PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dzisiaj zarobiła ponad 10000 żetonów, że też są faceci, których nie odpycha ta obrzydliwa prostytutka. Przecież ona ma większy przebieg niż jej wszyscy widzowie razem wzięci. :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe, no widzisz jakie zycie okrutne.. ta obrzydliwa prostytutka tysiaczka zarobiła a Ty taka zajebista i kosisz jakieś drobne. Jak to mozliwe? :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hebebe pisze:Dzisiaj zarobiła ponad 10000 żetonów, że też są faceci, których nie odpycha ta obrzydliwa prostytutka. Przecież ona ma większy przebieg niż jej wszyscy widzowie razem wzięci. :laughingnew:

Widzisz pani świętojebliwa mnie tam nie interesuje co ona robi bądź robiła.
To jej prywatne sprawy jej życie i nic mi do tego
Ja tu przychodzę dobrze się bawić i miło spędzać swój czas.
A jak byłbym taki delikutaśny jak Ty to musiałbym omijać nie tylko jej okienko szerokim łukiem.
A poza tym nie ładnie tak zaglądać do cudzego portfela.
Ale zazdrość jest w modzie na SU więc nawet temu się nie dziwie.
Widocznie panom podobało się co miała tego wieczoru do zaoferowania :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dziewczyny, zazdrość tak wam wyżarła mózg? Same chciałybyście aby wam ktoś w życie prywatne zaglądał? Zamiast zająć się same sobą to tylko szukacie której lasce dupę obrobić.Czujecie się po tym lepiej? :shock2: Postarajcie się to będziecie też taką kasę kosić,co za problem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Red_Hot_Lips pisze:To przykre... Najlepsze lata przebimbane na szołapie. A co potrafi poza no wiecie? Czy ma "normalne" plany na życie? Jak to się mówi "nic nie może przecież wiecznie trwać" :D


To już trzeba sie pytać byłych "zakochańców" (nie licząc hardzika bo on to na waciki daje) co ona tam potrafi i jakie ma plany :mrgreen:

Hebebe pisze:Dzisiaj zarobiła ponad 10000 żetonów, że też są faceci, których nie odpycha ta obrzydliwa prostytutka. Przecież ona ma większy przebieg niż jej wszyscy widzowie razem wzięci. :laughingnew:


Otóż to :lol2:

komin pisze:Hebebe, no widzisz jakie zycie okrutne.. ta obrzydliwa prostytutka tysiaczka zarobiła a Ty taka zajebista i kosisz jakieś drobne. Jak to mozliwe? :dontknow:


Komin daj spokój nie od dzisiaj jesteś na forum i dobrze wiesz że ten tysiączek zostanie przejebany na jakieś SPA (bo będzie musiała dołożyć ze swoich) z którego zrobi "zajebistą" transmisje :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze:Ja tu przychodzę dobrze się bawić i miło spędzać swój czas.


Pomiatanie tobą przez zwykłą kurwe której dajesz na waciki nazywasz dobrą zabawą ? To zajebiste masz pojmwanie dobrej zabawy :lol2:

Dominatrix pisze:Dziewczyny, zazdrość tak wam wyżarła mózg? Same chciałybyście aby wam ktoś w życie prywatne zaglądał? Zamiast zająć się same sobą to tylko szukacie której lasce dupę obrobić.Czujecie się po tym lepiej? :shock2: Postarajcie się to będziecie też taką kasę kosić,co za problem. :mrgreen:


Ty chyba nie rozumiesz ze inne laski nie chcą być w połozeniu tej kurwy i wolą zachować swoje prywatne życie dla siebie kosztem tak dużej kasy jaką zarabiała ta kurwa kilka lat temu jak miała sponsorów. Co nie znaczy że inne mniej zarabiają bo po prostu tego nie widać bo zarabiają na privach. A że ta kurwa jest głupia jak but to wybrała jak wybrała
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk a tobie też teraz ulżyło?
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Piszecie ciągle to samo bez końca.Wyszukujecie brudy i masturbujecie się publicznie pisząc o tym. Ciągle bez końca ,ciągle to samo. Tylko szyk zdań się zmienia.
Dowartościowujecie się czy co? Czujecie się lepsi? Jesteście do bólu przewidywalni. To stało się już nudne i żałosne.Nie widzicie tego? Czy tak was zaślepiła wasza "zajebistość" ?
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Piszecie ciągle to samo bez końca.Wyszukujecie brudy i masturbujecie się publicznie pisząc o tym. Ciągle bez końca ,ciągle to samo. Tylko szyk zdań się zmienia.
Dowartościowujecie się czy co? Czujecie się lepsi? Jesteście do bólu przewidywalni. To stało się już nudne i żałosne.Nie widzicie tego? Czy tak was zaślepiła wasza "zajebistość" ?

Nie można tego lepiej ująć.
Te wszystkie świetoszkowate laski i ci machomeni tylko to potrafią.
Smutne i żałosne.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dominatrix pisze:Psychiatryk a tobie też teraz ulżyło?


Nie widze takiego powodu by mi miało cokolwiek ulzyć

Dominatrix pisze:Piszecie ciągle to samo bez końca.Wyszukujecie brudy i masturbujecie się publicznie pisząc o tym. Ciągle bez końca ,ciągle to samo. Tylko szyk zdań się zmienia.
Dowartościowujecie się czy co? Czujecie się lepsi? Jesteście do bólu przewidywalni. To stało się już nudne i żałosne.Nie widzicie tego? Czy tak was zaślepiła wasza "zajebistość" ?


Wyszukiwaniem brudów nazywasz pisaniem prawdy jaka jest ? Ona sama daje nam te brudy na tacy od lat jakbyś nie zauważyła.
Wszyscy ciagle pisza to samo takie to miejsce nawet hardzik pierdoła pisze ciągle to samo w kółko aż żygnąć idzie jak się napierdoli, więc chyba też się dowartościowuje a że to nudne i żałosne. No cóż taki portal i raczej nic się w tym aspekcie nie zmieni.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pisanie prawdy? Ile razy można wałkować to samo ? To jest nudne ,naprawdę .A wchodzenie na jej transmisje aby wyłapywać jej potknięcia i co powiedziała i do kogo i jak powiedziała ,co zrobiła a czego nie to zakrawa na obsesję.Odmienianie słowa -kurwa na wszystkie możliwe sposoby to twój sposób na poczucie się lepiej czy może taki masz fetysz? Wiecie tylko tyle ile zechce powiedzieć to raz,po drugie nie musi to być prawda. Na kamerkach nie mówi się prawdy ,to wirtualny świat.Każda na kamerkach kreuje się na taką jaką chcą ją widzieć oglądający. Jeżeli trafi w gust to trzepie kasę, jak nie to pozostaje plucie jadem.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Pisanie prawdy? Ile razy można wałkować to samo ? To jest nudne ,naprawdę .A wchodzenie na jej transmisje aby wyłapywać jej potknięcia i co powiedziała i do kogo i jak powiedziała ,co zrobiła a czego nie to zakrawa na obsesję.Odmienianie słowa -kurwa na wszystkie możliwe sposoby to twój sposób na poczucie się lepiej czy może taki masz fetysz? Wiecie tylko tyle ile zechce powiedzieć to raz,po drugie nie musi to być prawda. Na kamerkach nie mówi się prawdy ,to wirtualny świat.Każda na kamerkach kreuje się na taką jaką chcą ją widzieć oglądający. Jeżeli trafi w gust to trzepie kasę, jak nie to pozostaje plucie jadem.


1. Tyle razy ile jest przekręcana ta prawda a że to nudne to jak pisałem w poprzednim poście.
2. U niej nie trzeba wyłapywać prawdy ona sama ją daje. Sama napisałaś "Wiecie tylko tyle ile zechce powiedzieć" więc to przemyślana sprawa to co wiemy.
3. Większość tu ściemnia to prawda ale ona nie kłamała akurat z tym ze jest kurwą nawet była z tego dumna (i tu patrz punkt drugi.) jest wiele dowodów w necie na to że miała ogłoszenia itp. wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jednak to obsesja.
O tym że była prostytutką wiedzą już wszyscy ,ja też wiem od początku.I co w związku z tym? Nie wypiera się. Ciekawe jaki masz cel bo w to"ujawnianie prawdy" (jakkolwiek absurdalnie to brzmi) nie wierzę. Błądzisz w tych swoich "objawionych prawdach" jak dziecko we mgle. Ty myślisz ,że jakaś z dziewczyn na SU mówi prawdę o sobie?To jesteś bardziej naiwny niż myślałam. To wirtualny świat. A ty kopiesz w jej życiu jakby od tego twoje życie zależało. Zastanów się trochę nad sobą.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:A jednak to obsesja.
O tym że była prostytutką wiedzą już wszyscy ,ja też wiem od początku.I co w związku z tym? Nie wypiera się. Ciekawe jaki masz cel bo w to"ujawnianie prawdy" (jakkolwiek absurdalnie to brzmi) nie wierzę. Błądzisz w tych swoich "objawionych prawdach" jak dziecko we mgle. Ty myślisz ,że jakaś z dziewczyn na SU mówi prawdę o sobie?To jesteś bardziej naiwny niż myślałam. To wirtualny świat. A ty kopiesz w jej życiu jakby od tego twoje życie zależało. Zastanów się trochę nad sobą.


Tak niby wszyscy wiedzą a ciągle ktoś pisze że jest inaczejciekawe zjawisko. Celu żadnego nie mam w tym po prostu fajnie sie ta szopkę ogląda od lat :mrgreen:
Nie czytasz ze zrozumieniem bo ja nic nie ujawniam bo po co ujawniać coś co jest juz jawne ? Z tego co napisałaś to niby wiesz co było ale nie wierzysz to też ciekawe.
Wiœęc raczej nie błądze i doskonale wiem ze każda tu laska kłamie ty pewnie też bo nie chce miec takich doświadczeń jak ona miała ale sama chciała i pewnie troche zarobiła na tym :mrgreen:
Już pisałem że w jej zyciu nie trzeba kopać bo sama wszystko mówiła.
Ostatnio była cisza w tym temacie to jakoś nic nie pisałem a że ktoś zaczął dyskusje (ponownie ta samą) to odpisuje tak samo jak Ty. Czy to znaczy ze mamy oboje obsesje ?
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czytaj ze zrozumieniem to co napisałam a nie swoje projekcje -co ty myślisz,że napisałam. Nie zachowuj się jak pryszczaty gimnazjalista ogarnięty wizją zmieniania świata przez kopanie w życiorysie laski z SU.Widzisz mnie nie było tu kilka miesięcy a ty jesteś codziennie.Więc kto ma obsesję?
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Hebebe pisze:Dzisiaj zarobiła ponad 10000 żetonów, że też są faceci, których nie odpycha ta obrzydliwa prostytutka. Przecież ona ma większy przebieg niż jej wszyscy widzowie razem wzięci. :laughingnew:


Pauli nie trawie ale gardzę takimi zakompleksionymi zazdrosnymi "kobietami" jak ty które pracują w na kasie w Biedrze czy tam innym Lidlu a tu przychodzą wyładować swoje frustrację bo nie mogą przeboleć że inna dobrze zarabia i dobrze wygląda.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dominatrix pisze:Czytaj ze zrozumieniem to co napisałam a nie swoje projekcje -co ty myślisz,że napisałam. Nie zachowuj się jak pryszczaty gimnazjalista ogarnięty wizją zmieniania świata przez kopanie w życiorysie laski z SU.Widzisz mnie nie było tu kilka miesięcy a ty jesteś codziennie.Więc kto ma obsesję?


Nie odwracaj kota ogonem i daruj sobie bo to do nieczego nie prowadzi
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak widać dyskusja z tobą to strata czasu.Z fanatykami takimi jak ty nie da się rozmawiać.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Jak widać dyskusja z tobą to strata czasu.Z fanatykami takimi jak ty nie da się rozmawiać.


Alo dyskusja z Tobą to strata czasu bo czytasz to co chcesz przeczytać
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiedyś to już pisałem, Paula mnie nie kręci, ma manierę bycia z którą też mi nie po drodze, to kim była wcześniej to do czasu jak jesteśmy na forum SU a nie na forum typu, "nieśmiałe dziewice" nie powinno mieć znaczenia. Co by nie pisać, jest jedną z zasłużonych dla SU, umie się w tym bagnie odnaleźć i wyciąga z tego całymi garściami. Na tyle dobrze kieruje swoją postacią tutaj, że mimo napływu coraz młodszych i coraz odważniejszych jest w czubie. Było wiele dziewczyn które miały mocne wejście, wysokie piki i oglądalność w primie time szołapowym, ale równie szybko gasły, Paula trwa nadal, i chyba do czasu aż nie zrezygnuje to w górnych rzędach będzie.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


sirpsychosexy pisze:
Hebebe pisze:Dzisiaj zarobiła ponad 10000 żetonów, że też są faceci, których nie odpycha ta obrzydliwa prostytutka. Przecież ona ma większy przebieg niż jej wszyscy widzowie razem wzięci. :laughingnew:


Pauli nie trawie ale gardzę takimi zakompleksionymi zazdrosnymi "kobietami" jak ty które pracują w na kasie w Biedrze czy tam innym Lidlu a tu przychodzą wyładować swoje frustrację bo nie mogą przeboleć że inna dobrze zarabia i dobrze wygląda.

Nie zczailes jeszcze ze ta Hebebe to KiciaNiunia? :P laska ma zryta banie na maksa
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości