Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 23:25
LunaMoon pisze:Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać.

Skad wiadomo? Bez zlosliwosci i podsmiechujek pytam. Czy SU na "zaufanie" zapracowalo sobie tym ze juz kiedys nie placilo przez 6 tygodni ale koncu wyplacili? Od kiedy firmy krzaki z siedziba na przystanku gdzies w usa darzymy zaufaniem? Czy jednak Wasze zaufanie opiera sie jedynie na wierze?

Kropelka, troche smutny ten Twoj ostatni post... chcesz powiedziec ze Twoj "pracodawca" moze wszystko pod warunkiem ze odpowiednio wynagradza? Tzn. ja niby wiem ze "wszystko jest na sprzedaz"... ale jakos jak ktos tego nie mowi wprost to sobie żyję w błogim przekonaniu ze to nieprawda.

Tymi pisze:Dajecie właścicielowi tego kurwidołka jasny przekaz, że jesteście wstanie wytrzymać wiele. To dla niego cenne info i jestem pewien że kiedyś to wykorzystają bo będą mieli to w głowie, to że można nie płacić nawet miesiąc a chciwe cipki i tak przyjdą i będą zapierdalać

No tak sobie wlasnie teraz wizualizje wlasciciela SU ktory z browarem w reku wchodzi na portal i krzyczy do swojej Grazynki: teee pacz Grazyna, nie place im a zapierdalajo, co za debile...
Serio, bez urazy, to nie chodzi czy zaplaca czy nie, pewnie w koncu tak...ale jakies zasady jakis szacunek do siebie samego wypadaloby miec.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 23:37
komin pisze:Serio, bez urazy, to nie chodzi czy zaplaca czy nie, pewnie w koncu tak...ale jakies zasady jakis szacunek do siebie samego wypadaloby miec.


Komin... po prostu można wypłacać nie czekając na koniec modernizacji. Po co ta cała drama?
Ja do tego podchodzę inaczej. SU sobie podcina skrzydła, nie mi. U mnie kasa się zgadza.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 23:47
Powiem szczerze, że dawno nie widziałam tak małej ilości transmisji o tej godzinie. Chyba laski w końcu się wkurzyły i może 11.04 będzie rzeczywistym terminem.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 00:00
Kropelka, ja też nie jestem za tym aby się nakręcać. Ale tak to działa, że kiedy coś niepokojącego się dzieje ludzie zbierają się wraz z innymi osobami w podobnej sytuacji i dyskutują. Rozumiem też Twój punkt widzenia, ale zrozum że zależy on od punktu siedzenia. Nie każda dziewczyna tyle wyciąga z tego biznesu. To wcale nie jest takie oczywiste i tu nawet nie chodzi o to, że te mniej zarabiające są brzydsze czy gorsze, nie, być może są mniej przebojowe lub po prostu nie zrobią tyle co inne. trzeba wziąć pod uwagę, że każda z nas jest na innym etapie, że pokazy każdej z nas są różne, że jedna jest w stanie zrobić niemal wszystko czego życzą sobie klienci a dla innej strip i pieszczoty to górna granica. Jedna ma bogatych sponsorów, druga ma mniej bogatych wielbicieli. No różnie jest. Jakby każdy zarabiała takie tysiące jak tu twierdzicie to faktycznie mogliby i rok modernizować.
Komin tutaj też trochę racji masz. Największy błąd jaki zrobili to taki, że nie dali znać odpowiednio wcześniej że taka przerwa techniczna będzie, bo z drugiej strony no cóż, mają prawo modernizować a nawet muszą żeby to wszystko na przestrzeni lat działało.
Tak naprawdę największe poruszenie zaczęło się po tym jak zaczęli te prace przedłużać, bo póki nie minął pierwszy tydzień modernizacji to był spokój, nikt nie szalał o te kilka dni. Ale jeszcze trochę i zaraz minie miesiąc.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 00:07
pusheen pisze:Powiem szczerze, że dawno nie widziałam tak małej ilości transmisji o tej godzinie. Chyba laski w końcu się wkurzyły i może 11.04 będzie rzeczywistym terminem.


Wiesz co jest najgorsze? Mało transmisji, a i tak tnie... to jest dopiero masakra.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 02:20
prawdopodonie moderatorzy którzy Wam odpisują na te maile, sami nie wiedzą co tam jest grane i czy sami dostaną własne wynagrodzenie za pracę którą już odjebali, czekając na decyzje kogoś kto tam pociąga za sznurki a wam odpisują zdawkowo. A Wy dostając odpowiedzi na mail przez - #ctrlC+ctrlV to same mam nadzieje już wyczułyście jaki macie od tych swoich pracodawców szacunek. Przypomne tylko tą niedawną odpowiedź z automatu:
Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Tak jak świadczy komunikat na stronie, przelewy realizowane będą po 07.04.
pozdrawiam


I tu zostawili sobie dużą furtke nie pisząć wprost kiedy, tylko że po 07.04 ... czyli heheh no może to być od siódmego kwietnia do końca świata. Ale nie o tym właściwie

Zastanawia mnie, dlaczego teraz nagle wszystkim (w tym też mnie) żal modelek które mogą w najgorszym wypadku spieniężyć żydonyy i stracić powiedzmy te 20-30 % dostając prawie że gotowke w łape (chetnych do skupu nie brakuje w tych cenach) jednocześnie zwalniając sie z potencjalnego ryzyka straty wszystkiego, przerzucając to ryzyko na typa (janusza jak tu modelki same piszą o nas ...:P) I nikt nie pamięta już też, że gdy jest dobrze wszystko i SU jest wypłacalne terminowo, to modelki spierdalają nam te żydony po 1.1-1.4 wartości ? W tematach obok jakaś tam nadal chwali sie że nawet w tych czasach znajduje jeleni co skupują po 1,2 xD. wiec pytam : @biustwo dlaczego? to nie ty regulujesz

Posta Kropelki to nawet nie komentuje ..

edit. I co mnie w tej sytuacji zastanawia najbardziej to fakt, że tak jak sie zawsze srali do Arminka żeby usuwał posty bo jak nie to mu skasują PP, to teraz nic, olali zupełnie. Nie dziwne ? jak taki gruby handel lata ? laski nauczyły sie sprzedawać i nawyk im zostaną, a tak naprawdę kasę robimy im my - kupujący, pośrednio przez dziewczyny fakt. Jeśli będzie krążył cały czas w obiegu ten sam żeton, to przecież portal nie zarabia nic :o
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 02:27
SHOWUP-ie
:D
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 02:43
Ted Bundy pisze:prawdopodonie moderatorzy którzy Wam odpisują na te maile, sami nie wiedzą co tam jest grane i czy sami dostaną własne wynagrodzenie za pracę którą już odjebali, czekają na decyzje tego kto tam pociąga za sznurki a wam odpisuja zdawkowo, i tak dostając odpowiedzi na mail przez - #ctrlC+ctrlV to same mam nadzieje już wyczułyście jaki macie od tych swoich pracodawców szacunek. Przypomne tylko tą niedawną odpowiedź z automatu:
Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Tak jak świadczy komunikat na stronie, przelewy realizowane będą po 07.04.
pozdrawiam


I tu zostawili sobie dużą furtke nie pisząć wprost kiedy, tylko że po 07.04 ... czyli heheh no może to być od siódmego kwietnia do końca świata. Ale nie o tym właściwie

Zastanawia mnie dlaczego teraz nagle wszystkim (w tym też mnie) nagle żal modelek które mogą w najgorszym wypadku spieniężyć żydonyy i stracić powiedzmy te 20-30 % dostając prawie że gotowke w łape (chetnych do skupu nie brakuje w tych cenach) jednocześnie zwalniając sie z potencjalnego ryzyka straty wszystkiego, przeżucając to ryzyko na typa (janusza jak tu modelki same piszą o nas ...:P) a nikt nie pamięta też, że gdy jest dobrze, i SU jest wypłacalne terminowo, to modelki spierdalają nam te żydony po 1.1-1.4 ceny ? W tematach obok jakaś tam nadal chwali sie że nawet w tych czasach znajduje jeleni co skupują po 1,2 xD.

Posta Kropelki to nawet nie komentuje ..

edit. I co mnie w tej sytuacji zastanawia najbardziej to fakt, że tak jak sie zawsze srali do Arminka żeby usuwał posty bo jak nie to mu skasują PP, to teraz nic, olali zupełnie. Nie dziwne ? jak taki gruby handel lata ? laski nauczyły sie sprzedawać i nawyk im zostanie, a przecież tak naprawdę kasę robimy im my - kupujący, pośrednio przez dziewczyny fakt. Jeśli będzie krążył cały czas w obiegu ten sam żeton, to przecież portal nie zarabia nic :o


Wreszcie jakiś głos rozsądku!
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 06:41
Serio, czepiali sie admina forum, by wykasował posty, ktore im nie pasują? :laugh3: troche partyzantka..Moze teraz pracuja nad uszczelnieniem drugiego obiegu zetonow i bedzie mozna wyplacac tylko te, ktore ogladajacy kupil z ich marżą, znajda jakis patent na kombinowanie ;p
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 06:58
Ted Bundy pisze:edit. I co mnie w tej sytuacji zastanawia najbardziej to fakt, że tak jak sie zawsze srali do Arminka żeby usuwał posty bo jak nie to mu skasują PP, to teraz nic, olali zupełnie. Nie dziwne ? jak taki gruby handel lata ? laski nauczyły sie sprzedawać i nawyk im zostaną, a tak naprawdę kasę robimy im my - kupujący, pośrednio przez dziewczyny fakt. Jeśli będzie krążył cały czas w obiegu ten sam żeton, to przecież portal nie zarabia nic :o


Prawde mówiąc ja myslałem, ze ostatnie wyjebanie sie forume to była własnie sprawka showup bo im przychody ostro pospadały, ale nie.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 07:06
HenryChinaski1 pisze:
Ted Bundy pisze:edit. I co mnie w tej sytuacji zastanawia najbardziej to fakt, że tak jak sie zawsze srali do Arminka żeby usuwał posty bo jak nie to mu skasują PP, to teraz nic, olali zupełnie. Nie dziwne ? jak taki gruby handel lata ? laski nauczyły sie sprzedawać i nawyk im zostaną, a tak naprawdę kasę robimy im my - kupujący, pośrednio przez dziewczyny fakt. Jeśli będzie krążył cały czas w obiegu ten sam żeton, to przecież portal nie zarabia nic :o


Prawde mówiąc ja myslałem, ze ostatnie wyjebanie sie forume to była własnie sprawka showup bo im przychody ostro pospadały, ale nie.


Może boja się, że bez tego zainteresowanie portalem padnie więc wolą aby się biznes jakoś kręcił - lub mają wywalone bo oni tez nie dostają pensji.


www.ShowUpTV.blog
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 07:09
Kropelka pisze:
LunaMoon pisze:Wiem o tym, że forum jest dla wszystkich i wiem, że nie tylko topki zarabiają dużo, są i takie spoza top które zarabiają nawet więcej, są i szare myszki, które siedzą z niewielką widownią a trzaskają te priwki jak szalone. Chodziło mi raczej o to, że nie każda jest milionerką i nie każda z uśmiechem na twarzy może czekać pół roku na kase. Różne są sytuacje i różne staże nadawania.
A tutaj jest zbyt wiele niewiadomych, czy przelewy ruszą w czwartek, a jak ruszą to czy na pewno będzie to działać a jak będzie działać to na jakich zasadach, czy nadal przelewy będą zlecane niemal codziennie czy będą jakieś ograniczenia lub weryfikacje.
Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać. Ale kiedy i jak to już cięższe pytanie. Żeby się nie okazało, że po uruchomieniu nowej platformy płatności coś tam nie zadziała i ruszą kolejne przerwy techniczne. Jak wchodził nowy mechanizm strony to też było pełno problemów z tym. A tutaj miał im wystarczyć tydzień prac a już przeciągneli do trzech, więc nie idzie im to zbyt gładko.



To jeśli nie da się na coś odpowiedzieć i trzeba czekać to poprostu czekajcie! po co sie nawzajem nakręcać i coraz bardziej stresować. Nawet jeśli najczarniejsze scenariusze by się spełniły to nadal życie sie toczy dalej, brak na czynsz to nie koniec świata.


Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.

To czekaj nawet 2 msc. W miedzy czasie mozesz zrobic LES SHOW lub trójkąt z małym chujkiem. Tu nie chodzi o to ze ktoś nie ma odłożonej kasy tylko że czeka na wypłate kilku zarobionych tyśi.
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 10:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 07:48
sexsu pisze:
Kropelka pisze:To jeśli nie da się na coś odpowiedzieć i trzeba czekać to poprostu czekajcie! po co sie nawzajem nakręcać i coraz bardziej stresować. Nawet jeśli najczarniejsze scenariusze by się spełniły to nadal życie sie toczy dalej, brak na czynsz to nie koniec świata.


Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.

To czekaj nawet 2 msc. W miedzy czasie mozesz zrobic LES SHOW lub trójkąt z małym chujkiem. Tu nie chodzi o to ze ktoś nie ma odłożonej kasy tylko że czeka na wypłate kilku zarobionych tyśi.


Oj chyba kogoś dupka piecze :cool3: gdyby "ktoś" miał odłożoną kasę to by nie robiło mu różnicy ile ma czekać, proste.

Psy szczekają karawana jedzie dalej :laughingnew:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 08:28
Robiłoby bo nie ma pewnosci ze zostana mu wyplacone te pare tysiecy, a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem a les show i trojkaty robicie bo samej gorzej biznes sie krecil to trzebabylo go popchac dalej
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 10:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 08:48
Ja tylko chciałem powiedzieć, że ta piosenka jest adekwatna do tego co dzieje się na showup.tv... i tu :D przypuszczam, ze i tak nikt jej nie dosłucha do końca ... choc trzeba, aby zrozumic o czym pisze... to ale i tak wklejam...hue, hue

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 09:28
sexsu pisze:a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem


No tak, chuj musi mieć minimum 20cm a facet musi być przystojny jak jakiś aktor czy model, bo inaczej nie można się kochać czy świetnie bawić. :geek:
- zmień myślenie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 09:29
Kropelka pisze:
Typer pisze:
Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.


taką samą kwestie tłumaczyłam dziewczynie z którą ostatnio nadawałam, miała zaplanowany wyjazd który zarezerwowała nie majac jeszcze kasy w ręku i co? last minute w czwartek idzie się jebać :sarcastic: chciała aż chwilówki brać...

Prawda jest taka że znakomita większość [ w tym ja kilka lat temu] zaczynając zarabiać ta ogromną w porównaniu do szarego polaka kasę, zupełnie nie umie jej dobrze wykorzystać. Zamiast kupować drogie ciuchy wynajmować lepsze mieszkanie trzeba znaleźć sposób by te pieniądze które przez chwile jest szansa zyskać pomnożyć a w miedzyczasie zapewniać sobie przyszłość. Jak widać mnóstwo osób nie jest w stanie przez 3tyg bez wypłat się utrzymać, a co dopiero o przyszłości myśleć


Tak fajna, nadaje aż zera na liczniku zet zaczynają mi się zlewać


No ale nie wszystkie dziewczyny żyją z wyplaty na wypłatę i warto by też o nich wspomnieć, a nie tylko marudzić, że większość dziewczyn to rozrzutne lambadziary. Ja jestem na SU od 4 lat i w ciągu tych 4 lat kupiłam nowy samochód, wyremontowałam mieszkanie i jeszcze odłożyłam na koncie pokaźną sumę pieniędzy. I nie mówię tego żeby się pochwalić tylko po to żeby pokazać, że nie każda która pracuje na SU nie potrafi zarządzać i obracać takimi wielkimi kwotami. Ja potrafię i jest cała masa innych dziewczyn, które również potrafią i nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie biznesy kręcą. Dlatego jeśli kilkanaście razy w miesiącu dostajemy co kilka dni pokaźną sumę na konto SU w dodatku, którą same zarobiłyśmy to chyba wiadomo, że każda z nas niemiłosiernie się wkurza kiedy nie można spieniężyć swoich zarobionych żetonów.

Co do odpisania z SU to ja i wiele dziewczyn otrzymało taką samą wiadomość. Wątpię żeby problem zniknął w czwartek. Będą przesuwać ile się da. Dla nich to też pieniądz. Taka sama sytuacja była w 2016 roku. Tak samo będzie teraz. Realny termin wypłaty to pewnie dopiero maj.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 09:31
msn pisze:
sexsu pisze:a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem


No tak, chuj musi mieć minimum 20cm a facet musi być przystojny jak jakiś aktor czy model, bo inaczej nie można się kochać czy świetnie bawić. :geek:
- zmień myślenie.


I musi wytrzymać minimum 45 min
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 09:35
I musi być gotowy zawsze i wszędzie:)
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 09:41
msn pisze:
sexsu pisze:a dupka mnie nie piecze bo nie masz przystojniaka z duzym kutasem


No tak, chuj musi mieć minimum 20cm a facet musi być przystojny jak jakiś aktor czy model, bo inaczej nie można się kochać czy świetnie bawić. :geek:
- zmień myślenie.

I musi mieć BMW e46 a koledzy mają go nazywać "szefem"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości