PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
byłem przelotem na 5 min, fakt Paula w sukience prezentowała się bardzo pozytywnie, Srogi jak to on, taki spoko typ, nie irytuje ani nic, jedyne co to garnitur jak chciał ubrać to mógł taki bardziej na czasie a nie z przed 10 lat choć z drugiej strony nawet mu pasował.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Trzeba mieć wypierdolone ego w kosmos żeby robić urodziny w piątek jak wiadomo że w piątki są inne topowe dziewczyny i jeszcze na dodatek z gównianym celem za 10000 i grupą za 400 . No ale przecież prawdziwy fan taki jak Hard powinien uratować show i dorzucić te 8000 które brakowało. Oj Hard zawiodłeś pancie

A tak po za tym co to za wymówka że była Szefowa z fajną i nawet Ann i Sweet w tym samym czasie? Skoro Paula jest taką "wielką gwiazdą" za jaką się ma to nie powinno mieć znaczenia. I tak większość ludzi powinna przyjsć do niej :laughingnew: na ten super b/g show

O jej no i wyszło jaka Paula to gwiazda. Dopiero Szefowej składała życzenia a teraz pewnie na nią psioczy jak to Paula... hahaha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Psychiatryk pisze:Swoją drogą to ostatnio mało co jej wychodzi


Malkontenctwo! Znakomicie wyszedł napisik urodzinowy, rewelacyjnie wyszła sylwetka w prześlicznej sukience oraz przecudnie prezentował się nadgarstek w stylowym zestawie bransoletek.
Mógłbym w sumie tak do rana wymieniać, ale zbyt zajęty jestem zachłannym pochłanianiem każdego szczegółu... :heart:
Z dziarskim pozdrowieniem - zafascynowany Wacław. :fap:

Apollo to żeś teraz odleciał :rofl:

Twój rewelacyjny napisik powtarza się od co najmniej 2 lat :mrgreen: teraz to czekamy na sylwestra na baloniki 2021 potem w walentynki napisik LOVE :laughingnew:
Ta sylwetka to zgoda faktycznie ma fajna ale nie liczą chujowego zabiegu na twarzy i brzucha który juz ma co najmniej rok :mrgreen:
A sukienka i błyskotki na nadgarstku to przecież musi jakoś publikę przyciągać w końcu coś tam zarabia to kupuje błyskotki żebyś był zadowolony

Robinek29 pisze:Heee dokładnie, tylko Hard dzielny rycerz walczy jeszcze o serce wybranki,
a cala reszta już przygasła, nawet Spajk jak by mniej już się udziela, tylko 1k żet sypnął nad ranem...
Kończy się pewna epoka :-(


No kończy sie kończy nieuchronnie
sirpsychosexy pisze:Trzeba mieć wypierdolone ego w kosmos żeby robić urodziny w piątek jak wiadomo że w piątki są inne topowe dziewczyny i jeszcze na dodatek z gównianym celem za 10000 i grupą za 400 . No ale przecież prawdziwy fan taki jak Hard powinien uratować show i dorzucić te 8000 które brakowało. Oj Hard zawiodłeś pancie

A tak po za tym co to za wymówka że była Szefowa z fajną i nawet Ann i Sweet w tym samym czasie? Skoro Paula jest taką "wielką gwiazdą" za jaką się ma to nie powinno mieć znaczenia. I tak większość ludzi powinna przyjsć do niej :laughingnew: na ten super b/g show

O jej no i wyszło jaka Paula to gwiazda. Dopiero Szefowej składała życzenia a teraz pewnie na nią psioczy jak to Paula... hahaha


:lol2: Oj psioczy jak nic :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Trzeba mieć wypierdolone ego w kosmos żeby robić urodziny w piątek jak wiadomo że w piątki są inne topowe dziewczyny i jeszcze na dodatek z gównianym celem za 10000 i grupą za 400 . No ale przecież prawdziwy fan taki jak Hard powinien uratować show i dorzucić te 8000 które brakowało. Oj Hard zawiodłeś pancie

A tak po za tym co to za wymówka że była Szefowa z fajną i nawet Ann i Sweet w tym samym czasie? Skoro Paula jest taką "wielką gwiazdą" za jaką się ma to nie powinno mieć znaczenia. I tak większość ludzi powinna przyjsć do niej :laughingnew: na ten super b/g show

