PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
R29 pisze:
Hardaszian pisze:R29,
Widzisz jedni robią z siebie debila u niej na czacie a inni udając kobietę ale co kto lubi EVICZKU :laugh3:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Tylko ja zrobiłem to z pełną świadomością by wkręcić kilka osób w tym ciebie,
dla beki, a ty debilem jesteś cały czas :laughingnew:

_Grolsch_: alepoza mmmm!
_Grolsch_: wsdzeblbym mm!
_Grolsch_: ale posladki pulsuja wooww!
_Grolsch_: juzmi dryga he he ;d!
_Grolsch_: i do tego to mruczonko **!
_Grolsch_: juz blisko!
_Grolsch_: jeszcze sie typa ;d!
_Grolsch_: pyta!
_Grolsch_: masz tam wiatraczek ;d!


Jak uważasz że pisanie takich rzeczy na portalu erotycznym to robienie z siebie debila to tak jestem debilem.
Ty pewno wchodząc do dziewczyn same mądrości wypisywałeś poczynając od teorii względności a kończąc na tym czym są czarne dziury.
No cóż chyba mamy inne pojecie co to jest dobra zabawa.
Stałeś się bardzo zgorzkniałym człowiekiem a ponoć kiedyś byłeś inny.
Teraz potrafisz tylko ze wszystkich się wyśmiewać i pokazywać jaki to jesteś od nich niby lepszy.
Ale bądź takim jak już nie potrafisz być inny.
Tobie zmiana moim zdaniem nie wyszła na lepsze.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


:laughingnew:
Awatar użytkownika
Duduś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2022, 17:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Na Evica się nie obraziłem, No coś Ty, po prostu pokazałeś swoje prawdziwe ja, nic mi do tego, tolerancyjny jestem, lubisz chodzić w sukienkach Twoja Sprawa

A co do Pauli to słabe jest to że tak po niej jedziesz, skoro przez lata była Twoja serdeczną koleżanką.
I jeśli Twoją rozrywką jest spędzanie czasu na transmisji u kogoś, kogo się nie lubi aby z niej szydzić i z jej widzów, to Twoje piramida potrzeb jest mało rozwinięta, żeby nie mówić że jest prymitywna.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:R29,
Na Evica się nie obraziłem, No coś Ty, po prostu pokazałeś swoje prawdziwe ja, nic mi do tego, tolerancyjny jestem, lubisz chodzić w sukienkach Twoja Sprawa

A co do Pauli to słabe jest to że tak po niej jedziesz, skoro przez lata była Twoja serdeczną koleżanką.
I jeśli Twoją rozrywką jest spędzanie czasu na transmisji u kogoś, kogo się nie lubi aby z niej szydzić i z jej widzów, to Twoje piramida potrzeb jest mało rozwinięta, żeby nie mówić że jest prymitywna.


I to jest właśnie poziom umysłowego spierdolenie niektórych forumowiczów.
Bo na chwilę zrobiłem sobie lewe konto na forum, to już chodzę w sukienkach i jestem kobietą...

Bo 8-9 lat temu przez chwilę miałem lepsze relacje z Paletą to już jestem w niej ciągle zakochany, śnię o niej i sikam za nią...
mamy dzieci i w ogóle jesteśmy/byliśmy małżeństwem... takie teorie z dupy snute tylko by dojebać...

Ja pierdolę, jaki co niektórzy tu mają zjebany tok myślenia i dorabiają sobie coś czego nie ma / i nigdy nie było... masakra.

I ta powszechna hipokryzja, ...bo ty siedzisz cały dzień na SU! A skąd ty to wiesz?
By to wiedzieć też musisz siedzieć tu cały czas bo inaczej skąd byś wiedział, że ja siedzę...
I tak do zajebania, jeden na drugiego...

Miłej niedzieli.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kurła, że Wam się chce.... :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 15:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freak pisze:Kurła, że Wam się chce.... :D


Sezon ogórkowy to temat Palerty wraca jak bumerang... pisać by pisać :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Nie wiem w czym lubisz chodzić, nie wynikam, choć w czym chcesz

O Pauli sam pisałeś że to serdeczna koleżanka, jakie macie relacje to wasza sprawa

Nie trzeba siedzieć na SU czasu czas, wystarczy przeczytać archiwum z poprzedniego dnia, i tam prawie codziennie pojawiają się wrzucane przez Ciebie cytaty Harda, stad mój wniosek że u niej siedzisz.

Co do wymyślania czegoś czego nie ma, to Ty ostatnio twierdziłeś że mam żonę i dzieci:) to możesz w sumie też pod hipokryzję podciągnąć.

Nie ważne, mam swoje zdanie Ty masz swoje, nie musimy się zgadzać ani klepać po plecach.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Paula to jest niezła aktoreczka. Niby ma 3 stałych widzów, którzy zawsze są na jej transmisji. Grolsch czyli Hard czyli jej stały widz od X lat, który ciągle marzy o spotkaniu z nią podobnie jak gibson, którego traktuje jak debila lub kogoś, którego zawsze można zjebać podczas transmisji za głupotę i straszy go ciągle banem i który zawsze przeprasza. Niezły z niego idiota i debil. Trzecim stałym jej fanem jest jej najnowszy nabytek czyli niejaki przemo. Cała trójca debili zawsze są na jej transmisji i rzucają żetonami. Paula ma ich w dupie ale żeton zawsze przyjmie;D. Oni zazwyczaj pierdolą głupoty a ona ich słucha i przytakuje bo liczy się żeton. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Paula im mówi, żę ich lubi a tak naprawdę ma ich w dupie bo jak się pojawia koleś lub za mocny to na trójca "ulubieńców" Pauli zostaje odstawiona na boczny tor. Wtedy oni się nie liczą bo wtedy koleś lub za mocny są na pierwszym miejscu bo dają na klapsy a Paula lubi być jebana po twarzy (jak to było rok temu jak robiła loda za mocnemu) lub po dupie zwłaszcza przez kolesia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że "ulubieńcy" Pauli dalej myślą, że może się spotkają z nią w realu ale ona prędzej spotka się z kolesiem, którym pewnie się spotyka lub dalej się spotyka z za mocnym.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 17:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


XxX_wysokiXXX pisze:Paula to jest niezła aktoreczka. Niby ma 3 stałych widzów, którzy zawsze są na jej transmisji. Grolsch czyli Hard czyli jej stały widz od X lat, który ciągle marzy o spotkaniu z nią podobnie jak gibson, którego traktuje jak debila lub kogoś, którego zawsze można zjebać podczas transmisji za głupotę i straszy go ciągle banem i który zawsze przeprasza. Niezły z niego idiota i debil. Trzecim stałym jej fanem jest jej najnowszy nabytek czyli niejaki przemo. Cała trójca debili zawsze są na jej transmisji i rzucają żetonami. Paula ma ich w dupie ale żeton zawsze przyjmie;D. Oni zazwyczaj pierdolą głupoty a ona ich słucha i przytakuje bo liczy się żeton. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Paula im mówi, żę ich lubi a tak naprawdę ma ich w dupie bo jak się pojawia koleś lub za mocny to na trójca "ulubieńców" Pauli zostaje odstawiona na boczny tor. Wtedy oni się nie liczą bo wtedy koleś lub za mocny są na pierwszym miejscu bo dają na klapsy a Paula lubi być jebana po twarzy (jak to było rok temu jak robiła loda za mocnemu) lub po dupie zwłaszcza przez kolesia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że "ulubieńcy" Pauli dalej myślą, że może się spotkają z nią w realu ale ona prędzej spotka się z kolesiem, którym pewnie się spotyka lub dalej się spotyka z za mocnym.


Nie, najlepsze w tym wszystkim jest to, żę Paula na dzień dzisiejszy to po prostu upasiona locha.
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 09 sie 2017, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj przez chwilę w odmętach internetu znalazłem filmik Pauli z przed 4 lat i na sam widok już "ogier" zaczynał brykać :blush: Mega seksowna figura, te nóżki te pośladki no coś pięknego i taką Paulę pamiętam :yu: Wiadome, że zbić z wagi mogłaby moment i byłaby znowu zajebiście seksowna jak kiedyś, ale widocznie jej się nie chce, no cóż ma takie prawo. Ale jedno u niej się nie zmieniło... Dalej zajebiście się masturbuje i ma głośne widowiskowe orgazmy :blush2:
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 02:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziwne jest to że jej się nie chce, na pewno jakaś kasę sobie odłożyła wiec zakładam że w jakimś stopniu jest zabezpieczona. Ale jeśli by brała pod uwagę zakładanie rodziny itp ( pomijam jej przeszłość, bo to akurat jej nie dyskwalifikuje) to łatwiej znaleźć kogoś jak panna wyglada pociągająco, niż jak jest ktoś zaniedbany. A Paula niestety na taką teraz trochę wyglada, mam nadzieje że to jednak lenistwo a nie hormony, tarczyca czy inne hashimoto.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Paula przez lata udawała kogoś kim nie jest. Próbowała robić z siebie damę z wyższych sfer , a to zawsze była zwyczajną laską z wioski 6/10. Po prostu może zmęczyło ją już te udawanie i teraz jest w końcu sobą
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:Dziwne jest to że jej się nie chce, na pewno jakaś kasę sobie odłożyła wiec zakładam że w jakimś stopniu jest zabezpieczona. Ale jeśli by brała pod uwagę zakładanie rodziny itp ( pomijam jej przeszłość, bo to akurat jej nie dyskwalifikuje) to łatwiej znaleźć kogoś jak panna wyglada pociągająco, niż jak jest ktoś zaniedbany. A Paula niestety na taką teraz trochę wyglada, mam nadzieje że to jednak lenistwo a nie hormony, tarczyca czy inne hashimoto.

Co do zakładania rodziny już się wypowiedziała że lepiej jej jest jak jest sama i nikogo nie szuka.


