Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
radosny26 pisze:Dlaczego nie dostanie bana ? Bo SU zarabia dzięki niej kase. Dla nich nie liczy się wizerunek tylko zarobek :yes4:

To się kolego nazywa krótkowzroczność....
Nie liczy się wizerunek? Utrata wizerunku to też powolna utrata zarobku. Nie każdy lubi być regularnie ruchany w dupę :mocking:
Jeden,drugi trzeci kupi żetony i go taka Aurelka wychuja to pewnie machnie ręką i tyle, a czwarty kupi i jak go cwaniara wyrucha na parę setek żetonów to się wkurwi i więcej nie kupi.
Trzymanie na portalu Aurelki, Dziewczynki18 i tego typu oszustek to jak dla mnie strzał w stopę właściciela.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każda bardziej rozgarnięta osoba dostrzega, że przez tolerowanie takich przekrętów portal na tym wizerunkowo traci i to nawet bardzo,
ale widocznie dla nich ważniejszy jest hajs.

Zgadzam się, że takie myślenie jest fchuj krótkowzroczne.. ale cóż poradzić.
Wygląda na to, że dopóki będą tzw. "Janusze" dający się dymać dopóty ten proceder będzie trwał w najlepsze.

_________________________________________________________________________________________
Poza tematem, ale odnośnie krótkowzroczności i przede wszystkim wizerunku jaki ShowUp poprzez przymykanie oczu na pewne sprawy niewątpliwie traci.
Tak jak tolerują przekręty tak samo tak naprawdę nie robią nic z różnego typu psychopatami stalkującymi dziewczyny.
Wszystko to sprawia, że niestety portal ten staje się coraz mniej przyjazny zarówno dla widzów jak i tranmitujących osób.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie pośladki Aurelki, to top na SU. :heart: :heart:
Uwielbiam Ccataleya18!
Awatar użytkownika
Inbloom1994
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2019, 00:15
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ccataleya18
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: inbloom1994


Adela pisze:
Tymi pisze:miała chyba już nie raz bany ostrzegawcze ale i to nie pomaga bo zawsze za każdym razem wraca do robienia ludzi w chuja. Nie pojmę na jaką cholerę SU trzyma takie laski? Przecież też wizerunkowo na tym traci. Ostatnio nadawała z Latiki ale nie było zbyt wielu chętnych więc wyszła a za minute wbiła spod loginu Jessica. Założyła tylko na dupę leginsy i udaje już kogoś innego :sarcastic:

Wiele camgirl tak robi janusz na latike nie wejdzie a na jessice jej nie pozna i wejdzie bo mysli ze to inna laska...


Niestety dziewczyny, które nadają na showupie mają osoby przebywające tam za totalnych debilu i niestety prawda jest taka, że w zdecydowanej większości przypadków mają rację.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sytuacja dosłownie z przed kilku chwil. Tym razem nasza Aurelka nadaje w plenerku (zapewne to jej działka, bądź też ogród za domem). Jak zwykle bawi się w to pseudo losowanie, lider VIP wygrywa gorący pokaz 8 min wszystko co tam chcesz itp. stara śpiewka wiadomo. Kiedy odliczanie doszło do 1, facet rzuca jej 100 żetonów i teoretycznie wygrywa bo nie miał konkurencji. Nasza koleżnka wogle tak jakby nie zauważyła tego napiwku, i z pretensjami że nikt się nie chce bawić odlicza na nowo ;D Facet troche poirytowany że no przecież wygrał to dlaczego nie robi dla Niego pokazu ? No ale dobra ta leci z odliczaniem dalej. Po chwili dorzuca drugą 100, (w tym czasie jakiś jeszcze osobnik próbował brac udział w zabawie no ale za mało rzucał więc się nie liczył), Aurelka dolicza do 0 no i ok facet wygrywa privka. Terasz najlepsze, pyta się go czy zabawa c2c czy jak tam chce, oczywiście facet mówi że no na dwie kamerki chce się zabawić i ta mu ustawia wygranego privka za 100z te 8 minut ;D masakra nie dosc ze gosciu rzucał jej w napiwku ponad 200 zetów to jeszcze musi doplacic 100 zetow aby wogle wejsc na privka, no ale wiadomo stara zagrywka. Po chwili kiedy nie było reakcji transmisja została zresetowana i gościu został z niczym można powiedzieć. Opis privka również wiele daje wiele do myślenia "Wygrany" i co ? po wejsciu może sobie gdzieś pójść ta nasza Aurelka a facet będzie podziwiał piekno przyrody na kamerce ;) wiadomo że wołając moderatora, Oni skupiają się na tym czy opis transmisji zgadza się z tym co jest na obrazie a z takiego opisu nic nie wynika także facet 300 zetonów wyrzuciłby w błoto....
Awatar użytkownika
VIP_Madejski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mirabelka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


VIP_Madejski, pokaz na 2 kam Aurelka ustawiła za 100 żetów bo taka jest minimalna kwota ustalona przez SU. A co do reszty twojego opisu, no cóż... Cała Aurelka :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:ustawiła za 100 żetów bo taka jest minimalna kwota ustalona przez SU

To prawda.
Jednak jest sposób dzięki,któremu można ustawić priv c2c za mniej niż 100 żet - [Poradnik] Priv na 2 kam za mniej niż 100 żet
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ha czyli dla chcącego nic trudnego jak to mówią ;) ale nie wiem może się myle, że nawet gdyby nie było to na c2c to Ona i tak ustawia te wygrane privki za 100 zetonów aby i tak jeszcze wyciągnąć kasę z naiwnych facetów. Z resztą dużo cwaniar tak robi także nie jest to jakiś wyjatek .
Awatar użytkownika
VIP_Madejski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mirabelka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


VIP_Madejski pisze:nie wiem może się myle, że nawet gdyby nie było to na c2c to Ona i tak ustawia te wygrane privki za 100 zetonów aby i tak jeszcze wyciągnąć kasę

Nie wiem, możliwe, że tak właśnie robi. Nie od dziś wiadomo w jakim celu ona jest na SU;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney, wiem, że istnieje sposób na ominięcie tego limitu. Jednak wątpię aby taka Aurelka czy nawet większość innych modelek o tym wiedziała, a tym bardziej chciała z tego korzystać.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:wiem, że istnieje sposób na ominięcie tego limitu.

Rozumiem. Podejrzewałem, że wiesz o tym sposobie.
W sumie, to bardziej chciałem przypomnieć, że w ogóle sposób taki jest możliwy.

Sadistik pisze:Jednak wątpię aby taka Aurelka czy nawet większość innych modelek o tym wiedziała, a tym bardziej chciała z tego korzystać.

W większości przypadków pewnie jest tak jak piszesz, aczkolwiek kilka razy widziałem szablony priv ustawione wg tej właśnie metody. Choć zdaję sobie sprawę, że z pewnością jest to rzadkość.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


VIP_Madejski pisze:Sytuacja dosłownie z przed kilku chwil. Tym razem nasza Aurelka nadaje w plenerku (zapewne to jej działka, bądź też ogród za domem). Jak zwykle bawi się w to pseudo losowanie, lider VIP wygrywa gorący pokaz 8 min wszystko co tam chcesz itp. stara śpiewka wiadomo. Kiedy odliczanie doszło do 1, facet rzuca jej 100 żetonów i teoretycznie wygrywa bo nie miał konkurencji. Nasza koleżnka wogle tak jakby nie zauważyła tego napiwku, i z pretensjami że nikt się nie chce bawić odlicza na nowo ;D Facet troche poirytowany że no przecież wygrał to dlaczego nie robi dla Niego pokazu ? No ale dobra ta leci z odliczaniem dalej. Po chwili dorzuca drugą 100, (w tym czasie jakiś jeszcze osobnik próbował brac udział w zabawie no ale za mało rzucał więc się nie liczył), Aurelka dolicza do 0 no i ok facet wygrywa privka. Terasz najlepsze, pyta się go czy zabawa c2c czy jak tam chce, oczywiście facet mówi że no na dwie kamerki chce się zabawić i ta mu ustawia wygranego privka za 100z te 8 minut ;D masakra nie dosc ze gosciu rzucał jej w napiwku ponad 200 zetów to jeszcze musi doplacic 100 zetow aby wogle wejsc na privka, no ale wiadomo stara zagrywka. Po chwili kiedy nie było reakcji transmisja została zresetowana i gościu został z niczym można powiedzieć. Opis privka również wiele daje wiele do myślenia "Wygrany" i co ? po wejsciu może sobie gdzieś pójść ta nasza Aurelka a facet będzie podziwiał piekno przyrody na kamerce ;) wiadomo że wołając moderatora, Oni skupiają się na tym czy opis transmisji zgadza się z tym co jest na obrazie a z takiego opisu nic nie wynika także facet 300 zetonów wyrzuciłby w błoto....


Mnie się wydaje, że tej debilki nikt z Was nie zgłasza. Ja kiedyś postanowiłem załatwić jej bana i wypróbować 3 sposoby załatwienia jej tego bana i byłem ciekawy czy któryś z nich poskutkuje i zadziałał już pierwszy najprostszy sposób.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A ja bym chętnie zobaczył ją na nicku Tulip jak ze swoim "sponsorem" się zabawia bo byłem odziwo kiedyś na ich grupowej ;p
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Książe_showupa pisze:Mnie się wydaje, że tej debilki nikt z Was nie zgłasza. Ja kiedyś postanowiłem załatwić jej bana i wypróbować 3 sposoby załatwienia jej tego bana i byłem ciekawy czy któryś z nich poskutkuje i zadziałał już pierwszy najprostszy sposób.

Ja nie wydaję tam żetsów, więc tym samym nie mam powodów by ją zgłaszać. Ale idee jak najbardziej rozumiem i popieram.
Tylko zauważ, że w rezultacie na nic się zdaje załatwianie jej tych banów, bo portal i tak pozwala jej wrócić na innym nicku, a przyczyna jest wiadoma i było tu na forum o tym pisane nie raz - dla ShowUp`a taka Aurelka jak i każda taka naciągaczka, oszustka.. whatever jest doskonałym źródłem dochodu, a to że oszukuje użytkowników na SU.. no cóż, widocznie mają w to wywalone.

Podobnie sprawa ma się odnośnie użytkowników delikatnie pisząc "umilających" transmisje(więcej nie będę dodawał, bo wiadomo do czego zdolni są tacy osobnicy).
Kupują żetony = są dobrymi klientami, więc portal tak naprawdę nie chce się ich definitywnie pozbywać.

Smutny to ale prawdziwy obraz portalu.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aurelka dalej kosi Januszy za lidera tylko teraz się wycwaniła i zrobi konkurs z liderem a po zakończeniu od razu ustawia grupową z praktycznie z tą samą wygraną . Lider musi poczekać z wygrana po grupie o ile wróci (nie zawsze wraca, ewentualnie zmienia konta i udaję, że to nie ona i nie wie o co chodzi). Wygrany zazwyczaj nie kryje rozczarowania (trudno się dziwić), że po zakończeniu odliczania od razu powinna dać wygraną a nie lecieć z grupą. I tak wkurwieni Janusze wprost zostają wydymani gdy wydają po 500 zet na upragnionego priva a ona w pierwszej kolejności robi grupę z tą samą opcją za 80/100 zet.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Aurelka dalej kosi Januszy za lidera tylko teraz się wycwaniła i zrobi konkurs z liderem a po zakończeniu od razu ustawia grupową z praktycznie z tą samą wygraną . Lider musi poczekać z wygrana po grupie o ile wróci (nie zawsze wraca, ewentualnie zmienia konta i udaję, że to nie ona i nie wie o co chodzi). Wygrany zazwyczaj nie kryje rozczarowania (trudno się dziwić), że po zakończeniu odliczania od razu powinna dać wygraną a nie lecieć z grupą. I tak wkurwieni Janusze wprost zostają wydymani gdy wydają po 500 zet na upragnionego priva a ona w pierwszej kolejności robi grupę z tą samą opcją za 80/100 zet.



KURWA!!!

Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tą Oszustką!!! :twisted:
Ile można tolerować te jej oszukańcze konkursy?
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msklex pisze:
taki_tam pisze:Aurelka dalej kosi Januszy za lidera tylko teraz się wycwaniła i zrobi konkurs z liderem a po zakończeniu od razu ustawia grupową z praktycznie z tą samą wygraną . Lider musi poczekać z wygrana po grupie o ile wróci (nie zawsze wraca, ewentualnie zmienia konta i udaję, że to nie ona i nie wie o co chodzi). Wygrany zazwyczaj nie kryje rozczarowania (trudno się dziwić), że po zakończeniu odliczania od razu powinna dać wygraną a nie lecieć z grupą. I tak wkurwieni Janusze wprost zostają wydymani gdy wydają po 500 zet na upragnionego priva a ona w pierwszej kolejności robi grupę z tą samą opcją za 80/100 zet.



KURWA!!!

Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tą Oszustką!!! :twisted:
Ile można tolerować te jej oszukańcze konkursy?



Gówno zrobią, bo przynosi moderacji dochód. Nie liczą się Janusze, tylko pieniądz...
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Jenynie antytransmisja jak ta anka zebraczka :shock: ona jest tak brzydka ze nie da sie na to patrzec:D

https://showup24.tv/GrzecznaDziewczynka18
https://showup24.tv/profile/GrzecznaDziewczynka18
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Może tak niektórzy panowie lubią być robieni w **uja skoro tego nie zgłaszają albo po prostu może nie wiedzą co z tym fantem zrobić.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja myślę, że niejeden już zgłaszał takie sytuacje.
Jednak jak widać włodarze SU póki co nie wyciągnęli żadnych konsekwencji i pozwalają transmitującej na dalsze prowadzenie tego nie za fajnego procederu... a dlaczego tak postępują, to już było nie raz pisane na foro #cash

Inna sprawa, że są też tacy użytkownicy, którzy nie wiedzą jak i gdzie takie sprawy zgłaszać,
a i nie można zapominać też o tych, którym nagość widziana na ekranie monitora przesłania zdolność logicznego myślenia ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości