PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja tam się cieszę, że Paulinka wróciła, bo ostatnio trochę wiało nudą, a przyznam, że jej chlanie przed kamerką poprawiało mi humor :laugh3:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Nie dodawaj sobie bo ci przypomnę co tu wypisywałeś,
a gdybyś był uczciwy to dodałbyś, że zasłyszane informacje...

Ta kłamstwa powtarzane po wielokroć staja się '' prawdą'' wiec skończ już pierdolić.
A niektórzy z foro łykają wszystko jak pelikan.
Wiec potwierdź sam zamiast powielać głupstwa po innych.
Czyżby wrócił stary Robinek :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Buka pisze:Z tego co wczoraj Paula mówiła to nie tak dawno ważyła prawie 70kg :hypnotized: Obecnie waży 65kg, bo zrzuciła kilka kilo ostatnio. Ale spoko Paula takie kluseczki też są fajne :yes4: Ja kiedyś miałem dziewczynę która ważyła ponad 70kg więc znam temat...



Gdzie można taką zajebistą wagę kupić?! :mrgreen: :mrgreen:
Na roksie(po zakończeniu kariery na SU) pisało tam 62kg. Po drodze więc przytyła 8 i schudła 5, co daje nam różnice 3kg pomiędzy transmisjami sprzed roksy.... :scratch_one-s_head:
To tak jak mówił jeden stand-uper: „Powiem wam szczerze, że ja wcale tak dużo nie wpierdalam! Ja mam wrażenie, że więcej wdycham powietrza niż wydycham!” :sarcastic:





:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Panowie jakaś część z was ma ewidentnie problem z akceptacją kobiet które przytuły. Z tym że każda z nas ma prawo przytyć czy też się najebać. Nikt z nas nie jest doskonały, problem w tym że media promują sztuczność. Na Showup również tego nie brakuje ,kobiety dążą do wizerunku bycia doskonałej. Gołym okiem widać która co robi z swoim ciałem czy też twarzą. Najgorsze jest to że większość z was uważa to za coś normalnego. Czyli bycie sztucznym w waszych oczach jest normalne ale jak ktoś przytyje już jest nienormalne. Część z was sugeruje iż : ,,,,Te 4 i 3/4 to by sie przydalo tak "na juz" i to jakims intensywnym treningiem a nie tylko dieta... .,, Ewidentnie widać że Paula zaburzyła punkt widzenia na kobiety jaki sobie kolega wykreował. W jego świecie nie ma miejsca na kobiety które ważą więcej niż on to sobie wyznaczył. Stąd kolega sugeruje że musi zacząć się katować bo ta waga zaburza jego punkt widzenia. To tak jakby jeden z was się rozebrał i miał kutasa małego i jedna z nas napisała ,,nie złośliwie ale obiektywnie,, że ten kutas jest za mały i powinien coś z nim zrobić bo przecież to jest ,, niekorzystne,,żeby kutas był tak mały.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Hahahah padłem normalnie :laugh3: i leżę!
Te cholerne media wyprały mi głowę jakimś pojebanym zdrowym trybem życia, gdy tymczasem, tak naprawdę „normalnym” okazuje się być otyłość i alkoholizm :mrgreen: ! Dzięki fajna--po30, otworzyłaś mi oczy :D !
Mnie osobiście nie podoba się sztuczny biust, powiększone usta i to całe inne gówno wstrzykiwane w twarz. Jedynie z tą szczupłą, zdrową sylwetką popłynąłem :mrgreen:
Jak rozumiem, walczysz ze „sztucznością”- czyt.- szczupłymi sylwetkami... :scratch_one-s_head:
No cóż fajna--po30, chlaj i tyj ile dusza zapragnie, zwłaszcza, że uważasz właśnie to za "normalne" :shock2: . W sumie to piękne, że robisz to w co wierzysz :winkextra: . I nikt ci tutaj twoich praw nie odbiera, ja jedynie pozwoliłem sobie zauważyć pewne nieścisłości.


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Jeżeli ty lub ktoś jeszcze nazywacie to otyłością to dla mnie macie sprane mózgi.Co do alkoholizmu nie wypowiadam się..
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30,
Dobrze że jest tu kobieta która rozumie temat :good3:
No cóż co do tych głupkowatych postów szkoda tego nawet komentować.
Niech panowie sobie trochę ponarzekają w końcu to sami ''fachowcy'' od oceniania innych.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Otyłość jest spowodowana przez ludzi, to nie jest zdrowe. Człowiek przez swoje łakomstwo staje się otyły. W naturze nie występują gatunki w których występuje otyłość w takim stopniu jak u ludzi. Ile procent ludzi jest otyłych ? 30%Czy ktoś widział 30% grubych zwierząt w jakimś gatunku? Nie bo człowiek je z łakomstwa i jest leniwy. Usprawiedliwianie otyłości jest usprawiedliwianiem wlanego lenistwa i próżności. I to nie jest głupota skoro nawet WHO podaje że to jest globalny problem, i potem zawały, miażdżycę itp.

Pomijam choroby itp które na to wpływają bo to jedynak są promile nie procenty nawet. Jak dziewczyna ma 165 cm wzrostu i wazy 65-70 kg to jest po prostu tłusta, No zdrowa kobieta powinna ważyć 58-60( choć nie wiem czy te 60 to już nie będzie za dużo w BMI)

Trzeba ludzi motywować do zdrowego trybu życia a nie pierdolic że waga większa niż wzrost ( bez 1 z przodu) to coś zdrowego.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jpdl ledwo ona ma wahania swojej wagi a już zebrało się szerokie gremium internetowych fachowców.
Będziecie teraz robić wykłady o zdrowym odżywianiu i o zgubnych skutkach otyłości :laugh3:
Jesteście śmieszni i tyle.
No tak pewno Wam nigdy nie zdarzyło się trochę przytyć.
Wasza idealna waga stanowi wzór do naśladowania.
Więc wciągajmy brzuchole i jazda z tematem :biggrin:
Ps sam ostatnio trochę przytyłem ale czy od razu przez to jestem OTYŁY hmmmmm ????

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


fajna--po30 pisze:Panowie jakaś część z was ma ewidentnie problem z akceptacją kobiet które przytuły. Z tym że każda z nas ma prawo przytyć czy też się najebać. Nikt z nas nie jest doskonały, problem w tym że media promują sztuczność. Na Showup również tego nie brakuje ,kobiety dążą do wizerunku bycia doskonałej. Gołym okiem widać która co robi z swoim ciałem czy też twarzą. Najgorsze jest to że większość z was uważa to za coś normalnego. Czyli bycie sztucznym w waszych oczach jest normalne ale jak ktoś przytyje już jest nienormalne. Część z was sugeruje iż : ,,,,Te 4 i 3/4 to by sie przydalo tak "na juz" i to jakims intensywnym treningiem a nie tylko dieta... .,, Ewidentnie widać że Paula zaburzyła punkt widzenia na kobiety jaki sobie kolega wykreował. W jego świecie nie ma miejsca na kobiety które ważą więcej niż on to sobie wyznaczył. Stąd kolega sugeruje że musi zacząć się katować bo ta waga zaburza jego punkt widzenia. To tak jakby jeden z was się rozebrał i miał kutasa małego i jedna z nas napisała ,,nie złośliwie ale obiektywnie,, że ten kutas jest za mały i powinien coś z nim zrobić bo przecież to jest ,, niekorzystne,,żeby kutas był tak mały.



Co ty pierdolisz... już nawet mi się nie chciało tego czytać do końca bo takie kocopały że się chce rzygać. Nikt ci nie każe ważyć tyle ile modelka waży tylko że obowiązują pewnie standardy w modelingu, sex biznesie itd i jeśli się chce być częścią tego biznesu to wypadało by się tych standardów trzymać. Nikt normalny nie chce oglądać zapuszczonej laski z kajdunem bo ona się "dobrze" czuje z takim ciałem bo musi żreć. Oczywiście ja też nie lubie przesadnie chudych lasek. Lubie najbardziej taką wysportowaną figurę klepsydry, Powiedzy jak ma np Jennifer Lopez albo ta Przecute z SU albo np Ann czy MokraMiśka.Nie ma też w tym nic złego jak modelka waży 50 pare kilo i przytyje powiedzmy 5 kilo to wtedy są sexy bioderka i pupa haha. No ale jak ktoś mi mówi że Paula przy wzroście 1.7 ważyła nawet 70kg to jest to wstyd i śmiech dla mnie. Ty fajna na oko ważysz pewnie też tyle albo i więcej. To nie jest nasza wina że wam się nie chce o siebie dbać i szukacie bzdurnych wymówek. Po za tym nie pierdol mi tu o mediach bo media właśnie teraz promują takie knury jak Tess Holliday i zaczynają nam wmawiać że to jest ok. Kup sobie dietę pudełkową na 1200 kalorii dziennie, wychodzi 50zł dziennie około i się na siłownie zapisz a nie mi tu wyszukujesz uspawideliwienia dla twojego lenistwa.

Ja myślałem że jak Paula wróci na SU to będzie przemiana na lepsze nie na gorsze, smutne że się tak zpuszcza. A przy cyskach nic nie robiła. Jak jest tłusta to cycki też się zwiększyły. W końcu cycki to tkanka tłuszczowa jakby ktoś nie wiedział jak się żre to też rosną. akurat to jedyne na plus haha.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Twoje Hard opinie akurat najmniej tu wnoszą gdyż jesteś zkochańcem
i gdyby ważyła nawet 200 kg też będziesz ją wychwalał pod niebiosa... taka twoja rola.

Od 9 lat Paulę znam, kiedyś byłą to piękna zgrabna dziewczyna, szczupła i wysportowana.

Ale niestety tryb życia, ciągłe imprezy, morze alkoholu, nocny tryb życia, jedzenie przed snem
doprowadziły do tego, że jej przemiana materii jest bardzo zaburzona.

Co z tego, że 3-4 dni się głodzi albo jedzie na samych sokach, jak potem żre jak świnia i pije alkohol na umór?

Tak samo te ćwiczenia na pokaz pod publikę, rowerki, biegi itp. Po co to jak na następny dzień nażre się
tłustych steków i popije to butelką łychy? To jeszcze bardziej psuje przemianę materii i tyje jeszcze bardziej.

Tu pomóc może jedynie wizyta u specjalisty i przestrzeganie zaleceń dietetycznych.
Nie da się odchudzać i jednocześnie pić alkohol.

By nie było, jak dla mnie to każdy jest kowalem własnego losu i niech tam sobie robi co chce,
ale proszę nie wmawiać innym, że bycie otyłym, jest fajne bo tak jest wygodniej...

Nie, nie jest fajnie, grubi żyją krócej, wpierdalają niepotrzebnie więcej jedzenia, więcej pierdzą i zajmują więcej miejsca,
a całowanie słoniny wcale nie jest przyjemne.

Ludzie MŻWR - mniej żarcia więcej ruchania. Miłego dnia.

PS
tak, tak wiem Hard nie jestem specjalistą, nie znam się.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Twoje Hard opinie akurat najmniej tu wnoszą gdyż jesteś zkochańcem
i gdyby ważyła nawet 200 kg też będziesz ją wychwalał pod niebiosa... taka twoja rola.

Toś mi pojechał :biggrin:
To że nie pałasz do niej sympatią i będziesz teraz wytykał jej każdy kilogram rozumiem ... taka już twoja rola :laughingnew:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wróciła nasza roksiara :lol: tylko strasznie utyta jakaś chyba musiała dużo białka się nałykać że tak jej poszło w mase :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30 pisze:Jeżeli ty lub ktoś jeszcze nazywacie to otyłością to dla mnie macie sprane mózgi.Co do alkoholizmu nie wypowiadam się..


Bój się Boga fajna—po30! :shock: :o
Zupełnie jakbym się starał przekonać przedpotopowego wieśniaka, że ziemia wcale nie jest płaska :mocking: .
Brzmisz jak osobo która po latach walki z efektem jojo, nie widząc jej poprawy- poddała się i teraz wciska ciemnotę innym, bo już jej się nie chce zapierdalać na siłowni i ograniczać wpierdalanie pączków. Utyć łatwo, schudną jest już dużo trudniej, taka prawda. Ty się pogodziłaś ze swoją wagą i trudno, ale nie podsuwaj Pauli pączków skoro ona sama jeszcze ma (przynajmniej w planach) chęć zejścia z wagi. :acute:

Hardaszian pisze:fajna--po30,
Dobrze że jest tu kobieta która rozumie temat :good3:
No cóż co do tych głupkowatych postów szkoda tego nawet komentować.
Niech panowie sobie trochę ponarzekają w końcu to sami ''fachowcy'' od oceniania innych.

Jest i naczelny debil :laugh3:
To jak to w końcu jest debilu- szkoda komentować, czy nie szkoda? Bo jednak kurwa komentujesz :mrgreen: :mrgreen:
Co jak co kmiocie, ale to, że ty przytyłeś, to akurat na plus :yes4: . Może chociaż teraz w tym swoim garniaku nie będziesz już wyglądał jak w namiocie :winkextra:


Jeszcze nie odnotowano przypadku w którym poparcie debila, mogło komukolwiek i w czymkolwiek pomóc, więc może lepiej skorzystaj ze swojej własnej złotej myśli i kurwa nie komentuj :laugh3:

A zresztą, szkoda czasu...

APORT KURWA! PRZYNIEŚ!!!
Obrazek


Obrazek

NO! :mrgreen:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dobra panowie bo to jest przepychanka słowna. Co do mnie panowie z kg czy bez czuję się atrakcyjna.A moja praca teraźniejsza czy też czasami usiądę na Showup pokazuje uświadamia mnie w tym bardziej. Oczywiście wy uważacie inaczej bo nie zaliczam się do waszych standardów...ale spoko nie muszę. :D
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


słonina służy do jedzenia a nie do walenia.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30 pisze:Panowie jakaś część z was ma ewidentnie problem z akceptacją kobiet które przytuły. Z tym że każda z nas ma prawo przytyć czy też się najebać. Nikt z nas nie jest doskonały, problem w tym że media promują sztuczność. Na Showup również tego nie brakuje ,kobiety dążą do wizerunku bycia doskonałej. Gołym okiem widać która co robi z swoim ciałem czy też twarzą. Najgorsze jest to że większość z was uważa to za coś normalnego. Czyli bycie sztucznym w waszych oczach jest normalne ale jak ktoś przytyje już jest nienormalne. Część z was sugeruje iż : ,,,,Te 4 i 3/4 to by sie przydalo tak "na juz" i to jakims intensywnym treningiem a nie tylko dieta... .,, Ewidentnie widać że Paula zaburzyła punkt widzenia na kobiety jaki sobie kolega wykreował. W jego świecie nie ma miejsca na kobiety które ważą więcej niż on to sobie wyznaczył. Stąd kolega sugeruje że musi zacząć się katować bo ta waga zaburza jego punkt widzenia. To tak jakby jeden z was się rozebrał i miał kutasa małego i jedna z nas napisała ,,nie złośliwie ale obiektywnie,, że ten kutas jest za mały i powinien coś z nim zrobić bo przecież to jest ,, niekorzystne,,żeby kutas był tak mały.

fajna--po30, za przeproszeniem...ale co Ty pierdolisz? do tego wymyslasz jakies urojone interpretacje i porownania z dupy...
Co ci strzelilo do glowy zeby porownywac rozmiar kutasa z otyloscia?? Z jakims tam kutasem sie rodzisz i jesli jest maly to masz pecha po prostu... nadwaga to tylko i wylacznie wynik zaniedbania i koniec tematu(pomijam baaardzo nieliczne przypadki uwarunkowane choroba)
O sztucznosci nigdzie sie nie wypowiadalem... wrecz przeciwnie jestem zagorzalym zwolennikiem nawet niedoskonalej naturalnosci, nienawidze glonojadow, silikonowych bimbalow wielkosci arbuza, sparalizowanych twarzy po roznych botoxach.
Otylosc to inna bajka. I to nie jest tak ze bede hejtowal "pulchniejsze" kobiety, moze nie jest to moj typ urody ale doceniam "kluseczki". Tylko to nie jest tak ze kazda laska ktora utyje iles tam kilogramow z automatu staje sie atrakcyjnym grubaskiem, bo nieliczne maja taki typ budowy/urode ktorym to pasuje. Sa takie na SU i nawet ja milosnik typow bardziej anorektycznych uwazam je za bardzo atrakcyjne kobiety.
Niestety wiekszosc kobiet po przekroczeniu pewnej magicznej granicy wagi nie staje sie atrakcyjnym grubaskiem tylko spuchnietym ulanym zaniedbanym wieprzem... I tu kurwa niema tlumaczenia ze mam prawo przytyc...kochanego ciala...itp. TYM BARDZIEJ jesli wykonuje sie prace "modelki". Niestety SU jest tak niszowe ze "kazda potwora znajdzie swojego amatora" i rządzi sie ciut innymi prawami. W normalnym swiecie modelingu jesli bys podpisala kontrakt z jakas agencja majac 50 kilo i przyszla po pol roku o 15 kilo wieksza, bo "masz prawo przytyc" to po prostu nie zarobilabys na chleb...No ale to SU i tutaj wszystko wolno... mozna miec wyjebane, mozna sie uchlac, wywracac na transmisjach, dorobic opon Michelin od cyckow po kostki i zawsze jakis frajer z cisnieniem sie znajdzie co zaplaci za to watpiwej jakosci "piekno"....
ale chuj... nie miejmy wymagan, w koncu SU tylko w nazwie jest portalem erotycznym... zawsze byl bardziej towarzysko-erotycznym a ostatnio coraz bardziej patusiarskim, wiec luz... kazdy kaszalot po opierdoleniu wiadra bigosu moze tu wejsc i cos zarobic nawet puszczajac baki..
fajna--po30, ani media mi niczego nie kreuja, ani ja sobie niczego nie wykreowalem, ja WIEM jak wyglada ZDROWA i ZADBANA kobieta. Otylosc to nie jest zdrowie. Bycie zadbanym to przede wszystkim dbanie o swoje zdrowie i swoj wyglad... przy czym pod haslem "dbanie o wyglad" najmniej istotny jest czas spedzony na przyklejanie nowych paznokci i firanek na rzesach.
I serio? katować sie? KATOWAC? :shock: biedne te laski na siłowniach... katują się... jakże one musza sie nienawidzić... na zlosc se robia a by mogly ten bigos... chleba ze słoniną, przed TV usiasc...6 piw i czipsy... i zasmazka... No pojebane jakies :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ula oburzyła się bo sama się zmieniła, skoro tak naskoczyła na was to chyba nie do konca pogodziła się ze swoim ciałem po ciąży i nie do konca akceptuje, Nie ma w tym nic złego, ale tak samo jak ty krytykujesz zrobione laski tak samo ktoś ma prawo wyraźić swoją opinie ze paula po powrocie wygląda na zaniedbaną, bo po prostu wygląda na taką i sama siebie nie akceptuje do konca, i niestety sama tak się czuje z tą nadwagą źle co potwierdziła na transmisji, bo jej zaniedbanie wzieło się z lenistwa alkoholu i jeśli cos z tym nie zrobi to będzie w czarnej dupie!
Awatar użytkownika
Rambo 666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:37
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po za tym fajna siłownia to nie katowanie się. Po takim godzinnym treningu jest bardzo dobre samopoczucie , powinnaś może spróbować. Polecam. Mówisz że czujesz się atrakcyjna, masz swoich oglądających. No jak powiedział komin każda potwora znajdzie swojego amatora... Teraz twoi oglądających to zapewne 3/4 janusze typu hard bo normalny facet to pójdzie właśnie walić do pięknej zadbanej laski a nie zapuszczonej.  
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibic20, Majsterr92 i 33 gości