O jej no i wyszło jaka Paula to gwiazda. Dopiero Szefowej składała życzenia a teraz pewnie na nią psioczy jak to Paula... hahaha

Faktycznie głupia wymówka że była ta czy inna dziewczyna na show. Prawdą jest że "hrabina " z góry założyła że będzie miała trans z facetem to zaraz oglądalność co za tym idzie również i więcej kasy wpadnie a tutaj niespodzianka.Prawdą jest że tam kompletnie nic się nie działo zwykła nasiadówka jak inne pokazy,nudne i bez polotu tym bardziej chęci.A tak na marginesie w tych loczkach wyglądała na plus 5-6 lat niekorzystnie. Taka kaczucha jest np. od niej młodsza podajże o 2 - 3 lata a przy zmanierowanej, zmęczonej życiem i alko oraz przebiegiem pateli wygląda jak dziewczynka. :blink:
Awatar użytkownika
CzarnaSzprycha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:08
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Trzeba mieć wypierdolone ego w kosmos żeby robić urodziny w piątek jak wiadomo że w piątki są inne topowe dziewczyny i jeszcze na dodatek z gównianym celem za 10000 i grupą za 400 . No ale przecież prawdziwy fan taki jak Hard powinien uratować show i dorzucić te 8000 które brakowało. Oj Hard zawiodłeś pancie

A tak po za tym co to za wymówka że była Szefowa z fajną i nawet Ann i Sweet w tym samym czasie? Skoro Paula jest taką "wielką gwiazdą" za jaką się ma to nie powinno mieć znaczenia. I tak większość ludzi powinna przyjsć do niej :laughingnew: na ten super b/g show

O jej no i wyszło jaka Paula to gwiazda. Dopiero Szefowej składała życzenia a teraz pewnie na nią psioczy jak to Paula... hahaha


Nie przesadzał bym z ta konkurencją, wczoraj wieczorem może u 5 dziewczyn działo się coś dużo i tłumów nie brakowało kaczątko też świetnie dawała sobie wczoraj rade 10 000 napiwków na samym ogóle, chyba jeszcze u maddie i hebanowej z tego co widziałem gruboo sypali, także zarobasów nie brakowało chyba? myślę że Paula już się wypaliła i wszystkim znudziła, czas szukać innego zajęcia chyba. :biggrin:

A tak poważnie bo nie chce być złośliwy, cena 400 żetonów jak na Paule to dość wygórowana cena zważywszy że dużo robi na ogóle i z Panem Srogim miała już jakiś początek...
Wczoraj wyglądali jak na imprezie Studniówkowej brakowało sąsiedniego swojskiego klimatu, sztywno siedzieli ubrani jak na bal :lol: i czekali na gości... ? bardzo drętwo i słaba zachęta na grupową.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:No jeżeli ktoś się zachwyca sukienką albo bransoletką to najwyższy czas zastanowić się nad swoim życiem :-P


Ooojj tam, oj tam... ostatnio oglądałem taką śliczniusią kiecuchnę na internetku i właśnie się zastanawiam, czy by sobie jej nie sprezentować. Do tego jakaś błyskotka na rąsię i byłbym jak ta lala. Nie wiem jak ty, ale ja już czuję dreszcz podniecenia... :roll: :blush:
**Pokaż Spoiler**
Obrazek


Psychiatryk pisze:Twój rewelacyjny napisik powtarza się od co najmniej 2 lat


No popatrz... byłem tak wniebowzięty i zaaferowany, że nawet nie zauważyłem. Prawdopodobnie wynikało to z odpowiedniego, bo fachowego doboru oświetlenia, więc napis ten, wczorajszej nocy, prezentował się jeszcze piękniej i okazalej. Ech, ta Paula... czego dotknie, zamienia w małe arcydzieło. :heart:

Przy okazji, bo w nocy zbyt podniecony byłem, więc o tym nie wspomniałem...
- znakomita fryzura!
- fenomenalne paznokcie!
Zresztą... co ja tu będę dużo gadał... Paula nawet w szacie pokutnej wyglądałaby jak milion dolców.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Psychiatryk pisze:Twój rewelacyjny napisik powtarza się od co najmniej 2 lat


No popatrz... byłem tak wniebowzięty i zaaferowany, że nawet nie zauważyłem. Prawdopodobnie wynikało to z odpowiedniego, bo fachowego doboru oświetlenia, więc napis ten, wczorajszej nocy, prezentował się jeszcze piękniej i okazalej. Ech, ta Paula... czego dotknie, zamienia w małe arcydzieło. :heart:


Nie bój żaby za rok też będziesz miał dokładnie takie samo "arcydzieło" :lol2: oczywiście jeżeli nasza hrabina Paulina będzie organizować jeszcze urodziny :biggrin:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk pisze:Nie bój żaby za rok też będziesz miał dokładnie takie samo "arcydzieło"


Liczę na to i już nie mogę się doczekać!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JPDL!!!!!
W życiu nie wszystko wychodzi ale to nie powód żeby się z tego śmiać.
Z niektórych wychodzi CEBULACTWO!!!!
To żałosne i tyle.
Paula :air_kiss:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Myślę że Paula tego do końca nie przeanalizowała, pierwsza trans że Srogim była bardziej udana pewnie bo to była nowość, Srogi jest ok, ale to jest w kontekście SU jego wada. Nie wzbudza emocji, myślę że jakby na trans był inny kolega który nie jest tak obojętny innym to te progi celowe byłby by bez problemu osiągnięte. To by się sprzedało za 10k jeśli wzbudziło by emocję z punktu widzenia relacji Paula-jej towarzysz, tu wydanie 10k żeby w sumie spoko gość, ale jednak normalny i bez historii zdjął jej sukienkę to było za dużo. Jak ciągle jest się solo to dobrze sprzeda się pierwsza trans z kimś albo trans z kimś kogo chce lud :)a lud chce igrzysk.

Jeśli na trans byłby Hard albo Spajki (nie to że się naśmiewam czy coś, chcę wskazać poziom emocji jaki by wzbudzili na trans u widzów) lub kto inny popularny wsród widzów, to te 10k by pękło do 21 max.

Na srogim bankrollu się nie zbuduje, jest ok, ale tak jak wspomniałem jest zarazem kryptonitem dla tych co rzucają żetony.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Myślę że Paula tego do końca nie przeanalizowała, pierwsza trans że Srogim była bardziej udana pewnie bo to była nowość, Srogi jest ok, ale to jest w kontekście SU jego wada. Nie wzbudza emocji, myślę że jakby na trans był inny kolega który nie jest tak obojętny innym to te progi celowe byłby by bez problemu osiągnięte. To by się sprzedało za 10k jeśli wzbudziło by emocję z punktu widzenia relacji Paula-jej towarzysz, tu wydanie 10k żeby w sumie spoko gość, ale jednak normalny i bez historii zdjął jej sukienkę to było za dużo. Jak ciągle jest się solo to dobrze sprzeda się pierwsza trans z kimś albo trans z kimś kogo chce lud :)a lud chce igrzysk.

Jeśli na trans byłby Hard albo Spajki (nie to że się naśmiewam czy coś, chcę wskazać poziom emocji jaki by wzbudzili na trans u widzów) lub kto inny popularny wśród widzów, to te 10k by pękło do 21 max.

Na srogim bankrollu się nie zbuduje, jest ok, ale tak jak wspomniałem jest to zarazem kryptonitem dla tych co rzucają żetony.


Dobra analiza

SZTYWNO, BEZ EMOCJI I TANDETNIE :dontknow:

NP SZEFOWA I FAJNA NA TLE PAULI I SROGIEGO widać było dobrą zabawe, emocje i to nakręcało widzów na dobrą zabawe.
U Pauli byłem na chwilę, wyglądali jak para na sztywnej studniowce :laugh3: :laugh3: :laugh3: sorry że się śmieje ale nie mogę

Obrazek
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Teraz ja !!
A propos nocnej trans będzie szczerze i do bólu.
Faktycznie było trochę drętwawo.
Menu za mało rozbudowane.
Oprócz klapsów i buzi nie było faktycznie na co kasę wydawać.
Można było przecież ustawic krótki lodzik albo minetkę po osiągnieciu jakiegoś pułapu.
Albo tak ssanie cycyszków możliwości jest sporo.
Efekt świerzości srogiego chyba też już minął.
I jego obecność nie mogła pociagnąć całej transmisji.
Co do wyglądu Pauli wszytko nowe premierowe wiec do tego też nie mam zastrzeżeń.
Śliczna sukienka ładne loczki liczne dodatki.. cała Paula.
Po wnętrzu też było widać że się przygotowała.
Srogi wyglądał trochę jak Wokulski z Lalki ale nie było tak najgorzej.
Co do cen za grupowa czy był za drogo sam nie wiem.
Z moich ustaleń wynika że było sporo chętnych żeby to zobaczyć więc chyba nie było tak źle.
Widać ze plan biznesowy na ta nockę był oparty w głównej mierze na grupowej
Grupa niestety się nie odbyła dlaczego to już inna historia.
Tej kwestii nie zamierzam tutaj poruszać.
Ps osobiście lepiej się bawiłem jak już srogiego nie było i nie chodzi mu to o zazdrość.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


tomoxx pisze:garnitur jak chciał ubrać to mógł taki bardziej na czasie a nie z przed 10 lat


