znowu przedłużą to ten temat przegoni w ilości postów temat koliberka :)

Do 11.04 czyli do dzisiejszego dnia do północy. Najwcześniej dowiemy się ok 23:45

Cały dzień w napięciu to będzie

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 00:29

sexy suzy 69 pisze:kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy

trzeba bylo pilnowac ostatniej daty kiedy rowno o polnocy pojawil sie komunikat kolejny. teraz tego nie zrobili. nie zrobili bo pewnie pracuja nad kolejnym komunikatem......... moge sie oczywiscie mylic
historia lubi sie powtarzac
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: wiele

11 kwie 2019, 00:33

Dalli140183 pisze:
sexy suzy 69 pisze:kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy

trzeba bylo pilnowac ostatniej daty kiedy rowno o polnocy pojawil sie komunikat kolejny. teraz tego nie zrobili. nie zrobili bo pewnie pracuja nad kolejnym komunikatem......... moge sie oczywiscie mylic

Nowy komunikat pojawił się 7 po godz 23, więc dzisiaj też trzeba czekać do końca dnia
Awatar użytkownika
Ciekawa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 5 razy
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 00:37

Dalli140183 pisze:

Właśnie pilnuje a komunikat pojawia się zawsze wyznaczonego dnia o 23:45 więc pomieszala Ci się cała doba inne nie mają problemu z liczeniem

Może w ciągu dnia ściągną blokadę a może będą czekać do ostatniej minuty tego nikt nie wie... Czas spać chciałabym się obudzić wejść na swój profil SU i wysłać przelew.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 00:53

zacytowaliscie mnie a same wlasnie czekalyscie az wybije polnoc :) trzymam za was kciuki. moja oferta jest nadal aktualna :D
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

11 kwie 2019, 01:39

Na 100 % po 24 dadzą nastepny komunikat o przedłużeniu ;/
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka

11 kwie 2019, 02:27

Ciekawa pisze:
Do 11.04 czyli do dzisiejszego dnia do północy. Najwcześniej dowiemy się ok 23:45

no nie wiem, wydaje mi się, że określenie jakiegoś terminu - do jakiegoś dnia oznacza, że właśnie do tego dnia, a nie włącznie z tym dniem. Przykładem niech będzie, że gdy rozliczamy się z US do końca lutego to wiemy, że 1 marca już jest lipa, bo jesteśmy spóźnieni.

Showup w tym przypadku wywiązał się z tego, co zakomunikowali nam w niedzielę, zlecenia wypłat nie były realizowane do 11.04 więc nikogo tym akurat wpisem nie oszukali ;)

trzymam kciuki enyłej !
Hard Zwycięzca ! :suicide:
Awatar użytkownika
Ted Bundy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloł97
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 03:44

Szczerze mówiąc od kilku dni żyję w ogromnym stresie - nie wiem, co robić. Czy iść na zagraniczne kamerki, czy szukać pracy, czy siedzieć na Showupie i liczyć, że jednak wypłacą. Widzę, że przez ostatni czas coraz mniej modelek nadaje. Wczoraj było wyjątkowo normalnie, jakby każda żyła nadzieją, że dziś puszczą przelewy. Czy portal nie widzi, że tylko na tym traci?

Zastanawia mnie jedno - jak to jest, że przez te 20 dni nikt nie wykorzystał luki w rynku i nie otworzył konkurencyjnej strony? Przecież to idealny moment! Czy Showup nie boi się, że ktoś na to wpadnie i sprzątnie im wszystkie camgirl sprzed nosa? Osobiście jestem pewna, że prędzej, czy później taka strona powstanie, ponieważ, no nie oszukujmy się, Showup ma coraz bardziej wyjebane. Prawie każda transmisja tnie, KAŻDY priv wygląda w ten sposób, że ja nadaję, a obraz widza ścina po kilku minutach i muszę odświeżać, mimo zajebistego neta i kamerki HD muszę ustawiać jakoś na SŁABĄ/BARDZO SŁABĄ, by ludziom działało. To jest dla mnie dziwne. Mają stronę, która może przynieść im OGROMNĄ ilość pieniędzy, a nie wykorzystują tego potencjału. Dużo osób, które chodziło do mnie na długie, drogie privy, zrezygnowało właśnie przez problemy z playerem - szczerze powiedziało "wiem, że to nie twoja wina, ale sorry - nie będę płacił kilkaset złotych za klatkujący obraz". Tęsknię za poprzednią wersją showupa...
Awatar użytkownika
pusheen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 07:45

No to teraz mozna obstawiac, czy nastepny termin to bedzie 16.04, czy moze jakis w ch.. odlegly, a moze wyjatkowo blokada zostanie zwolniona :sarcastic: Ja obstawiam poczatek przyszlego tygodnia.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 07:54

Dalli140183 i Ted Bundy macie rację że termin to termin ale SU rządzi się własnymi prawami i do 23:45 możemy siedzieć w napięciu.
Do tej pory nie namawialam do buntu ale dziś jak jeden maz powinny dziewczyny zrezygnować z nadawania do chwili wypłaty jednak gwarantuje wam że większość nawet nie wie o tym forum
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:24

Nom, tu masz racje Przyjazna, SU rzadzi sie wlasnymi prawami... nawet maja regulamin ktory mowi ze wyplaty sa do 7 dni roboczych. Co prawda nigdy tego regulaminu nie czytalem ale nie sadze ze jest tam cos na temat nieplacenia z powodu przebudowy panelu platnosci.
Zobaczymy co tam dzis ciekawego wymysla, jak im to stawanie na glowie wyjdzie. Tak sobie mysle ze gdyby chcieli jakis gest dobrej woli pokazac... to ile jest max nadajacych na SU? 300? Malo ogarnieta ksiegowa 300 przelewow po powiedzmy 1000 zlotych to moglaby "z palca" wstukac w kilka godzin.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 68 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:33

Skoro w regulaminie mają, że wypłacają do 7 dni roboczych to łatwo licząc 7 dni roboczych od 12.04 mija w dniu 23.04 czyli po świętach, obym się mylił i dadzą Wam wypłaty wcześniej.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)

11 kwie 2019, 08:35

A mi sie przypomnialo, jak przy tamtej wczesniejszej akcji z brakiem wyplat, ktos do nich napisal, ze mogliby jakos wynagrodzic, ze wycieli taki numer. Odpisali, ze pomysla nad forma rekompensaty. Hahahah do tej pory sie nie namyslili :lol:
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:37

Miszmasz też mi się to przypomniało miało to być symboliczne 300-500 ale do tej pory nie uswiadczyłam :cray:

Gdyby udało się zgrać nadające aby zrobiły 1dzien wolnego ale absolutnie bez wyjątku to może faktycznie zaczeliby stawać na głowie zatrudnili 5ukraińcow i przez noc wysłali przelewy :biggrin:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:50

Myśle, ze ustawiając czwartek jak ostateczny dzień „modernizacji” rzeczywiście rusza te wypłaty. Jeżeli się mylę to będzie to dla nich strzał w kolano, bo dziewczyny się wkurza i nie będą tak licznie transmitować w weekend, gdzie nie oszukujmy się, ale zarobek jest największy
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:52

Naprawdę 1dzień nie uczyni z nas milionerek ale aby faktycznie było zgranie bez jakiś czarnych protestów tylko by zarówno te zabiegające o popularność z góry i środek i te nie walczące o oglądalność z parteru BY KAŻDA JEDNA ODPUŚCIŁA 1DZIEŃ to moze by potraktowali odrobinę poważniej naszą już umierającą cierpliwość
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 08:59

Zobaczymy, na razie czekam i jestem optymistką :D pytanie jaki masz plan żeby wszystki laski zgrać, spoko ja sobie jeden czy 2 dniowki moge odpuscic ;) Mi się wydaje, że jeśli showup znowu przesunie termin zacznie stopniowo odpadać coraz więcej lasek.
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 09:01

Przyjazna
Sama wiesz, że to niemożliwe
To jest showup... w tym biotopie modelki sa dla siebie konkurencją a micha jest spora, ale jedna
a modelki ofkors ze zaczną odchodzić
ja to się dziwie w sumie jak któras z dziewczyna ma blokadę jezykową
taka trzesiawka przecież murzynuje po angielsku jak skurwęsyn a daje rade
Myslę, ze tu problemem chyba jest jednak bardziej pokazywanie twarzy niz angielski

I jeszcze jedno.. nie wiem, skąd to powszechne przekonanie, ze showup.tv to żyła złota
to teoretycznie jest żyła złota....bo taka pisanina że to, czy tamto, że góra piniendzy... a jedyne to co wiemy o tej firmie to jej siedziba i parytet wymiany żetonów no i ile dziewczyn siedzi czy chłopa...i nic poza tym.. nawet szczątkowego cash flow czy bilansu
Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

11 kwie 2019, 09:18

Ja już straciłam nadzieje na to, że w piątek będą normalnie wypłacać. Ja już się nawet nie denerwuje na obecną sytuację - już mnie to po prostu śmieszy.
Awatar użytkownika
XaXa
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: Domyśl się
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2019, 09:22

Nie mam planu BEZNADZIEJA chociaż chciałabym mieć

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: beznadzieja, Całuśna, Ciekawa, ELIZABETH2, Jozin_z_Bazin, KaFka, kamchm9578, Kiniuś, Lagertha, Leila87, Lejlalopez, mademoiselle, Miranda123, Randallx69, Selekcjonerka, sexy suzy 69, ZmysłowaOna23 i 133 gości