Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 08:09

Kropelka pisze:
LunaMoon pisze:Wiem o tym, że forum jest dla wszystkich i wiem, że nie tylko topki zarabiają dużo, są i takie spoza top które zarabiają nawet więcej, są i szare myszki, które siedzą z niewielką widownią a trzaskają te priwki jak szalone. Chodziło mi raczej o to, że nie każda jest milionerką i nie każda z uśmiechem na twarzy może czekać pół roku na kase. Różne są sytuacje i różne staże nadawania.
A tutaj jest zbyt wiele niewiadomych, czy przelewy ruszą w czwartek, a jak ruszą to czy na pewno będzie to działać a jak będzie działać to na jakich zasadach, czy nadal przelewy będą zlecane niemal codziennie czy będą jakieś ograniczenia lub weryfikacje.
Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać. Ale kiedy i jak to już cięższe pytanie. Żeby się nie okazało, że po uruchomieniu nowej platformy płatności coś tam nie zadziała i ruszą kolejne przerwy techniczne. Jak wchodził nowy mechanizm strony to też było pełno problemów z tym. A tutaj miał im wystarczyć tydzień prac a już przeciągneli do trzech, więc nie idzie im to zbyt gładko.

To jeśli nie da się na coś odpowiedzieć i trzeba czekać to poprostu czekajcie! po co sie nawzajem nakręcać i coraz bardziej stresować. Nawet jeśli najczarniejsze scenariusze by się spełniły to nadal życie sie toczy dalej, brak na czynsz to nie koniec świata.

Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.

To czekaj nawet 2 msc. W miedzy czasie mozesz zrobic LES SHOW lub trójkąt z małym chujkiem. Tu nie chodzi o to ze ktoś nie ma odłożonej kasy tylko że czeka na wypłate kilku zarobionych tyśi.
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 08:48

sexsu pisze:
Kropelka pisze:To jeśli nie da się na coś odpowiedzieć i trzeba czekać to poprostu czekajcie! po co sie nawzajem nakręcać i coraz bardziej stresować. Nawet jeśli najczarniejsze scenariusze by się spełniły to nadal życie sie toczy dalej, brak na czynsz to nie koniec świata.

Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.

To czekaj nawet 2 msc. W miedzy czasie mozesz zrobic LES SHOW lub trójkąt z małym chujkiem. Tu nie chodzi o to ze ktoś nie ma odłożonej kasy tylko że czeka na wypłate kilku zarobionych tyśi.

Oj chyba kogoś dupka piecze :cool3: gdyby "ktoś" miał odłożoną kasę to by nie robiło mu różnicy ile ma czekać, proste.

Psy szczekają karawana jedzie dalej :laughingnew:
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 09:28

Robiłoby bo nie ma pewnosci ze zostana mu wyplacone te pare tysiecy, a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem a les show i trojkaty robicie bo samej gorzej biznes sie krecil to trzebabylo go popchac dalej
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 09:48

Ja tylko chciałem powiedzieć, że ta piosenka jest adekwatna do tego co dzieje się na showup.tv... i tu :D przypuszczam, ze i tak nikt jej nie dosłucha do końca ... choc trzeba, aby zrozumic o czym pisze... to ale i tak wklejam...hue, hue

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
V.I.P.
V.I.P.
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

09 kwie 2019, 10:28

sexsu pisze:a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem

No tak, chuj musi mieć minimum 20cm a facet musi być przystojny jak jakiś aktor czy model, bo inaczej nie można się kochać czy świetnie bawić. :geek:
- zmień myślenie.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

09 kwie 2019, 10:29

Kropelka pisze:
Typer pisze:
Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.

taką samą kwestie tłumaczyłam dziewczynie z którą ostatnio nadawałam, miała zaplanowany wyjazd który zarezerwowała nie majac jeszcze kasy w ręku i co? last minute w czwartek idzie się jebać :sarcastic: chciała aż chwilówki brać...

Prawda jest taka że znakomita większość [ w tym ja kilka lat temu] zaczynając zarabiać ta ogromną w porównaniu do szarego polaka kasę, zupełnie nie umie jej dobrze wykorzystać. Zamiast kupować drogie ciuchy wynajmować lepsze mieszkanie trzeba znaleźć sposób by te pieniądze które przez chwile jest szansa zyskać pomnożyć a w miedzyczasie zapewniać sobie przyszłość. Jak widać mnóstwo osób nie jest w stanie przez 3tyg bez wypłat się utrzymać, a co dopiero o przyszłości myśleć

Tak fajna, nadaje aż zera na liczniku zet zaczynają mi się zlewać

No ale nie wszystkie dziewczyny żyją z wyplaty na wypłatę i warto by też o nich wspomnieć, a nie tylko marudzić, że większość dziewczyn to rozrzutne lambadziary. Ja jestem na SU od 4 lat i w ciągu tych 4 lat kupiłam nowy samochód, wyremontowałam mieszkanie i jeszcze odłożyłam na koncie pokaźną sumę pieniędzy. I nie mówię tego żeby się pochwalić tylko po to żeby pokazać, że nie każda która pracuje na SU nie potrafi zarządzać i obracać takimi wielkimi kwotami. Ja potrafię i jest cała masa innych dziewczyn, które również potrafią i nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie biznesy kręcą. Dlatego jeśli kilkanaście razy w miesiącu dostajemy co kilka dni pokaźną sumę na konto SU w dodatku, którą same zarobiłyśmy to chyba wiadomo, że każda z nas niemiłosiernie się wkurza kiedy nie można spieniężyć swoich zarobionych żetonów.

Co do odpisania z SU to ja i wiele dziewczyn otrzymało taką samą wiadomość. Wątpię żeby problem zniknął w czwartek. Będą przesuwać ile się da. Dla nich to też pieniądz. Taka sama sytuacja była w 2016 roku. Tak samo będzie teraz. Realny termin wypłaty to pewnie dopiero maj.
Awatar użytkownika
kasia85
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 10:31

msn pisze:

No tak, chuj musi mieć minimum 20cm a facet musi być przystojny jak jakiś aktor czy model, bo inaczej nie można się kochać czy świetnie bawić. :geek:
- zmień myślenie.

I musi wytrzymać minimum 45 min
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: J...
Nick na ShowUp.tv: wiele

09 kwie 2019, 10:35

I musi być gotowy zawsze i wszędzie:)
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

09 kwie 2019, 10:40

Sprzedam 20.000 żet za 1500 zł oraz 30.000 żet za 2500 zł.
Blik ,Paypal i yetipay. pisać priv :)
Awatar użytkownika
niesmialosc2011
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 10:41

msn pisze:

- zmień myślenie.

I musi mieć BMW e46 a koledzy mają go nazywać "szefem"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 26 razy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:14

E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:16

sexsu pisze:E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.

Ja pierdole jaka ty płytka kobieto jesteś.
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:18

Dzięki moze zle pisze ale ok mozecie sadzic inaczej jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:23

Wytwór ogłupiających programów, w których wszyscy są ładni i bogaci a facet jest nie tylko maczo ale też jest romantykiem i doskonałym kochankiem.
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik

09 kwie 2019, 11:23

No i nalezy dodac ze sexsu to chyba jakas tapmodelka, podejrzewam ze ciagle na pierwszym miejscu SU z tlumem wyznawcow o wygladzie Adonisa i wielkimi kutasami w portkach :biggrin:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:24

Wiadomo czym grozi sprzedaż żetonów.. Strajki typu czarne transmisje czy opisy były już przerabiane. Zresztą takie strajki łatwo i szybko można spacyfikować banami. Natomiast gdyby każda odpuściła transmitowanie to chuja mogą zrobić. Generalnie uważam że i tak bardzo dużo dziewczyn transmituje biorąc pod uwagę jak w chuja wali SU. Myślę że jednak dojdzie do tego że reszta też straci cierpliwość i od czwartku na showup się wyludni. Tak to widzę bo jestem przekonany że w czwartek nastąpi ściemy ciąg dalszy :lol:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:31

Pewność ma, jedyna niewiadoma to czas. Oj piecze i to bardzo, wcale nie przez faceta czy trójkąty a właśnie przez hajs :D aż kusi mnie wrzucić stan konta ale wiem że droga blackbitch by się z zazdrości spaliła :air_kiss: i dlatego właśnie tego nie zrobię bo kocham to że interesujesz się bardziej moim życiem niż ja sama :D najśmieszniejsze jest to że on może miec 12cm, 150kg wagi być trendowatym i co tam jeszcze nie wymyślisz a to nadal on zalicza kolejne trójkąty a kasa zgadza nam sie na tyle że to na co ty tyrasz miesiąc my mamy lekką ręką w tydzień... ale najważniejsze to i tak się nie zapominać, nie ważne ile mam ja bo i tak znajdzie się ktoś kto ma więcej ważne żeby to doceniać, rozwijać się a przedewszystkim nie równać do dołu jak ty a do góry :heart:

Kasia85 zupełnie nie chodziło mi o to że jesteście lambadziarami (no może oprócz mojej ulubienicy black :D) a o fakt że trzeba myslec o przyszłosci. Taka sytuacja jak ta już była i można było wyciągnąc z niej wnioski przestając żyć chwilą. Jeśli to zrobiłas super! Jesli nie to pretensje możesz miec tylko do siebie. Wiem że przestoje są frustrujące ale taka jest cena zajebistych zarobków, jak dla mnie.
Ja wychodze z założenia że super było żyć jak żyje, będę mogła dalej to fajnie, nie? To życie sie dla mnie na tym nie skończy, mamy firmę na której się skupie jeśli tu nie wyjdzie, tylko o czymś takim trzeba było myslec wczesniej. Jak w biznesie, nie raz sie narobilismy zeby finalnie okazało się ze klient to kutas i po dobroci nie zapłaci. Protesty i wylewanie żali nie pomoże (chyba że psychicznie), jedynie może sie na nas odbić potem na oglądalności. A uważam że oprócz tego jak nas SU traktuje to jedziemy na tym samym wózku i w naszym też interesie jest promocja siebie a co za tym idzie portalu.
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:36

Btw. ciekawe ile osob zostanie przekreconych na tym okazjonalnym handlu zetonowym. Pol biedy jak sie takich transakcji dokonuje pomiedzy w miare znajacymi sie osobami ale ostatnio na foro coraz wiecej nowych nonejmow z coraz lepszymi ofertami...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:39

sexsu pisze:E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.

Chyba nie załapałaś.....
Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 26 razy
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2019, 11:40

komin pisze:Btw. ciekawe ile osob zostanie przekreconych na tym okazjonalnym handlu zetonowym. Pol biedy jak sie takich transakcji dokonuje pomiedzy w miare znajacymi sie osobami ale ostatnio na foro coraz wiecej nowych nonejmow z coraz lepszymi ofertami...

Poczekamy, zobaczymy. Sam raczej jak kupuje to tylko od tych, z którymi już prowadziłem takie transakcje wolę dać kilka groszy więcej ale nie stracić kilkuset złotych.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: IcoDalej, Jozin_z_Bazin, KaFka, kamchm9578, kornel85, mademoiselle, Malamisia123, miszmasz, MokraPara, sexy suzy 69, Spokojna, tajna_transmiterka i 98 gości