PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na SU to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.


Są takie osoby które nie obchodzą np. świąt czy sylwestra. Dla takich osób to normalny dzień jak każdy inny
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........




sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.


Są osoby, które nie mają towarzystwa w Święta czy Sylwestra, więc cieszą się jak dziewczyny robią transmisję. Niech każdy spędza Sylwestra tak jak mu się podoba. Równie dobrze wszystkich, którzy zaleją się w trupa alkoholem można nazwać przegrywami ;) Zmieniając punkt siedzenia i widzenia każdego by tak szło nazwać...
Pasjonatka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:39
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




radosny26 pisze:Są takie osoby które nie obchodzą np. świąt czy sylwestra. Dla takich osób to normalny dzień jak każdy inny

Masz sporo racji :good3:
I nie należy tej sytuacji zanadto wyolbrzymiać i stawiać od razu transmitujących laseczek jak i ich widzów w złym świetle.
Niech każdy ten dzień spędza jak ma na to ochotę :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.


Dokładnie,
nie wiem jakim przegrywem albo niedorajdą życiową trzeba być, by nie umieć sobie zorganizować
sylwestra lub świąt...
A takie tłumaczenie, że nie obchodzę świąt czy sylwestra to tylko ściema i wmawianie samemu sobie,
by ukryć swoją niezaradność i brak realnych przyjaciół.

Ale taki Hard który nawet psa nie ma, powie, że kolejny sylwester przed monitorem
z ręką w rozporku i butelką taniego wina to zajebista sprawa.
I nie ma w tym nic złego.
Masakra...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




co sie stalo z Zygim?
Hard bez Zygiego jest Hardem tylko w polowie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Robinek29 pisze:
sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.


Dokładnie,
nie wiem jakim przegrywem albo niedorajdą życiową trzeba być, by nie umieć sobie zorganizować
sylwestra lub świąt...
A takie tłumaczenie, że nie obchodzę świąt czy sylwestra to tylko ściema i wmawianie samemu sobie,
by ukryć swoją niezaradność i brak realnych przyjaciół.

Ale taki Hard który nawet psa nie ma, powie, że kolejny sylwester przed monitorem
z ręką w rozporku i butelką taniego wina to zajebista sprawa.
I nie ma w tym nic złego.
Masakra...


Nie każdy ma ochotę na huczne spędzanie czasu w sylwestra, niektórzy lubią samotność niektórzy pracują za granicą i nie mają nikogo przy sobie, są też tacy co lubią swoje towarzystwo i nie potrzebują innego lub z innych powodów... w dzisiejszych czasach to normalne i nie ma w tym nic dziwnego tak samo jak święta też ludzie po woli przestają świętować...
Osoby rozpoznawalne często poswiecają sylwestra zeby w ten dzien zarobic, nie spędzają Go z bliskimi a np koncertują :) i zeby nie bylo nie porównuje Pauli do celebrytki, ale jesli jest zżyta z ShowUp.tv to nie ma w tym nic dziwnego, jednak z tymi ludzmi też jesteśmy zżyte i nawet spędzamy więcej czasu jak ze znajomymi :)
ROZUMIEM ZE MOZE BYĆ ŻAL LUDZI ŻE SAMOTNIE SPĘDZAJĄ ŚWIETA, ALE SYLWESTRA? SERIO? TO MI JEST ŻAL LUDZI Z TAKIM MYSLENIEM ŻE INNI COŚ POWINNI LUB NIE WYPADA BO JEST SYLWESTER ? NIECH KAŻDY ŻYJE TAK JAK MA NA TO OCHOTE :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.


Nigdy nie wiem, czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra. Tych ludzi, którzy się upijają i nawet nie pamiętają, jak spędzali ten dzień, czy też przegrywów, którzy spędzają sylwestra przed telewizorem. Mnie nawet gdyby płacili za udział w jakiejś imprezie, to bym szukał wymówek. Po prostu tego dnia najbardziej cenię sobie spokój i możliwość odpoczynku, zregenerowania się. Ale ani się nie chwalę, ani nie żalę. Niech każdy robi to, co mu sprawia największą przyjemność, czyli niech żyje i daje żyć innym.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja tam w sumie troche rozumiem czemu w sylwestra robi sie mega transmisje, ale w świeta to już nie rozumiem, bo trzeba byc cholernie samotnym zeby nadawac w święta.
Jezeli chodzi o ten nieszczęsny sylwester, to ja tez z reguly nigdzie nie chodze, nie lubie tych wszystkich bali -imprez, jak już to jakas domowka.I nie czuje się z tego powodu jak przegryw, po prostu to dla mnie żadne święto, tylko bardziej napompowany dzień.Czasami siedzimy sami w domu i robimy sylwester z polsatem, ale ni chuja nie wlazłabym na SU :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zorganizować sobie sylwestra to nie chodziło mi iść w tango czy na balet,
może to być spędzenie czasu na domówce, zaplanowany wypoczynek jak wspomina @Pirat
spacer, TV, łóżko, piwo z kolegą czy cokolwiek innego.

Ale nikt mi nie powie, że siedzenie kolejny rok na SU i świecenie cipą albo siedzenie
przed monitorem i walenie konia do monitora, to jest normalne zachowanie zdrowego człowieka.

O świętach nie wspominam...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nie zesraj sie
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mi się w tym roku trafiło tak, że idę do pracy z 31 na 1. Nawet się cieszę, spokojna noc bez tego całego męczącego szaleństwa. Czy jestem przegrywem bo pracuje tego dnia?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:Mi się w tym roku trafiło tak, że idę do pracy z 31 na 1. Nawet się cieszę, spokojna noc bez tego całego męczącego szaleństwa. Czy jestem przegrywem bo pracuje tego dnia?


Nie jestes :heart: szacun pracusiu :*
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Sam nie lubię sylwestra bo za racji tego że nie pije alkoholu żle czuje się na takich imprezach gdzie seby z mojego osiedla mają taką kulturę picia że zgon musi być więc nie mam co tam robić haha. Świąt też nie lubię bo moja rodzina od dekad żyję w nienawiści wiec wigilia zazwyczaj kończy się awanturą. Chodziło mi bardziej o to że chociaż te dwa dni w roku wigilie i sylwestra ludzie powinni sobie darować SU bo to po prostu tak głupio. Jak już naprawdę nie macie rodzinny czy znajomych to chociaż zachowajcie pozory.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:Sam nie lubię sylwestra bo za racji tego że nie pije alkoholu żle czuje się na takich imprezach gdzie seby z mojego osiedla mają taką kulturę picia że zgon musi być więc nie mam co tam robić haha. Świąt też nie lubię bo moja rodzina od dekad żyję w nienawiści wiec wigilia zazwyczaj kończy się awanturą. Chodziło mi bardziej o to że chociaż te dwa dni w roku wigilie i sylwestra ludzie powinni sobie darować ShowUp.tv bo to po prostu tak głupio. Jak już naprawdę nie macie rodzinny czy znajomych to chociaż zachowajcie pozory.


Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji

Dobrze piszesz ale ludzie pokroju @Robinka29 pewno i tak tego nie zrozumieją :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
Kiniuś pisze:Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji

Dobrze piszesz ale tumany pokroju @Robinka29 pewno i tak tego nie zrozumieją :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Autorytet moralny się kur.. odezwał :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29,
No tak sporo mi brakuje do Twojego aałłłtoryytteettuu :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 Ty już tak nie pierdol bo jak się Paulinka pojawi w wigilie (bo w sylwestra to wiadomo że będzie :mrgreen: )
to pierwszy kurwa będziesz pisał głupoty na czacie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Psychiatryk pisze:pierwszy kurwa będziesz pisał głupoty na czacie

Nie większe niż TY tu wypisujesz panie PSYCHIOTTRRYYKKK.
A poza tym to nie portal naukowy by przechwalać się swoim mądrościami nie wiem czy zdążyłeś już to zauważyć :sarcastic:
Ten tego bywaj w zdrowiu :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Hetrique, simpleman123 i 184 gości