Po czym oceniłeś datę produkcji tego garnituru?
Ja znalazłem coś w podobie i nie jest to broń boże staroć:
**Pokaż Spoiler**
Obrazek
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Teraz ja !!
A propos nocnej trans będzie szczerze i do bólu.
Faktycznie było trochę drętwawo.
Menu za mało rozbudowane.
Oprócz klapsów i buzi nie było faktycznie na co kasę wydawać.
Można było przecież ustawic krótki lodzik albo minetkę po osiągnieciu jakiegoś pułapu.
Albo tak ssanie cycyszków możliwości jest sporo.
Efekt świerzości srogiego chyba też już minął.
I jego obecność nie mogła pociagnąć całej transmisji.
Co do wyglądu Pauli wszytko nowe premierowe wiec do tego też nie mam zastrzeżeń.
Śliczna sukienka ładne loczki liczne dodatki.. cała Paula.
Po wnętrzu też było widać że się przygotowała.
Srogi wyglądał trochę jak Wokulski z Lalki ale nie było tak najgorzej.
Co do cen za grupowa czy był za drogo sam nie wiem.
Z moich ustaleń wynika że było sporo chętnych żeby to zobaczyć więc chyba nie było tak źle.
Widać ze plan biznesowy na ta nockę był oparty w głównej mierze na grupowej
Grupa niestety się nie odbyła dlaczego to już inna historia.
Tej kwestii nie zamierzam tutaj poruszać.
Ps osobiście lepiej się bawiłem jak już srogiego nie było i nie chodzi mu to o zazdrość.


Tak się można zrobić na jakiś bal czy wesele a nie kamerki erotyczne, i te tandetne loki nawet fryzjerzy odchodzą od takich fryzur tylko robią naturalne fale a nie loki z lat 20-tych. Bo to jest tandeta dzisiaj tak się uczesać. Męska koszula z krótkim rękawem to największy obciach modowy jaki może.
Pod tym względem kiczy to się dobrali :D wśiór i wieśniara :)
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Można było przecież ustawic krótki lodzik albo minetkę po osiągnieciu jakiegoś pułapu.
Albo tak ssanie cycyszków możliwości jest sporo.



Zdradziłeś swoje preferencje :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
tomoxx pisze:garnitur jak chciał ubrać to mógł taki bardziej na czasie a nie z przed 10 lat


Po czym oceniłeś datę produkcji tego garnituru?
Ja znalazłem coś w podobie i nie jest to broń boże staroć:
**Pokaż Spoiler**
[ Obrazek ]

bc
Tomix słusznie pisze, 10 lat temu noszono się tak na jakimś wiejskim weselu, dzisiaj koszule z krótkim rękawem w dodatku połączeniu z kamizelą to największy obciach

Koszula z krótkim rękawem to jedna z najbardziej popularnych, ryzykownych i kontrowersyjnych części męskiej garderoby. Nie jest łatwo je nosić, ale jednak to robimy, bo wydaje nam się, że jesteśmy eleganccy. Nikt nam też nie zwróci uwagi, bo do końca nie wiadomo, czy już przekroczyliśmy cienką granicę obciachu.

Nieraz spotkaliśmy się z zarzutami, że "koszula z krótkim rękawem to wiocha
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Teraz ja !!
A propos nocnej trans będzie szczerze i do bólu.
Faktycznie było trochę drętwawo.
Menu za mało rozbudowane.
Oprócz klapsów i buzi nie było faktycznie na co kasę wydawać.
Można było przecież ustawic krótki lodzik albo minetkę po osiągnieciu jakiegoś pułapu.
Albo tak ssanie cycyszków możliwości jest sporo.
Efekt świerzości srogiego chyba też już minął.
I jego obecność nie mogła pociagnąć całej transmisji.
Co do wyglądu Pauli wszytko nowe premierowe wiec do tego też nie mam zastrzeżeń.
Śliczna sukienka ładne loczki liczne dodatki.. cała Paula.
Po wnętrzu też było widać że się przygotowała.
Srogi wyglądał trochę jak Wokulski z Lalki ale nie było tak najgorzej.
Co do cen za grupowa czy był za drogo sam nie wiem.
Z moich ustaleń wynika że było sporo chętnych żeby to zobaczyć więc chyba nie było tak źle.
Widać ze plan biznesowy na ta nockę był oparty w głównej mierze na grupowej
Grupa niestety się nie odbyła dlaczego to już inna historia.
Tej kwestii nie zamierzam tutaj poruszać.
Ps osobiście lepiej się bawiłem jak już srogiego nie było i nie chodzi mu to o zazdrość.


Będzie ZAJEBIŚCIE szczerze i do bólu.
Faktycznie było STRASZNIE drętwawo.
Menu za mało rozbudowane.
Oprócz klapsów i buzi nie było faktycznie na co kasę wydawać.
Można było przecież ustawic krótki lodzik albo minetkę po osiągnieciu jakiegoś pułapu.
Albo COKOLWIEK CO JEST ZWYKLE NA TRANSMISJACH SOLO.
Efekt świerzości srogiego już minął. A DOKŁADNIE PO PIERWSZEJ TRANSMISJI Z NIM.
I jego obecność nie mogła pociagnąć całej transmisji.
Co do wyglądu Pauli NIBY wszytko nowe premierowe ALE BEZ FAJERWERKÓW.
Śliczna sukienka ładne loczki JAK CO URODZINY liczne dodatki.. TO JUŻ WSZYSTKO BYŁO cała Paula. WSZYTKO PRZEWIDYWALNE.
Po wnętrzu też było widać że się NIE przygotowała. CIĄGLE TE SAME POMYSŁY.
Srogi wyglądał trochę jak Wokulski z Lalki ale nie było tak najgorzej. DAŁO SIĘ TO WYTRZYMAĆ JAKOŚ.
Co do cen za grupowa było W CHUJ za drogo ALE TAKIE PREMIEROWA GRUPOWA MUSI MIEĆ SWOJĄ CENĘ.
Widać ze plan biznesowy na ta nockę był oparty w głównej mierze na grupowej
Grupa niestety się nie odbyła dlaczego BO PAULA SIĘ DAWNO WYPALIŁA i BYŁY INNE CIEKAWSZE TRANSMISJE.

PS. Hardziu ale i tak mi zainponowałeś swoją analizą :biggrin: ja tylko wprowadziłem kilka drobnych poprawek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:Po czym oceniłeś datę produkcji tego garnituru?
Ja znalazłem coś w podobie i nie jest to broń boże staroć:


miałem podobny mniej więcej wtedy :) ten co znalazłeś spoko, tu fajny dodatek robią niebieskie wstawki, choć już i tak mocno obyte na weselach, tam same szarości. Jemu pasował, choć osobiście wolę inny rodzaj garniturów

co do tego co pisał Babik, fakt koszule z krótkim rękawem to nie koszule, z długim można podwinąć, ale to najlepiej tylko raz wywinąć mankiet a nie na kilka razy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


BaBiK32 pisze:Bo to jest tandeta dzisiaj tak się uczesać.


https://confettissimo.com/pl/
Modne fryzury i fryzury 2020 na długie włosy (fotka nr2):
**Pokaż Spoiler**
Obrazek


BaBiK32 pisze:Męska koszula z krótkim rękawem to najwiekszy obciach modowy jaki może.


To męska koszula z długim rękawem, który jest podwinięty, bo widocznie koledze Srogiemu zrobiło się gorąco (wcale się nie dziwię).
https://jego-styl.pl/Jak-podwijac-rekawy-w-koszuli
**Pokaż Spoiler**
Obrazek


Ooojjj... dyktatorzy mody od siedmiu boleści. :mocking:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:To męska koszula z długim rękawem, który jest podwinięty, bo widocznie koledze Srogiemu zrobiło się gorąco (wcale się nie dziwię).


o tym pisałem wcześniej luźno wywinięty mankiet, a nie powywijane kilka razy od linijki, koszula z wywiniętym jest luźna, nie wywija się go pod noszenie kamizelki :)
nic nie dyktuję, mi się tak po prostu wydaje :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Maput0 i 46 gości