PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Paula jest cała spuchniętaxd zaniedbanie, a kiedyś taka laska była
Awatar użytkownika
Duduś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2022, 18:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duduś pisze:Paula jest cała spuchniętaxd zaniedbanie, a kiedyś taka laska była
Tu już lepiej nie będzie, niestety :to_take_umbrage: Nie mniej jednak... Paula dalej stara się, aby jej pokazy były na dobrym poziomie i przykłada się mniej lub bardziej do tego. Dalej ubiera się w seksi ciuszki i dalej męczy intensywnie cipkę, a jej orgazmy jak zwykle zajebiste i widowiskowe :D

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Buka pisze:
Duduś pisze:Paula jest cała spuchniętaxd zaniedbanie, a kiedyś taka laska była
Tu już lepiej nie będzie, niestety :to_take_umbrage: Nie mniej jednak... Paula dalej stara się, aby jej pokazy były na dobrym poziomie i przykłada się mniej lub bardziej do tego. Dalej ubiera się w seksi ciuszki i dalej męczy intensywnie cipkę, a jej orgazmy jak zwykle zajebiste i widowiskowe :D

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Może tak jest, tylko niestety z postępem jej postury ciała zacznie tracić nowych widzów, nie patrzę na jej wiek bo siedząc tu od czasu do czasu są starsze kobiety które wyglądają o wiele ładniej niż ona.
Każdy wie po co się przychodzi na SU i czego się tam szuka nazwijmy to "zawieszeniem oka na dłuższą chwile na swojej wybranej piękności" a niestety przemiana Pauli nie idzie na plus.
Aby nikogo nie urazić czy też nie wybudzać wilków ale prawda jest taka iż jej wygląd się zmienił i jest potocznie uznawany na mniej atrakcyjny niż kiedyś a to wiąże się z tym iż do tego potrzeba już osób które taki wygląd kręci.
Swój osąd oparłem na tym iż kiedyś wbijając na SU bez zalogowania się Paula była przeważnie w TOP 3 największej ilości Oglądających a teraz co wbije to liczba jaka tam wisi w zależności od pory sięga 100-500 gdzie wcześniej potrafiła wykręcić lekko 1500-2000, a co śmieszne inne kobiety w tym samym czasie kiedy ona ma te swoje dajmy średnią 350 biją ją z oglądalnością na poziomie 800.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


No cóż czasy się zmieniają widownia pewno też.
Ja tam już wole Ją oglądać niż jakieś pseudo odbiory,kolejne wylewanie litrów olejku na ciało itp itd.
Jej transmisje uważam są na wysokim poziomie, zawsze coś się dzieje i nie wieje nudą.
Co do samej oglądalności to po chuja jej większa,no chyba lepiej jest mieć mniejszą lepiej się bawiąca i dającą jej zarobić niż tabuny zwykłych gapiów którzy tylko liczą na to żeby zwalić za frreee.
Liczy się jakość oglądających a nie ilość .
Dla mnie nieustannie ścisła topka bez względu na miejsce na liście oglądających.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Liczy się jakość oglądających a nie ilość

Oczywiście należy dodać ze prym wśród "jakościowych" oglądających wiedzie skromny Anżej Hart Hardiaszan :yes4: :good3: :biggrin:

Co do Pauli....pewnie moze miec wyjebane i dzialac jeszcze dlugo w trybie "kazda potwora znajdzie swojego amatora"... Hard sie srednio liczy, bo to koles ktory pokocha nekrofilie jesli Pancia przypadkiem by wyciagnela kopyta wczesniej niz on...
Co tu sie oszukiwac, SU siegnelo dna, widownia sie wykrusza znudzona modelkami ktora kariere zaczely niemal dekade temu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nowe pokolenie woli robić karierę na onlyfansach, z dobrym podejściem, wysiłek mniejszy a jak się trafi z kontentem to kasa nieporównywalnie większa.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Wydaje mi sie ze gdyby porządnie przysiadła do roboty na siłowni to w w dwa miesiące by pozbyła sie tych kilogramow. Jeszcze jest mloda, jeszcze się da. Bo przytyła w jakims kosmicznym tempie.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 252
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze:gdyby porządnie przysiadła do roboty na siłowni



Haha ona i słowo robota :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ha Ha i stało się, niezatapialna Pula idzie na dno niczym flagowy okręt MOSKWA...

Ostatnie lata zaniedbań, zwłaszcza alkoholizm oraz specyficzna dieta spowodowały,
że z top 3 spadała do 4-5 rzędu czyli dno jak dla modelki tej klasy.

Czy tylko 13 kg czy 20 kg przybyło?

A o tym, że na transmisjach prym wiedzie trójka panów Hard, Gibson i Xxxprzemo
którzy to niszczą każdego kto tylko tam wejdzie i próbuje się odezwać spowodowała
drastyczny odpływ sponsorów... Poziom konwersacji owej trójki to poziom HARD!

Bo i po tam oglądać? Wylewający się tłuszcz czy wypociny pijanego Harda czy Gibsona?
A może laskę w brudnych skarpetach i makijażem jak u klauna?

Słodyczy tam płynie taka ilość, że cukrzyca murowana, słodzenie do rzygania gwarantowane.
Gibson próbuje przesłodzić Harda i na odwrót... ubaw po pachy...

Ostatnio modelka stwierdziła, że do końca roku planuje wyprowadzić się z Polski... hmmm zastanawiam się gdzie?
Znajomość języków obcych u naszej gwiazdy jest takim samym poziomie jak ukończone "studia" sponsorowane przez Spajka...
Czyli podstawówka :laughingnew:

Generalnie to powodzenia wszystkim, mamy weekend :-P

PS
Hard pani ci ostatnio pokazała, że za mało dajesz, "brak weny" więc weź się za sypanie złotem bo znowu bana wyłapiesz i będziesz musiał się wykupić :laugh3:

PS2
Widać już dieta zakończona, znowu alkohol... brawo!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie o tym mówię nie dość iż wieczne problemy z SU - lagi transmisji/brak obrazu/zwiechy/rozjechany głos itp odpychają oglądających bo płacisz za orgazm a dostajesz zwiechę i odwiechę po zakończeniu orgazmu a co za tym idzie czekasz na następnego który zapłaci a może jednak go zobaczysz - bo nie napiszesz do niej oddaj kasę bo ci transmisja zlagowała ><.

Niestety jej wygląd nie idzie w parzę to naprawdę lepiej przejść na Chaturbate tam przynajmniej nic nie tnie a do wyboru są różne kobiety w wieku od 18lat w górę - nie trzeba oczekiwać czasami 2h aż sponsorzy dobiją wygórowany CEL który czasami jak wyżej wspomniałem zostaje zawieszony przez problemy SU.
Dziewczyny na CB dają mega porządne transmisje.

Nie chce jej krytykować z wyglądu ale jak kiedyś potrafiłem na niej zawiesić oko i siedzieć po ponad 1h na transmisji słuchając jej opowiadań czy rozmowy z opcjami zabawy sobą tak teraz niestety przestała trafiać w mój gust i np jej makijaż po porostu mi się nie podoba i wolę przejść na CB bo tam nie ma tego co jest tutaj czyli tona olejku na ciele aż się przelewa po czym go wyciera/wiecznych wizyt kolegi który jest policjantem/strażakiem/kurierem/pizza-boyem/kucharzem/podglądaczem/wkurzonym sąsiadem i jeszcze kim tam sobie ONE go nazywają JEST TO NUDNE JAK FLAKI Z OLEJEM.

A nie wspomnę Paniach które szukają frajera który wywali jak najwięcej żetonów za cel który później jak się okazuje trwa zaledwie 3min.
Zaczyna się od 5000żetonów a finalnie wychodzi 15tys żetonów bo 1cel to Wibro w cipce potem nowy cel Dodajemy pupcię później kolejny cycuszki w oliwce z wibratorkiem i zamiast wykonać coś za co sponsorzy zapłacili PANNA przeciąga transmisję do ostatniej chwili i 10min przed końcem swojego live mówi ok robimy cel i idę, i otrzymujemy bzy bzy ok to papa kochani do później = dlatego porzuciłem SU i poszedłem na CB - bo tam takiego syfu jeszcze nie spotkałem - sponsor płaci za wibro w cipce to panna się z tego wywiązuje/płacisz za wibrolodzika panna się wywiązuje a nie czekasz czasami po 10min bo za to samo zapłaci nw 30osób a panna wykonuje to 1x.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


R29, zapomniałeś dodać że też tam zawsze jesteś, Gibson, Hard czy jakiś Przemo, nawet jak nie ma kogoś z nich to jesteś zawsze. Więcej niż oni wszyscy razem wzięci.
Wchodzenie na trans żeby się tylko ponabijać z tych co tam są, tak samo jak wchodzenie na czat żeby udowodnić wszystkim że są przegrywami bo ciagle siedzą na forum w sytuacji kiedy samemu siedzisz najwiecej, to powinna być książkowa definicja hipokryzji, już nawet pominę przebieranie się w sukienki.

Paula Tobie z głowy wyjść nie może.
Widać jest trochę prawdy w powiedzeniu „stara miłość nie rdzewieje”

Paula przeszła do wagi ciężkiej, mimo wszytko na której by pozycji nie była to widocznie na tym zarabia skoro ciagle jest. Widać ma dystans do siebie i przepracowana swoją postawę, choć faktycznie nie wyglada już tak jak kiedyś.
Jej przykład jest odzwierciedleniem SU, cały ten portal robi się taki rubaszny.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Duduś pisze:Paula jest cała spuchniętaxd zaniedbanie, a kiedyś taka laska była



Znam takich osób kilka. To jest efekt branych leków przez nią na tarczycę, depresję i może coś jeszcze. Kilkanaście lat pitego alkoholu po północy też robi swoje. Ale jak to mówi jej matka, że ją zacytuję z transmisji: '''Moja mamusia bardzo zazdrości mi takiego życia...''
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:R29, zapomniałeś dodać że też tam zawsze jesteś, Gibson, Hard czy jakiś Przemo, nawet jak nie ma kogoś z nich to jesteś zawsze. Więcej niż oni wszyscy razem wzięci.
Wchodzenie na trans żeby się tylko ponabijać z tych co tam są, tak samo jak wchodzenie na czat żeby udowodnić wszystkim że są przegrywami bo ciagle siedzą na forum w sytuacji kiedy samemu siedzisz najwiecej, to powinna być książkowa definicja hipokryzji, już nawet pominę przebieranie się w sukienki.

Paula Tobie z głowy wyjść nie może.
Widać jest trochę prawdy w powiedzeniu „stara miłość nie rdzewieje”

Paula przeszła do wagi ciężkiej, mimo wszytko na której by pozycji nie była to widocznie na tym zarabia skoro ciagle jest. Widać ma dystans do siebie i przepracowana swoją postawę, choć faktycznie nie wyglada już tak jak kiedyś.
Jej przykład jest odzwierciedleniem SU, cały ten portal robi się taki rubaszny.


Piszesz by sobie popisać czy znowu mi dojebać bo się za Evica obraziłeś?

Z matematyki do pałkę się chyba miało?
Skoro 3 osoby są zawsze to jak ja jeden mogę być tam więcej niż ich trzech razem?

Miłość powiadasz?
Skoro tylko takie pojęcie masz o miłości to gratuluję...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Piszesz że nie ma tam co oglądać a jednak jesteś.
Wiemy wiemy przychodzisz tam dla beki żeby pośmiać się z wszystkich.
Tylko czy aby za tym wszystkim nie kryje się coś innego o czym wstydzisz się powiedzieć.
No ale Ty przecież masz kobietę która to grzecznie czeka na Ciebie w łóżeczku jak już skończysz Paule oglądać :scratch_one-s_head:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:R29,
Piszesz że nie ma tam co oglądać a jednak jesteś.
Wiemy wiemy przychodzisz tam dla beki żeby pośmiać się z wszystkich.
Tylko czy aby za tym wszystkim nie kryje się coś innego o czym wstydzisz się powiedzieć.
No ale Ty przecież masz kobietę która to grzecznie czeka na Ciebie w łóżeczku jak już skończysz Paule oglądać :scratch_one-s_head:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale



Brawo Hardziu przejrzałeś mnie na wylot...!

Oczywiście, że jestem tam dla beli z ciebie i tobie podobnych którzy robią z siebie debili i ogólne pośmiewisko
walcząc o względy nielota.
Komedia pierwszej klasy :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Widzisz jedni robią z siebie debila u niej na czacie a inni udając kobietę ale co kto lubi EVICZKU :laugh3:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Paula juz sie wypaliła zawodowo co ona wogóle ma dzis na głowie :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Toxico
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2022, 20:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:R29,
Widzisz jedni robią z siebie debila u niej na czacie a inni udając kobietę ale co kto lubi EVICZKU :laugh3:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Tylko ja zrobiłem to z pełną świadomością by wkręcić kilka osób w tym ciebie,
dla beki, a ty debilem jesteś cały czas :laughingnew:

_Grolsch_: alepoza mmmm!
_Grolsch_: wsdzeblbym mm!
_Grolsch_: ale posladki pulsuja wooww!
_Grolsch_: juzmi dryga he he ;d!
_Grolsch_: i do tego to mruczonko **!
_Grolsch_: juz blisko!
_Grolsch_: jeszcze sie typa ;d!
_Grolsch_: pyta!
_Grolsch_: masz tam wiatraczek ;d!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ty robinek ty moze na chacie sie tam nie udzielasz ale caly czas tam siedzisz bo wszystko wiesz na bierząco co i jak, tomox dobrze podsumował już niema co dodawać. lubie cie robinek ale kogo ty oszukujesz. to jest w takim samym stylu pierdolenie jak moje jak mnie joanka wkurwi to tez pierdole ze mam w dupie a i tak kazdy wie ze tylko tak sobie gadam a potem robie to samo haha.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:ty robinek ty moze na chacie sie tam nie udzielasz ale caly czas tam siedzisz bo wszystko wiesz na bierząco co i jak, tomox dobrze podsumował już niema co dodawać. lubie cie robinek ale kogo ty oszukujesz. to jest w takim samym stylu pierdolenie jak moje jak mnie joanka wkurwi to tez pierdole ze mam w dupie a i tak kazdy wie ze tylko tak sobie gadam a potem robie to samo haha.


Oczywiście ty wiesz lepiej co ja robię, co czuję i kiedy puszczam bąki...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dancing duck, Maly_Krzaczek, MonsterGuzikowy, Sexi_gang i 49 gości