Przechuj pisze:Paula przez lata udawała kogoś kim nie jest. Próbowała robić z siebie damę z wyższych sfer , a to zawsze była zwyczajną laską z wioski 6/10. Po prostu może zmęczyło ją już te udawanie i teraz jest w końcu sobą

Ciężko powiedzieć bo co innego mówiła na trans jak się tylko pojawiła i ludzie zonga wywalili a co innego wychodzi w praniu czyli jak dobrze wiemy takie coś powiem może uwierzą a nie muszą.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Jak by ktoś chciał wynająć to od 1 lipca już można
https://flatfy.pl/realty/78384886

Hard jak się pospieszysz to może jeszcze zapach złapiesz :haha:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ojej. A co sie stalo. To ona wynajmuje czy po niej sie wynajmuje?


https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obecnie, to w ogóle inna osoba. Twarz okrągła. Może na coś choruje, nie wiem i nie oceniam.

Obrazek
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 00:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


YYY, powiem że jak zobaczyłem ją bez makijażu i to 1 raz to szok i nie dowierzanie. Takie 2 rożne osoby :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


akuku123 pisze:Obecnie, to w ogóle inna osoba. Twarz okrągła. Może na coś choruje, nie wiem i nie oceniam.

[ Obrazek ]


Kiedyś była ładna :blush2:

Mieszko…- a gdzie to Paulinka jest?
Paula- „w dupie”
Hahahaha klasyk ku.wa :laughingnew:
Zastanawiałem się kiedyś z czego opłaca tamten loft, po tak MONSTRUALNEJ(to chyba właściwe określenie) zmianie wizerunku. Zarobki tam musiały kolosalnie zmaleć! Kmiotek się ostał i.. nie wiem kto jeszcze wchodzi... i po co... :dontknow:
W każdym razie odpowiedź już jest- nie opłaca :mrgreen: ! Zmiana na rozsądniejszą kwaterę. I dobrze, osobiście najbardziej podobały mi się transmisje z mieszkania w wawie :ok: .

gibson to jakiś nowy kundel? Ściorała biedaka za jakąś totalną pierdołe, aż szkoda mi było tej cipki. Ten zamiast ją olać, to ciągle pyta skąd ta zmiana tła. No pojadane :mocking:
kmiotkowi też się w pewnym momencie oberwało.

Transmisja nudna jak flaki z olejem, no i ta ku.wa tusza… jak się można aż tak ku.wa upaść?! W którym to momencie było, że zaczęła nabierać tak szybko na wadze? Też lubię jeść, ale trzeba kiedyś powiedzieć "starczy". OGROMNY PLUS za brak czerwonych krech malowanych w połowie polików, by dorysować zatopione w tłuszczu kości policzkowe :acute: jest na serio o niebo lepiej gdy nie wygląda jak klaun. A na te dorysowane kości policzkowe i tak nikt się nie nabiera...

Z Paulą właśnie tak jest- z jednej strony jest mi jej żal. Strasznie się roztyła, a kiedyś była atrakcyjna i miło było zajrzeć.
A z drugiej strony, gdy tak traktuje swoich debili, myślę, że dobrze jej tak :shock2:

Aaale, koniec końców, mam nadzieje, że będzie kiedyś w stanie odłożyć widelec, przestanie tyle wpierdalać, zacznie się ruszać i zrzuci chociaż te 15kg nadwagi, by znowu przyjemnie się ją oglądało. Szczerze :)


I jeszcze jedno! Uważam, że kmiotek za mało zarabia! Jako jej fan, powinieneś sypać żetonem dużo więcej! Przyczyniłeś się do konieczności wyprowadzki z loftu! Nie ładnie! :nono:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Ten loft nie jest specjalnie drogi, cena 2 pokoi w w
WAW. Pauli albo się nie chce już i ma wyjebane na wygląd itp. Albo faktycznie jakieś problemy zdrowotne. Jak to zdrowie to życzę żeby szybko się z tym ogarnęła, a jak po prostu świadomie zmienia kategorie wagowa to też niech się ogarnie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Obrazek

https://flatfy.pl/realty/78384886

Tak się kończą przyjażnie i interesy z Hardem. Trzeci rządek na SU, bakructwo, przejęcia komornicze, wyprzadaże, bieda, rozpacz i nędza. Nie, nie...to nie chciwe rączki żydowskich developerów z Łodzi spowodowało ten upadek z piedestału szołapowej gwiazdy. To obecność Harda i jego gupawe teksty pisane pod wpływem taniego alkoholu. Ile razy to byliśmy świadkami dialogu w stylu:
Dałem kurwa tysiaka a ta dalej gada jakimś Grolshem pijanym jak świna
Pierdolę ich..więcej tu nie wdepnę.

Pozostało naszej Pani niewielkie mieszkanko w 11-piętrowym wieżowcu, tzn.gierkówka. Jak gwiazda tego formatu może gnieździć się w mieszkanku gdzie są tylko dwie izby na 11 piętrze gdzie woda nie dochodzi,,,
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości