Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 20:39

Na pewno w tym stuleciu :)

www.ShowUp.blog
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 75 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_heartame

08 kwie 2019, 20:47

Biustwo pisze:
e-Laski.pl pisze:Jestem pewny, że otrzymacie swoje pieniądze, tylko nie wiadomo czy już w ten piątek, w każdym razie na 100% w kwietniu.

teraz pozostaje już tylko pytanie: kwiecień, którego roku? :D

roku Pańskiego .... :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

08 kwie 2019, 21:06

ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 21:30

To ja troche czarnowidztwo pouprawiam... GDYBYM jako wlasciciel SU mial juz dosc tego gowna to walek jest do zrobienia idealny... Firma jest zarejestrowana w czarnej dupie, jak juz zupelnie przestana wplywac pieniadze to se oglaszam upadlosc. I w sumie chuja mi zrobicie, bo nawet niema sie gdzie poskarzyc. Prawa do domeny showup.tv puszczam na jakiegos slupa a ten sprzedaje go jeszcze za naprawde spore pieniadze.
Nowy wlasciciel owszem, odpali SU od nowa ale OD NOWA, czyli powie Wam ze ma gleboo w dupie zaleglosci bo on kupil tylko domene a dlugi wobec Was to ma poprzedni wlasciciel... ten nieistniejacy.
Uwazam ze dac sie da, a czy ta akcja teraz to powtorka tego co juz raz bylo po prostu nie wie nikt...

Ktoras tu pisala ze "strajk" to glupi pomysl.... ok, to ile razy moga przesuwac termin zebyscie przestaly nadawac?? Sorry, ale jak mi kontrahent raz zrobi meksyk z platnoscia to nawet po zaplaceniu, kolejne zlecenie zrobie mu jak zaplaci z gory... Lament robicie ze SU leci z Wami w chuja ale wiekszosc nadaje nadal bo "moze bedzie dobrze"... czyli nie macie zamiaru swojemu wirtualnemu alfonsowi zasugerowac ze jak sie nie wezmie do roboty to nici z jego pieniedzy? Sorka drogie panie ale ktos wam na bezczela robi piss prosto w usta a Wy udajecie ze juz za chwile poczujecie smak Dom Perignon rocznik 1959....
Ja tam nie pracuje i jako ogladajacy zmagam sie z chujowoscia tego portalu od dawna i jako ogladajacy nie moge nic... ale Wy owszem, Wy mozecie pokazac ze bez Was SU jest nic nie warte...
Inna sprawa ze jak widze ze co poniektorym po dwoch tygodniach bez kasy z SU caly swiat sie wali na glowe i nie sa w stanie zrobic NIC, to chyba nie mam sie co dziwic... owieczki na rzez idealne... (tak, tak, wiem ze nie wszystkie).

Przyjazna pisze:
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam

Nosz qrwa... leze i kwicze :lol: czyli byc moze w drugiej polowie tygodnia...no ale byc moze za dwa tygodnie.... zalezy jak im to stanie na glowie wyjdzie...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 21:50

Przeciągnie się jeszcze i do półtora miesiąca, jak ostatnio, jeśli laski będą nadal nadawać. A wystarczyłoby teraz odpuścić sobie te 3 dni między 8, a 11 kwietnia i szybciej ruszyliby tyłki. Po co mają się spieszyć i "stawać na głowie", skoro żeton i tak się zgadza? Chyba i tak robicie sobie czasem wolne, to czemu nie zrobicie tego teraz?
Awatar użytkownika
pusheen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 21:52

komin zaorał :lol: ale szczerze? to w tym co napisał jest sporo racji. Ja sam na początku myślałem że jak zwykle laski panikują i pewnie tydzień, dwa i tą kasę wypłacą. Teraz sam powoli zastanawiam się czy aby na pewno :lol: Nie chce niczego przesądzać ale śmierdzi grubym wałkiem :lol: Laski płaczą narzekają a chuja robią. Sam jestem zaskoczony ile z nich nadaje. Choćby teraz, dużo znajomych mordek i starych wyjadaczek. Tak jak komin napisał "ile razy jeszcze muszą przełożyć termin wypłat by przestały nadawać" :lol: Broń Boże nikogo nie chcę buntować bo strajk, opisy czy czarne transmisje chuja dadzą. Po prostu każda modelka powinna zaprzestać transmisji i tyle. To chyba jedyne rozsądne wyjście.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:10

komin pisze:To ja troche czarnowidztwo pouprawiam... GDYBYM jako wlasciciel SU mial juz dosc tego gowna to walek jest do zrobienia idealny... Firma jest zarejestrowana w czarnej dupie, jak juz zupelnie przestana wplywac pieniadze to se oglaszam upadlosc. I w sumie chuja mi zrobicie, bo nawet niema sie gdzie poskarzyc. Prawa do domeny showup.tv puszczam na jakiegos slupa a ten sprzedaje go jeszcze za naprawde spore pieniadze.
Nowy wlasciciel owszem, odpali SU od nowa ale OD NOWA, czyli powie Wam ze ma gleboo w dupie zaleglosci bo on kupil tylko domene a dlugi wobec Was to ma poprzedni wlasciciel... ten nieistniejacy.
Uwazam ze dac sie da, a czy ta akcja teraz to powtorka tego co juz raz bylo po prostu nie wie nikt...

Ktoras tu pisala ze "strajk" to glupi pomysl.... ok, to ile razy moga przesuwac termin zebyscie przestaly nadawac?? Sorry, ale jak mi kontrahent raz zrobi meksyk z platnoscia to nawet po zaplaceniu, kolejne zlecenie zrobie mu jak zaplaci z gory... Lament robicie ze SU leci z Wami w chuja ale wiekszosc nadaje nadal bo "moze bedzie dobrze"... czyli nie macie zamiaru swojemu wirtualnemu alfonsowi zasugerowac ze jak sie nie wezmie do roboty to nici z jego pieniedzy? Sorka drogie panie ale ktos wam na bezczela robi piss prosto w usta a Wy udajecie ze juz za chwile poczujecie smak Dom Perignon rocznik 1959....
Ja tam nie pracuje i jako ogladajacy zmagam sie z chujowoscia tego portalu od dawna i jako ogladajacy nie moge nic... ale Wy owszem, Wy mozecie pokazac ze bez Was SU jest nic nie warte...
Inna sprawa ze jak widze ze co poniektorym po dwoch tygodniach bez kasy z SU caly swiat sie wali na glowe i nie sa w stanie zrobic NIC, to chyba nie mam sie co dziwic... owieczki na rzez idealne... (tak, tak, wiem ze nie wszystkie).

Przyjazna pisze:
Pozdrawiam

Nosz qrwa... leze i kwicze :lol: czyli byc moze w drugiej polowie tygodnia...no ale byc moze za dwa tygodnie.... zalezy jak im to stanie na glowie wyjdzie...

tym tokiem rozumowania to każda firma może nabrać zleceń, zaliczek, przeciągnąć pensję i się zwinąć... może poprostu zamiast snuć teorie spiskowe warto zadać sobie pytanie po co przy takiej rentowności mieliby się zwijać robiąc jakieś dziwne manewry? firma która przynosi kilkadziesiąt tysięcy dziennie przychodu niema najmniejszej potrzeby się zawijać co najwyżej mogła zmienić właściciela...
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:11

Paula właśnie mówiła na transmisji, że wypłacą, przedłużą pewnie jeszcze o jeden termin, ale wypłacą.

https://showup.tv/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

08 kwie 2019, 22:13

Zawsze jest ryzyko, ja zakładam to że mogę nie mieć kasy ( trudno przeżyję), ale też mogą wypłacić później i mój wewnętrzny mały żydek będzie mega zadowolony :) Chyba za bardzo lubię ryzyko by tak to olać a może za bardzo jestem skąpa i szkoda mi tego co mogę zarobić.
To moja pierwsza przerwa płatnościach i gdyby nie posty tutaj uważałabym że to normalne, cóż wypłacą później wielkie mi halo. Chociaż te ich maile są taki sposób pisane że raczej nie liczę na to że będę mogła wypłacić w piątek kasę.
komin, ja uważam że jeśli ktoś się boi to nie nadaje ale namawianie innych dziewczyn to trochę takie dziecinne posunięcie :D coś na zasadzie że chcę isć na wagary ale się boję konsekwencji więc namówię wszystkich z klasy by poszli razem ze mną a jako że złośliwy ze mnie człowiek to sobie poświecę cyckami :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

08 kwie 2019, 22:18

LunaMoon pisze:Jakby dali termin do wtorku-środy to jeszcze byłaby nadzieja, ale dali do czwartku, więc dopiero w piątek będzie można zlecać (o ile nie przedłużą przerwy) a wyślą pewnie w następnym tygodniu. I pomyśleć, że mogli dać komunikat tydzień przed przerwą, wówczas od razu zrobić te trzy tygodnie, ale dziewczyny by się przygotowały. I nie byłoby tego całego bałaganu. Szkoda, że komuś się tam nie śpieszy. Miał być tydzień a są trzy... Wiadomo, że SU nie jest standardowym pracodawcą, tylko ewentualnie narzędziem do zarobku, ale dobrze wiedzą ile dziewczyn z nimi współpracuje długo, wypadałoby zadbać o komfort psychiczny dziewczyn i takie przerwy zapowiadać wcześniej. To forum oscyluje głównie wokół topek, ale nie każda dziewczyna zarabia takie miliony, nie każda ma na tyle mainstreamową urodę.

jesli tak mowisz ze w okol topek to sie grubo mylisz :) forum jest dla wszystkich przedewszystkim, banery sa dla tych co maja najwiecej widzow, ale najwiekszych zarobkow Ty nie widzisz, Ty widzisz jedynie co sie dzieje na topowowych transmisjach, przeszpieguj te dolne tam gdzie sa jakies inne dziewczyny, poczytaj ich privki, i spedz u jednej np calutki dzien. policzysz privki i powstanie Ci suma ogolna. plus jakies napiwki na ogolnym, dolicz przedluzanie privkow i wiadomosci, jakis maly dodatek, wyjdzie Ci wynik wiekszy niz to co widzisz na topowych transmisjach :) udaj sie do rachmistrza, jest tu taki pan.
widac ze piszesz jedynie co mozesz zobaczyc xD :nono:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv: wiele

08 kwie 2019, 22:24

Również nie rozumiem logigi tych pań,no ale każdy jest inny i każdy postępuje jak uważa. Tylko że osobiście uważam że jeżeli panie będą nadawać to tak jakby się zgadzały z tym jak postępuje Showup z nami, dają na to pozwolenie. Gdyby rzeczywiście dziewczyny były solidarne i przestały nadawać to myślę że wtedy sytuacja by się zmieniła na korzyść dla nas. A tak na tą chwilę co ma się zmienić skoro cały czas laski siedzą i kręcą biznes. Pozwalacie moje drogie panie na to że robią z nami co chcą . To jest praca i gdy załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? W internecie jest łatwiej manipulować ludźmi, napiszą piękną wiązankę i laski szczęśliwe bo przecież oni się staraja. Myślę że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze by było więcej do wypłaty, nie ważne czy wypłacą ale ważne jest to że suma rośnie.Pewnie może i kiedyś wypłacą ,ale zobaczycie ile z was ma problemy przez to że tak postępują z nami,pomimo tego że traktują nas jak idiotki biznes dalej się kręci na WASZYCH NAGICH CIAŁACH
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

08 kwie 2019, 22:27

cipkozaurka, wiesz...ja to czarnowidztwo tak sobie proforma uprawiam, tez widze wieksze szanse ze wyplaca i raczej bedzie okej.... natomiast to ze leca z Wami fchuja a Wy tanczycie jak wirtualny Alfons zagra to inna sprawa...i smutne, i straszne.

edit: fajna--po30 dobrze to napisala
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:30

e-Laski.pl pisze:Paula właśnie mówiła na transmisji, że wypłacą, przedłużą pewnie jeszcze o jeden termin, ale wypłacą.

https://showup.tv/BlackMidnightAngel_

tak jakby Paula była wielkim guru :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:35

Ależ ona jest,to jest bizneswoman:)
fajna--po30
SU-holik
SU-holik

08 kwie 2019, 22:42

Przyjazna pisze:
Pozdrawiam

Kurde, co za bezczele. Wysyłają to na zasadzie kopiuj - wklej (nie żebym była zdziwiona). Mi odpisali dokładnie to samo :laugh3:
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze
#The show must go on!
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: ja
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

08 kwie 2019, 22:43

fajna--po30 pisze:Również nie rozumiem logigi tych pań,no ale każdy jest inny i każdy postępuje jak uważa. Tylko że osobiście uważam że jeżeli panie będą nadawać to tak jakby się zgadzały z tym jak postępuje Showup z nami, dają na to pozwolenie. Gdyby rzeczywiście dziewczyny były solidarne i przestały nadawać to myślę że wtedy sytuacja by się zmieniła na korzyść dla nas. A tak na tą chwilę co ma się zmienić skoro cały czas laski siedzą i kręcą biznes. Pozwalacie moje drogie panie na to że robią z nami co chcą . To jest praca i gdy załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? W internecie jest łatwiej manipulować ludźmi, napiszą piękną wiązankę i laski szczęśliwe bo przecież oni się staraja. Myślę że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze by było więcej do wypłaty, nie ważne czy wypłacą ale ważne jest to że suma rośnie.Pewnie może i kiedyś wypłacą ,ale zobaczycie ile z was ma problemy przez to że tak postępują z nami,pomimo tego że traktują nas jak idiotki biznes dalej się kręci na WASZYCH NAGICH CIAŁACH

Komu ty chcesz na złość zrobić? To że zmniejszy się oglądalność, spadnie troche renoma portalu i tak odbije się finalnie na nas... Jak ktoś musi mieć kasę na już droga wolna, wyłącza showupa na 3tyg idzie do normalnej pracy potem wraca proste lub jeśli tak mu tu źle nie. Okej nie jest to w 100% fair co robią ale i tak jest lepiej niż 2 lata temu gdzie kompletnie nie było jakiegokolwiek komunikatu. Mnie osobiście wnerwia tylko brak konkretu a na kasę mogę czekać i 2 msc.
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:45

Kropelka pisze:No i masz w 100% racje Typer :D tylko tego układania budżetu trzeba się nauczyć jak ten rok czy 2 lata temu zawiesili przelewy na 6tyg, to też srałam po gaciach jak połowa dziewczyn tutaj i pożyczałam po rodzicach... ja wyciągnęłam wnioski, teraz już byłam lepiej przygotowana

:clap0: BRAWO, oby reszta dziewczyn poszła w Twoje ślady ;)

Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.

cipkozaurka pisze:Strajki są teraz w modzie :D ja proponuję w ramach strajku nie golic nóg :P

weeeeeź :nea: wyjątkowo perfidny strajk zaproponowałaś :P

Pozdrawiam

jako, że nie jestem w żaden sposób powiązany z SU mogę napisać co mi się podoba :P w końcu nie jestem na ich utrzymaniu i za nic mi nie płacą wiec niech żyje wolność słowa ;)
Cięzko się czyta takie komunikaty, serio. Obiecywanie, gwarantowanie i zapewnianie jak to wszystko zmierza w dobrym kierunku gdy widać coś zupełnie odwrotnego. Na rynku faktycznie są już wiele lat, wywiązywanie się z zadań brzmi jednak komicznie, nawet nie chodzi o same wypłaty bo z tym idzie im jako tako. Sprawy techniczne leżą i kwicza od dawna. Każde ulepszenie przypomina operację przy pomocy piły mechanicznej. Każde działanie usprawniające przypomina pracę kogoś kto robi daną czynność z doskoku lub od niechcenia. Ma dobre intencje lecz brakuje czasu lub wiedzy jak daną rzecz wykonać. Naprawiając jedną rzecz psuja inną, która do tej pory działała bez zarzutów. Jako przykład podam wersję BETA(ile tam było błędów..nie zliczę), którą tak na siłę starali się wcisnąć aż w końcu wcisnęli(osobiście do dziś nie mogę się przyzwyczaić do tego mało atrakcyjnego wyglądu :P )
Moderator, który raczył przedstawić stanowisku w imieniu SU starał się napisać najbardziej przekonującą wypowiedź jak tylko to możliwe. Domyślam się, że jest to odgórny nakaz aby nie siać paniki a jednocześnie większość z Was o ile nie wszystkie dostaną identyczne odpowiedzi na swoje pytania.
Warto też zwrócić uwagę na gwarancję jaką dają, mianowicie wypłaty będą, lecz gwarancji co do tego tygodnia już nie uzyskałyście...Sami nie wiedzą z jakim problemem się mierzą i mają świadomość tego, że mogą wystąpić kolejne komplikacje
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Podziękowano mu: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 22:51

Kropelka a ty nadajesz?
fajna--po30
SU-holik
SU-holik

08 kwie 2019, 22:56

Typer pisze:
Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.

taką samą kwestie tłumaczyłam dziewczynie z którą ostatnio nadawałam, miała zaplanowany wyjazd który zarezerwowała nie majac jeszcze kasy w ręku i co? last minute w czwartek idzie się jebać :sarcastic: chciała aż chwilówki brać...

Prawda jest taka że znakomita większość [ w tym ja kilka lat temu] zaczynając zarabiać ta ogromną w porównaniu do szarego polaka kasę, zupełnie nie umie jej dobrze wykorzystać. Zamiast kupować drogie ciuchy wynajmować lepsze mieszkanie trzeba znaleźć sposób by te pieniądze które przez chwile jest szansa zyskać pomnożyć a w miedzyczasie zapewniać sobie przyszłość. Jak widać mnóstwo osób nie jest w stanie przez 3tyg bez wypłat się utrzymać, a co dopiero o przyszłości myśleć

Tak fajna, nadaje aż zera na liczniku zet zaczynają mi się zlewać
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2019, 23:02

Kropelka, dobrze prawi, podać jej piwo!

Ja wiem, że strajki teraz na czasie, ale nie jesteśmy lekarzami, pielęgniarkami, nauczycielami, policjantami ani górnikami. Te grupy kiedyś tam w historii zostały uprzywilejowane i na tym jadą. Słyszeliście kiedyś o strajku fryzjerów albo babć klozetowych? Nie? Ciekawe dlaczego. Zaprzestanie pracy to nie solidarność, to prezent dla tych co nie przestaną. Nam nie płaci rząd więc strajki są bez sensu... a SU i tak ma to w dupie.

I serio nie chce mi się wierzyć, że dziewczyna, która nadaje od lat i deklaruje tygodniowy dochód w wysokości kilku najniższych krajowych, nie posiada żadnego stałego klienta z którym mogłaby rozwiązać problem. Swoją droga... nawet jeśli nie macie... piękne smutne oczy i zaraz jakaś dobra dusza zrobi z wami interes (licząc, że będziecie o jego dobrym serce pamiętać w przyszłości i witać go cyckami).
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze
#The show must go on!
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: ja
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: beznadzieja, Iris69, JanuszeZazdrosne, Jozin_z_Bazin, KaFka, kornel85, mademoiselle, miszmasz, sexy suzy 69, Spokojna, SzczupakLepszyNizTupak, tajna_transmiterka i 101 gości