PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
msn pisze:Nie wciągajmy Piwaa do tematu, bo jeszcze się wkurzy i z przekory przeleje Hardrowi pół miliona :mrgreen:

Tylko nie to :D Wiesz co by się działo ?
Wielki powrót Hardasziana na białym koniu (bo Paula by go natychmiast odblokowała) i powrót jego bezcennej "poezji" :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian, Hard kurwo... mialem sie nie udzielac w tym watku bo nudzi mnie znecanie sie nad takim downem jak ty. ALE:
po pierwsze.... NIE PROSILEM Piwoo o zetki... sprawdz se archiwum... to byl zart, nie spodziewalem sie ze Piwoo serio wrzuci mi 10k.... zreszta podzielilem sie z niektorymi a co najwazniejsze "pszejebalem na dziffki"
po drugie... niczego nie jestem kurwo w stanie zrobic zeby dostac jego zetki....przypomne ci ze chcial mi dawac 50k... odmowilem
po trzecie... gdy Piwoo robil akcje celowa, z donejtami na "klapsowanie"... tylko Ty Hard byles kurwiem ktory wpadl na chwile, zwinal kase i spierdolil zeby udawac milionera za cudze u swojej panci a nie zrobic z zetonem to na co byl przeznaczony
po czwarte i piate... jebac harda, jebac PIS
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


grac pisze:to nie ja później obgadywałem darczyńcę nazywając go dziwnym czy jakoś tak

Taaa straszne mi obgadywanie.
Większość z was uważa jego zachowanie za dziwnie a nawet niezrozumiałe wiec skończ już tu pierdolić.
Nieraz było o tym nawet pisane na czacie.
grac pisze:Miałeś odejść z forum ale co wymagać od mendy bez honoru.

A tak dla twojej wiadomości to odeszłem z czata nie z foro.


komin,
A gdzie ja pisze ze prosiłeś wiec skończ już tu sapać.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


:facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


" ano, szkoda" - No wielka szkoda, ze komin dostał a nie biedny Hard, ktory walczy o milosc. Jemu sie te żetony po prostu należały :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Nieraz było o tym nawet pisane na czacie.



Na czacie oficjalnie tak, po kryjomu do kogoś tylko Ty.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardaszian, I co stary grzybie, tyle razy mi wmawiałeś, że nie obgadywałeś mnie... i co kolejny raz zaprzeczysz?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian, wiadomo że zrobi wszystko by być z Paulą w dobrych relacjach. Po prostu wychodzi to czego wszyscy się spodziewali. Dla Niego Paula jest ponad wszelkimi wartosciami
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tak z innej beczki, to zastanawia mnie jedno, jakie Oni szkoły kończyli,
czytając te ich konwersacje na poziomie dna totalnego,
przeraża ilość błędów jakie na tych screenach prezentują.

Na GG słownik nie działa czy ki chuj?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z jeszcze innej beczki... Nie nudzi was to? Ja rozumiem forumowe beki gdy w watku Paula&Ulungs pojawialy sie jakies przelomowo bekowe newsy... ale to? "sensacyjne teczki" Spajka? nuda... rownie interesujace jak awantura dwoch zuli spod sklepu o ostatni lyk amareny.
Nie wiem czy to dobry kierunek. Taka Puska czy SyndromApollo(byc moze to ona) dostaje bana "za chuj wie co" choc dyskusja z nia/nim przynajmniej trzymala jakis poziom pomimo sporych roznic w pogladach...
Przestaje mnie dziwic ze coraz mniej ludzi sie tu udziela skoro "najgoretszym" tematem na foro jest wymiana ciosow pomiedzy dwoma forumowymi amebami.

Robinek.... nie bierz tego jako personalny atak na Ciebie, ale przemysl troche... tak na logike wylacznie... z jednej strony zapewniasz o tym jak to masz Paule w dupie, jak to jestes "ponad" tymi akcjami z jej ulungami, ale jakos nie mozesz odkleic sie od tego tematu... tak sobie ostatnio patrze z boku i serio zaczynam miec wrazenie ze niedlugo dolaczysz do Spajka i Harda w tej piaskownicy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


R29 pisze:Tak z innej beczki, to zastanawia mnie jedno, jakie Oni szkoły kończyli,
czytając te ich konwersacje na poziomie dna totalnego,
przeraża ilość błędów jakie na tych screenach prezentują.

Na GG słownik nie działa czy ki chuj?


To jest po prostu lenistwo. Nie znajomość ortografii też ale głównie to po prostu olewka. Jak np piszę ze znajomymi których znam już długo i wiem że im to nie będzie przeszkadzało to też tak piszę mam wywalone na słownik i ci moi znajomi też tak robią. Ale jak np pisze do jakiegoś znajomego który wiem że jest drętwy i będzie się byczył na byki to staram się pisać poprawnie. Tak samo jak piszę z jakimś członkiem rodziny to też staram się nie robić byków. Nie wiem jak to jest u Harda i Spajka ale dla mnie pisanie jest generalnie bólem w dupie więc staram się jak najmniejszym kosztem pisać bo mi sie po prostu nie chcę :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Z jeszcze innej beczki... Nie nudzi was to? Ja rozumiem forumowe beki gdy w watku Paula&Ulungs pojawialy sie jakies przelomowo bekowe newsy... ale to? "sensacyjne teczki" Spajka? nuda... rownie interesujace jak awantura dwoch zuli spod sklepu o ostatni lyk amareny.
Nie wiem czy to dobry kierunek. Taka Puska czy SyndromApollo(byc moze to ona) dostaje bana "za chuj wie co" choc dyskusja z nia/nim przynajmniej trzymala jakis poziom pomimo sporych roznic w pogladach...
Przestaje mnie dziwic ze coraz mniej ludzi sie tu udziela skoro "najgoretszym" tematem na foro jest wymiana ciosow pomiedzy dwoma forumowymi amebami.

Robinek.... nie bierz tego jako personalny atak na Ciebie, ale przemysl troche... tak na logike wylacznie... z jednej strony zapewniasz o tym jak to masz Paule w dupie, jak to jestes "ponad" tymi akcjami z jej ulungami, ale jakos nie mozesz odkleic sie od tego tematu... tak sobie ostatnio patrze z boku i serio zaczynam miec wrazenie ze niedlugo dolaczysz do Spajka i Harda w tej piaskownicy.


Komin... Równie dobrze i ja mogę napisać, że Ty też dołączysz... :laughingnew:
Przesadzasz :-)
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Offtopowo się robi tu teoche,

Fakt Apollo mimo kontrowersyjnych wypowiedzi jest mega ogarniętym intelektualnie userem. Zresztą to samo napisałem przy awanturze między nim a Digi na czacie. Poglądy jedno ale to jak się wypowiada itp to drugie.

A co do ortografii, to jak się ją zna to się po prostu pisze poprawnie, nie da się robić błędów świadomie nie zwracając na nie uwagi .
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


https://m.youtube.com/watch?v=v6hziEGazZU

No hardzik hardzik oglądnij sobie o swoim trunku;)
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Awatar użytkownika
ilonka22
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 30 paź 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odkąd na łamach Telenoweli Erotycznej pt. BlekMydnajtEjndżel czyli Najbrzydsza Paleta We Wsi, pojawił się osobnik o romantycznym nicku [O, losie suodki], TearsForFears, obroty spółki spadły o 65% koma osiem, a sama decydentka spadła do trzeciego poziomu okienek. Na ostatniej sześciogodzinnej transmisji, zebrała [O, losie suodki] 2185 żetonów, w tym 1885 od człowieka co chodzi z żółtą reklamówką z napisem NETTO, z którego przebija butelka z napojem na literę A, w spodniach marmurkach z bazaru różyckiego i sandałach bliżej nieznanej marki. Z takim dziennym zarobkiem, Paletowa niebezpiecznie zbliżyła się do zarobków dniówki ukraińca co robi na czarnucha, ściągając azbest z dachu byłych PGRów i ośrodków turystycznych we Zgierzu - miejscowości rodzinnej ów decydentki.

Jaki los czeka naszej bohaterki? Co poczyni w najbliższej przyszłości? Czy zaryzykuje, pogoni dziada i zawalczy o wracających z zachodu polskich zarobasów i zamożnych, emerytowanych siwych łbów z sanatoriów w NRD ? Czy też pogodzi się ze 'stałym zleceniem' na poziomie dwustu złotych polskich peelenów- biednie ale pewnie ... :sad2:

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
To Be Continued....
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba zarobki Pauli spadają... :shock:
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Red_Hot_Lips pisze:Chyba zarobki Pauli spadają... :shock:

Chyba coś tam dzisiaj zarobiła na tych grupowych bo na ogólnych transmisjach to faktycznie ostatnio słabo.
Nawet na halloween była lipa ale co jej strzeliło do głowy organizować tą transmisję 30 października ? :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk pisze:
Red_Hot_Lips pisze:Chyba zarobki Pauli spadają... :shock:

Chyba coś tam dzisiaj zarobiła na tych grupowych bo na ogólnych transmisjach to faktycznie ostatnio słabo.
Nawet na halloween była lipa ale co jej strzeliło do głowy organizować tą transmisję 30 listopada ? :laughingnew:


Bo cmentarze były zamknięte! Wielka mi tam filozofia! :laughingnew:
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości