Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:51
Ja jestem totalnie załamana , jeżeli nie znajdzie się kupiec na żetony to mogę zostać bez dachu nad głową , i jak ja mam się nie denerwować?
Ludzi za przeproszenie w ch.... robią i tyle miały być po 7 wypłaty a tym razem znów to samo i nie można wypłacić.
Oni mają nas daleko w czterech literach, ich nie obchodzi że ktoś ma opłaty itd.
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:53
Do dziewczyn bez kasy, może zacznijcie robić pokazy na Skype?
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:00
pureboomb pisze:A tam ma poważnie, do dziewczyn bez kasy, może zacznijcie robić pokazy na Skype?


No wszystko ok, tylko gdzie mam się ogłaszać ? Przecież na SU danych swoich żadnych podawać nie można bo banują...
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:02
famfatale pisze:
pureboomb pisze:A tam ma poważnie, do dziewczyn bez kasy, może zacznijcie robić pokazy na Skype?


No wszystko ok, tylko gdzie mam się ogłaszać ? Przecież na SU danych swoich żadnych podawać nie można bo banują...



tutaj
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:04
famfatale pisze:
pureboomb pisze:A tam ma poważnie, do dziewczyn bez kasy, może zacznijcie robić pokazy na Skype?


No wszystko ok, tylko gdzie mam się ogłaszać ? Przecież na SU danych swoich żadnych podawać nie można bo banują...


No właśnie nie wiem:p Ja więcej nie pisze, bo właśnie pomyślałam, że jak mod czyta forum to można bana za to wyłapać :o
edit. ale ja mam swój nik z SU. Ty raczej nie, więc fakt, możesz się tu ogłosić chyba.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:04
Wszystko okej tylko wątpię w to że ja do 10 kwietnia zarobię ponad tysiąc złotych żeby mieć na mieszkanie...
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:06
Chyba już mało kto wierzy w te konserwację :lol: To pokazuję że showup zawsze wyjdzie na swoje bo nawet kiedy będą spłukani, na progu bankructwa to i tak laski są w stanie jeszcze długo po pracować dla nich nie otrzymując wynagrodzenia :lol: Swoją drogą nieźle to sobie wymyślili, wpływy lecą..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:08
famfatale, wiesz jak to jest nie będziesz robiła nic, to nic nie będziesz miała. Ja tam ci gotowych rozwiązań pod nos nie będę dawać, ale możesz iśc zawsze na zbiornik dorobic kilka złotówek, jesli pozostałe propozycję sa zbyt skomplikowane do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:15
beznadzieja pisze:famfatale, wiesz jak to jest nie będziesz robiła nic, to nic nie będziesz miała. Ja tam ci gotowych rozwiązań pod nos nie będę dawać, ale możesz iśc zawsze na zbiornik dorobic kilka złotówek, jesli pozostałe propozycję sa zbyt skomplikowane do ogarnięcia.


Jakbym nic nie robiła w tym kierunku to bym tu nawet nie siedziała a jestem w sytuacji podbramkowej...
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:42
Pare dni po terminie jak zaplacisz to sie nic nie stanie.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:48
ehh kurfa...
jak się wypowiadałem w poprzedniej wersji forum to mnie zjebałyście za to że Was umoralniam i daje swoje rady. Czasem chyba jednak trzeba Was umoralniać i sugerować co robić dla Waszego dobra. Układanie swojego budżetu tylko na podstawie żetonów z SU to nie jest najlepszy pomysł. Zwłaszcza gdy nie posiadacie oszczędności

SU najprawdopodobniej nie upadnie, wypłaty ruszą prędzej czy później. Zastanówcie się co możecie zrobić aby podobna sytuacja w przyszłości nie zrobiła Wam spustoszenia w portfelu. Każdy portal może zakończyć swoją działalność z dnia na dzień a z Wami nikt żadnej umowy nie podpisał więc i żadnych praw do roszczeń nie macie.

famfatale, trzymam kciuki aby wszystko się potoczyło po Twojej myśli ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:53
Typer pisze:ehh kurfa...
jak się wypowiadałem w poprzedniej wersji forum to mnie zjebałyście za to że Was umoralniam i daje swoje rady. Czasem chyba jednak trzeba Was umoralniać i sugerować co robić dla Waszego dobra. Układanie swojego budżetu tylko na podstawie żetonów z SU to nie jest najlepszy pomysł. Zwłaszcza gdy nie posiadacie oszczędności

SU najprawdopodobniej nie upadnie, wypłaty ruszą prędzej czy później. Zastanówcie się co możecie zrobić aby podobna sytuacja w przyszłości nie zrobiła Wam spustoszenia w portfelu. Każdy portal może zakończyć swoją działalność z dnia na dzień a z Wami nikt żadnej umowy nie podpisał więc i żadnych praw do roszczeń nie macie.

famfatale, trzymam kciuki aby wszystko się potoczyło po Twojej myśli ;)




Dzięki , oby tak było :)
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 08:58
No i masz w 100% racje Typer :D tylko tego układania budżetu trzeba się nauczyć jak ten rok czy 2 lata temu zawiesili przelewy na 6tyg, to też srałam po gaciach jak połowa dziewczyn tutaj i pożyczałam po rodzicach... ja wyciągnęłam wnioski, teraz już byłam lepiej przygotowana, wczesniej czy pozniej kasa bedzie a jak kogos mocno przycisneło do sciany to trzeba myslec o innych zrodlach dochodu, tez mam z tylu glowy strach bo nie mam u nich kilku a kilkadziesiat tysi no ale co zrobie? nic nie zrobie :wild:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:09
komin pisze:Naprawde nikt sie nie zastanowil dlaczego "modernizacja systemu platosci" dzieje sie tylko jednostronnie? Tzn dlaczego tylko sie nieda wyplacac? Pewnie ksiegowa ma grype...
Blogoslawione te ktore oprocz SU maja tez konto na Roksie, tam przynajmniej cash do reki...


Pisałem o tym przed "konserwacja".

Dotpay - firma obsługująca system płatności.

Pieniążki do SU trafiaja co 24 h albo po cyklu rozliczeniowym.( Po 30)

Wypłaty robią ręcznie.
Większe kwoty wypłacają do 24 h. Mniejsze do 7 dni.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:16
Zawsze gdy "awaria" działa w jedną stronę(nie można sprzedawać,ale kupować od SU żetony,już owszem) powinien się włączyć sygnał alarmowy.Zresztą,my tu możemy śmieszkować,albo prawić moralitety,"że trzeba było odłożyć...że tyle przecież zarabiacie..."ale większość piszących tu dziewczyn,to nie żadna topka wyciągająca 40000 żet w jeden dzień,tylko "wyrobnice" dla których 1500-2000 pln miesięcznie różnicy,to być albo nie być.
A co do SU,to parafrazując klasyka..."To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca. Ale być może, jest to koniec początku showupa".
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:24
Oszuści!
Nie zrealizowali przelewów ,które zostały zlecone przed pojawieniem się jakiego kolwiek komunikatu.Do tego odpisywanie bzdur na maila.Polozyli ten biznes zeszłym razem gdy nie było wypłat.
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:25
Myślę, że jakby dziewczyny przestały robić w tym momencie pokazy na SU to szanowna administracja od razu by się ogarnęła z wypłatą. Ja byłam glupia i do 31.03 robiłam pokazy ale po komunikacie 7.04 przestałam. Jedyne co teraz mam to 10000 żetonów i pusty gar.
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:30
Gdyby dziewczyny były solidarne to przestały by transmitować i nabijać kabzę tym gnojom to może by się pospieszyli
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:31
Ja i kilka osób zleciliśmy przed przerwą i tez mimo ze minęło ustawowych 7 dni nie wypłacili. To wie już robi żenujące :/


LunaMoon pisze:Jakby dali termin do wtorku-środy to jeszcze byłaby nadzieja, ale dali do czwartku, więc dopiero w piątek będzie można zlecać (o ile nie przedłużą przerwy) a wyślą pewnie w następnym tygodniu. I pomyśleć, że mogli dać komunikat tydzień przed przerwą, wówczas od razu zrobić te trzy tygodnie, ale dziewczyny by się przygotowały. I nie byłoby tego całego bałaganu. Szkoda, że komuś się tam nie śpieszy. Miał być tydzień a są trzy... Wiadomo, że SU nie jest standardowym pracodawcą, tylko ewentualnie narzędziem do zarobku, ale dobrze wiedzą ile dziewczyn z nimi współpracuje długo, wypadałoby zadbać o komfort psychiczny dziewczyn i takie przerwy zapowiadać wcześniej. To forum oscyluje głównie wokół topek, ale nie każda dziewczyna zarabia takie miliony, nie każda ma na tyle mainstreamową urodę.
Awatar użytkownika
Idealnyswiatsu1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2019, 09:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 09:36
XaXa pisze:Myślę, że jakby dziewczyny przestały robić w tym momencie pokazy na SU to szanowna administracja od razu by się ogarnęła z wypłatą. Ja byłam glupia i do 31.03 robiłam pokazy ale po komunikacie 7.04 przestałam. Jedyne co teraz mam to 10000 żetonów i pusty gar.


Również ta sama sytuacja.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości