hahaAna

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: hahaAna
26 maja 2016, 18:49
Warto było, oj warto :yes4:
Ana na ogólnej i na ukrytej to dwie różne kobiety :hypnotized:
Od siebie dodam, że najbardziej niech żałują Ci, którzy wyszli po pierwszym pożegnaniu :cool3:

https://showup24.tv/hahaAna
https://showup24.tv/profile/hahaAna
Awatar użytkownika
spoko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 20:54
Też lubię hahaAne i jak odejdzie (co już jest oczywiste) to przeboleje w ciszy. I podejrzewam, że pokaz na ukrytej pewnie był ciekawy, to jednak żeby wydać 500zet jednorazowo na dziewczynę z okienka, to musiałbym być solidnie najebany. Jednak Ana nie ukrywała tego, że ShowUp.tv, traktuje jako zarobek na swoje 'zachcianki' więc jak dają - to nic, tylko brać.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: hahaAna
26 maja 2016, 21:44
Ostatnia transmisja właśnie teraz,więc wchodźcie i korzystajcie :fap:

https://showup24.tv/hahaAna
https://showup24.tv/profile/hahaAna
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 21:50
Bardzo chujowo, że odchodzi.. bardzo. Ciekawe czy usunie konto.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: hahaAna
26 maja 2016, 21:52
podawała jakiś powód odejścia?
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 00:17
No i koniec... Fajna dziewczyna z tej Any jest, niech jej się wiedzie jak najlepiej :) Odnośnie pytań jaki powód odejścia... Czy to ważne dlaczego odchodzi? Co to zmieni? Pewnie jakby podała jakiś powód to i tak znalazły by się osoby wymyślające, że na pewno inna jest przyczyna odejścia, tak jak to już miało miejsce w przypadku innych dziewczyn. Skończyła z ShowUp.tv to skończyła, na ch*j drążyć temat? :D

PS. Bardzo podobała mi się dzisiejsza transmisja i gdyby nie była ostatnią, to chyba bym się skusił na kolejny ukryty pokaz, o ile taki by się miał jeszcze odbyć :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
27 maja 2016, 00:24
No ty wyglada na to, ze nie byles do samego kona ;P bo powiedziala, ze odchodzi bo kogos poznala, kogos na ShowUp.tv wchodza na meskie transmisje :P i, ze nawet w takim piekla da sie kogos wartosciowego poznac ;) sam osobiscie znam kilka par poznanych na ShowUp.tv ;) miejsce jak kazde inne, debile i wariaci sa wszedzie, w kosciele i w operze tez :D niech Im sie wiedzie ;)
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 06:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 00:36
Byłem do samiutkiego końca i dobrze wiem co mówiła Ana... Jednak nie pisałem tego bo jak już wspomniałem wcześniej i tak co niektórzy by swoje teorie wymyślali co do "prawdziwego" powodu odejścia. Ja osobiście nie znam, ale wiem o co najmniej kilku parach, które poznały się na ShowUp.tv i mają się bardzo dobrze :)

Ana również mówiła, że warto transmitować panowie, więc nie czekajmy - nadawajmy, a może i nas odwiedzą nasze przyszłe miłości na transmisjach :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
27 maja 2016, 00:57
sadistik pisze:Byłem do samiutkiego końca i dobrze wiem co mówiła Ana... Jednak nie pisałem tego bo jak już wspomniałem wcześniej i tak co niektórzy by swoje teorie wymyślali co do "prawdziwego" powodu odejścia. Ja osobiście nie znam, ale wiem o co najmniej kilku parach, które poznały się na ShowUp.tv i mają się bardzo dobrze :)

Ana również mówiła, że warto transmitować panowie, więc nie czekajmy - nadawajmy, a może i nas odwiedzą nasze przyszłe miłości na transmisjach :mocking:


SAdi, :girl_haha: :air_kiss: To kiedy można Cie odwiedzić na swojej transmisji ? :P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 11:12
hahaAna, to bardzo inteligentna i przebiegła dziewczynka. Wielu dało się nabrać na jej piękne oczy i leciały grube tysiące a Ona perfidnie to wykorzystywała...
Biznes jest biznes ;)
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 13:06
vika pisze:SAdi, :girl_haha: :air_kiss: To kiedy można Cie odwiedzić na swojej transmisji ? :P


Viki, jak tylko będę nadawał będziesz pierwszą, która się o tym dowie :D Nawet zrobię Ci promocyjnego priva :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
27 maja 2016, 13:15
Chłopaki nie rozpaczajcie tak ;p

po pierwsze: powiedziała, że nie usuwa konta. Czyli kazdy z Was może mieć z nia kontakt a za odpowiednia ilość żetonów zapewne poda inny kontakt na siebie ;)

PO DRUGIE: mówiła, że bedzie wpadać jako widz ;)

Po trzecie: moge się założyć z Wami wszystkimi, że Ana wróci na ShowUp.tv szybciej niż Wam się wydaje ;)

Życzę jej szczęścia w miłości o ile jest pewna tego, że odnalazła tego jedynego ;) Moim zdaniem Ana nie chciała się żegnać, ale widocznie jej ukochany na niej to wymusił usuwając konto wcześniej o czym wspomniała. Ana nie usuwa konta, więc to świadczyc może o tym, że zakłada rychły powrót i szkoda jej tej całej otoczki wokół jej profilu, fanów, wpisów etc. Sama użyła wczoraj stwierdzenia "zobaczymy co będzie i czy im wyjdzie" ;D

po czwarte: tu rządzi jednak kasa. Dziewczyny, które poznały łatwy pieniadz są już ...... hmmmm odrobine popsute.... ;) chodzi mi o to, że jesli obniży się Anie stopa życia przy ów wybranku a on nie zdoła jej zapewnić takiego kieszonkowego jakiego tutaj zarabiała i zacznie jej brakować kasy to.... (sorry za szczerość i brak litości)... szybko podliczy bilans korzyści i strat ;D

po piąte: co wiem z własnego doświadczenia (jako osoba niezarabiająca) rozmowy z Wami potrafią uzależnić ;p Po prostu są tu tacy faceci z którymi można się powygłupiać, pośmiać, poświntuszyć itd.. Da się niektórych z Was lubić nawet za bardzo ;) Ja najbardziej u siebie lubiłam rozmowy z facetami dowcipnymi, wrednymi, złosliwymi, którzy próbowali mi dokuczać w taki uroczy wyjątkowy sposób, co odbierałam jako sympatię z ich strony a nie coś złego. Przychodzili zawsze i to często jako jedni z pierwszych ;) Gdy przestałam wpadać na kam Tęskniłam za tymi potworami i wieczorami spędzonymi z facetami, o których nic prawie nie widziałam, a którzy potrafili rozbawić mnie do łez ;) Skoro ja miałam takie odczucia to tym bardziej jakie odczucia może mieć teraz Ana....? Pewnie teskni równie mocno za Wami co Wy za nią i głowi się co bez Was pocznie ;)

Życzę szczęścia Anie, ale mam czuja do Sylwestra będzie znów nadawać ;)

Aniu Kochaj i bądź kochana i szczęśliwa ;D
sususu85


Re: hahaAna
27 maja 2016, 14:47
siusiu-autopromocja cnotliwej triatlonistki.
Any bedzie mi bardzo brakowac.Pokazala nam tak wiele, a tak naprawde nie zobaczylismy nic. Zycze jej powodzenia w tej nowej milosci. A jesli wroci? Na mojej liscie ulubionych zawsze bedzie dla Niej miejsce.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: hahaAna
27 maja 2016, 21:42
Byłem na tym "Last show" Any. Kilka wrażeń:
1. Za 500 żetonów zobaczyc w koncu nagą Anę to się opłacało. Wczesniej byly tylko jakies absurdalnie drogie privy.
2. Plus za nastrój podejście do oglądających, pyta się czy się podobało, czy wszyscy są zadowoleni itp.
3. To było show dla fanów (fanatyków?? psychofanów??) Any. Po 2-3 godzinach byłem juz znudzony/zmeczony. Do konca nie bylem.
4. Ana lubi pogadać, wymienic wszyskich ogladajacych z nicka, to wszystko trwa - dla mnie za długo.

Pamiętam jej pierwsze transmisje, jak bylo widac tylko dekolt i usta. Nic wiecej nie chciala pokazywac. Po dwóch latach się rozkrecila :winkextra:
Awatar użytkownika
zryt66
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2015, 21:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 22:14
Nie bylem jej fanem ale z racji, że ostatnia trans to zostałem do końca i zaskoczyło mnie to jak powiedziała, że poznała kogoś tutaj. No cóż, jak widać można i czemu by nie. Powodzenia i szczęścia jej życzę.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 22:29
zryt66 pisze:Byłem na tym "Last show" Any. Kilka wrażeń:
1. Za 500 żetonów zobaczyc w koncu nagą Anę to się opłacało. Wczesniej byly tylko jakies absurdalnie drogie privy.
2. Plus za nastrój podejście do oglądających, pyta się czy się podobało, czy wszyscy są zadowoleni itp.
3. To było show dla fanów (fanatyków?? psychofanów??) Any. Po 2-3 godzinach byłem juz znudzony/zmeczony. Do konca nie bylem.
4. Ana lubi pogadać, wymienic wszyskich ogladajacych z nicka, to wszystko trwa - dla mnie za długo.

Pamiętam jej pierwsze transmisje, jak bylo widac tylko dekolt i usta. Nic wiecej nie chciala pokazywac. Po dwóch latach się rozkrecila :winkextra:

Absurdalnie drogie privy ? Moim zdaniem warte swojej ceny :D
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
27 maja 2016, 23:53
Tiago pisze:Nie bylem jej fanem ale z racji, że ostatnia trans to zostałem do końca i zaskoczyło mnie to jak powiedziała, że poznała kogoś tutaj. No cóż, jak widać można i czemu by nie. Powodzenia i szczęścia jej życzę.

Widzisz Tiago wystarczy podsypać złotem i można łatwo zdobyć camgirl :laugh3:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
28 maja 2016, 12:03
--== lukkki ==-- pisze:
Tiago pisze:Nie bylem jej fanem ale z racji, że ostatnia trans to zostałem do końca i zaskoczyło mnie to jak powiedziała, że poznała kogoś tutaj. No cóż, jak widać można i czemu by nie. Powodzenia i szczęścia jej życzę.

Widzisz Tiago wystarczy podsypać złotem i można łatwo zdobyć camgirl :laugh3:


Próbowałem i dobrze wiesz jak to się skończyło :blink: Moje sypanie to już historia. A naprawdę to tak nie działa.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
28 maja 2016, 17:36
Tiago pisze:
Próbowałem i dobrze wiesz jak to się skończyło :blink: Moje sypanie to już historia. A naprawdę to tak nie działa.

Moja wypowiedź nawet specjalnie nie tyczyła się Ciebie, tylko ogólnej sytuacji na ShowUp.tv. Jednak niektórym facetom inwestycja żetonowa przynosi efekty, a laski widać niekiedy szukają facetów na szołapie z tego wynika. Ja w ogóle nie mam startu, bo nie daję modelkom żetonów, co najwyżej sypnę po 10 :biggrin:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
28 maja 2016, 20:21
Hajs to jedno, jednak Ana należy do tej grupy dziewczyn, które poza 'erotyzmem' mają też coś w główce i Ana nie jest jakaś przyćmiona czy tępa. Pewnie bardziej poleciała na osobowość niż na złoto. I tak jak nie można wykluczyć istnienia Boga, tak samo nie można wykluczyć takiej opcji, że na takim kurewskim i często bezdusznym portalu, można natrafić na swoją drugą połówkę.

Tiago :biggrin:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości