PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Psychiatryk pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Laseczki w ogóle nie patrzyły na zegarek i bawiły się z nami wspaniałe aż do finału czyli orgazmu Kaczuszki.
Ogólnie sporo się działo... był łodzik pozycja od tyłu na jeźdźca i takie tam.
Paula sprawdziła się w roli dominującej laseczki.
Przy tym klęła jak nigdy (to lubię)
Moim jak i całej reszty zdaniem NAJLEPSZA GRUPOWA TEJ NOCY :!:
Paula.. Kaczątko :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
Ps nie muszę chyba pisać że frekwencja dopisała.


Hard Ty obleśny stary dziadzie

Kolejny raz,nie przymyslales posta stary debilu. Za te zdjecia to zamknac ciebie powinni. Stary fletowaty dziadyga. WypierdalajHard
Na widok 14 latek tez tak sie slinisz!!
Sasiedzi


ty zejdziesz w końcu z Hardzika? Czy płacą ci tu na odpowiedzi na każdy jego post? bo to już mało śmieszne, gdzie Hardzik tam twoje nędzne 5 groszy dowalone
idź być panem marudą gdzieś indziej
Posłuchaj dobrej rady koleżanki @Oleczkaa

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Bede debilizmy oblesnego dziada komentowal. Ktory powinnien sie zajac psem i ojcem a nie spedzac na pedofilskich filmach


Edit:
Zas posta usuneles ty juz hard lepiej nie pij
Sasiedzi


Na grupowej może i nie byłem, ale Kaczątko widać że mega podniecona na Paulę i to mi się bardzo podobało, zachęcały bardziej jak ta cała Cristal i Rafatusowa
Cristal to miała taki ból dupy o żetony Pauli, że napierdalała na nią na ucho, szkoda tylko że wszystko było wyraźnie słychać.
Podszyte żarty z bólem dupy o zety i Kaczątko, słyszałem jak Cristal mówiła, że ma do niej numer tel i będzie kombinować coś! Tak że uważaj Kaczątko, bo możesz się spodziewać telefonu Cristal:)
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tu tez propsuje duet ! Niech się dziewczyny dobrze bawią razem !

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


HardRockCaffe666: urochomie zetki tylko musze poczekac az alko zacznie dzialac ;ddd
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Każda, absolutnie każda laska ma ból dupy o ilośc żetów jakie wpadaja w kieszenie dziewczyn z topu. Rozumiem nawet co tym kikeruje i z czego to wynika, ale nie rozumiem jak jedna na druga potrafi napierdalac na aktywnej transmisji.

Zrobily dobre show to zarobily dziewczyny i tyle, moj bol dupy chowam do kieszeni i ide dalej, trudno. Z każdej sytuacji należy wyjść z twarzą , jestem zażenowaa tym, ze laski zarabiające naprawdę kupe kasy potrafią reprezentować taki poziom.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Widzisz i cos takiego mnie rozpierdala kurwa. Kazdy zarabia jak moze ale zeby pierdolic z zazdrosci przy kamerach to jest ponizej godnosci siebie. No za kilkaset zlotych no kurwa. Widzisz beznadzieja tak samo jak bylo z piwem widzialas jak wszystkie trans uruchomily i klapsy zenada kurwa zenada
Sasiedzi


Zenada? Czemu? Wniesli gratisowy tort to sie ludziska rzucili zeby zjesc kawalek. Ty sie tez Spajk niezdrowo podniecasz wiadomosciami jakiegos kogos kto napisal "przypadkiem" pierwszy post na forum w cztery lata po rejestracji. Dla mnie dziwne... Niech wspomne ze tak jak sobie kiedys wyidealizowales Paule tak samo sobie teraz idealizujesz "zaplecze" SU... myslisz ze te duety to owoc doskonalej wspolpracy i cudownych przyjazni zawieranych pomiedzy modelkami? Smiem twierdzic ze to pozory i juz nieraz byly przyklady jak te wielkie przyjaznie sie koncza... Czy Paula nie nadawala z Ula? Czy Malvina nie nadawala z Kaczka? No i co za peszek ze sie popsulo. Pominiemy ekstremum typu wielka przyjazn MokrejPary z "najsymptyczniejszymi na SU" Boginka i Romanem? Show must go on...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Tak jak rzadko się wypowiadam tak muszę powiedzieć że dziewczyny były mega naturalne w swoim zachowaniu, było widać że nie liczy się tutaj tylko żeton i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Całują, przytulają, dotykają nawet jak nikt na to nie wpłaca :) miło było na to popatrzeć, że nie są ze sobą "za karę". Takie wyniosłam wrażenie z tych transmisji, pozytywne wariateczki :) a widzowie widzą świetna zabawę i doceniają to :)
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Devilek,
Zgadzam sie z Tobą w 100 % i dodam małe spostrzeżene od siebie.
Na sam koniec tych trzech uroczych dni jakie to mogli spędzić z nimi wszyscy widzowie dały dla wszystkich też coś i od siebie w zupełnym gratisie.
Chodzi mi tu o taniec nago w oliwce.
A przecież mogły się zawinąć i tyle.
Może powiecie że to niewiele ale dla mnie osobiści to sporo mówi.
Pełny profesjonalizm transmitujących i podziękowanie w ten uroczy sposób za żetony i czas który to wszyscy tu im poświecili.
Paula,Kaczątko za wszystko wielka buźka :air_kiss:
Ps coś też ekstra dostało się liderowi dzisiejszej transmisji.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A ja mam mieszane uczucie... Na Paule to ja lubie popatrzeć a na nie razem nie mogłam. No nie wiem, odpychały mnie. Strzelały cały czas jakieś dziwne miny. Ta mimika mnie rozbrajała i w efekcie zajrzałam dwa razy i dwa razy zwiałam po chwili, bo nie moglam na nie patrzeć. Wy mówicie, że było naturalnie a mnie właśnie przez tą mimikę zawiewało mega sztucznośćią.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie to śmieszy że zawsze jak u jednej z dziewczyn jest specjalna trans to zaraz wszystkie te inne lafiryndy z topu zaczynają swoją trans chyba tylko z zawiści żeby odebrać tej jednej lasce jak najwięcej oglądających bo wiadomo że jak są wszystkie topowe laski w tym samym czasie to nikt nie zarabia bo jest za duży podział oglądających
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy, tym razem to jednak był po prostu przypadek ze się tyle tych duetów na weekend namnożyło
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


beznadzieja pisze:Każda, absolutnie każda laska ma ból dupy o ilośc żetów jakie wpadaja w kieszenie dziewczyn z topu. Rozumiem nawet co tym kikeruje i z czego to wynika, ale nie rozumiem jak jedna na druga potrafi napierdalac na aktywnej transmisji.

Zrobily dobre show to zarobily dziewczyny i tyle, moj bol dupy chowam do kieszeni i ide dalej, trudno. Z każdej sytuacji należy wyjść z twarzą , jestem zażenowaa tym, ze laski zarabiające naprawdę kupe kasy potrafią reprezentować taki poziom.



Niektóre transmitujące po prostu wolą zarobić mniej żetona i mieć jakiś honor, nie każda się przerucha z sąsiadem lub typem z ulicy dla większej liczby żetonów. Cristal,CindyKimberly,Rafatusowa.. one dla żetona nawet w szambie by transmisje zrobiły. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nadawanie z koleżanką to nie jest objaw jakiegoś żetoniarstwa, to normalna praktyka którą większość camgirls stosuje by podkręcić atmosferę na pokazie i zwalczyć nudy, wszak nie ma nic gorszego dla widza niż jechać po raz milionowy z palca w ten sam sposób wg tego samego schematu. Chore żetoniarstwo się zaczyna, kiedy spotykasz się z kimś kto Cię nie kręci (np. koleś absolutnie nie w twoim typie albo laska jeżeli nie jesteś les) albo jest żałośnie odpychający nawet dla samych widzów (np. Rafapatus czy Hard) tylko po to, żeby podkręcić fame i hajs.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
Znalazł się ''przystojniaczek''.
Może tak miej odwagę pokazać swoją urocza buźkę.
No tak ty tylko potrafisz się śmiać z innych a sam pewno nie jesteś ładniejszy od goryla ;)
Ps aż się boję pomyśleć jak ty będziesz wyglądać w moim wieku :!:
No ale nie ma to jak przez net zgrywać ''przystojniaczka'' i kruuullllaa podrywu. :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:ruger44,
Znalazł się ''przystojniaczek''.
Może tak miej odwagę pokazać swoją urocza buźkę.
No tak ty tylko potrafisz się śmiać z innych a sam pewno nie jesteś ładniejszy od goryla ;)
Ps aż się boję pomyśleć jak ty będziesz wyglądać w moim wieku :!:


Hard Ty tumanie. Jesteś żałosny za to co wypisujesz na transmisjach nie wspominając tych zdjęć co tu wkleiłeś ostatnio.
Pewnie tylko dlatego usunąłeś bo Cię Paulinka opierdoliła albo sam usunąłeś bo wiedziałeś że bana dostaniesz jak byś zostawił te zdjęcia.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja tak jak nie ogladam ani jednej, ani drugiej na co dzien (no chyba ze Paulę rano jak jest pijana i wymęczona a nie chce iść spac) tak ten duet mi się podobał.
Dziewczyny planują kolejna wspólna transmisje jeszcze w tym roku i strzelam ze będzie to Sylwek, bo w zeszłym roku kaczątko chyba tez było na ShowUp.tv w sylwka



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:Dziewczyny planują kolejna wspólna transmisje jeszcze w tym roku i strzelam ze będzie to Sylwek, bo w zeszłym roku kaczątko chyba tez było na ShowUp.tv w sylwka


Sylwester na showupie, to jest coś.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości