PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zaburzenia paranoidalne?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Drobiazgowość! :spruce_up:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czyżby notowania Pauli spadały? :cray: Od jakiegoś czasu widzę ją w niższych rzędach na stronie

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips




Red_Hot_Lips, jeśli dla Ciebie drugi rząd, to są niskie rzędy, to ok. Ps. chyba jeszcze nigdy jej nie widziałem na samym dole ani nawet na środku, zawsze jest to pierwszy ew. drugi rząd, więc nie wiem co masz na myśli "niższe rzędy".
Chyba, że mówisz o momencie jak odpala transmisję, to wtedy tak, przez chwilę Paula jest doliniarą. 8-)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




A jeśli już o tym mowa. To od pewnego czasu SU chyba zaczęło dawać jakieś przywileje dla swoich topowych modelką. Jak np Ann, Calipso ,Szefowa,Sweet albo Diablica zaczynają trans to przez kilka minut są na pierwszym miejscu nawet jak mają tylko dwudziestu oglądających a druga dziewczyna ma np 400 osób. Też to widzicie czasem ? czy tylko ja mam jakieś omamy? haha. Co ciekawe Zezi chyba nie dostała tego przywileju bo zawsze chyba zaczyna od dołu haha.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:A jeśli już o tym mowa. To od pewnego czasu SU chyba zaczęło dawać jakieś przywileje dla swoich topowych modelką. Jak np Ann, Calipso ,Szefowa,Sweet albo Diablica zaczynają trans to przez kilka minut są na pierwszym miejscu nawet jak mają tylko dwudziestu oglądających a druga dziewczyna ma np 400 osób. Też to widzicie czasem ? czy tylko ja mam jakieś omamy? haha. Co ciekawe Zezi chyba nie dostała tego przywileju bo zawsze chyba zaczyna od dołu haha.

Na pierwszym miejscu są laski, które dodałeś do ulubionych klikając serce. Masakra co za poziom intelektualny.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 01:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka




msn pisze:Red_Hot_Lips, jeśli dla Ciebie drugi rząd, to są niskie rzędy, to ok. Ps. chyba jeszcze nigdy jej nie widziałem na samym dole ani nawet na środku, zawsze jest to pierwszy ew. drugi rząd, więc nie wiem co masz na myśli "niższe rzędy".
Chyba, że mówisz o momencie jak odpala transmisję, to wtedy tak, przez chwilę Paula jest doliniarą. 8-)

W drugim rzędzie to jest jak jest 3 w nocy i jest mała konkurencja a tak to serio widzę ja w 4-5 rzędzie, choćby wczoraj miała około 90 widzów przed północą kiedy jest największy ruch na SU. Ogólnie to nie zwracam na to uwagi, znudziła się jak każda laska, która pokazuje twarz i za dużo gada na transmisjach o pierdołach.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 01:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka




Hebebe pisze:
sirpsychosexy pisze:A jeśli już o tym mowa. To od pewnego czasu SU chyba zaczęło dawać jakieś przywileje dla swoich topowych modelką. Jak np Ann, Calipso ,Szefowa,Sweet albo Diablica zaczynają trans to przez kilka minut są na pierwszym miejscu nawet jak mają tylko dwudziestu oglądających a druga dziewczyna ma np 400 osób. Też to widzicie czasem ? czy tylko ja mam jakieś omamy? haha. Co ciekawe Zezi chyba nie dostała tego przywileju bo zawsze chyba zaczyna od dołu haha.

Na pierwszym miejscu są laski, które dodałeś do ulubionych klikając serce. Masakra co za poziom intelektualny.


Tego to sam się domyśliłem tylko chuja bo ja mam tylko AnnPearl w ulubionych. Może mam jakiś bug na koncie niewiem.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hebebe pisze: choćby wczoraj miała około 90 widzów przed północą kiedy jest największy ruch na SU.

O matulko katastrofffaaaaa taki słaby wynik.
Pewno u konkurenci były wtedy istne tłumy parę setek albo i kilka tysionczkuuuuuwww.
No i chuj z tego skoro i tak wiekszość z nich nic nie pisze czekając tylko na darmowe cuuuśśś.
A ci co piszą to zwykle ograniczają się do.... ale bym się na Ciebie zlał ale bym wyruchał,poka to poka tamto,czy lubisz anal.
I co fajnie jest ......
Nie ważna jest ilość ale jakość czatujacych bo to właśnie ta garstka robi najlepszą zabawę i dobry klimat.
Ale Ty pewno tego nie rozumiesz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Nie ważna jest ilość ale jakość czatujacych



hehe :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hard-najbardziej wartościowy czatujący na ShowUpie :D
Że też dziewczyny się nie zabijają, żeby odbic go Pauli...
No ale sa i dobre strony - u Pauli jest klimat i dobra zabawa...

Hard, jak akurat pokazy Pauli swojego czasu lubilam i ogladalam, to zawsze najbardziej mnie wkurzales z calego grona dziwakow. Tego pierdolenia Twojego, to czasem wytrzymać sie nie da jak Cię poniesie.
To, ze Ty się dobrze bawisz, to nie znaczy, ze WSZYSCY tez muszą :)
Pozwól mieć innym swoje zdanie i nie zgrywaj rycerza.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:Hard-najbardziej wartościowy czatujący na ShowUpie

Ty się żalisz czy mnie chwalisz ;)
Spokojna pisze:Że też dziewczyny się nie zabijają, żeby odbic go Pauli...

Kilka już próbowało ale z marnym skutkiem :mocking:
Spokojna pisze:Tego pierdolenia Twojego, to czasem wytrzymać sie nie da jak Cię poniesie.

Oj tam oj tam nie przesadzajmy.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hard chyba sobie żartujesz... Takiej wiochy na czacie jak ty to nikt na całym SU nie robi
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy, Zostaw go to, że on uprawia częsty monolog nie świadczy o tym, że jest .. czubkiem :cool3: :cool3:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów :)
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_




Ciekawe jak długo jeszcze ona ma zamiar transmitować :D i co będzie dalej z jej życiem :D , a latka lecą i czasu się nie oszuka. Kariera na szołapie do wiecznych nie należy. Wzięcie mają najlepsze i tak młode laski :D
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips




Red_Hot_Lips pisze:Ciekawe jak długo jeszcze ona ma zamiar transmitować :D i co będzie dalej z jej życiem :D , a latka lecą i czasu się nie oszuka. Kariera na szołapie do wiecznych nie należy. Wzięcie mają najlepsze i tak młode laski :D

A ja myślę, że najlepsze wzięcie mają laski, które umieją się sprzedać i wbrew pozorom mają też coś w głowie. Są ciekawe i uwodzą swoich widzów a tego raczej nie potrafią te młodziutkie dlatego często widzę jak siedzą na transmisji i dostają mało żetonów a na privy chodzą rzadko więc muszą obniżać ich ceny. Może nie mam racji ale tak to widzę. Osobiście wolę młodą nieogarniętą niż starszą manipulantkę jak Paula. Na showupie większość kobiet jest pon30 tylko obie wpisują 18-20+nale wystarczy poobserwować albo mieć szczęście i zobaczyć kawałek twarzy wtedy jak na dłoni widać, że ma 10-15 lat więcej. Paula jak zacznie miej zarabiać to też zawsze może nadawać be zbuzi i udawać młodszą chociaz myślę, że 30-tki też mają duże wzięcie, zazwyczaj w topce są właśnie kobiety w tym wieku więc coś jest na rzeczy.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 01:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka




CzarnaSzprycha pisze:
blebluch123 pisze:Ciekawskipanicz nieźle naspamiłeś 1 dzień 90 postów hah a co do Pauli to jej "gwiazda" chyba powoli wygasa

Oczywiście że spada już od wielu miesięcy. Na tych trans nic się nie dzieje,kreatywność spadła prawie do zera. Tylko siedzi masuje kolano albo tarmosi a raczej katuje włosy wiecznym poprawianiem i naciąganiem jakaś schiza :shock2: Ta baba ma natręctwa,zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,jakby tego było mało do tego jeszcze alkoholiczka. Niestety niektórym takie COŚ może się podobać,przykre.


Dobre streszczenie tego co się dzieje tam na transmisjach od jakiegoś czasu

sirpsychosexy pisze:Zawsze była transmitującą drugiego sortu . Po prostu pare lat temu jakoś się tak złożyło że dużo topowych dziecznym z SU odeszło mniej więcej w tym samym czasie a nasza discopolo lafirynda wykożystała moment po za tym jej fejm to głownie patologiczne historie miłosne które są podjudzane przez nią samą


Wykorzystała okazję i "zakochańcy" doszli jeden po drugim. Ale teraz już ne ma tak łatwo jak kiedyś :mrgreen:

bolotrolo pisze:ak ciągła Srogiemu to też było wydarzenie :biggrin: .


Jak srogi będzie ją walić w dupe na grupowej to wtedy będzie wydarzenie :biggrin:

CzarnaSzprycha pisze:
bolotrolo pisze:nie wiem czy jej gwiazda przygasa ale ostatnie transmisje z kaczątkiem były jednymi z lepszych które oglądałem na SU ( mówię o grupowych) poza tym jak ciągła Srogiemu to też było wydarzenie :biggrin: . Według mnie nie jest źle ...

Moim zdaniem trans z fajną były zdecydowanie lepsze i bardziej przyciągały widzów, oczywiście zezi wtedy nieco bardziej się starała a teraz całą robotę odwalają nowe koleżanki( obecnie kaczucha) Pokazy bazują wyłącznie na gadaniu/siedzeniu niż show i dużo od siebie się nie różnią dlatego wpadasz na chwilę i wychodzisz znudzony/a. :yes4:


Z fajną były lepsze bo wtedy bardziej się przykładała a teraz to kompletna olewka

Syndrom_Apollo pisze:Czemu się tu dziwić... po tylu latach na SU, prędzej czy później, każdą dopadnie syndrom wypalenia.


Wiadomo ile można pokazywać w kółko to samo jak publika chce nowych pomysłów

Red_Hot_Lips pisze:Jaki pean :D, prawie jakbym czytała Inwokację do "Pana Tadeusza" :D :D


No hardzik to nawet z gówna ukręci bicz przeciwko nam byle bronić swą kurewke :lol2: Nasz showupowy rycerz :mrgreen:

HardRockCaffe666 pisze:Takie są fakty a czy Wy się z nimi zgadzacie to mam na to wyjeban....


A my mamy na Ciebie wyjebane cioto :sarcastic:

komin pisze:HardRockCaffe666, ale nie musiales tego wszystkiego pisac... Twoja opinia na temat Pauli jest rowniez powtarzalna i znana wszystkim od lat...
No i umowmy sie....ja nigdzie nie napisalem niczego zlego o jej transmisjach, wrecz przeciwnie... uwazam ze Paula robi bardzo dobre transmisje.... ale powtarzam... to wszystko juz bylo i kolejny pokoj hotelowy czy nowe dildo nie wnosza specjalnie niczego nowego. Ale, tak jak pisalem wczesniej... nie mam zadnych pretensji... po prostu SU jest takim miejscem gdzie jesli nadajesz kilka lat to Twoje mozliwosci zwyczajnie sie koncza.


Komin przecież hardzik nie mógł przepuścić takiej okazji by nam dojebać :mrgreen:

gracjano pisze:Temat Pauli wrócił po dłuższej przerwie... Czyżby niektóre posty sponsorowane i z lokowaniem produktu?


Tutaj od zawsze było lokowanie produktu :mrgreen:

tomoxx pisze:
komin pisze:Ja akurat w takich miejscach cenie sobie roznorodnosc

Hard w ramach różnorodności lubił sobie walnąć do kambodży :)


Dokładnie :lol2:

Red_Hot_Lips pisze:Czemu ona ma taki nawyk ciągłego poprawiania włosów, bielizny? :D :D Natręctwo?


Myśli chyba że jak będzie poprawiać włosy to może upoluje kolejnego "zakochańca" :laughingnew:

Red_Hot_Lips pisze:Czyżby notowania Pauli spadały? :cray: Od jakiegoś czasu widzę ją w niższych rzędach na stronie

Już nie raz ją widziałem w 4 rzędzie jak gadała o pierdołach czasami wskoczy do pierwszego jak robi jakiś cel czy jak ktoś tam rzuca na jej losy.
A tak to przeważnie 2 rząd.



msn pisze:Red_Hot_Lips, jeśli dla Ciebie drugi rząd, to są niskie rzędy, to ok. Ps. chyba jeszcze nigdy jej nie widziałem na samym dole ani nawet na środku, zawsze jest to pierwszy ew. drugi rząd, więc nie wiem co masz na myśli "niższe rzędy".
Chyba, że mówisz o momencie jak odpala transmisję, to wtedy tak, przez chwilę Paula jest doliniarą. 8-)


msn za rzadko chyba patrzysz na główną stronę

Hebebe pisze:
msn pisze:Red_Hot_Lips, jeśli dla Ciebie drugi rząd, to są niskie rzędy, to ok. Ps. chyba jeszcze nigdy jej nie widziałem na samym dole ani nawet na środku, zawsze jest to pierwszy ew. drugi rząd, więc nie wiem co masz na myśli "niższe rzędy".
Chyba, że mówisz o momencie jak odpala transmisję, to wtedy tak, przez chwilę Paula jest doliniarą. 8-)

W drugim rzędzie to jest jak jest 3 w nocy i jest mała konkurencja a tak to serio widzę ja w 4-5 rzędzie, choćby wczoraj miała około 90 widzów przed północą kiedy jest największy ruch na SU. Ogólnie to nie zwracam na to uwagi, znudziła się jak każda laska, która pokazuje twarz i za dużo gada na transmisjach o pierdołach.


Zjawisko że Paula jest w 2-3 rzędzie przy ok. 100 widzach występuje coraz częściej

HardRockCaffe666 pisze:
Hebebe pisze: choćby wczoraj miała około 90 widzów przed północą kiedy jest największy ruch na SU.

O matulko katastrofffaaaaa taki słaby wynik.
Pewno u konkurenci były wtedy istne tłumy parę setek albo i kilka tysionczkuuuuuwww.
No i chuj z tego skoro i tak wiekszość z nich nic nie pisze czekając tylko na darmowe cuuuśśś.
A ci co piszą to zwykle ograniczają się do.... ale bym się na Ciebie zlał ale bym wyruchał,poka to poka tamto,czy lubisz anal.
I co fajnie jest ......
Nie ważna jest ilość ale jakość czatujacych bo to właśnie ta garstka robi najlepszą zabawę i dobry klimat.
Ale Ty pewno tego nie rozumiesz.


No właśnie były i nawet celu nie było a twoja kurewka musi wykonywać jakiś cel zeby się w pierwszym rzędzie znaleźć

gracjano pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Nie ważna jest ilość ale jakość czatujacych



hehe :mrgreen:


:laughingnew: hardzik jak coś czasamimpierdolnie w poście to nie idzie wytrzymać

Spokojna pisze:Hard-najbardziej wartościowy czatujący na ShowUpie :D
Że też dziewczyny się nie zabijają, żeby odbic go Pauli...
No ale sa i dobre strony - u Pauli jest klimat i dobra zabawa...

Hard, jak akurat pokazy Pauli swojego czasu lubilam i ogladalam, to zawsze najbardziej mnie wkurzales z calego grona dziwakow. Tego pierdolenia Twojego, to czasem wytrzymać sie nie da jak Cię poniesie.
To, ze Ty się dobrze bawisz, to nie znaczy, ze WSZYSCY tez muszą :)
Pozwól mieć innym swoje zdanie i nie zgrywaj rycerza.


Taa hardzik to ŻYGOlak Showupa i to dosłownie :rofl:

Powiedzmy sobie szczerze ze kiedyś miała lepsze transmisje i można było to ogladać a teraz słuchać jak gada o pierdołach czytająć hardzika to :sick0:

sirpsychosexy pisze:Hard chyba sobie żartujesz... Takiej wiochy na czacie jak ty to nikt na całym SU nie robi


No nic dodać nic ująć :lol2:

blebluch123 pisze:sirpsychosexy, Zostaw go to, że on uprawia częsty monolog nie świadczy o tym, że jest .. czubkiem :cool3: :cool3:


Taa :lol2:

Red_Hot_Lips pisze:Ciekawe jak długo jeszcze ona ma zamiar transmitować :D i co będzie dalej z jej życiem :D , a latka lecą i czasu się nie oszuka. Kariera na szołapie do wiecznych nie należy. Wzięcie mają najlepsze i tak młode laski :D


Już prawie 30-stka na karku to pewnie nie długo zresztą już kiedyś pisałem że to schyłek jej kariery teraz to czekamy na pokazy z facetami :mrgreen:
Co z jej życiem ? Może znajdzie jakiegoś jelenia co będzie wydawał na nia w chuj kasy :mrgreen: w końcu tutaj kilku złapała
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




"Już prawie 30-stka na karku to pewnie nie długo zresztą już kiedyś pisałem że to schyłek jej kariery teraz to czekamy na pokazy z facetami :mrgreen:
Co z jej życiem ? Może znajdzie jakiegoś jelenia co będzie wydawał na nia w chuj kasy :mrgreen: w końcu tutaj kilku złapała"

To przykre... Najlepsze lata przebimbane na szołapie. A co potrafi poza no wiecie? Czy ma "normalne" plany na życie? Jak to się mówi "nic nie może przecież wiecznie trwać" :D
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości