Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jaaasne , ja myśle że miała kolesia czyt. nadzianego kolo, nieczego jej nie brakowało, rozstali sie i Karola została bez grosza przy duszy ,dlatego teraz tak czesto nadaje.

Wpadłem wczoraj na chwilę na jej trans i rozmowa toczyła się o bzykaniu i coś tam mówiła, że teraz się nie bzyka, bo jej mąż jest w więzieniu. Ktoś się zapytał za co siedzi, to nie chciała powiedzieć, zbyła go odpowiedzią "za niewinność".
Na którejś tam wcześniejszej transmisji mówiła, że posiada Audi A6 rocznik 2018.

To czy świruje pawiana i kłamie z tym mężem to już niech jej fani określą. Ja tylko przekazałem to co wczoraj gadała.

https://showup24.tv/sweeeeetixnxx
https://showup24.tv/profile/sweeeeetixnxx
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




ocho wpadłem i afera 'Stalker" wyjawił dane ojca Karoli na czacie i napisał o udawaniu jękow po wysylaniu napiwkow na lushu, pisał że sama mu wyznala ze nie lubi analu tylko na kamerce wkladając cienkie przedmioty w pupe a takze ze byla prostytutką i czy dalej sie spotyka w katowicach :D no niestety potwierdza sie to co kilka innych osob pisalo jakis czas temu tylko trzeba rzucic dobrą kwotą by sweeetka spotkala sie na seks
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ok może miała klientów, ale czy teraz? hmm myśle że nie po to kupiła lusha żeby po hotelach chodzic.. przynajmniej ja tak sądze. Ale zeby tyle przyjemnosci dawał jej lush wlożony w tyłek? ok , co kto lubi :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
merioo09
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2019, 21:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




lush nie daje jej przyjemnosci tylko zetony ;P swoją drogą ktos slusznie dzis zauważył że dziwne ze dookoła gra muzyka, wiadomości przychodzą a ona jęczy tylko na dźwiek napiwków :dontknow: kolo 1 zajrzałem do niej bo była na 3 miejscu w transmisjach i tak sie zastanawiam czy ta laska jest normalna chwali sie że zjarała się ziołem po czym pokazuje jak jej psy ruchają pluszaki i do tego liżą ją po mordzie a ona im daje całusy :D i to wszystko jednoczesnie jęcząc do lusha :laugh3: takie show to jak dla mnie na zootube
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tajemniczysu pisze:lush nie daje jej przyjemnosci tylko zetony ;P swoją drogą ktos slusznie dzis zauważył że dziwne ze dookoła gra muzyka, wiadomości przychodzą a ona jęczy tylko na dźwiek napiwków :dontknow: kolo 1 zajrzałem do niej bo była na 3 miejscu w transmisjach i tak sie zastanawiam czy ta laska jest normalna chwali sie że zjarała się ziołem po czym pokazuje jak jej psy ruchają pluszaki i do tego liżą ją po mordzie a ona im daje całusy :D i to wszystko jednoczesnie jęcząc do lusha :laugh3: takie show to jak dla mnie na zootube

Byłem tylko na chwilę, akurat psy zaczeły zaczepiać antenkę, więc komicznie to wyglądało.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




ostatnio mówila o tych spotkaniach , za 5 koła nie opłaca sie jej wstawac z łozka 8-) . skoro ma tyle siedzac przed kam po 3h w nocy to po co sie ustawiac z dziwnymi osobnikami , co innego jak ktoś da 15-20 na miesiąc , taki pan wchodzi do gry :)
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




może mówiła o 5 koła żetonów bo dziennie tutaj tyle nie zarabia bankowo
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z tydzień temu mówiła, że ma lush ustawiony tak, że reaguje tylko na 10 żet i 100 i taki ma opis 10-100 ,a dzisiaj nagle jęczy do napiwków 20 i 50 WTF ? Ściema jakaś chyba.

https://showup24.tv/sweeeeetixnxx
https://showup24.tv/profile/sweeeeetixnxx
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja tam nie wiem jak jest w jej przypadku,
ale tajemnicą poliszynela jest, że zdecydowana większość modelek z SU, które "używają" lusha, zazwyczaj mniej lub bardziej ściemnia;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tajemniczysu pisze:może mówiła o 5 koła żetonów bo dziennie tutaj tyle nie zarabia bankowo

Dziewczyny nie pokazujące twarzy w nocy zarobią 5000żet więc 2000 zł byłoby realne. Wystarczy posiedzieć trochę u kilku, żeby to dostrzec.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




Szerlok Holms pisze:
Jaaasne , ja myśle że miała kolesia czyt. nadzianego kolo, nieczego jej nie brakowało, rozstali sie i Karola została bez grosza przy duszy ,dlatego teraz tak czesto nadaje.

Wpadłem wczoraj na chwilę na jej trans i rozmowa toczyła się o bzykaniu i coś tam mówiła, że teraz się nie bzyka, bo jej mąż jest w więzieniu. Ktoś się zapytał za co siedzi, to nie chciała powiedzieć, zbyła go odpowiedzią "za niewinność".
Na którejś tam wcześniejszej transmisji mówiła, że posiada Audi A6 rocznik 2018.

To czy świruje pawiana i kłamie z tym mężem to już niech jej fani określą. Ja tylko przekazałem to co wczoraj gadała.

https://showup24.tv/sweeeeetixnxx
https://showup24.tv/profile/sweeeeetixnxx


Tak jasne ma Audi A6 rocznik 2018 a wynajmuje mieszkanie, które ma podobno 20 metrów kwadratowych :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hmm...
-co do psów i całusów z nimi, też uważam to za niesmacznie i niehigienicznie. To zwierzęta, nie wiadomo co wcześniej lizały…
-zabawa światłem. Mówi się, że ładnej we wszystkim ładnie. Maddie opanowała ten temat do perfekcji i jak się okazuje nie jest on dla wszystkich. Zalecałbym zostać przy zapalonym świetle ;).
-nie słyszałem o tym na transmisji jak mówiła, że się „nie trzymała”. Jednak, jak faktycznie tak było i skończyła, to po co ciągnąć temat? A niechaj sobie dziewczyna żyje nowym życiem.
-odnośnie lusha, to tak to już jest, że niewiasty lubią/ muszą trochę, lub bardziej pościemniać(jak to było już wspomniane), żeby coś dostać. Albowiem klienci płacą za to co widzą. Wszystko zależy od aktorstwa. Jak się podoba reakcja na wibracje, choćby znikome, a czasem nawet i fantomowe („aktorka” o nicku XXXXIIIIIIIIIIIIIIIIXXXX, podczas jednej z ostatnich transmisji często wyjmowała i wkładała to różowe cholerstwo i tak się w tej akcji zapomniała, że i bez lusha, przy napiwkach skakała jakby młotem pneumatycznym ją napie.dalali. Wyszła z tego tragikomedia, ale ogólnie raczej jest spoko) :mrgreen: , to napiwków jest więcej- proste. Zależy w co się uwierzy, lub chce wierzyć. Karola robi zajebiste miny dzięki czemu przyjemnie się ją ogląda i słucha. Osobiście podobają mi się inne zabawy, takie które absorbują nieco więcej energii transmitującej niż te kończące się na włożeniu lusha i wysłuchiwaniu napiwku, ale co ja mogę.. :(


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




zarówno z Audi jak i z innymi jej ciekawymi historyjkami to murowana ściema 8-) Karolina umie dobrze kłamać tylko szkoda, że po chwili zapomina tych kłamstw i mówi zupełnie coś innego :afro2: zastanawiające jest też skąd stalker zna imię i nazwisko jej kuzyna które od czasu do czasu zdradza na transmisji skoro rzekomo się nie spotykała z nim? :mrgreen: co transmisje zaprzecza sama sobie ale można ciekawe dramy pooglądać
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Takie tam bajki opowiada ale dobrze się tego słucha. To cos jak ukryta prawda.
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




opowieści dziwnej treści :P

nie ma bezposrednich lotow do Tajlandii ,swieży njus :P
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ciekawie sie tego słucha szczególnie ze potrafi dobre bajki opowiadac na dobranoc :mrgreen: wczoraj wpadlem na bajeczke na 2 minuty po pewnej udanej grupowej, a zostałem u niej na 40, gdyż trafiłem na interesujący moment jak gosciu o jej nazwisku w nicku, zaczął jej rzucać zetony i jak wczesniej jęczała na napiwki jak oszalała, to wtedy nagle przestała mowiąc oburzona ,,JAKIS CIUL SOBIE USTAWIL MOJE NAZWISKO JAKO NICK", zgodze sie ze to kurestwo robic takie nicki ale z drugiej strony. jak to mozliwe ze mimo ze napiwki lecialy to ona przestala jęczeć, a potem zarzekala się że nie umie udawać jęczeć :sarcastic: stwierdzila iż w łóżku by potrafiła i juz jej sie zdarzalo udawac w takich okolicznosciach ,a na SU NIGDY by nie umiała :lol2: Swoją drogą ciekawe skąd takie osoby mają jej nazwisko? Loty bezposrednie do Tajlandii to tez ciekawe, calowanie się z psem podczas gdy lecą napiwki to też już standard no i klasyczny tekst NIBY NIEKTORZY MOWIĄ ŻE NIE OGLĄDAJĄ MOICH TRANSMISJI A SLEDZĄ KAZDY MOJ KROK, to nie oglądanie w celu walenia konia tylko podglądanie w celu dziania się jakiejs akcji jak np u NimfyBi czy innych pseudo gwiazd SU jak wlasnie Karola :kiss: u Karoli przez te całujące psy, opowiadanie o facecie siedzącym w pierdlu, palenie trawy i picie piwa po czym wyglupianie się po pijaku trąci lekką patologią więc dobrze się to ogląda, takie mini patostreamy :ok:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Słitka Ty się tak nie przejmuj tym co piszą w internecie, nie jesteś żadną patostreamerką bo żeby być patostreamerką trzeba chlać na umór (tak, żeby leżeć pod stołem bez ruchu, z pół litra na łeb a nie szklaneczka czegoś mocniejszego dla kurażu przez pół nocy) no i najważniejsze - żeby być patostremerką trzeba zaprosić patostreamera na transmisje (np. Rafapatusa albo Harda) a na to się póki co nie zanosi. No chyba, że podejmujesz wyzwanie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




że wam sie chce tak o niej pierd**ić , jest patologiczna kłamczuchą to trzeba przyznać, ale i tak chodzicie i słuchacie jej pierdolenia. Tylko nie wiem skad całe SU zna jej nazwisko? :scratch_one-s_head:

https://showup24.tv/sweeeeetixnxx
https://showup24.tv/profile/sweeeeetixnxx
Awatar użytkownika
merioo09
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2019, 21:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Któryś z jej sponsorów(tzn. Pan, który ją pieprzył, a nie oglądał na ekranie monitora) podał jeszcze na starym forume(lata temu).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kierwa... ale dzisiaj wygląda prześlicznieee.
ps. doskonale dopasowany lekki mejkap.

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 186 gości